Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

koitaje de ιλαμε για οπποιαδηποτε πολυκομια..για την ΑΔΕΡΦΗ moy μιλαμε...αλλα ναι,γενικα μου αρεσει να εχω κοσ,μο..σε 5 μερες περιπου ερχεται και η πεθερα...1 χαρα..

καλα καλε επιδημια ψυξης;;

μαρκερ οταν εννοεις φρουτοκρεμα τι εννοεις;;λιωμενη;;

εμενα η μικρη δε θελει αυγο..

και εχει χεστει νασ τρωει βλακειες..τωρα με το θοδωρη..

να τι θυμηθηκα..μπραβο στο μαρακι που ο γιος της δε τρωει αλεσμενα...δε τοπλμω να ρωτησω...

:lol::lol: νανα μηπως ξεκινησε εσενα το γαλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααα!!!!!!

Οι φωτο αψογες!!!!!τα παιδια σας τελεια και εσεις το ιδιο!!!!!

ευχαριστουμε Σωσω!!! :D:D

Τζουλια ολοι μαζι στο εξοχικο????? :?:?:?

Σωσωκα μου θα ξαναρθουν οι αδερφες σου και θα ξαναπας και εσυ ....

ηρεμια!!!!το μωρο της Θουλης ησυχο?????

Μαρια αν φευγεις απο το σπιτι σου αυτα γινονται...αλλαζει το προγραμμα...και τελικα εχεις δικιο...οσο περισσοτερο το κρατας, τοσο καλυτερα ειναι και για αυτα και για εμας...εγω και τις εξοδους μας ακομα τις προσαρμοζω στο προγραμμα του...

Αλεκα1 διαιτα εχω να κανω 10 χρονια...απο 70 πηγα 50... :D:D και μετα προσοχη... :cry::cry:

ηπιαμε και σημερα ενα ωραιοτατο καφεδακι στην Ιτεα... δηλαδη τι καφεδακι κανονικο πρωινο φαγαμε :lol::lol: ειχα παρει και το γαλα του μικρου μαζι και μπισκοτα και την αραξε αψογα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι μπελαλιδικο το μωρο....σε σχεση με το θοδωρη..τηες αγκαλιας...καιοσο δε το θελε η θουλη ετσι// :roll::roll:

καλε αλεκα τι διαιτα κανεις;;;ρε παιδια πρεπει να ξεκινησω..σας εχω πρηξει..

παιδια ολοι εχουμε τα θεματακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa.θεα χρυσα...πραγματικα πολυ ωραιες φωτο...

καλε πολυ μεγαλωσαν ολα τους..καθοτι εχω δει τα 2δυμα...

πολυ ζεστη εχει εδω..

το απογ βολτα εννοεται!!!και μετα απλι δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε έκτορ... μην παίζεις με τον πόνο μας!!!

10 φορές την ημέρα μπαίνω στο ντουζ γιατί ιδρώνω...

ποιος; εγώ... που ιδρώνω πάρα πολύ δύσκολα!!!

είδατε τις φωτό;

τα μαναράκια μου!!!

είναι πολύ χαριτωμένα όλα μαζί!!!

πήγαμε πεθερά για φαγητό.

περιμένω τον Π να σχολάσει για να πάμε σε κάτι φίλους που γεννήσανε το 3ο!!!

σωσώκα πόσο σε νιώθω...

σκέψου ότι μετά θα έρθει η πεθερά και θα μπορείς να πας καμιά βόλτα με τον αντρούλη σου...

κι ο δικός μου είχε φάει πολλές βλακείες όταν πήγαμε Ελλάδα...

ρε ζζζ... πες στον άνδρα σου ότι αν θέλει το σπίτι στην τσίτα... να το κάνει αυτός!!!

πόσα να προλάβεις εσύ πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα τα νινάκια σας Αθηνά και Βαγκ.

Η μικρή όλο χαμογελαστή είναι; Μπράβο της!

Χαρά κι εγώ δεν σε καλωσόρισα. Άντε θα συνεχίσετε τα μπανάκια σας στη Λούτσα τώρα.

Μάρκερ ακόμα φρουτόκρεμα τους δίνεις. Εύγε!

Εμείς τρώμε κανένα φρούτο καρπούζι ή ροδάκινο κι αυτά όχι πάντα.

Δεν πειράζει τρώνε με όρεξη το μεσημέρι.

Αλέκα πάντα τέτοιο αυτοέλεγχο είχες; Σε ζηλεύω!!!!!

Σωσώ κι ο Χριστ. με ίωση και μύξα φουλ ήταν και τώρα είναι η 4η μέρα αντιβίωσης :( .

Με κόλλησε κι εμένα και είμαι ένα σερνόμενο πτώμα. Ακούστε και τον πόνο μου 8-) .

Με πονόλαιμο, πόνο στα κόκκαλα και περίοδο, όλη μέρα τα παιδιά μόνη μου, μάζεψα τα πάντα για τις διακοπές επίσης μόνη μου και το πρωί που ήταν εδώ ο Αντ. πήγα και φόρτωσα λίγα πράγματα επίσης μόνη μου και τί γυρίζει και μου λέει; Πωπω αυτά βαριέμαι στις διακοπές [smilie=banghead.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] .

Και του λέω καλά πλάκα μου κάνεις; Δεν έχεις κάνει τίποτα. Ε κι ένα παντελόνι να μαζέψω βαριέμαι!

Και τα πήρα και τσακωθήκαμε. Μου λέει τί θα βάλεις όλα αυτά στο αμάξι; Κι αυτή η βαλίτσα τί έχει;

Τα ρούχα των παιδιών θα τα πάμε ξεβράκωτα; Κι αυτή τί έχει τα δικά μου και τα σεντόνια και πετσέτες. Μήπως να πάω εγώ ξεβράκωτη;

Και το καρότσι τί το θέλεις; :shock:

Και θα πάρεις και το ψυγειάκι για τα κατεψυγμένα; Να τα αφήσει έτσι δεν παθαίνουν τίποτα.

Εμ βέβαια τί να πάθουν; Καλοκαίρι είναι.....Δεν φτάνει που μαγειρεύω μέρες τώρα για να του κάνω οικονομία. Ε α μα πια για να μην πω τίποτα πιο χονδρό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a exei ξεφυγει ο ανδρικος πλυ8ησμος βλέπω ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Περαστικα μας λοιπον ...

Σωσω ωραιες οι φωτο , μπραβο σας ρε ... πες στην Θουλη όμως οτι τα μωρα δεν τα παραγγελνουμε γμτο ... οπως κ να το 8ες έχει το κα8ε παιδι τον χαρακτηρα του ... εγω παρακαλαω να με ειχε αγκαλιτσες όλη την ωρα... :roll:

αλη8εια η αλλη κοπελα εξαφανιστηκε που μπηκε ε ...?

εκτορ η Νανουκα μενει Κυπρο

Χαρα μαι Ντιαρ Καλως επανληλ8ες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αϋπνη σημερα το μεσημερι παροτι ο μικρος κοιμται απο τις 2 :(:(

Φροσω κλασικα εικονογραφημενα :evil::evil:

θα μας λειψεις και εσυ και τα κατορθωματα των αγοριων σου!!!!

Νανουκα ολο γεννησεις εχετε εκει..πραγματικα ολο καποιος γενναει..προσεχουν για να εχουν..

(μη με πει καμια ρατσιστρια) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα εμεις μονο μπανανες και ροδακινα...και πολυ πορτοκαλι στιμμενο...δεν το εχει παντως με τα φρουτα :(:( ειδικα καρπουζι πεπονι του ερχεται αηδια...

αυριο θα ειμαι μονη με παιδι...ο αντρας θα κατεβει Αθηνα με πεθερα για γιατρο :mrgreen:

σας ειπα οτι την προηγουμενη φορα ειχε πει οτι τελικα δεν εχει Αλτσχαιμερ???

εχει μια απλη μορφη γεροντικης ανοιας....εξού και οι αναλαμπες της "καλοσυνης" καμποσες φορες... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυπρο???????ειμαστε μακρια γι'αυτο δεν την πιανει η δροσια μας :P:P .οντως οι αντρες εχουνε ξεφυγει λιγο τους εχει πιασει μια ταση μουχλας οπως και τον δικο μου :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κοριτσια..

σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι σχεδον τπτ..

πηγαμε χτες στο γαμο κ εγινα ντιρλα αν κ γενικα δεν πινω..

κοιμηθηκαμε στις 5 κ ξυπνησαμε στις 4!!!!

εχω χρονια να το κανω αυτο...

φροσω εχεις καθε δικαιωμα να τσακωθεις..

κ πολλα κανεις !!!!!

εγω με 3 παιδια δεν θα εκανα τπτ αλλο στο σπιτι!!!!

χαρα καλως ηρθες...

σωσω κ εμενα δεν με ακουει.

σας αφηνω να παρω ντεπον.

δεν ξερω πως θα συνελθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...δουλεια...ολα καλα..ολοι αναπνεουν!!!

ε ρε φροσω τι ακους και συ..εμεις πηγαμε το απογ για καφε σε φιλη...

εμενα ξεσκιζει πεονι καρπουζι

σα τρελο ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!!!!!!

Μαρκεράκι μου υπομονή , Φρόσω παρομοίως!!!

Κι ο δικός μου ο άντρας έχει πάθει τραλαλά!!! Ολα του φταίνε και ξεσπάει συνέχεια επάνω μου!!!! Στο ζώδιο του είχα ακούσει οτι μέχρι 3 Αυγούστου θα έχει ανάδρομο Ερμή......ελπίζω να είναι αυτό και απο τις 4 Αυγούστου να καλυτερέψει το πράγμα αλλιώς θα βαρέσω ενέσεις!!!! :x:x

Για να καταλάβετε ξεκίνησα και το κάπνισμα ξανά!

Σώκω κι εμένα πεπόνι και καρπούζι τρελαίνεται!!! Του αρέσουν όλα τα φρούτα βέβαια και με τα βερυκοκα παθαίνει μια έξαψη :D:D:D

Πήρα να δοκιμάσω Μπειμπιλίνο, καλά φαίνονται αλλά πάμπερς νομίζω καλύτερα! Αλλά η τιμή τους έχει απογειωθεί πια

Σας φιλώ!!!

Καλυψούλι δεν έχω στείλει ακόμη το δωράκι σου γιατί άλλαξα γνώμη και θα σου φτιάξω κάτι απο την νέα κολεξιόν ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

την πρωτη δημοσιευση δεν την πηρε και βαριεμαι να τα ξαναγραψω...

ο αντρας εφυγε για Αθηνα , ο μικρος ξυπνησε με γκρινια, εγω εχω ηδη φαει 3 τσουρεκακια μαζι με τον καφε...

Μαριαζζζ αν ο αντρας σου ηταν Αιγοκερως θα ειχες αναδρομο για ολη τη ζωη :lol::lol::lol:

ποσο καιρο το ειχες κοψει???

Καλυψω η μλκ με το ντιρλα ειναι η επομενη μερα και η μεθεπομενη καμια φορα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγραφα χθες και επεσε η μπαταρια

εμεις γυρισαμε

απο τη μια επιτελους σπιτι

τελικα χρυσουλα το εχει το αλτζ ή οχι;

σωσω τις 20 απο τις 30 μερες του μηνα δινω φρουτοκρεμμα

εμενα μασιτα στο τσακιρ κεφι να φανε ενα νεκταρινι που τους αρεσει παρα πολυ

δεν γουσταρουν καθολου την μπανανα

και γενικα δεν πολυτρωνε ουτε βερυκοκα - ουτε καρπουζι -ουτε πεπονι

δεν ξερω ειναι πολυ περιεργα στο φαι

οποτε φρουτοκρεμμα και τρεξιμο

και δεν εχω σκοπο να την σταματησω τουλαχιστον και μεχρι τα 4

εδω ρε συ στο βρεφικοσταθμο δινουν φρουτοκρεμμα μεχρι και τα 3 που πανε παιδικο και εαν θες το συνεχιζουν και μετα

σημερα φακορυζο για τα παιδια - φακες για μας

και εγω το ξαναρχισα το καπνισμα ζζζζζ μου

ή τσιγαρο ή ναρκτικα λεω :lol:

τσιγαρα προμηθευονται ευκολοτερα :lol:

βαγκ και φροσω μην διαβαζετε :lol:

σωσω μου εγω με την αδερφη μου εχουμε 6 χρονια διαφορα και το χασμα ειναι τεραστειο - δεν επικοινονουμε ιδιαιτερα - οχι οτι δεν αγαπιωμαστε αλλα εχουμε αλλα ενδιαφεροντα τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ισμηνη η Ιολη ειναι πανεμορφη...!!!!

τωρα μαζευτηκαμε με τον μικρο...πηγαμε στον παιδοτοπο..εφτιαξαν μια εκπληκτικη αυλη-παρκο!!!εχει δε μια νηπιαγωγο εξαιρετικη!!!

το καλο της επαρχιας ειναι οτι πας μονη σου και βρισκεις εκει καλη παρεα για καφε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα

ισμηνη φοβερη η ιολη, κουκλιτσα να σου ζησει...αντε να δουμε ποτε θα συναντηθουμε....

καλα οι αδερφες μου του εμαθαν να τρωει το καρπουζι με την φετα οχι κομματακια,περριτο να σας πω οτι γινεται γουρουνακι,αλλα εχει πολυ πλακα...και οταν ειναι παγωμενο απο το ψυγειο λεει μαμα καμενο, ε καμενο; (παγωμενο) :D

καλυψω ποτε θα ερθεις λουτσα;

ζζζζζζ μην ανχωνεσαι ολα στη ζωη μας φαση ειναι και περναει....σε εμας βεβαια αυτη η φαση κραταει μηνες...αλλα θα περασει που θα παει....

χρυσουλα 3 τσουρεκια; μιαμ μιαμ...εγω μονο καφε σημερα...το μεσημερι φαγητο..χιχιχι μπας και χασω τιποτα.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα το καρπουζι με τη φετα πρεπει να ειναι φοβερη φαση :lol::lol::lol:

ασε δεν ξερεις τι εχω φαει απο εκεινη την ωρα...στον παιδοτοπο κουλουρακια και γλυκακια και ο,τι αφησε ο μικρος απο το τοστ!!!δεν ξερω τι με εχει πιασει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...