Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

Σιγά μη κάνεις φαγητό!!!! Τίποτα ρε συ φτιάξε μόνο κανένα μεζεκλίκι ξέρεις εσύ!!! Φέτα τυλιχτή με μέλι κανένα καλαμαράκι τηγανιτό, γαύρο , αθερίνα, κουτσομουρίτσα και ουζάκι απο δίπλα ε και καμιά ελίτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια (αν είμαστε καλά) θα κάνει ο άντρας μου τον σοφέρ αλλά δεν λέει να τον στείλω σπίτι και μετά να ξαναρθει να με πάρει...ο δικός σου Τζουλ που θα είναι? μήπως τους βάλουμε να κάτσουν παρείτσα? ή θα τον στείλεις πουθενά?

Χρυσούλα μια χαρά είναι το παιδί βρε!!! Μη σε αγχώνει καθόλου!!! Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει .... το φροντιστήριο είναι δικό σου? Αν όχι γιατί βγαζεις εσύ πρόγραμμα? ή εννοείς το προγραμμα των δικών σου μαθημάτων ? και γιατί τόσα τμήματα? δεν έχουν άλλους? (πω πω κολλητική η περίπτωση "Σωσώ" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και γω θα φερω κατι...μαλλονκατι σε γλυκο..τι φαγητο καλε;;τοστακια!!!μνιαμ μιαμ!!!1και χωρις σαλαμι για την μαρθα!!

η περιπτωση τζουλια θελεις να πεις μαρακι...ναι ρε..οι συζηγοι ας πανε για καφε κατω απο το σπιτι της τζουλ...

μιλησες με χαρα ζζζζ;;;;να ερθι και ο πετρος αν ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ όχι δεν έχουμε μιλήσει καθόλου και όλο την σκέφτομαι!!!

Χαρά αν μπορείς πάρε ή πες ποια ώρα βολεύει να σε πάρω εγώ !!!

Ναι ρε συ Τζουλιέτα κανένα τοστ και καλά είναι...καφέ να έχεις και τίποτα άλλο να σου πω την αλήθεια!!! Ολο και κάτι θα φέρουμε όλοι που θα έρθουμε οπότε θα βολευτούν τα πιτσιρίκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den 8ελω να φερετε κάτι !!!!!!!

δεν εχουμε λεφτα !

ο αντρας 8α κάτσει μαλλον στα παιδια που το μεσημερι 8α μας τραπεζωσουν , αλλα του περνουμε εφημεριδα του δικου σου κ κα8εται κατω στην πλατεια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

8α πάρω γλυκακια (ξερω τις καλυτερες πηγες) κ τοστακια για τα πιτσιρικια (εννοειται χωρις αλλαντικα!!!!!!!!) :mrgreen:

απο καφεδες τι πίνετε ??? γαλλικο φραπέ εχω

και για τα υπολοιπα εσπρεσο κλπ εχω Ντελιβερι :D:D:D:D

να βαλω κανα μπουτακι με πατατουλες στο φουρνο απο το πρωι (επειδη μεσημερι 8α λειπω) κ να το τσακισουμε το βραδυ η να χτυπησουμε κανενα σουβλατζιδικο? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (με εχει φαει η προκοπη , βλέπετε ! :lol::lol::lol::lol: ) ΠΕΙΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι τρελλή παιδί μου????????? Αστα μπούτια και τα αρνιά και εγώ θέλω φραπεδιά και είμαι σούπερ!!! Σου είπα οτι έγινα σαν τόφαλος και δεν μπορώ να χάσω με τίποτα!!! Αστα μπούτια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZZZ στο φροντ εχω ποσοστο και τα μαθηματα μου τα κανονιζω σε ολα μονη μου...!!!!και οργανωνω και των αλλων φιλολογων τα μαθηματα!!!!

Τζουλ αστα τα μπουτια και παρτε κανενα σουβλακι!!! :lol::lol::lol:

Σωσω το παιδι μου ειναι τεμπελικο...ελαττωμα που ξεκιναει με την ομιλια και συνεχιζεται με διαφορα :?

Τζουλ ζηταει απο μονος του ο,τιδηποτε εχει σχεση με φαγητο..την ωρα που τρωγαμε εμεις το μεσημερι σταθηκε μπροστα και φωναζε τυιι τυιιι τυρι...αν δεν το εκρυβα θα το εξαφανιζε ολο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε Χρυσουλά άντε να βρε8ουμε να τα βαζουμε να βγαζουνε λόγο :lol::lol::lol:

σουβλακι ναι δικιο εχεις κ οπως το 8ελει κ η κα8εμια ! σωστηηη

ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ GORDONS SPACE ??? :mrgreen::mrgreen:

Σωσω μπας 8ες να κοιμη8εις σε μένα ? μην ντρεπεσαι , ειμαι δια8εσιμη :D:D:D

εχω κ παρκοκρεββατο ελευ8ερο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...μονο που το ειπς;ςφτανει....νασαι καλα ρε τζουλ...

αλλα θα με χεσουν οι φιλοι μου..

παρκοκρεβατο,ε;;

θα δω αν θα βολευτω και α νδε βρω,θα μας δωσεις το δικο σου;;

αν και νομιζω οτι θα βρωαλλα λεμε τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε βλάκα 8α στο δώσω αλλά δεν 8α σε χωράει !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

της cargo ειναι εχω κ στρωματακι κοκοφοινικα Τι σκ@τα αλλο 8ες ? όλα για πάρτη σου ! :lol::lol::lol::lol:

να παρω γκορντονς :mrgreen: ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti gkorntons kale;;;;εγω δε πινω τετοιες χημειες...χαχα!!!!

οχι ρε...καλε μεχρι τι ωρα νομιζεις οτι θα κατσουμε;;πλακακ κανεις;;χαχαχ!!!!

9,30 το πολυ θα την πουλεψουμε...

10.30 κοιμαται η κορη μου..και η ζζζ θα ερθει απο το υπερ περαν!!!

μιλησα και με χαρα...ζζζ θα σε παρει να συννεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ο δικος μου παλι νυσταξε απο τωρα...περιεργο..ξυπνησε στις 6.30..και καθομασταν εξω βεραντα και ηταν ετοιμος να πεσει κατω..λεω αστον να περασει η ωρα...τον βλεπουμε ξαπλωνει κατω...μεσα γρηγορα και μπανιο..ειναι ηδη κουνια με γαλα ;);)

παντως ειμαι και εγω πτωμα σημερα..

αυριο ξεκιναω απογευματινα :cry::cry:

τι να κανει και η Νανα???τα καταφερνει αραγε η πεθερα με τον Ανθιμο???

μπραβο ρε φιλεναδες..μου αρεσουν οσα κανονιζετε..!!!!

η Φροσω που εξαφανιστηκε ???ξεκινησε δουλεια κιολας και τα απογευματα που να προλαβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκινησε δουλεια η φροσω;;;καλε χρυσουλαδεν ηξερα οτι εχειςποσοσστο στο φροντηδτηριο..ουφ!!εσκασα απο πιτσα..και εχει και παγωτινια στη καταψυξη..δε μπορεις νααγιασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκινησαν οι καθηγητες την 1η..οχι τα μαθηματα...

καλυτερα να μην ειχα Σωσω..

εχω ανεση κινησεων απο τη μια αλλα απο την αλλη εχω τις ευθυνες για ολο το φιλολογικο..6 ακομα φιλολογοι απασχολουνται με καποιες ωρες..ακομα και τη γραμματεα βοηθαω που ειναι καινουρια.. :evil:

τι να σου πω???οτι τη Δευτερα το πρωι αδειασα απο ολα τα καλαθια τα σκουπιδια και τα κατεβασα γιατι η καθαριστρια θα ερχοταν μεσημερι...ευτυχως παω παντα μιση ωρα πριν ξεκινησω μαθημα..

καλα γμτ..που τα βαζεις ολα αυτα που τρως??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Καλυψώ μια κούκλα έχει γίνει η Αγγελικούλα.

Και ο Θανασάκης Χρυσούλα ολόκληρος άνδρας είναι!

Πολύ γλυκά μωράκια!

Δουλειά δεν ξεκίνησα ακόμα. Το Δεκέμβριο γιατί έχω άλλους 3 μήνες άδεια λόγω τριτεκνίας.

Στη συνάντηση δεν θα μπορέσω να έρθω :( .

Δουλεύει ο Αντ. βράδυ και δεν μπορώ να έρθω με τους 3. Ούτε στο αμάξι δεν θα μπορέσω να τους βάλω μια που όλοι τρέχουν προς διαφορετικές κατευθύνσεις.

Έχω τρελαθεί στις δουλειές...και τα παιδιά δεν με αφήνουν να κουνηθώ.

Μου τραβάνε το φόρεμα, την μπλούζα ότι βρουν να πάμε παίξουμε.

Προχθές ο δον πήγε βόλτα στα πεθερικά για μισή ώρα με τον Αντ. να πάρουν κάτι και μου έφερε την πολλή ωραία λέξη μαλάκας. :evil: . Δεν ξαναπηγαίνει ούτε σε 10 χρόνια.

Και το πήρε και ο Χρ. μακακάς. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρες φροσω....αληθεια δε μπορεις να ερθεις;;;;κριμα ρε γαμωτο...

που μενεις ειπαμε φροσω;;;μαλακας ειπε;;;;αλλο παλι και τουτο...

ετσι μιλανε τα πεθερια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΑΣΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ! :o:o:o άνοιξε την ασφάλεια του συρταριού κ τον ειδα που δάγκωνε την logo στιγμης !!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Με έπιασε πανικός , πηρα την γιατρό μιλούσε (1 φορα στα 2 χρονια) , πηρα το κεντρο Δηλ. (800ωρες αναμονη) και ευτυχως με κα8ησυχασαν οτι δεν ειναι τοξικη , λιγο χλιαρο νερο , ακομα κ να χει φαει λεει δεν 8α πα8ει κατι!!!

Ωστόσο να τον έχω απο πίσω μου κ να μου φωναζει -Μαμα κολλάω ! Σκάνταλο (σκανδαλο) έγινε ! τί να του πείς , τώρα γελάω μόνη μου!!!

:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ έτσι μιλάνε και χειρότερα.

Είναι λέει μάστορες. Εμείς που είμαστε θεούσες να μιλάμε με το σις και με το σας. :roll:

Τζουλ οκ ψυχραιμία. Δεν τρέχει τίποτα. Δως του να πιει ασετόν να ξεκολλήσει :lol: .

Πλάκα κάνω εννοείται, μην το κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω ρε ιλε....και μου λςγε 1 συναδερφος που εφαγε κολλα το παιδι της..αλλα εκεινο εφαγες λεει τοσο πολυ που ετρεχαν αιμα στο στομα της γιατι κολουσε παρα πολυ!!μικρο το κακο φιλεναδα!

εγω πυο ξεχασανα παρω τη νταντα να ερθει..;;οτι ναναι..και τελικα ετυχε να ειναι σπιτι της και ηρθε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο

τελικα εμεις εχουμε γεννεθλια το σαββατο οπότε δυστηχώς δεν μπορω

κυριακη πρωι έχω βάφτιση και μετα τραπέζι

μόνο κυριακή απόγευμα μπορω και πάλι στο ψιλοτρέξιμο

δεν πειράζει την επόμενη φορά

αν και ζηλεύω απο τώρα πρέπει να πω

εγω ακομα νυσταζω πολυ

καλυτερα ειμαι

βγηκα το μεσημερι για σούπερ και ξελαμπικαρισα λιγακι

χρυσουλα μια χαρα ειναι το παιδι

και εγω να πω την μαυρη αληθεια δεν καταλαβα τι σε αγχώνει

ΤΡΩΕΙ - πίνει - κοιμαται

μια χαρα

το παιδι

οκ θα σου βγει φωστήρας και θα διαβλαζει ολη την ωρα

θα ειναι με γυαλάκια και θα πέρνει 20 στα μαθήματα

να βρει και μια μαστωμένη γκόμενα

τι άλλο θες :lol:

που δεν κάνει ποδηλατο;

ποιος το χεζει

ελα μωρε φρόσω μπορει να της ξέφυγε της γυναίνας

και της μανας μου της ξεφευγουν διάφορα

φροσω εμας να μας υπολογίζεις οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε τζουλ

δεν ξερω εγω με κατι τετοια δεν πολυαγχωνομαι- ισως γιατι οτι βρουν το χωνουν στο στομα

εαν ηταν φαι θα ηταν τετραπαχα

μηπως να τους πετάω το φαι στο πάτωμα μπας και τρωνε περισσότερο :lol:

καλα ειναι να μην σου τυχει βεβαια

δεν κοιμάται ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ ναι σας υπολογίζω και με μεγάλη μου χαρά!

Τί έκανες με τον ύπνο;

Θες να σου δώσω μια συμβουλή. Κάτι δηλ. που έχω παρατηρήσει από την εμπειρία μου ως μαμά;

Για τα πεθερικά αντιπαρέρχομαι.

Α ναι. Χρυσούλα σταμάτα να αγχώνεσαι με το παιδί. Στο τέλος θα του περάσεις κόμπλεξ και είναι μια χαρά ο άνθρωπος.

Μαράκι στην 6η εβδομάδα ο γιατρός είδε την κύηση έναν σάκκο. Στις 7 εβδομάδες είδαμε και τα 2 ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...