Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ. ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΕ, ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ.....

melipikto ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ!!!! %%-

xouanitaki ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ :-* . ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΧΙΩΤΙΣΑ!!!!!

LIL ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ. ΠΕΡΑΣΑ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete? kalispera, exw meres na mpw, avrio exoume rantevou na akousoume thn kardoula, ax panagia mu exw ena agxos, tha thn akousoume arage h tha fame gia akomh mia fora xlapatsa? ta ponakia pou eixa xamhla synexizontai kai exw kai entonh ypnhlia re koritsia, olh mera thelw na koimamai.

filia polla se olles, tha mpw avrio na sas grapsw ta nea apo thn giatro mou

ΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ κουραγιο με τις ανακατωσουρες.. οι περισσοτερες κοπελες εχουν, αλλα μετα την 12η υποχωρουν..Μην ανησυχεις καλα θα ειναι το σπορακι, οι ναυτιες δεν επηρεαζουν σε κατι!

σκορπινα με το καλο να πατε στο γιατρο, να ηρεμησεις λιγακι.. ολα καλα θα δειτε το σπορακι σας!!

κουαντο φουσκωσες καθολου??!! :)

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλησπέρα και απο δω!!

Μελιπιτκο όλα θα πάνε καλά λιγο υπομονή και ηρεμία και

+++++++++++++++++++++++++++++ ΣΚΕΨΗ για να χουμε άλλη μια ++++++++++++++++++++++++++++ χοριακούλα!!!

Χουανιτάκι, Αναστασία, Κουαντο, Χ+Μ, Σκορπίνα & Τουιγκάκι στειλτε σ' όλες μας ΦΟΥΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!! μετά από τόνους τεστ οωρηξίας που έχω κάνει επιτέλους έδειξε θετικό!!!!!

Άρα σε 24-48 ώρες θα πεσει το αυγουλάκι...

Πότε είναι η καλύτερη στιγμή για επαφή???? Να σας υπενθυμίσω ότι το σπέρμα μας μετά από 12 ώρες πέφτει στο 10%.....

Περιμένω τις συμβουλές σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα !!!

Μερεντουλα μου παμε για την επομενη προσπαθεια ακαθεκτες, να μην στεναχωριεσαι ειπαμε θα σε επιλεξει αυτο ποτε θα δει την μανουλα του :):):):) ειμαι σιγουρη πως συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα... εκει που δεν θα το περιμενεις καθολου θα σου ερθει καμαρωτο καμαρωτο θα δεις ;);)

elenakio κοριτσι μου νομιζω οτι πρεπει να ξεκινησεις αμμεσα τις προσπαθειες και 2 φωρες την ημερα αν γινεται πρωι και βραδυ και τις επομενες 5 μερες... καλη επιτυχια σου ευχομαι...

εγω εκανα και την β επιπεδου δεν ηταν και τελεια ειχαμε 2 θεματακια τα οποια απο οτι μας ειπε ο γιατρος φτιαχνουνε πριν και μετα την γεννηση του παιδιου αλλα αναστατωθηκαμε οσο δεν παει, το θεμα με αυτες τις εξετασεις ειναι οτι πανε στατιστικα και σιγουρη απαντηση δεν υπαρχει για τιποτα!!!!!

θα ξαναγινει εξεταση σε 6-8 εβδομαδες και βλεπουμε,

οποτε αγορες ακομα αναβαλονται !!!!!!

δεν εχω αλλα νεα

Xouantiaki merentoyla anastasia cuandaki lil rose X+m skorpina και στις υπολοιπες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m geia sas...

isos na iparxoun kai koritsia pou me thimountai...persi tetoio kairo sizitousa me ton giatro m gia spermatexisi afou gia ena xrono den katafera na kano paidaki...

kai tora exo to koritsaki mou aggalia...

giati sas ta grafo???

giati ioun kai ego sto thesi sas kai na 3erete oti oti kai na ginei tha kratisete na aggeloudia sas aggalia...sas euxomai na etrhoun oso pio noris ginete

sas filo xxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα και την β επιπεδου δεν ηταν και τελεια ειχαμε 2 θεματακια τα οποια απο οτι μας ειπε ο γιατρος φτιαχνουνε πριν και μετα την γεννηση του παιδιου αλλα αναστατωθηκαμε οσο δεν παει, το θεμα με αυτες τις εξετασεις ειναι οτι πανε στατιστικα και σιγουρη απαντηση δεν υπαρχει για τιποτα!!!!!

θα ξαναγινει εξεταση σε 6-8 εβδομαδες και βλεπουμε,

οποτε αγορες ακομα αναβαλονται !!!!!!

δεν εχω αλλα νεα

τι ακριβώς ρε συ Σία ; δεν κατάλαβα τι εννοείς αν θέλεις εξήγησε μας ακριβώς γιατί είναι σημαντικά κάποια πράγματα και είναι καλό να τα ξέρουμε !

Παναγία μου να είναι όλα καλά !! μέσα απο την καρδιά μου να παίρνεις δύναμη και κουράγιο ώσπου να περάσουν οι βδομάδες για να ακούσεις μόνο θετικά νέα !!! μόνο θετικά !!!

φιλιά πολλά !!!

αέρινη να σου ζήσει !! γερή και δυνατή η μικρή σου

ελενάκιο αυτό που σου λέει η Σία, όρμαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου κουραγιο και αισιοδοξια!! μπορει να σας ανησυχησαν και χωρις λογο, το ιδιο ειχε παθει μια φιλη περυσι στη β' επιπεδου, τελικα ηταν ολα καλα, το μωρακι γεννηθηκε μια χαρα! Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο και ολα να λυθουν .. να αρχισεις και τα ψωνια!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη να σου ζησει!!

Σιακι , μιλουν με πιθανοτητες , δεν ειναι σιγουρο κατι?

Ευχομαι οτι ολα καλα θα ειναι, και τζαμπα να ανυσηχεις. Τι να πω κανε υπομονη και μην τα παιρνεις τις μετρητις ,ξερεις πως ειναι οι γιατροι...

Μιας φιλης μου που ηταν εγκυος στο πρωτο της παιδακι της ειπαν οτι εχει πολλες πιθανοτητες να ειναι με συνδρομο νταουν!Δεν φανταζεσαι πως ηταν για ενα μηνα μεχρι να τελειωσει και ενας σωρρος απο εξετασεις??Τελος καλο ομως, ο μικρος ειναι τωρα 8 μηνων και ειναι ενα κουκλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!

lil ρε συ το Ικα σου έκλεισε την πόρτα ; :evil::evil:

και στην νύφη μου είχαν πει το ίδιο, οτι οι τιμές ή κάτι παρόμοιο έχει πιθανότητες για νταουν και το παιδί είναι μια χαρά, κοντεύει να χρονίσει κιόλας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ασε μερεντακι, απο εχθες ειμαι παλι χαλια!!

Τα εγκρινουν με το σταγονομετρο!!

Εχουν φαει τα λεφτα οι αλητες, δεν υπαρχει μια!!

Πρεπει να σε δουν τελειομενη και να εχεις φτασει καπου στα 45!!!

Μου ειπαν οτι εχω χρονο μπροστα μου για πολλες προσπαθειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να μην αγχονομαι :shock::shock:

Με εκαναν εξαλη οι αλητες!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λια τι τραβας.. ολα τα ειχαμε το ΙΚΑ μας ελειπε!! κουραγιο..

νικολ μια χαρα πανε ολα προς το παρον.. Καλη τυχη με τις εξετασεις και γενικοτερα... ποτε κανεις την σπερματεγχυση?!! πολλα φιλια σε ολες.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως Τwiggy μου, αυτο μας ελειπε τωρα, δεν μας εφταναν τα υπολοιπα, αχχχχ.......

Τωρα σε λιγο θα φυγω να παω στο γιατρο μου και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή... Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι... Μην αγχώνεσαι και στην αδερφή μου τα ίδια έλεγαν κ ο Ορεστάκος μας είναι ένα τέλειο και υγιέστατο παιδάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια;μια αναστατωση βλεπω!αερινη μου να σου ζησει!!!!!!!!!γεννησες κιολας!!!πωπω ποσο γρηγορα..!!!!!λιλ τι σου λενε καλε;σε κοροιδευουν στο ικα;δεν ξερω πολλα απο αυτο βεβαια αλλα εχεις τον πονο σου και το αγχος κι εχεις κι αυτα...ουφ..τι μου κανετε οι υπολοιπες;σια μου;ευχομαι ολα να πανε καλα..δεν ξερω τι σου ειπαν αλλα μην αγχωνεσαι οσο γινεται..κανουν τοσες εξετασεις που μας τρελαινουν...νικολ καλη συνεχεια!δεν μπορεσα να διαβασω πολλα αλλα ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες!!εμεις καλα ειμαστε εδω..σε δυο βδομαδες θα το ξαναδουμε.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο cuandaki μου , ολα καλα ,φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Ασε δεν υπαρχουν χρηματα στα ταμεια και εχασα απο το χρονο μου και τη δουλεια μου ταυτοχρονα, για ενα τιποτα και για μια χαλια ψυχολογια!!!

Πηγα λοιπον στο γιατρο μου που τον εμπιστευομαι, ειναι εξεραιτικος, και τους εγραψα ολους εκει δεν που δεν παει αλλο, και ξεκιναμε με τις ενεσουλες, πρωτα ο θεος,

10 Οκτωβρη!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL όπως σου έγραψα και στο άλλο ποστάκι γράψτους κανονικότατα! Όσο για το ξεκίνημα σου που είναι στις 10/10 είναι πολύ ωραία ημερομηνία! Για μένα τουλάχιστον είναι πολύ ωραία μέρα μια και 10/10 παντρευτήκαμε! :D Εύχομαι να γίνει και η δικιά σου τυχερή μέρα και να είναι η αρχή ενός ευχάριστου αποτελέσματος! %%-%%-%%-%%-%%-

Σιάκι σε πολλά παιδάκια στο β-επιπέδου βλέπουν διάφορα αλλά μετά μέχρι να γεννήθούνε ως δια μαγείας όλα εξαφανίζονται! Η μπέμπα σας το έχει αποδείξει ότι δε μασάει και είναι σκληρό καρύδι! Θα δεις που όλα θα ξεπεραστούν και όταν θα την πάρεις αγκαλίτσα θα τα ξεχάσεις όλα!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi για να επιβιωσουμε τελικα ετσι πρεπει!!

Δεν το ειχα προσεξει για την ημερομηνια, μακαρι να ειναι γουρικη!!

Παντως η ωοληψια μπορει να πεσει πανω στα γεννεθλια μου, τελος Οκτωβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.πως ειστε?εγω καλα εμπαινα για λιγο και μαθαινα τα νεα σας αλλα δεν μπορουσα να σας γραψω.

σιακι μου ευχομαι ολα να ειναι περαστικα και να ειναι γερο το μωρακι σου..ο Θεος μαζι σου και σε ολες τις εγκυουλες μας :-*:-*:-*:-*

μερεντουλα μου γλυκια πολυ λυπηθηκα που δεν πετυχε αλλα μην τα παρατας θα ερθει συντομα θα το δεις.συνεχιστε τις προσπαθειες που νομιζετε οτι θα σας φερει κοντα στο θαυμα σας και ευχομαι πραγματικα σε λιγο καιρο να μας εχεις ευχαριστα..μαζι πορευομαστε εμεις λες να μεινουμε και μαζι :-p

λιλ υπομονη και κουραγιο οτι εμποδιο ερχεται να το ξεπερνατε ευκολα και να προχωρατε παρακατω..καποια στιμγμη θα τελειωσουν ολα πιστεψε το και θα ερθει γρηγορα!καλη επιτυχια %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

αερινη σε θυμαμαι μιλουσαμε δεν ξερω αν με θυμασαι εσυ.δεν το ηξερα οτι ησουν εγκυος ποσο μαλλον που εχεις γινει ηδη μαννουλα.να σου ζησει το αγγελουδι σου γερο να ειναι!ευχαριστουμε για την συμπαρασταση :)

κοριτσια εγω σημερα πονουσα πολυ χαμηλα σε σημειο να μην μπορω να περπατησω.λογικα ειναι η ωορρηξια μου οποτε απο αυριο εχουμε επαφες αλλα μερα παρα μερα καλα ειναι τι λετε?σκεφτηκα καθε μερα να εχουμε επαφη για τις επομενες 5 μερες αλλα κανει για το σπερμα η μηπως εξασθενει?αυτο το μηνα ειπαμε δεν θα αφησουμε καμια πιθανη μερα να παει χαμενη τουλαχιστον αν ερθει περιοδος να πω οτι εξαντλησα ολες τις μερες και οχι οτι χασαμε καποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μια χαρα πανε ολα προς το παρον.. Καλη τυχη με τις εξετασεις και γενικοτερα... ποτε κανεις την σπερματεγχυση?!! πολλα φιλια σε ολες.. :)

Την εκανα τη Δευτερα.Κ περιμενουμε τωρα........ Το σιγουρο ειναι οτι δε προκειται να παρω τεστ αυτη τη φορα, αν εχω καθυστερηση θα κανω χοριακη κατευθειαν. Ολες μακρια απο τα predictor.

Cuando να σαι καλα,κ το νινι μαζι βιβαιως,βεβαιως..!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nικολ καλη επιτυχια κοριτσακι!! ευχομαι να εχεις μια θετικη χοριακη!!! :) υπομονη τωρα και αισιοδοξια!!

ροζε καλη τυχη και βουρ στο ψητο!! νομιζω μερα παρα μερα καλυτερα, ετσι μας ελεγε τουλαχιστον η γιατρος εμας...

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις κούκλες. Τι μου κάνετε? Σας διαβάζω αλλά δεν είχα το κουράγιο να γράψω αφού μετά την τελευταία φορά που αδιαθέτησα η ψυχολογία μου είναι σε ελεύθερη πτώση!!! :( Μη σας μαυρίσω κιόλας!

Ο αντρούλης μου είδε και απόειδε και θα με πάει βόλτα το Σ/Κ να ξεχαστώ λίγο.... Κανονίστε όποτε λείψω για λίγες μέρες τσούπ σκάνε οι ευχάριστες ανακοινώσεις!!!! Αντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη που θα κοκκινίσει στην λιστούλα μας?? Εύχομαι να είναι πολλές κοπελίτσες μαζί!

Φιλάκια σε όλες σας και στα νινάκια του ποστ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou καλά να περάσετε και τι άλλο ; υπομονή !!

Ροουζ μάλλον μαζί θα πορευτούμε στο τέλος :ymsmug:

χι χι δεν θα μου γλυτώσεις μικρή μου θα σε έχω αγκαζέ :lol::lol:

και εγώ για μέρα παρα μέρα ξέρω, αλλά ακόμα καλύτερα θα είναι να έρθεις σε επαφή και πριν την ωορρηξία έτσι ώστε να έχει ήδη σποράκια που θα περιμένουν το αβγουλάκι να εμφανιστεί και τσουπ να το τσακώσουν !!! [smilie=binkybaby.gif]

nikol καλή επιτυχία, εύχομαι να φανείς τυχερή !!

lil έλα μωρέ έχεις ως τα 45 ακόμα :lol::lol::lol: θα κάνεις παιδί οταν θελουν αυτοί...

αν είναι δυνατόν !!

και μετά σου λεει το κράτος βοηθάει και είναι δίπλα σε αυτά τα ζευγάρια...

είναι μόνο λόγια και εμπόδια... και σε πολλά άλλα...

Μην σκας καλά κανεις και τους γράφεις στην πιπίτσα σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...