Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

ρε σεις,αμα μιλαμε στο face,τοτε θα καταληξουμε σαν την παλια παρεα της Ρεβεκκας και της Αννας και της Στελλας και το θεματακι μας θα το παρατησουμε..κριμα δεν ειναι!!κι οτι ξεπερασαμε τις 50 σελιδες :(:(:(:(

Oxi kale den tha xathoume apo edw..Emeis toso kairo pou eimaste files sto FB ti nomizeis kanoume, ante na kanoume like se kamia fwtografia kai kanena sxolio gia ta mwra mas pali...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

προετοιμαζω τον καπεταν Παναη για τον παιδικο σταθμο.....

μακαρι να προσαρμοστει ομαλα

ειναι η καλυτερη ηλικια μετα τα 2 ....λεει ολο ομορφα λογακια,το μαναρακι μου

με λεει βασιλισσα μου...θα σε παντρευτω.....αχ λιωνωωωωωωωωωωωωωωω

τι καλα ρε!!!!

α!!προσεξες στο tickeraki του καπετανιου οτι μαλλον εχεις κανει ενα λαθακι;αντι για ς στο Παναης,εχεις βαλει & ή κανουν λαθος τα ματακια μου; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις,αμα μιλαμε στο face,τοτε θα καταληξουμε σαν την παλια παρεα της Ρεβεκκας και της Αννας και της Στελλας και το θεματακι μας θα το παρατησουμε..κριμα δεν ειναι!!κι οτι ξεπερασαμε τις 50 σελιδες :(:(:(:(

μην φοβασαι...δεν μας χανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προετοιμαζω τον καπεταν Παναη για τον παιδικο σταθμο.....

μακαρι να προσαρμοστει ομαλα

ειναι η καλυτερη ηλικια μετα τα 2 ....λεει ολο ομορφα λογακια,το μαναρακι μου

με λεει βασιλισσα μου...θα σε παντρευτω.....αχ λιωνωωωωωωωωωωωωωωω

Na tetia kaneis kai avrio methavrio tha se vrizei h nufh sou....

Katse na paei ston paidiko na sou pw egw meta ti logakia tha leei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καλα ρε!!!!

α!!προσεξες στο tickeraki του καπετανιου οτι μαλλον εχεις κανει ενα λαθακι;αντι για ς στο Παναης,εχεις βαλει & ή κανουν λαθος τα ματακια μου; :roll:

και αυτο σε πειραζει ρε γεροπαραξενη??????????????????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na tetia kaneis kai avrio methavrio tha se vrizei h nufh sou....

Katse na paei ston paidiko na sou pw egw meta ti logakia tha leei...[/quote:2qmn9ykl]

λεει και λογακια........οταν τον νευριασω μου λεει...αντε ρε κωλογρια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο σε πειραζει ρε γεροπαραξενη??????????????????????????????????????????????????????????[/quote:1m8trhi8]

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα Ευουλα...μα χαθηκε ο κοσμος να με πει ηλιθια...εστω και μαλακισμενη....αλλα κωλογρια?????????????????????????????????????παει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλα μου κρατας μουτρα ????

γιατι δεν μιλας?????

τωρα εγινα και Μαριεττουλα;εξου και το Τουλα; :?:?:?

αν απευθυνεσαι σε μενα Σαρα,ημουν εξω και καπνιζα το τελ.της ημερας,μαλλον της νυχτας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena h korh mou na fantasteis me vlepei kai adinath =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Sthn lista me tous xontrous vazei thn pethera mou kai ton mpampa mou, emena oxi...

To paidaki mou :x:x:x:x

μα εισαι αδυνατη,γιατι εγω δεν ειμαι?????????????????????????????? :^o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena h korh mou na fantasteis me vlepei kai adinath =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Sthn lista me tous xontrous vazei thn pethera mou kai ton mpampa mou, emena oxi...

To paidaki mou :x:x:x:x

αμα λεω οτι η Φλωρα ειναι και γαμω τις ψυχουλες!!! :x:x:x:-bd:-bd:-bd[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα εγινα και Μαριεττουλα;εξου και το Τουλα; :?:?:?

αν απευθυνεσαι σε μενα Σαρα,ημουν εξω και καπνιζα το τελ.της ημερας,μαλλον της νυχτας...

και εσυ τρελο σεξ φιλεναδα???????????????????

μην το λες οτι ειναι το τελευταιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! ήρθα κι εγώ!

Ρηνιώ, σε έχουμε χαλάσει και εσένα, σε κάναμε ξενύχτω! άχου μωρέ τον Παναή, λέει ότι θέλει να σε παντρευτεί;;; Ε πως να μη λιώσεις...

Εύη έχεις πονόλαιμο διαβάζω ε; ωχ... δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά κι εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα γαμώτο... ελπίζω να είναι από τις παγωμένες σανγκρίες και μόνο! δεν μας είπες τίποτα για τα εξανθήματα του μικρού, έφυγαν τελικά;

Μαριεττάκι έχεις και εσύ φατσοβιβλίο;; και γιατί μας κρυβόσουν τόσο καιρό βρε;;;

Πήγαμε νωρίτερα και ρωτήσαμε σε μια ταβέρνα για να κάνουμε τραπέζι μετά τη βάπτιση, όχι τίποτα σημαντικό οικογένεια,κουμπάρος και κάποιοι λίγοι άνθρωποι που έχουν κάνει αρκετά για την μπέμπα μέχρι σήμερα. Ευτυχώς μας είπαν καλή τιμή. Πάει κι αυτό λοιπόν. Μήπως ξεχνάω κάτι;;;

Τούλα;;;; :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ας μη μιλαμε για παχη...πριν καμια ωρα τσακισα ενα πακετο πατατακια μαζι με sprite και τωρα εφαγα κι ενα παγωτακι γιατι ειχα κορακιασει απο το αλατι.. :roll::roll::roll::roll::roll: και μετα θελω να μου φυγει κι η κοιλια μου!!εγω θα φυγω πριν απο αυτη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! ήρθα κι εγώ!

Ρηνιώ, σε έχουμε χαλάσει και εσένα, σε κάναμε ξενύχτω! άχου μωρέ τον Παναή, λέει ότι θέλει να σε παντρευτεί;;; Ε πως να μη λιώσεις...

Εύη έχεις πονόλαιμο διαβάζω ε; ωχ... δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά κι εγώ κάπως έτσι ξεκίνησα γαμώτο... ελπίζω να είναι από τις παγωμένες σανγκρίες και μόνο! δεν μας είπες τίποτα για τα εξανθήματα του μικρού, έφυγαν τελικά;

Μαριεττάκι έχεις και εσύ φατσοβιβλίο;; και γιατί μας κρυβόσουν τόσο καιρό βρε;;;

Πήγαμε νωρίτερα και ρωτήσαμε σε μια ταβέρνα για να κάνουμε τραπέζι μετά τη βάπτιση, όχι τίποτα σημαντικό οικογένεια,κουμπάρος και κάποιοι λίγοι άνθρωποι που έχουν κάνει αρκετά για την μπέμπα μέχρι σήμερα. Ευτυχώς μας είπαν καλή τιμή. Πάει κι αυτό λοιπόν. Μήπως ξεχνάω κάτι;;;

Τούλα;;;; :-?

ελα ρε χαζο ...τιποτε δεν εχουμε κανει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ας μη μιλαμε για παχη...πριν καμια ωρα τσακισα ενα πακετο πατατακια μαζι με sprite και τωρα εφαγα κι ενα παγωτακι γιατι ειχα κορακιασει απο το αλατι.. :roll::roll::roll::roll::roll: και μετα θελω να μου φυγει κι η κοιλια μου!!εγω θα φυγω πριν απο αυτη :lol::lol:

μια χαρα εισαι..................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...