Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, πως πάτε?

Καλως ηρθες στην παρεα μας κικη,με το καλο να υποδεκτεις τα διδυμάκια σου !! Και εγω εχω την ιδια ημερομηνια τωρα που το βλεπω με σενα και την ευη!

Ευη και μωρουδενια χαιρομαι για τα καλα αποτελεσματα σας, ευκαιρια να ξεγνοιασετε λίγο :) ..

Εγω εχω ραντεβου την επομενη Τετάρτη και περιμενω πως και πως .

Όσο για το seξ και εγω στην ιδια συχνότητα ανήκω, ο αντρας μου φοβάται πιστευει ότι την πρωτη αποβολη που ειχα την προκαλεσε το ότι καναμε σεξ λιγες μερες πριν και ετσι ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη το δοκιμασαμε και από ότι φαινεται ουτε σε αυτην.

Ν α φανταστειτε το σ/κ ειχαμε παει σε ξενοδοχειο εκτος πολεως επειδη εισαμε γαμο και πηγαμε μονοι μας χωρις την μικρη και λεω ωραια θα το γιορτασουμε αλλα ετσι την βγαλαμε :(

Τον καφε τον εχω κοψει από τοτε που εμεινα εγκυος πριν 2 χρονια.Pερσι τα Xριστουγεννα όταν σταματησα να θηλαζω κανα ένα νεσκαφε αλλα με αηδιασε τοσο πολύ που δεν εβαλα στο στομα μου ξανα.

Kαλα αποτελεσματα Χριστινακι και σε οσες εχουν β επιπεδοιυ αυτην την εβδομάδα!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σεξουάλες εγκυούλες μου!!!!! :lol::lol::lol:

Πω πω με αυτό το θέμα ... έχω θέμα! :lol: Μεγάλη όρεξη κορίτσια.... αλλά με έναν άντρα λίγο φοβητσιάρη που με "τακτοποιεί" :oops: 1 την εβδομάδα και ίσως 1 στις 10 μέρες.... δράμα η κατάσταση! :lol:

Χαίρομαι που οι β' επιπέδου και οι αυχενικές σας ήταν υπέροχες!!!! Άντε καλά αποτελέσματα και σε εμάς τις υπόλοιπες!!! Εγώ έχω την β΄επιπέδου της επόμενη Τετάρτη.... μια βδομάδα ακόμα υπομονή!!!!

Κική καλωσόρισες και εσύ στην παρεούλα μας!!!! με το καλό τα ζουζούνια σου!!!!! Να ρωτήσω κάτι;;; Οι διδυμομανούλες δεν γεννάνε πάντα με καισαρική (και ειδικά μετά από εξωσωματική ) και μάλιστα με το που μπουν στο μήνα τους; Εσύ θα γεννήσεις φυσιολογικά; Αν ναι θα είναι υπέροχη εμπειρία και θα ανυπομονώ να ακούσω την ιστορία σου!!!!

Απ' οτι βλέπω πάλι τα αγόρια έχουν την τιμητική τους ε; Άντε να δούμε θα ροζίσω τελικά όπως μου είπαν ή θα είμαι καθόλα αγορομάνα;;;;

Κορίτσια έχε στρώσει χαλιά;;; Εγώ ακόμα.... :( έχω μάστορες στο σπίτι γιατί βάζουμε τζακόσομπα και για μια εβδομάδα θα είναι γιαπί το σπίτι.... και μετά ποιος καθαρίζει αυτόν το χαμό οεο;;;; Η μανούλα μου θα κάνει ότι μπορεί βέβαια αλλά δεν θα γίνουν όπως ακριβώς τα θέλω... τεσπα.... οπότε τα χαλιά θα μπουν γύρω στις 20 του μήνα....

Σκέφτομαι επίσης να στολίσω το σπίτι με το που μπει ο Δεκέμβρης! Πολύ μου αρέσουν τα Χριστούγεννα!!!! Και ειδικά τώρα που θα με βοηθήσει και ο γιος μου στο στόλισμα θα είναι απίθανα!!!!

Ερώτηση για τις εγκυούλες περίπου 20 εβδομάδων.... έχετε καθόλου ενόχληση στα γεννητικά όργανα εσωτερικά τύπου "έκανα γυμναστική και πιάστηκα" ;;;

Νιώθω όχι πόνο αλλά σαν να έκανα εκεί κάτω γυμναστική και είμαι πιασμένη.... λογικά είναι οτι προετοιμάζεται η λεκάνη σιγά σιγά και ανοίγει για την μεγάλη έξοδο του μωρού... αλλά μου φαίνεται λίγο νωρίς... έχει καμιά κάτι παρόμοιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 Καλό κουράγιο με τις δουλείες !Εμένα ευτυχώς τα έκανε ο αντρας μου κ ξενοιασα .Φέτος περιμένουμε τις γιορτές μς ανυπομονησία γιατι είπαμε να κάνουμε τα ψώνια του μωρού σαν Χριστουγεννιάτικο δώρο κ ανυπομονώ!!! Με το καλο θα έχω σταματήσει κ την δουλειά κ θα μπορώ να τις απολαύσω μετα απο χρόνια

2012.pngMake a pregnancy ticker

qQlcp2.png

lfkSp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές κοιλουμπίτσες!!!!!!! Καλώς σας βρήκα!!!!!

Τι ωραία, βλέπω πως έχουμε αρκετές εγκυούλες την ίδια ΠΗΤ :o αν και εγώ δεν ξέρω πως θα πάω με τα δίδυμα..... ;)

Maryloo28 , συνήθως τα δίδυμα γεννιούνται με καισαρική, υπάρχουν όμως και περιπτώσεις που γεννιούνται με φυσιολογικό τοκετό, αυτό εξαρτάται από την θέση που έχουν πάρει τα έμβρυα....

Ξέρω περίπτωση με δίδυμα που έσπασαν τα νερά στον 8ο μήνα .....οπότε εγώ θα πρέπει να είμαι σε ετοιμότητα από τον 7ο μήνα....... με τα γεννητικά όργανα που λες δεν έχω καμία ενόχληση, καμιά φορά ίσως ένα τσιμπηματάκι, αλλά μέχρι εκεί....ρώτα καλύτερα και τον γιατρό σου......

Εγώ τα χαλιά τα έχω στρώσει εδώ και 1 μήνα, βλέπεις είμαι λίγο κρυουλιάρα :lol::lol:

Πως και πως περιμένω και εγώ τα Χριστούγεννα να στολίσουμε!!!! Φέτος θα είναι πολύ διαφορετικά για όλες μας :D !!!!

Εύχομαι σε όλες μας που έχουμε εξετάσεις αυτήν την εβδομάδα, καλά αποτελέσματα!!!!! Και τα μπεμπέκια μας να είναι υπάκουα και να γυρίσουν να τα δούμε ;););)

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..

Συγχαρητήρια Εύη μου για τα καλά αποτελέσματα της Β επιπέδου κ μωρουδένια για της αυχενικής!!Άντε να παίρνουμε κ εμείς σειρά τώρα!

Αυτό με τα όνειρα το είχα κ εγώ στην αρχή, τελικά είναι κάτι σαν σύμπτωμα εγκυμοσύνης ε??

Σεξ δυστυχώς δεν κάνουμε γιατί έχω έναν πολύ φοβητσιάρη άντρα! Το 1ο τρίμηνο λόγω ιστορικού ήταν απαγορευμένο. Από εκεί κ μετά κάναμε κάποιες απόπειρες αλλά δυστυχώς ο δικός μου φοβόταν.. Ελπίζω κάποια στιγμή να αλλάξει γνώμη..

Χαλιά χειμερινά δεν θα στρώσω φέτος! Έχω τα καλοκαιρινά μου σε σκούρα χρώματα που είναι κ πολύ πιο βολικά και μπορώ κ τα καθαρίζω πιο άνετα! Θα μείνω με αυτά φέτος! Προσοχή όσες κάνετε δουλίτσες, με το μαλακό!!

Ανυπομονώ κ εγώ να στολίσω για τα Χριστούγεννα και συνήθως το κάνω 1-2 Δεκεμβρίου! Θέλω να το χαρώ το σπίτι μου στολισμένο!! Ψώνια κ εγώ τότε λέω να κάνω, αυτά κυρίως που θα παραγγείλω από το ίντερνετ και θέλουν κανέναν μήνα να έρθουν..

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα, έχω κ λίγη δουλίτσα..Να χαίρεστε όσους γιορτάζουν σήμερα!!

Θα βάλω σε λίγο κ την λίστα μας!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

evi25 - ΠΗΤ 20/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

kiki78 - ΠΗΤ 21/3/12 twins

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

Xara_84 - ΠΗΤ 29/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες! τον ειδα τον μπεμπακο μου ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! ειχα να ον δω τρεις εβδομαδες.ειναι ολα καλα και παμε για Β επιπεδου την δευτερα .ανυπομονω. κοριτσια μπραβο για τα καλα σας αποτελεσματα , πολυ χαιρομαι ....ευχομαι και στις υπολοιπες τα καλυτερα και περιμενουμε νεα σας!!!!!

Σεξ?????? τι ειναι αυτο????? τελικα οι αντρες ειναι πιο φοβιτσιαρηδες απο μας, κι ο αντρας μου στην ιδια κατηγορια ανηκει , τι να κανουμε ??? Υπομονη!!!!!!

Αχ κοριτσια και γω περιμενω τα Χριστουγεννα πως και πως , ετσι ν αλλαξει η διαθεση λιγο παραπανω. απ οτι βλεπω ολες την ιδια περιοδο στολιζουμε....τι ωραια , δεν ειναι τελεια?????

να προσεχετε τους εαυτους σας και τα μωρακια σας και τα ξαναλεμε.....φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου κοιλίτσες καλησπέρα και να σας βρίσκω σε τέλεια ψυχολογική κατάσταση.Χάθηκα και πάλι αλλά είχα τα γνέθλια της κόρης μου και αύριο την γιορτή της ε και ήμουν στο πόδι για εβδομάδες!!!όλα καλά πάνε.Πήγα και εγώ στον γιατρό μου την προηγούμενη εβδομάδα.Μου είπε και το φύλο και το είδα και εγώ με τα μάτια μου.Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ !!οπότε μπλεδίστε με κορίτσια.!!!διαβασα τα ν΄΄εα σας και χαίρομαι πραγματικά!!!!!!!!!!τώρα τον αλλον μήνα θα πάω όπυ και θα μου κλέισει το β επιπέδου!Σήμερα μπαίνω στον 5ο μήνα!Τώρα απο σεξ.Τέλεια μπορώ να πω σε αυτήν την εγκυμοσύνη γιατί στην προηγούμενη ου΄τε να το σκεφτόμουν.Φυσικά αυτοί οι άντρες φοβούνται οπότε και εμείς 1φορά την εβδομάδα.απο το τιποτα καλά είναι.Τώρα την λεγόμενη ονείροξη την είχα 1-2 φορες στην αρχή της εγκυμοσύνης.Τώρα όποτε έχω πηγαίνω στον αντρούλη μου και όλα καλά.χιχιχιχι!Έχω πάρει 5 κιλάκια.Φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός.Εχουν υποχωρησει οι καούρες αλλά έχω που και που αναγούλες.Το πλακώνω με καμιά φρυγανιά και να ειναι καλα τα symeco!!!!!!!!!φιλάκια πολλά κοριτσάρες μου σε εσάς και στις πανύγλυκες κοιλίτσες μας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες!πως τα πατε???εμεις καλα κατι πονακια μονο εχω ποτε ποτε σα να ημουν αδιαθετη αλλα κρατανε πολυ λιγο.αραγε ειναι φυσιολογικα τελη του 4ου μηνα?

κουπακι περιμενουμε νεα σου τη δευτερα,ανυπομονω κι εγω για τη β επιπεδου μου αλλα αργει ακομα πολυ 16 δεκεμβρη την εχω κλεισει.

ευη και μωρουδενια συγχαρητηρια πολυ χαρηκα με τα νεακια σας!ολα καλα να πανε για ολες μας!

κικι περιμενεις διδιμακια???τωρα το ειδα τι ωραια!!!τυχερουλα ξεμπερδευεις μια κι εξω εσυ!λιγο στη αρχη θα ειναι ζορι μετα ομως θα εχουν το ενα το αλλο παρεουλα και θα ειναι μουρλια!

μαριλου εγω τη προηγουμενη βδομαδα ποναγα πολυ απο κατω λες και ειχα κανει ποδηλατο για ωρες κατι αλλα περασε .(αν και δεν ειμαι 20 βδομαδων)μαλλον ανοιγουμε!

χριστιναμιχ βραβειο στον αντρα σου που σε βοηθαει στις δουλειες! :ymapplause::ymapplause:

αν ξεχνω καμια συγχωρεστε με!

εγω κοριτσια λεω να στολισω απο τις 20 του μηνος,εχω μεγαλη ορεξη φετος για χριστουγεννα,θα ειναι τα πρωτα μας που θα γιορτασουμε με το μπεμπη μας και με το σπορακι τελικα!

χαλια θα στρωσω την αλλη βδομαδα μαλλον.

τινκιμπελ τελεια εχεις ηδη κοριτσακι οποτε το αγορακι σου ηρθε κουτι!καλα να ναι τα μωρακια μας!κι εμεις εχουμε γενεθλεια τον αλλο μηνα και απο τωρα σπαω το κεφαλι μου για το τι θα κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω μια απορία , έχω σταματήσει να αισθάνομαι την μικρη σαν 'γαργαλητό' οι κινήσεις εχουν γίνει σαν χτύποι, φυσιολογικό δεν είναι?

2012.pngMake a pregnancy ticker

J5Q7p2.png

GbyOp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!! Μέρες έχω να γράψω κι βλέπω έχετε και θεματακι! Σεξ δυστυχώς απο τότε που άρχισαν οι παλιοσυσπασεις τέλος ... :(:( Και αν λαβω υπόψιν απο την πρώτη εγκυμοσύνη άντε γεια σεξάκι... Και αυτές τις μέρες έχω τρελή όρεξη...

Να καλωσορίσω και την Κική και με το καλο τα διδυμακια σου!!!

Για τις δουλειές που λέτε εγω ένα συμμαζεματακι κάνω, πλυντήρια και δίπλωμα ρούχακαι εννοείται τον μικρουλη μου και τα υπόλοιπα τα έχει αναλάβει ο αντρουλης μου. Δεν εχω και κουραγιο για περισσοτερα με πρωι απογευμα δουλεια.Και φέτος, ξέρω θα πεσετε να με φάτε, αλλα βαριεμαι αφορητα το στολισμα για τα Χριστούγεννα, θα έχω και τον μικρουλη μου που έχει λίγο καιρο που περπατάει θα θέλει να κατεβάσει το δέντρο...

Χριστίνα μεγαλώνει γι'αυτο καταλαβαίνεις την μπουμπού σου καλύτερα!!!

Κορίτσια επειδή το θέμα για το μαξιλάρι με ενδιαφέρει πείτε γνώμη και τιμούλες αν θυμάστε. Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε;;; Εγώ χάλια! Κυριακή απόγευμα με πιάσαν κάτι κομάρες και μέχρι το βράδυ πονόλαιμος και βήχας.Δευτέρα ήμουν ήδη χάλια και δεν κοιμήθηκα καθόλου απο τον πονοκέφαλο και τους πόνους στο σώμα. Έκανα κ κάτι εμετούς με έπιασε κ το στομάχι...χάαααλια!Χθες πήρα τον γιατρό μου και μου έδωσε σιροπάκι για τον βήχα(να σταματήσει πιο νωρίς για να μην εχω καμιά αποκόλληση στα καλά καθούμενα),κάτι γιατροσόφια για το λαιμό και αν δεν αντέχω πονοκέφαλο μου είπε Deponακι κάθε 6ή 8 ώρες ανάλογα πως τα πάω.

Και εκεί που φοβόμουν μήπως το μπουμπούκι μου δεν είναι καλά, ξεκίνησε τις κλωτσιές κ δεν έλεγε να σταματήσει!Πολύ κλωτσιά χθες!!!αχαχα!!!Κ νααααα σου γέλια κ φωνές εγώ και νααα σου ξαναέκλεινε η φωνή μου!!Τι να κάνω όμως που χαιρόμουν!

Το βράδυ αν κ κοιμήθηκα σχετικά καλά(σε σχέση με Δευτέρα)δεν ξεκουράστηκα. Κ ούτε νιώθω καλύτερα!Τώρα είμαι ξύπνια, με πονοκέφαλο και τρώω πρωίνο...Έχω σιροπάκι βλέπετε...μπλιααααχ

Αχ μωρέ!Πως την άρπαξα έτσι και δεν το κατάλαβα;;; Κ πρόσεχα κ πολύ... Το μωράκι να 'ναι καλά κ εγώ θα συνέλθω όμως...που θα πάει;;;

Προσέχετε πολύ κοριτσάρες!!!Ας το περάσω εγώ, αλλά να το γλιτώσετε εσείς!!!

Maryloo μου την ενόχληση/πιάσιμο χαμηλά στα γεννητικά όργανα την έχω κ εγώ μια στο τόσο. Περίπου απο την 16η. Με είχε προετοιμάσει ο γιατρός και μου είχε πει πως είναι απόλυτα φυσιολογικό αφού το σώμα μου δεν μπορεί να πποετοιμαστεί σε μια μέρα για τη γέννα. Αν όμως είναι πολύ έντονο κ σε ανησυχεί, ρώτα κ το γιατρό σου.

Κ τώρα που έδωσα σημεία ζωής, σας αφήνω! Θα ξαναμπω σε κανα 8ωρο, στην επόμενη δόση σιροπιου!αχαχαχα!

Φιλάκια ζουζουνέλες μου!

Υ.Γ. είναι πολύ ζωηρά τα μωράκια σας;;; εγώ το νιώθω συνεχώς!Κ κυρίως απο το απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα. Βρε λέτε να μου βγει νυκτόβιος;;; Να ξεχάσουμε τι θα πει βραδινός ύπνος;;; :lol::lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τί κάνετε?

koupaki μου τον είδες τον μικρούλη σου ε?Αχ μπράβο..ζηλεύω..Έχω πάνω απο μήνα να τον δω..Υπομονή όμως λίγε μέρες έμειναν...Καλά αποτελέσματα να έχεις την Δευτέρα στη Β επιπέδου!

TINKYBEL Αγοράκι κ εσύ? Την άνοιξη θα γεμίσουμε αγόρια!!Τις νύφες θα τις ψάχνουμε μου φαίνεται :lol:

mpempakos85 αυτα τα πονάκια τα έχω κ εγώ πάνω στην αλλαγή του μήνα κ απ'ότι μου είπε ο γιατρός είναι φυσιολογικά.Να μην ανησυχείς.

xristinamix Είναι απόλυτα φυσιολογικό κ όσο περνάει ο καιρός θα γίνονται πιο έντονες οι κινήσεις..Εμένα κάποιες φορές με πονάει..ιδίως όταν είναι κοντά στο νεφρό..

mam nantia εγώ έχω της mothercare το μαξιλάρι κ το είχα πάρει το 2009 49€.Είναι μακρόστενο,μαλακό κ πολύ βολικό γιατί το προσαρμόζεις.Με έχει σώσει γιατί είχα μεγαλο πρόβλημα με τον ύπνο!

http://www.mothercare.com/Mothercare-Sl ... ed-tab-3-5

Μου φέρανε κ ένα άλλο της ΗΡΑ αλλά εκείνο είναι πολύ σκληρό κ μαλλον κάνει μόνο για τον θηλασμό..

Corina μου περαστικά σου,εύχομαι σύντομαι να νιώσεις καλύτερα!

Εγώ μετράω τις μέρες..περιμένω πως κ πως την Τρίτη για την Β επιπέδου!Πήρα κ άδεια εκείνη την ημέρα να είμαι πιο άνετη.Ο μικρός κλωτσάει συνέχεια!πλέον έχει κόψει τα πολύ πρωινά παιχνίδια..Ξεκινάει κατα τις 11-12 κ συνεχίζει μέχρι αργά το βράδυ!

Σας αφήνω προς το παρόν..Πολλά φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

evi25 - ΠΗΤ 20/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

kiki78 - ΠΗΤ 21/3/12 twins

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

Xara_84 - ΠΗΤ 29/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ πάλι εχω θέμα με το να μένω ξύπνια..!Γύρισα απο την δουλεια χθές στις 9¨30 έκανα ενα ντουζάκι κ ως τις 10:30 με είχε πάρει ο ύπνος δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου ξήπνησα σήμερα στις 9 ορέ ύπνους!!!Αύριο που θα δουλεύω ως τις 1 το βράδυ να δούμε πως θα μείνω ξύπνια.. :?

Κορίνα μου περαστικά σου !

της mothercare το μαξιλάρι έχει 49€.Είναι μακρόστενο,έχω τον κατάλογο κ τον πολλαπλών χρήσεων έχει 39€

2012.pngMake a pregnancy ticker

J5Q7p2.png

ugTTp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χριστινάκι!

Έχεις υπνηλία?Μακάρι να με έπιανε κ εμένα πάλι..έστω για λίγο..

Εμένα με βόλεψε το μαξιλάρι στηριξης για τον ύπνο!Το άλλο το μισοφέγγαρο δεν με βόλεψε καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες...ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια.να ειναι γερα τα μωρακια ολου του κοσμου.χριστινακι ναι μου εδωσε τον υπερηχο απο την αρχη 42 λεπτα ηταν.κοριτσια εγω λογω του οτι ειχα μια παλλινδρομη τον μαρτιο στις 7 βδομαδες αρχισα κλεκσαν αμεσως με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος για προληπτικους λογους.εκανα και εξετασεις για θρομβους πηκτικοτητα και τετοια αλλα δεν βρεθηκε προβλημε αλλαμετα δεν μπορουσα να τις σταματησω οποτε τρυπιεμαι καθημεριναα και μαλλον θα κανω καισαρικη γιατιο γιατρος στο νοσοκομειο που με βλεπει λεει οτι αν δει ο διευθηντης της μαιευτικης οτι περνω κλεκσαν ασχετα με το αν ειναι προληπτικη αγωγη θα του πει να μου κανει καισαρικη,ετσι κανουν.δεν με ενοχλει αν και με στεναχωρησε πολυ αλλα τι να κανω ας ειναι καλα το μωρο και οτι θελει ας γινει.τωρα για το σεχ στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα μια μερα λιγο αιμα περνω ουτρογεσταν 3 τηνημερα και σταματαει.το συνεχιζω ομως για καλο και για κακο.αλλη μερα ημουν στο χωριο στην γιαγια μου και εκει που περπατουσα πισω στην αυλη νιωθω ενα φλαπ και καταλαβαινω οτι μου ηρθε αιμα.μια τεραστια ποσοτητα σαν μηλο να σας πω σε περιμετρο και κατακοκκινο,λεω παει το μωρα γιατρος υπερηχοι χαμος ολα καλα ουτρογεσταν 6 την ημερα ξαπλα και καθολου δουλειες.οσο για σεχ πριν 1 μηνα μια φορα κια εκεινο χωρις ολοκληρωμενη διεισδηση κια μια φορα πριν 2 βδομαδες,αυτο ειναι ολο και ολο εδω και 5 μηνες περιπου.οταν ειμαι καλα κανουμε κανενα παιχνιδακι αλλα τον τελευταιο μηνα και εδω πριν κοριτσια με τιποτα φοβομουν και δεν με τραβουσε κιολας.ο καημενος ο ζουζουνος κανει υπομονη για το καλο της μπεμπας.τα φιλια μου και περαστικα στην χαρα.μαριετα και μωρουδενια συγχαρητηρια τελεια νεα.χριστινακι με το καλο την πεμπτη ολα να ειναι τελεια,κορινα περαστικα.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες πηγα jumdo ikea kai koykoy.λοιπον κουκου μου φανηκαν ακριβα κρεβατακι καροτσια.ικεα θα παρω το κρεβατακι και jumdo τα μωρουδιακα ρουχαλακια και διαφορα μικροπραγματα που εχει πολυ ομορφα.ψαχνω για καροτσι σαν τρελη.πηρα κια κατι πραγματακι για την μπουμπου.3 φορμακια εσωρουχα ενα ζευγαρι καλτσουλες και ενα παπουτσακια αγκαλιας.μια κουβερτουλα ενα πολυ ομορφο επιτοιχιο φωτιστικο ενα καλαθακι για καλλυντικα με κουδουνιστρα δωρακι ασορτι,2 σεντονακι με λαστιχο,μια βουρτσα και χτενουλα.αυτοκολλητα για τον τοιχο,σαλιαρες,αυτα νομιζω.εχω παθει λαλα...εγω ημουν που ελεγα ουδετερα???ολα ροζακι απαλο εκεινο το πολυ γλυκο...δεν μπορουσα ν ααντισταθω....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες πηγα jumdo ikea kai koykoy.λοιπον κουκου μου φανηκαν ακριβα κρεβατακι καροτσια.ικεα θα παρω το κρεβατακι και jumdo τα μωρουδιακα ρουχαλακια και διαφορα μικροπραγματα που εχει πολυ ομορφα.ψαχνω για καροτσι σαν τρελη.πηρα κια κατι πραγματακι για την μπουμπου.3 φορμακια εσωρουχα ενα ζευγαρι καλτσουλες και ενα παπουτσακια αγκαλιας.μια κουβερτουλα ενα πολυ ομορφο επιτοιχιο φωτιστικο ενα καλαθακι για καλλυντικα με κουδουνιστρα δωρακι ασορτι,2 σεντονακι με λαστιχο,μια βουρτσα και χτενουλα.αυτοκολλητα για τον τοιχο,σαλιαρες,αυτα νομιζω.εχω παθει λαλα...εγω ημουν που ελεγα ουδετερα???ολα ροζακι απαλο εκεινο το πολυ γλυκο...δεν μπορουσα ν ααντισταθω....... :D

καλημέρα Εύη!

Με γεια τα πραγματάκια σας!!Με το καλό να τα χαρεί η μπουμπού σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!! απ οτι βλεπω το μπλε υπερισχυει :D:D:D . κοριτσια περαστικα και ευχομαι να στε συντομα καλυτερα (στις αρρωστουλες) . χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν χθες και στα παιδακια σας (οποιες ειχαν εορταζον) . ευη μεγια τα πραγματακια σας να τα χαρειτε!!!!!!! Χρυσα μου σ ευχαριστω και συ με το καλο να το δεις.αντε να χουμε καλα αποτελεσματα με τις Β επιπεδου. προεκυψε δουλεια σας αφηνω και τα ξαναλεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και περαστικά στις αρρωστούλες!!!!

Εγώ ευτυχώς επανήλθα πλήρως από τα πιασήματα στη μέση και όλα καλά. Ο μπέμπης πρωί-μεσημέρι-βράδυ μου κάνει την παρουσία του αισθητή. Αν πω πως δεν μ'αρέσει θα'ναι ψέμα ;)

Κορίτσια εσείς που πάτε για β'επιπέδου, περιμένουμε νέα σας...

Λοιπόν με τα γλυκάκια πως τα πάτε? Έχει μιάμιση βδομάδα τώρα που θέλω να τρώω μια σοκολάτα ολόκληρη κάθε μέρα (κατά προτίμηση milka). Και δεν μένω στο θέλω... μέσο όρο 5 σοκολατίτσες την εβδομάδα τις κατεβάζω... :oops::oops::oops: έχω πρόβλημα!!!!!!!!!!Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Νιώθω φοβερές τύψεις και για τα κιλά που θα μπαίνουν αβέρτα, αλλά φοβάμαι και για το λεγόμενο ζάχαρο εγκυμοσύνης... ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???????? Όταν σας λέω πως δεν μπορώ να αντισταθώ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!

Πολύ χάρηκα με τα ευχάριστα νέα σας για τα καλά αποτελέσματα!!!! Εγώ αύριο έχω την Β-επιπέδου....άντε έχω μεγάλη αγωνία.....

Mpempakos85, ναι, ναι διπλή χαρά :D !!!!! Να σου πω δεν τον ρώτησες και τον γιατρό για τα πονάκια? ίσως να είναι και επειδή μεγαλώνει η μήτρα, εγώ είχα τσιμπηματάκια..... :(

Xristinamix εγώ ένοιωσα μόνο μία φορά φτερούγισμα..... και μετά μόνο κλωτσιές, πολλές κλωτσιές :lol::lol:

Mamnantia καλώς σε βρήκα!!!!! Χριστούγεννα χωρίς στόλισμα δεν γίνεται..... και θα χαρεί μωρέ πολύ και ο μικρούλης :D:D ....εγώ πιστεύω ότι αργότερα θα σου έρθει η όρεξη ;)

Corina περαστικούλια .....και εγώ συνέχεια τα νοιώθω, ειδικά αργά το βράδυ κάνουν πάρτυ και το πρωί κατά τις 7 πάλι.....ΚΑΙ ΠΟΣΟ Μ' ΑΡΕΣΕΙ!!!!!! :):):):) είναι τέλεια!!!!

Evi25, να προσέχεις πολύ, να μην κουράζεσαι, ΧΑΛΑΡΑ και μην αγχώνεσαι που θα κάνεις καισαρική (και εγώ μάλλον εκεί θα καταλήξω με τα διδυμάκια), όλα καλά θα πάνε...να 'ναι καλά το μπεμπάκι!!!!!

Μεγεια και τα πραγματάκια ...αχ και εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα, έχω πάρει μόνο μια κουβερτούλα που γίνεται και υπνόσακος για το καρότσι βολέυει πολύ και αύριο θα πάω να πάρω άλλη μία!!!

Xara_84 και εγώ θέλω κάθε απόγευμα σοκολάτα (ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΙΛΚΑ) άλλά ευτυχώς δεν θέλω ποσοτητα, μου φτάνει ένα μπαστουνάκι.... να προσέχεις γιατί κάθε μέρα μία ολόκληρη νομίζω ότι είναι πολύ, άσε τα κιλά αυτά δεν πρέπει να μας ενδιαφέρουν θα τα χάσουμε με το καλώ μετά, απλά το ζάχαρο να προσέχεις και κάνε που και που και καμιά εξέτασει για ζάχαρο για να ξέρεις που βρίσκεσαι..........

Φιλιά πολλά και γλυκά !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!

στεναχωριεμαι που δεν μπαινω συχνα να γραφω αλλα τα νεα σας τα διαβαζω καθημερινα!!!! ;) πως περναει ο καιρος βρε κοριτσια!!!!!διαβαζω οτι ξεκινανε και οι β επιπεδου σιγα-σιγα!!!!!!!!!!με το καλο!!!!!!ολα να πανε τελεια σε ολες!!!!!! :D εγω ακομα δεν ξερω φυλο αλλα την επομενη φορα αν δουμε θα σας πω να βαλετε χρωμα και στο δικο μου ονομα!!!!!! ;) απο ναγουλε ςκαι τετοια πως πατε????εγω ακομα εχω το στομαχι μου.....μερικες μερες δεν μπορω να κουνηθω....αντε να δουμε....εχω βεβαια και μια μικρη ανταρτισσα στο σπιτι οποτε κουραζομαι πολυ.... :roll: φιλακια σε ολες!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα εγω θα κανω Β επιπεδου στο ιακεντρο ειναι παπαναστασιου. βασικα η γιατρος μου με στελνει εκει. εσυ που θα πας?????? αληθεια σε ποια περιοχη μενεις? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...