Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν) περιμενουμε περιοδο τον Αυγουστο??


Recommended Posts

koritsia sas filw glyka!!!aurio feugw diakopoules me ton antra ths zwhs mou!!!

elpizw o Theos na mas steilei ena mwraki...tha to yperagapame poly!!!

elpizw thn epomenh fora pou tha mpw na sas anakoinwsw ta euxarista!!!sas filw glyka!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!!

Καλά να περάσετε όσες πάτε διακοπούλες!!!!!!!!

Δυστυχώς εμένα μου ήρθε σήμερα πρωί πρωί.... υποφέρω από την μέση μου....

Δεν θέλω να ξανά έρθει 28-30 Αυγούστου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!

Και εγώ (δεν)περιμένω τον Αυγουστο...επίσης, περιμένω να βγει μια χοριακη που έκανα σήμερα,γιατι εκανα τεστ προχθες και βγήκε θετικο, αλλα δε ξέρω αν είναι να το εμπιστεύομαι...

Καλή επιτυχία σε ΟΛΕΣ για ένα θετικό αποτέλεσμα σύντομα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ εγω τελειωσα ολες της εξετασεις κ περιμενω τα αποτελεσματα με χαρα ελπιζω συντομα να ειμαι κ εγω στη παρεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία σε όλες τις χοριακές ............. όσες πάτε διακοπούλες κάντε βουτιές και για εμάς........και εύχομαι να γυρίσετε περισσότεροι από όπου και αν πάτε........

την καλημέρα μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι αντε με το καλο να μας πεις ευχαριστα..καλες διακοπες μωρουδενια και να γυρισετε 3 +4 ..νικολ εισαι εγκυος δεν το χεις καταλαβει ακομα; :lol: ελενακιο λυπαμαι καλο μου ας ειναι η τελευταια φορα που δεν περιμενεις..καλες διακοπες κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας και πάλι. μόλις είδα λίγο αίμα ενω περίοδο περιμένω σε 4-5 μέρες. ποτε δεν ειχα ακατάστατο κυκλο. τι έγινε τελικά μου ηρθε νωρίτερα ή συμβαινει κάτι αλλο?να υπενθυμισω οτι περιοδο ειχα 10/7 επαφη ειχαμε 22/7 και 24/7 και στις 30/7 ειδα και μια καφε κηλιδα στο εσωρουχο μου, τι γινεται , ειλικρινα εχω αγχωθει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

σήμερα πήγα στο ικα και πήρα την χοριακή...1,00 mIU/mL ,δηλαδή δεν είμαι έγκυος... τίποτα δεν ξανακάνω τεστ εγκυμοσύνης κατευθείαν χοριακή...είναι η δεύτερη φορά όπου με θετικό τεστ ,η χοριακή είναι αρνητική! Τι να συμβαίνει αραγε?Εχω στείλει κ επιστολή στην εταιρεία του τεστ κ αυτοί λένε οτι 1η φορά το ακούνε αυτό να συμβαίνει!!! τι να πουν!!!

Γενικά αυτήν τη περίοδο τίποτα δε μου πάει καλά... γιατί???????? HELPPPPPPP!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να ταν βιοχημικη νικολ...δηλαδη να εγινε συλληψη να πηγε να εμφυτευτει και να μην τα καταφερε..δεν βγαινει θετικο το τεστ λαθος...η λιτσα τι εγινε;λιτσακι εκανες τεστ;

σπανο μου ολα ειναι πιθανα...ευχομαι να ναι καλο!!!περιμενε λιγο να δεις πως παει και αν χρειαστει κανεις ενα τεστακι σε λιγες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ.ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΙΣΩΣ ΣΕ ΣΤΗΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΚΛΠ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΝΕΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ Κ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.

ΣΠΑΝΩ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!

ΛΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤΑΚΙ?

ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να το πιστεψω ακομα μυριαμ!!!θα παει η καρδια μου στη θεση της την παρασκευη οταν θα το δω..και μακαρι να το ακουσω κιολας!!!!!!!!!εσενα το αγορακι σου ;μια χαρουλα!!!το λιτσακι μας χαθηκε παλι.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando χαιρομε τοσο πολυ για σενα!!!!!συνχαρητηρια!!!!!ευχομε ολα να σου πανε υπεροχα να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις γερο στα χερια σου ενα στρουμπουλο γλυκο μωρακι!!!!!!!!!!να ξεκουραζεσε οσο περισσοτερο μπορεις!!!!!!

κ εσεις κοριτσια πολυ γρηγορα να αποκτησετε εναν λιλλιπουτιο"συγκατοικο"στην κοιλιτσα σας!!!!καλη επιτυχεια σε ολες!!!!!!!!!!κ σε λιγους μηνες που θα ξανα ερθω εδω κ θα ειμαι στο ποιες δεν περιμενουμε ευχομε να μην βρω καμμια σας ;) ξουτ ξουτ!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakiaaaaaaaaaa mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOLIS GIRISAME APO TIS DIAKOPOULES!!!

APO SHMERFA DEN DEN DEN DEN PERIMENWWW!!!!!!!!!!!

AX EKANA PROSEUXOULES STHN AGIA EIRHNH XRYSOVALANTOU NA ME VOITHISEI NA PIASOUME MWRAKI!!!!!!!!!

KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAAA AGWNIW!!!!!!!!

ITHELA NA PERW TEST EGKYMOSYNHS XTHES PRIN NA EXW KAN KATHISTERISI KAI ME FWNAZE O KALOS MOU!!! :lol:

KORITSIA KANAME TRITH ELEUTHERA KAI APO TETARTH MEXRI KAI SIMERA TO STITHOS EINAI PRISMENO KAI VARI!!!

TO EIXE KAMIA AUTOOO???LETE NA EINAI SHMADI???????????? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια μου..:)....με το καλό εύχομαι να είναι σύμπτωμα ότι έχεις ένα νινάκι στην κοίλίτσα σου...:)...πολλά φιλάκια...:)...

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια μου..:)....με το καλό εύχομαι να είναι σύμπτωμα ότι έχεις ένα νινάκι στην κοίλίτσα σου...:)...πολλά φιλάκια...:)...

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ax maakarii kopela mou!!!!!!!pes mou kai esy ta dika sou simptwmata pou eixes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε;Σήμερα γυρίσαμε και εμείς από διακοπούλες.Αχ περάσαμε τέλεια!!!!!Τώρα τα κεφάλια μέσα!mwroudenia μου σου εύχομαι και εγώ τα σημάδια που έχεις να είναι από σποράκι και σήντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε;Σήμερα γυρίσαμε και εμείς από διακοπούλες.Αχ περάσαμε τέλεια!!!!!Τώρα τα κεφάλια μέσα!mwroudenia μου σου εύχομαι και εγώ τα σημάδια που έχεις να είναι από σποράκι και σήντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

na sai kala kopela mou!!!!!!!!!makariiiiiiiiiiiii :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera k apo emena koritsia. Ego den perimena stis 5 abgoustou k eftixos akoma den mou irthe ;) ostoso diskolevome na pistepso oti mpori na xo pithanototes mias k afton ton mina itan oi protes mas prospathies k gia afto den xero ean aniko stis "tixeres"pou to petixenoun me tin proti. Prostoparon exo prismeni kilitsa pou me ponai san na perimeno periodo,ponous stin mesi k fouskomeno stithos pou ponai .aa k tromeri orexi gia fagito k sixnouria. Lete na simenoun kati afta ta simptomata?kala apotelesmata se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax maakarii kopela mou!!!!!!!pes mou kai esy ta dika sou simptwmata pou eixes!!!

Τσιμπήματα στο στήθος και τραβήγματα στην κοιλιά....επίσης ανεβασμένη θερμοκρασία....δέκατα...:)....άντε με το καλό γλυκιά μου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσιμπήματα στο στήθος και τραβήγματα στην κοιλιά....επίσης ανεβασμένη θερμοκρασία....δέκατα...:)....άντε με το καλό γλυκιά μου..:)

egw exw simera 37,1 me 37,2 ekei mesa...oses fores evala thermometro :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia ;) mwroudenia se efxaristo poli gia tin efxoula sou . Makari lipon se 9 mines na kratas k esi to minakribo sou . Simera lipon sikothika opos k tis teleftes meres me ponakia stin kilia! Afto pou mou kani entiposi ine pos proti fora niotho afta ta ponakia pou thimizoun periodo xoris na exo periodo . Testaki den kano akoma , leo na perimeno akomi ligo an k ores ores skao :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...