Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας !!!!!!!!!!!!

περιμενω το 2ο μωρακι μου.Η περιοδος δεν ηρθε από 16/8,εκανα τεστ και βγηκε θετικο.

Η χοριακη που εκανα εχθες εδειξε 3805 μοναδες.στην 1η εγκυμοσυνη δεν ειχα κανει και δεν ξερω απο τιμες.ειναι καλη βασει της καθυστερησης που εχω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!!!!

οσο για την χοριακη θα σου απαντουσε καλυτερα ο γιατρος σου!!!

ουτε εγω δεν εχω κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιά μου καταπληκτικά τα νέα σου

να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες ο Μακούλης να αποκτήσει ένα γερό και χαριτωμένο αδερφάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλακι συγχαρητηρια!!!Με το καλο το αδερφακι του Μακουλη.

Η χωριακη σου ειναι πολυ καλη...Μηπως ειναι διδυμα?Εγω την τριτη μερα της καθυστερησης ειχακανει χωριακη στο Νικολα και ηταν 280.

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πας!!!!!!!!!!!!!!που πας?με το καλο ψυχη μου..αντε πηρατε σειρα μια μια..μπραβο..σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη.φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια πασχαλακι μου!

η τιμη σου ειναι σουπερ!

διδυμα και γω μυριζομαι επειδη ειναι αρκετα ψηλη η τιμη σου!

Οτι και να ναι εγω ευχομαι ολα μα ολα να πανε καλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητ'ηρια κορίτσι μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!φανταστικά!!!!!!!!!μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις και εσύ κοπέλα μου! :P<div>http://www.pregnology.com/preggoticker2/777777/66FFCC/My%20pregnancy/04/22/2012.png</a>

<a"]Make a pregnancy ticker</div>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου με συγκινειτε!Σας ευχαριστω ΄πολυ ολες για τις ευχες!!!

ΔΙΔΥΜΑ;;;;;καλε τοσο υψηλη ειναι ητιμη;;;;δεν θα μου ανεφερε κατι ο γιατρος στο τηλ;;;;το μονο που μου ειπε ειναι πως ειναι πολυ καλη η τιμη για να δουμε σακο!!για να δουμε!το απογευμα θα ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι μου συγχαρητήρια κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!! Πόσο χάρηκα με τα νέα..... Με το καλό να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!! Έρχεται το αδερφάκι του Μακούλη!!!!!!!

Δεν γνωρίζω τίποτα από χοριακές αλλά ένα τόσο υψηλό νούμερο μόνο καλό μπορεί να είναι!! Να προσέχεις τον εαυτό σου και την κοιλίτσα!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλάαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα υψη εστε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εκανα πολλες αλλα διαφερει απο εργαστηριο σε εργαστηριο. Παντως αυτη ειναι πολυ υψηλη.Σου ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι,είναι ψηλή η τιμή της χοριακής σου!εγώ την τρίτη μέρα είχα 274,27.Δεν ξέρω όμως που οφείλεται η διαφορά στην τιμή αν είναι δίδυμα κτλ.Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου.Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε εσ'ενα.Αντε να ερθεις και εσύ στις ανοιξιάτικες μανούλες να τα λέμε.Η χοριακή σου είναι καταπληκτική μπορώ να πω!!!!! :D:D:D μπρααααααβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!Συγχαρητήρια και σε εσένα!!!!!!!!!!!αντε καλό υπέρηχο τώρα!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου, σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!και σε ολες μας ευχομαι με το καλο!!!!!!!!!!!Αληθεια ψαχνω το θεματακι ανοιξιατικες μανουλες και δεν το βρισκω!σε ποια ενοτητα ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...