Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νανα καλη δυναμη κοριτσι μου..

να ειστε δυνατοι για να την στηριξετε.

αν σου κανουν θεμα στη δουλεια θα ειναι μαλακες...

σωσω καπου θα παμε

αλλα επειδη ειναι ακριβα ψαχνω μηπως βρεθει κατι αλλο.

θα ειναι τα τελευταια μας λεφτα αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι να πω???

για 1η φορα εβγαλε ο Νικος το καροτσι απο το αυτοκιν το μεσημερι και το αφησε στην αυλη μπροστα στο μπαρμπεκιου γιατι ηθελε να κουβαλησει κατι και δεν το ξαναεβαλε και αφησε και το αυτοκιν εκτος γκαραζ..

ε το καροτσι δεν υπαρχει πλεον..μαλακια τους ομως γιατι οχι μονο στην πολη αλλα σε ολο τον νομο δεν το εχω δει να το εχει κανενας αλλος και θα τον τσιμπησω αυτον που μου την εκανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Νανα μου σε ειχα εννοια μπαινοντας και επεσα πανω στο ποστ σου :( . Κουραγιο και υπομονη καλο μου! Θελει μεγαλη δυναμη! Εμεις ειμαστε εδω για να σε ακουμε! Μη το ξαναπεις ποτε οτι μας κουραζεις! Ολα μεσα στη ζωη ειναι!

Σημερα και γω στη παραλια ξαφνιαστηκα απο ενα σκηνικο. Δηλαδη βρηκα μια κοπελα που ειναι απο τα μερη μου. Δε την ηξερα απλα καθοτανε διπλα μας και πιασαμε κουβεντα και το ενα εφερε το αλλο. Θα σας τα πω αλλη ωρα ομως γιατι θα βαρυνω πολυ το κλιμα.

Ενα θα σας πω ο κοσμος ειναι πολλλλλλλυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μικρος! Μιλαμε για τοοοοοοοσοοο δα!

Σημερα θαλασσα ολη μερα. Απο τις 9μιση μεχρι 7? καπου τοσο! χαχαχ με το μικρο φυσικα! Δε κοιμηθηκε καθολου! Ματι βαζουνε σε αυτο το γαλα? Σουπερμαντολινη?

Μιλαμε στη σπιντα ολη την ωρα! Εχω κανει ενα μαυρισμα ολουθε! χαχα

Ο μικρος σημερα ειχε πανω του ενα σωληναριο αντηλαϊκό(ετσι το λεει ο αντρας μου χαχαχ) και μπολουζακι λευκο και καπελο.

Τωρα εχει υπερενταση και γκρινιαζει........ Τον εχω βαλει για υπνο. Για να δουμε.....

Η φροσω με τη συμμορια εφυγε σας το πα?

Πηγανε τωρα στο χωριο της στο καπακι και μετα απο κει πλαταμωνα :D

Χρυσουλα μου ξενερωμα τι να πω? Μακαρι να το βρεις! Πολυ θα το φχαριστηθω! Αληθεια ποιο ητανε?

Συμπεθερα για που λες περιπου? Εχεις κατα νου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα εχεις να μας ανακοινωσεις κατι;;;;

εγω δε καταλαβα που ημουν εγκυος..την ωορηξια θα καταλαβω;;

εγωδουλεια..συναντηθηκαμε με αναστασια απο το μαμυ..καλα και γαλω τις ομορφες....πολυ καλη..πολυ συμπαθητικη..και η μικρη αννυ..σουπερ..ασχετο..εγω δουλεια..

καλε τι παθατε με ανακοινωσεις εγκυμοσυνης;;

και η γκρουσι υποψιαζεται..την γνωρισα και αυτην..και γαμω...

τζουλ και μαρακι θα σας στειλω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.....

Μαρακι καθυστερημενα μεν αλλα την ωορρηξια μου βτην καταλαβαινω γιατι ποναω λιγο στις ωοθηκες μου και εχω πολλα υγρα..

διαβασα οτι αν συλλαβεις τη μερα της ωορρηξιας κυριαρχουν τα ταχυτερα σπερματ αρα αγορακι..αν μια απο τις αλλες γονιμες κυριαρχουν τα ανθεκτικοτερα οποτα κοριτσακι..αλλα θεωρω πολυ δυσκολο να συμβει τετοια ακριβεια και για αν ειμαι ειλικρινης δεν το πολυπιστευω...

το καροτσι ηταν το triumf το maclaren :(:( εφαγα τον κοσμο χθες ..γυρισα ολη την πολη περπατωντας..τιποτα

Σωσω τι καλα..εχεις γνωρισει το μισο μαμυ....

εμεις τα ιδια..βολταραμε χθες..για μπανιο δε λεει γιατι εχει πολυ κοσμο λογω δεκαπεντ και ειναι ο ενας πανω στον αλλο και ειμαι και αδιαθετη..

ο μικρος κοιμηθηκε στις 9.30 χωμα και φτιαξαμε μυδια αχνιστα και καλαμαρακια τηγανητα και την αραξαμε μπαλκονι...

και παλι ομως δεν ειμαι σε καλη διαθεση...την Τριτη θα εχουμε μαστορους για να φτιαξουν τη σκεπη της αποθηκης καινουρια και καταλαβαινετε ζορι..παει και η τελευταια εβδομαδα διακοπων μου,....

τελεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα.τι κανετε?χρυσουλα μου και εγω εχω χαλια διαθεση σημερα.μαρακι εγω οταν εχω ωορηξια πεθαινω απο τους πονους να φανταστεις μια φορα πηγα στον γυναικολογο μου να δω τι ειχα μου εκανε υπερυχο και μου λεει εχεις ενα αυγουλακι ετοιμο για γονιμοποιηση :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθομαι βεραντα ...πινω καφε...ο αντρας πηγαινοερχεται περα δωθε περα δωθε...ολο και κατι βρισκει να κανει...ο μικρος παιζει με φορτηγα...

η πεθερα περιμενει την κορη της να ερθει να την παρει..εφαγε εναν τρελο διαολο απο τον αντρα μου πρωι πρωι αλλα δεν καταλαβα γιατι...κατι μαλλον του ειπε για το ποσο καλα θα περασει...

την Παρασκευη αν τελειωσουν τα μαστόρια ειπαμε να φυγουμε για σαββατοκυρ..θα παμε Ναυπακτο που ειναι μια χαρα και κοντα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πινω καφεδακι χρυσουλα μου η μικρη βλεπει ζουζουνια ο αντρας μου στον κοσμο του.να ρωτησω κατι βρε κοριτσια?πριν λιγες μερες αδιαθετησα αλλα ειχα πολυ λιγο αιμα ισα που λερωνα την σερβιετα και ηταν καφε-κοκκινο.το στηθος μου ειναι ακομη πρησμενο.υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γιατι μπορει να μην ηταν κανονικη περιοδος αλλα αυτα τα καφε κοκκνα υγρα που παρουσιαζονται στην αρχη στη θεση της περιοδου...θα μπορουσες να εισαι???εννοω κανετε ελευθερα??? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να σκέφτομαι θετικά...

παρακαλάω το Θεούλη να κάνει ένα θαύμα για τη μανούλα μου...

λέω να έρθει η Τρίτη και να μας πουν οι γιατροί "συγνώμη, κάναμε λάθος... είναι μια χαρά!!!"

νιώθω σα να έχω μία τεράστια πέτρα πάνω στην καρδιά μου...

το πρωί δεν μου μίλησε γιατί πονούσε πάρα πολύ το χέρι της.

το μεσημέρι με πήρε εκείνη.

την άκουσα καλά.

ευτυχώς, χθες έκανε κανένα περίεργο...

προχθές είχε κάνει κάτι παράξενο... και δυστυχώς... το θυμότανε και η ίδια...

λέει ότι είναι δώρο Θεού και θα το αντιμετοπίσει.

ξέρω ότι δεν αγχώνεται για τον εαυτό της...

απλά δε θέλει να πληγώνει τα παιδιά της με κανέναν τρόπο...

προσπαθώ να μην κλαίω μπροστά στο παιδί... αλλά, κάποιες φορές λυγίζω...

είναι πολύ έντονο γιατί δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη...

είναι 58 χρονών.

μου δίνει δύναμη η σκέψη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην κοροϊδέψετε...

ο αδερφός μου άκουσε για κάποιον γιατρό στα Τρίκαλα που λέει ότι έχει ανακαλύψει το φάρμακο του καρκίνου.

το πήρε η γιαγιά ενός συναθλητή του και έγινε καλά...

δεν ξέρω λεπτομέρειες για τη γιαγιά... του είπα να ρωτήσει.

όμως, ο σιγκεκριμένος γιατρός δε θέλει τις χημειοθεραπείες...

διαβάζω στο ίνετερνετ και λέει ότι ο καρκίνος του πνεύμονα έχει τη μαγαλύτερη θνησιμότητα, μετά το στήθος, γιατί δεν αναγνωρίζεται έγκαιρα.

εμείς δεν το αντιληφθήκαμε έγκαιρα γιατί ήδη έχει κάνει μετάσταση...

πείτε μου γνώμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα μου νομίζω οτι έχω ακούσει γι αυτόν τον γιατρό και θυμάμαι που πρότεινε ελαιόλαδο ωμό και μεσογειακή διατροφή!!!

Σε οποια περίπτωση να ξέρεις οτι όλες είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε με όσα γνωρίζουμε ή με ο,τι θες να πεις (καλά το ξέρεις αυτό εξάλλου)

Πιστεύω σε οποιο στάδιο κι αν βρίσκεται οτι μπορεί με το να φανεί δυνατή να δυναμώσει και τον οργανισμό της!!! Καλό είναι να πιστέψει κι η ίδια οτι μπορεί να το νικήσει!!! Η δύναμη της ψυχής είναι δυνατότερη απο οποιοδήποτε φάρμακο απο μόνο του!!!!

Κορίτσια δεν πρόλαβα να διαβάσω τις υπόλοιπες!!! Το μόνο που κατάλαβα είναι οτι το Μαράκι προσπαθεί για το 2ο!!!! Με το καλόοοοοοοοοοοοο ΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ χα χα χα πόσες φορές θα το πω ακόμαααααααααααααααααα :?::?::?::?::?::?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai απο μενα..χρυσουλα να φυγρετε με την πρωτη ευκαιρια..να ξελαμπικαρεις λιγο...

εμεις καλα..εβαλα κατι φωνες στη μικρη σημερα το απογ..το μετανιωσα γιατι δε φταιει αυτη..

πηγαμε το πρωι θαλασσα,μετα ταβερνα,σηκωθηκα το απογ γιατι κοιμηθηκα 1 ωρα καθοτι ημουν νυχτα..σιδερωσα,σκουπισα,σφουγγαρισα,εκαν κουλουρια θεσ νικης και σε λιγο καριοκες..

και δε με νοιαζει που τασ εκανα αλλα τουλαχισοτν απασχολησετο μωρο..ηρθε η μικρη στα κουλουρια..

ηθελε να παιξει..μαρθα κατεβα μαρθα κατεβα..και παει και μου ριχνει το νερο και την πιανω απ οτο χερι και της φωναξα πολυ..και λεω και παιδια και φαγητα και σιδερο δε πανε μαζι..τουλαχισοτν μπορειτε να παρετε το παιδι να πατε να παικεται;;

και πηγε μεσα στο δωματιο..

μετανιωσα που της μιλησα ετσι..και τηε πεθερας αλλα ξεκουνησου καλη μου..π0ρπει να στο πω;;\

εκτορ λες να εισαι εγκυος;;;

ε ρε γλεντια..χαμος στις μσανουλες..

μαρακι εσυ;;

νανα φανταζεσαι την αποψη μου γιασ το γιατρο που βρηκε το φαρμακο...

ασχολιαστο

!!!

μη μπλεκεται με κομπογιαννιτες...περα απο λεφτα δε θα κανουν και δουλεια..και μιλαμε για καρκινο και οχι για ιωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ,ΜΑΡΙΑ ΖΖ ΜΑΡΚΕΡ,ΚΑΛΥΨΩ!!!!!!

ΠΟΙΟΥς ΞΕΧΝΑΩ;;;;ΝΑ ΣΑς ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΑς ΚΑΙ ΤΙς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς ΣΑς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!! να σας χαιρομαστε !!!! όλα τα καλα να σας ερ8ουν !!!

ΕΓΡΑΦΑ 1 ΩΡΑ , ΕΚΑΝΑ ΚΟΠΙ ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΣΒΗΣΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡ8ΕΙ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑ8ΗΚΑΝ ΟΛΑ !!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ανοιξα θεμα τσουπρες.....

μιλαμε με εχει σπασει τα αρ.... μικρη..δε καταλαβαινει χριστο..

νεα τακτικη..δε ξερω αν το κανετε και αν πιανει..δεν της μιλαω...ας ανεβαινει οπου θελει..τωρα ανοιξε το ψυγειο και εσπασε 1 παιτο..

αποτυχια οι καριολες..δεν επηξες η κουβεςρτουρα απεξω..

φακ!!!

και φταιερι η κωλοκουβερτουρα του παυλιδη..

της νεστλε εινα ιη καλυτερη..τι σας λεω πρωι πρωι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

Σωσω εχεις νευρα πο πολυ για τις καριοκες ή το παιδι????

την πληρωσε ο Παυλιδης.. :lol::lol::lol:

καθε παιδι ειναι αλλιως ...σου κακοφαινεται γιατι ηταν ησυχη ...

δεν μπορεις να το αφηνεις και ανεξελεγκτο..

απλως μου φαινεται οτι επειδη εχετε συνεχεια κοσμο τον τελευταιο μηνα σπιτι αφηνιασε λιγο...θα επανελθει..μην της φωναζεις παντως...

Τζουλια καλημερα!!!

χρονια πολλα και απο εδω σε ολες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

σήμερα νιώθω πολύ καλύτερα!

έχω μια αισιοδοξία την οποία θέλω να κρατήσω!!!

ίσως επειδή είναι και της Παναγίας και πιστεύω ότι η καλή μας Παναγίτσα θα τη βοηθήσει τη μανούλα μου!!!

χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που γιορτάζουν και στο Μαράκι της Αλέκας.

πήγα το μωρό στην πεθερά.

θέλω να χαλαρώσω λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα.δεν ξερω σωσω μου θα δειξει.μακαρι.χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσακια μας που γιορταζουν και υγεια σε ολες μας και στις οικογενειες μας.φιλιαααααααααααααααααααααα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μπραβο σου..ετσ δυναμτη να νιωθεις!!!

καλα εκανες και πηγες τον Ανθιμο στη πεθερα..

εμεις δεν εχουμε παει πουθενα απο το πρωι..εχουμε βεβαια τεμπελιασει παρα πολυυυυ....

ο μικρος κοιμηθηκε μονο 2 ωρες..

μετα εχουμε μια επισκεψη σε μια φιλη μας και βολτα στην Ιτεα...

γμτ το παει για βροχη..

αυριο οι μαστορες θα ερθουν κατα τις 7.30 :(:(:( και δεν τους βλεπω να τελειωνουν πριν την Παρασκευη...

ειμαι στα χαλια μου ως προς τη διαθεση καθισε τρια μεσημερια που κοιμαται ο μικρος και ειδα ολα τα επεισοδια απο τις Κουκλες.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi καλε..δε φταινε οι καριοκες...

τεσπα...

εγω δουλεια..παραγγελειλαμε..η πεθερα με το παιδι..πηγαμε για μπανιο το πρωι..

εφαγα σημερα πρωτη φορα μπαρμπουνοφασουλα..

καλα ητανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...