Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στραατα στρατουλα μεχρι ποτε;;;


Recommended Posts

Καλημερα! Η μικρη μου ειναι 13,5 μηνων Εδω και 1,5 μηνα κανει ζηταει πα-με α-τα και δινει τα χερια της να την πηγαινοφερνω συνεχεια Θελει και τα δυο χερια ενω μπορει καπως και με το ενα

1,5 μηνα ειναι στα ιδια Μηπως εχει βολευτει λιγο; Αναρωτιεμαι τι μπορω να κανω γιατι τοα χερια μου ειδικα το δεξι τα χει παιξει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω αυτο εξαρταται απο το καθε παιδι ξεχωριστα...μολις νιωσει δυνατη και να εμπιστευεται τα ποδια της θα φυγει μονη της μην σε νοιαζει..δεν πιανεται και απο καναπεδες να προχωρησει μονη της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PΠιανεται απο καναπεδες παει γυρω γυρω στο τραπεζι μετα ερχεται παιρνει θεση πιανοντας τα χερια μου και λεει ατα Δεν θελει να παει παραπερα μπουσουλωντας αλλα με τα χερια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis δωσε λιγο χρονο στο παιδακι σου καθε παιδακι εχει τους δικους του ρυθμους αλλα περπατανε νωριτερα και αλλα αργοτερα,δεν νομιζω οτι εχει βολευτει θελει να σε πιανει γιατι νιωθει ασφαλεια και πιθανον να φοβαται κιολας μην την πιεζεις και μην στεναχωριεσαι θα ερθει συντομα η στιγμη που θα φυγει μονη της,ο δευτερος γιος μου περπατησε 15 μηνων οι αλλοι δυο 12 μιση καθε παιδι ειναι διαφορετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι οτι θελει να περπατησει γιαυτο και σε παιδευει αλλα φοβαται η καημενουλα γιαυτο και θελει να σε πιανει κανε υπομονη,ενθαρρυνε την και θα δεις οτι σε λιγο καιρο θα αλλαξουν πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω συμφωνω οτι φοβαται...εμενα ο δικος μου αν τυχει και πεσει ακομα και στον ποπο του πανω φοβαται και δεν θελει να κανει βημα αν δεν τον κραταω...μην ανυσηχεις και καποια στιγμη θα γυρισεις και θα δεις την μπεμπα σου να γινεται παιδακι και να περπαταει μονη της... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...