Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρονια πολλα στο Καθολικακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Χρονια πολλλλλλλλααααααααααααααααα μωρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μανουλες τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα ειναι η πρωτη γιορτη της Καθολικούλας μου!!! με περνουν τηλ και μου λενε να μας ζησει και συγκινουμε!!! :D:D:D:D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου,να χαιρεσαι τη κουκλαρα τη κορη σου.Να ειναι γερη,ευτυχισμενη και να σας τρελαινει με τα ναζακια σας.Να την καμαρωνεται καθε στιγμη και να ευχαριστειτε την Παναγια μας για το πολυτιμο δωρο που σας εστειλε.Να μου τη φιλησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα να χαίρεστε το μικρό πλασματάκι σας, να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη.

Και για να μην ξεχνιόμαστε :lol::lol::lol: να βάλει πολλά κιλά και να γίνει ένα αφράτο γκομενάκι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου,να χαιρεσαι τη κουκλαρα τη κορη σου.Να ειναι γερη,ευτυχισμενη και να σας τρελαινει με τα ναζακια σας.Να την καμαρωνεται καθε στιγμη και να ευχαριστειτε την Παναγια μας για το πολυτιμο δωρο που σας εστειλε.Να μου τη φιλησεις...

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! την φιλαω και απο σενα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα να χαίρεστε το μικρό πλασματάκι σας, να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη.

Και για να μην ξεχνιόμαστε :lol::lol::lol: να βάλει πολλά κιλά και να γίνει ένα αφράτο γκομενάκι :lol::lol:

Σε ευχαριστω Φωτεινουλα μου!!!!! την μπουκωνω την μπουκωνω εχει ηδη αφρατα μπουτακια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Καθολικάκι!!!!να εισαι παντα γερη,ευτυχισμενη και ότι αλλο επιθυμεις εσυ κ οι γονεις σου!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι να σου ζήσει το Καθολικάκι.Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη.Να τρώει πολύ και να μη στεναχωρεί ποτέ τη μανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...