Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

μπράβο κορίτσι μου!!! πάντα τέτοια να σας χαρίζει το μικράκι σας!!! μόνο χαρούμενες και ευτυχισμένες στιγμές να έχει η ζωή του!!!

είδες που σου είπα θα σας χαιρετάει;;;!!! απλά βαρέθηκε που δεν σας έβλεπε να το χαιρετάτε κι εσείς και είπε να αράξει λιγάκι!!! σας είπε για το φύλο ή όχι ακόμα; σε όλες μου τις φίλες τους είπαν φύλο στην αυχενική (γιατί έχω ανυπόμονες φίλες και τους πιέσαν τους γιατρούς τους αφού έμαθε η 1η έπρεπε να μάθουν όλες!!!) αλλά σε 3 από τις 5 έπεσε έξω (άλλος γιατρός σε κάθε μία)!!!

ευχαριστούμε πολύ για το φύσηματάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, βρε Cuando :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Όλα πάνε τέλεια!!!! Θα ησύχασες τώρα... Με το καλό να το ξαναδείτε τώρα! Πολλά φιλιά και καλή συνέχεια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Καλά θυμάσαι Lil, μόνο που τελικά αναβάλλεται η εξωσωματική για Ιανουάριο. Δεν έχω ενημερώσει το γιατρό ακόμα, αλλά θα το κάνω σύντομα. Δυστυχώς δεν το βλέπω για νωρίτερα... Πολλά φιλιά και μην αγχώνεσαι, όλα θα τελειώσουν με μια μικρή θεραπεία και θα είσαι πανέτοιμη για την εξωσωματική :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τ καλα!!!!!!!!!!!

couandaki μου ......ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ............ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ???????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ,ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ((ΕΕΕΕ,,ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΙ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΩΣ!!!)

ΕΧΕΙ ΑΝΗΞΕΙ ΗΔΗ Η ΟΡΕΞΗ (ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! :P )

ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΑΙ ΤΩΡΑ....

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ.........

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΛΑΤΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ............... ;)

ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ......... ;)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

τι μου κανετε?

ολα καλα βλεπω!

λιλ μου μη μου φοβασαι τιποτα!κοντευεις τοσο κοντα στο ονειρο:)

Cuando μου τελεια με την αυχενικη λοιπον ε?μπραβο κοπελα μου!φυλο μαθατε η ακομα?:)

χ+μ ακουσατε καρδουλα κοριτσι μου?μπραβο κοπελα μου!ο ομορφοτερος ηχος οντως!

χουανιτακι αντε θα την ακουσετε και σεις την καρδουλα του μπεμπε και θα ξετρελαθειτε θα με θυμηθεις!

να σας φυσηξω να κολλησετε ολες γκαστριτιδα!φουφουφουφουφουφουφουφου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!

αυχενικές διαβάζω, χεράκια πάνω κάτω ακούω, καρδούλες που χτυπούν καρδούλες που θα ακούσουμε αργότερα (*)(*)(*)[smilie=wav.gif] τι ωραία ρε κορίτσια !! πόση χαρά νιώθεις και μόνο που το διαβάζεις

φαντάζομαι όταν αφορά και την ίδια σου την κοιλιά !! απίστευτο πρέπει να είναι !!

Σία καλή επιτυχία :YMHUG::YMHUG: αν θες μπορώ να κάνω τον μπάτλερ σου, εσύ θα διαλέγεις εγώ θα κουβαλάω, φιλάκια πολλά και ευχαριστώ για το φύσημα

βασικά ευχαριστώ πάααρααα πολύ όλες σας για τις ευχές σας και εύχομαι να ακουστούν και το όνειρο να

γίνει αληθινό αν και τώρα οτι έγινε έγινε και το αποτέλεσμα δεν μπορεί να αλλάζει αλλά θέλω πολύ να

είναι θετικό !!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ευχαριστώ πολύ !! :-*:-*:-*:x:x:x

LIL έχεις φτάσει στο τέλος, απλά πάντα η ουρά είναι που μας ζορίζει...

εγώ αναμένω και περιμένω την αυριανή μέρα, βασικά λέω να προμηθευτώ ένα τεστ για την Κυριακή το πρωί

τέλος πάντων βλέποντας και κάνοντας...

Χουανιτάκι μπαίνω στο φόρουμ ή όχι η σκέψη μου είναι εκεί, στο πολυπόθητο ακριβό μου, δεν μπόρεσα να μπω αλλά σας σκεφτόμουν

φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου,

Μαρικακι λίγο ακόμη υπομονή και θα το πιάσεις %%-%%-%%- είναι πολύ κοντά το μυρίζομαι,

twiggy να σαι καλά που μας σκέφτεσαι και να προσέχεις το μικράκι σου, φύσαααααααααα

LIL όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι μονο, το λέω μπας και το ακουσω και εγω.

cuando τι ευχαριστα νεα είναι αυτά, αχ θέλω και εγώ να τα νιώσω αυτά τα συναισθήματα....Πόσο πολύ το θέλω!!!

girl84 πως πέρασε ο ακιρός , πλησιάζει η στιγμή σας, το θαυματάκι σας να σας επισκεφτεί...τι καλά!!!

merentaκι να το πάρεις κοπέλα μου το τεστάκι για να μην σε φάει το αγχος, σου ευχομαι ενα τεράστιο ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ!!!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose βάλε τα δυνατά σου το τρυανταφυλλάκι σου να ανθίσει στην κοιλίτσα σου...

%%-%%-%%-@};-

αν ξεκολήσεις θα ξεκολήσω, πάμε δυνατα και με σιγουριά έτσι???

Εκλεισα πια τα τρια χρόνια προσπάθειας και 3 χρόνια στο mammy, ευχομαι τα επόμενα να είναι με τα μωράκια μου μαζί.

:ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουαντακι.. ειναι πραγματι συγκινητικη στιγμη!! για φυλο ειναι νωρις μαλλον, κι εμας ακομα δεν μας εχουν πει..ελπιζω σε 2 βδομαδες που θα παμε για επισκεψη στη γιατρο..

μελιπηκτο σε χασαμε!! τι νεα απο εσενα? τι εγινε με τη σπερματεγχυση?

φιλια σε ολες, καλη δυναμη και αισιοδοξια πανω απο ολα.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cunado μου ειδατε το μωρακι σας?αχ τι ωραια μπραβοο ολα καλα να πηγαινουν!

πραγματικα το ποστακι μας εχει γεμισει με μωρουλακια,καρδουλες νεες και γερες και μονο που μπαινω και διαβαζω εχω ενα χαμογελο μεγαλο.μονο που θελω ολο και πιο πολυ να ειμαι και εγω γρηγορα εγκυουλα να τα ζησω ολα αυτα :)

μερεντουλα μου μακαρι να μας πεις και εσυ ευχαριστα.η αναστασια ειναι ετοιμη να σε κοκκινησει!μακαρι να ειναι ολα θετικα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

μαρικακι μου υπομονη :-*:-*:-*:-*:-*

μωρουλι μου θα ξεκολλησουμε που θα παει θα γινουμε και εμεις κατακοκκινες!ειμαι και πρωτη πρωτη στην λιστα παναθεμα με :lol::lol::lol::lol: εγω σε περναω ενα χρονο και κατι :-p γερα και δυνατα μωρουλι θα τα καταφερουμε ;)@};-@};-@};-@};-@};-

φιλακια σε ολες σας και διπλα στις εγκυουλες μας ;) καλα να περνατε καλο σ/κ :-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Εδω ειμαι ετοιμη με τον κοκκινο μαρκαδορο στο χερι!!!! :D Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσιααααααααααα!!!

Cuando απιστευτο συναισθημα εεε?Που να δεις ακομα τι εχεις να ζησεις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!! δεν πολυμπαίνω εδώ, μιας και δεν έχουμε κλείσει χρόνο προσπαθειών ακόμα και δεν είμαι σίγουρη αν ανήκω στο γκρουπ!!! θα χαρώ πολύ πάντως αν με βάλετε και εμένα στην λίστα των μελλοντικών μαμάδων!!!

Twiggy μου την κάναμε και αναμένουμε αν και είχαμε λίγα σπερματάκια πάλι και 0% άριστη κινητικότητα και μας είπε ο γιατρός και η εμβρυολόγος ότι έχουμε λιγότερο από 5% πιθανότητες και να σκεφτούμε σοβαρά το θέμα της εξωσωματικής αν δεν πετύχει αυτή για να μην βασανιζόμαστε άδικα... το συζήτησα και με τον ενδοκρινολόγο (γιατί εγώ πρέπει να παίρνω 100 γνώμες ακόμα και για να κατ***σω) και δεν είναι πολύ θετικός... έίπε οτι τα οιστρογόνα θα μου προκαλέσουν πρόβλημα μακροπρόθεσμα και εντάξει να την κάνω αλλά θέλει πρώτα να με δει και να κάνω εξετάσεις και τον ετήσιο έλεγχο, να δούμε που είναι οι καρκινικοί δέικτες και να μου πει μετά... οποτε αν δεν είναι πετυχημένη αυτή, τον οκτώβριο κοιτάμε θυρεοειδή και καρκινικούς δέικτες, κάνουμε όλες τις εξετάσεις που θέλουν και ξεκινάω και την διαδικασία για να μου εγκρίνουν την εξωσωματική στον ΟΑΕΕ για να μην πληρώσω τα φάρμακα 100%... κλείσαμε ραντεβού και σε ουρολόγο να δούμε αν υπάρχει κάποιο βαθύτερο αίτιο της ολιγοασθενοσπερμίας και βλέπουμε και κάνουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto ευχομαι η προσπαθεια σας να ναι επιτυχημενη κοριτσακι μου!

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, τωρα που σε εβαλε και η αναστασουλα στη λιστα,ο μαγικος μας μαρκαδορος να σε κατακοκκινισει!

ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! :-*

cuando ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ. ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ..... ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!

melipikto ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΥΧΙΜΕΝΗ!!!!

merenta ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.... %%-%%-

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακάρι girl84!!!! περιμένω με τεράστια αγωνία να μπει ο οκτώβριος για να ξέρω....

σ'ευχαριστώ πολύ πολύ όμως!!! κι εσύ με το καλό το μπεμπάκι κοπέλα μου!!!

του 84 είσαι; αν ναι είμαστε την ίδια χρονιά!!!

X+M σ'ευχαριστώ κι εσένα πολύ!!! μακάρι να έχουν πάει όλα καλά και να έχουν βρει τον στόχο τους και να τον έχει πετύχει έστω κι ένα..... όλα καλά να πάνε και σε εσάς γλυκιά μου!!!

ΚΑλό Σ/Κ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!

τι κάνετε κορίτσια μου ;

τελικά δεν άντεξε και ήρθε χθες βράδυ, δλδ με ταλαιπώρησε η κυρία...

κατα της 2 το μεσημέρι είχα μια σταγόνα καφέ, δεύτερη σταγόνα το απόγευμα κατα της 6 και κανονικά

ήρθε στης 8 παρά το βράδυ. Στην αρχή λέω βρε λες ; μετά σκέφτομαι, μπα όχι μην δίνεις συμασία θα έρθει απλά σου κάνει παιχνιδάκια και όντως αυτό έκανε :-w:-w

ουφ βαρέθηκα, κουράστηκα απογοητεύτηκα, τα νεύρα μου οι ελπίδες μου χαμένες μπερδεμένες αλλά θα τα καταφέρω 8-}8-}8-}8-} αυτά...

φιλιά σε όλες σας :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου ναι είμαστε την ίδια χρονιά!!!

merenta μου μην απογοητεύεσαι, μια κουβέντα είναι βέβαια... θα έρθει σύντομα, πού θα πάει; θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα.Έχω να μπω πάρα πολύ καιρό και ζητώ συγγνώμη :oops: merenta έχω χάσει επεισόδια;τι έγινε;melipikto, καλή μου είδα το μηνυμά σου πριν λίγο, συγγνώμη που καθυστέρησα κι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου,βλέπετε δεν είμαι στη βάση μου.Έμεινα Αθήνα γιατί βρέθηκε για άλλη μια φορά, ίδιο καιρό με πέρσυ, πολύποδας και θα πρέπει να αφαιρεθεί.Φυσικά η σπερματέγχυση απέτυχε, χθες αδιαθέτησα αλλά το θετικό στην όλη υπόθεση είναι οτι το σπέρμα και χωρίς επεξεργασία ήταν πολύ καλύτερο από άλλες φορές, πάλι καλά.Τώρα γιατί έκανα την σπερματέγχυση δεν κατάλαβα ακόμα, τελοσπάντων.Την άλλη βδομάδα θα με παρακολουθήσει με υπέρηχο για να αποφασίσουμε.Παρεμπιπτόντως, πιο συχνές είναι οι επαφές μου με τον υπέρηχο παρά με τον άντρα μου :lol: όπως καταλαβαίνετε είμαι να σκάσω αλλά λεω πάνω απόλα η υγεία και πλεον θα καταφύγω σε ομοιοπαθητική γιατί ΄δεν μπορεί να συνεχιστεί το ξύσε ξύσε κάθε φορά...στο μεταξύ εκείνες τις μέρες έμαθα οτι χώρισε μια πολύ καλή μου φίλη και στενοχωρήθηκα πάρα πολύ, τα χασα και κυρίως επειδή το μαθα απο τον άντρα της, αφήστε όλα χάλια...τι γίνεται ρε παιδιά με τα διαζύγια;τελοσπάντων εύχομαι να έρθουν όλα καλά για όλες μας, υγεία κι αγάπη για όλο τον κόσμο και πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!

κ εγω δεν εχω κλεισει ακομη 1 χρονο προσπαθειων, αλλα θα ηθελα κ εγω να μπω στη λιστα σας.

Αγγελα μου ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με τον πολυποδα σου. πως πηρες αρχικα την αποφαση να τον αφαιρεσεις? σου το συνεστησε ο γιατρος σου?

προσφατα βρηκαμε στον υπερηχο οτι εχω κ εγω. αλλα ο γιατρος μου επιμενει οτι δεν υπαρχει λογος να τον αφαιρεσω, γιατι μπορω ακομη κ με πολυποδα να μεινω εγκυος (μου ειπε οτι ειναι σε σημειο που δεν εμποδιζει την προσβαση των σπερματοζωαριων στις σαλπιγγες). μου ειπε ακομη οτι μπορει κ να φυγει απο μονος του.

αρχιζω ομως να ανησυχω, γιατι η 1η μου σπερματεγχυση ηταν αποτυχημενη (μαλλον). λεω μαλλον γιατι αν κ εχουν περασει 7 μερες που σταματησα τα utrogestan η ακατανομαστη δεν εχει κανει ακομη την εμφανιση της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα Δημητρούλα :)

Καταρχην να ευχηθώ καλή επιτυχία αφού ακόμα τίποτα δεν είναι βέβαιο.Τώρα όσον αφορά τον πολύποδα,ο γιατρός είπε πως πρέπει να αφαιρεθεί εφόσον είχα πάλι πέρσι-έκανα λάθος πριν, ινομύωμα είχα αφαιρέσει πέρσι- και αν και δεν είναι σίγουρο, δημιουργεί κακό περιβάλλον στη μήτρα.Λεπτομέρειες θα μου πει την άλλη βδομάδα που θα το παρακολουθήσει με υπέρηχο.Αχ, Παναγίτσα μου, μακάρι να μου πει οτι δεν χρειάζεται!

Πάντως αν επιμένει ο γιατρός σου να μην αφαιρεθεί κάτι θα ξέρει.άλλωστε παίζει ρόλο η θέση, γιατί να φας χειρουργείο;Αν δεν αισθάνεσαι σιγουριά γιατί δεν παίρνεις μια δεύτερη γνώμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Μερεντούλα λυπάμαι πολύ! :cry: Η άτιμη η παλιοπερίοδος! Εγκυούλες πρέπει να πάρουμε πιο δραστικά μέτρα μου φαίνεται. Η παλιοπερίοδος έχει γίνει πολύ ανθεκτική τελευταία! :twisted: Μερεντούλα μην το αφήνεις να σε πάρει από κάτω ναι; Είμαστε παλικάρια και δε το βάζουμε κάτω! Που θα πάει κάποτε θα τη ξεγελάσουμε την κυρία!

Αγγέλα εύχομαι να πάνε όλα καλά με την επεμβασούλα. Δεν έχω προσωπική εμπειρία με τους πολύποδες αλλά μια φίλη μου που είχε κάνει αφαίρεση πολύποδα μετά από 2 μήνες έμεινε φυσιολογικότατα.

Δημητρούλα καλώς ήρθες στο παρεάκι και εύχομαι σύντομα να κοκκινήσεις αν δεν είσαι ήδη κόκκινη και δε το έχεις καταλάβει. Που το ξέρεις ότι η σπερματέγχυση ήταν αποτυχημένη αφού δεν σου ήρθε περίοδος; :shock: Πότε περιμένεις κανονικά; Μου κάνει εντύπωση πάντως που ενω δεν κλείσατε 1 χρόνο προσπαθειών πήγατε κατευθείαν σε σπερματέγχυση. Σαλπιγγογραφία έχεις κάνει;

Για όλα τα κορίτσια που δεν τα κατάφεραν αυτό το μήνα εύχομαι και είμαι σίγουρη ότι ο Οκτώβριος θα είναι ο μήνας σας! Είναι που τα μωράκια σας θέλουν να γεννηθούν μέσα στο καλοκαιράκι για αυτό λίγο καθυστερούν.

Φιλιά πολλά κούκλες και ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μadi μου! εννοειται οτι δεν το βαζουμε κατω. γερα γερα με τσαμπουκα!!

οταν ανακαλυψαμε οτι εχω πολυποδα με επιασε μια τρελη κριση αγχους. ενιωθα οτι επρεπε αμεσα να κανουμε κατι πιο δραστικο ωστε να κανουμε νινακι. ξερω βεβαια οτι με τη σπερματεγχυση δεν αυξανονται κ τρελα οι πιθανοτητες συλληψης, αλλα ειπα να το δοκιμασουμε.

εκανα 2 τεστακια 14 μερες μετα κ ηταν αρνητικα. σημερα ειναι η 16 μερα μετα τη σπερματεγχυση κ η 28η μερα του κυκλου μου. κανονικα εχω κυκλο 34-35 ημερων. μετα τη σπερματεγχυση επαιρνα χαπια, τα οποια αποτι ξερω με το που τα σταματας σε 4-5 μερες σου ερχεται περιοδος. ε λοιπον σε μενα παρολο που εχουν περασει 7 μερες που τα σταματησα (παω στην 8η) δεν εχει ερθει ακομη.

Σαλπιγγογραφια δεν εχω κανει ακομη. μολις μου ερθει ομως τωρα η περιοδος θα παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...