Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

skorpina82 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! %%-

xouanitaki ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

LIL ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. %%-%%-%%-

Κiska Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

merenta ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..... ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina82 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! %%-

xouanitaki ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

LIL ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. %%-%%-%%-

Κiska Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

merenta ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..... ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Χ+Μ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Όλα θα πάνε καλά και να μην ανησυχείς καθόλου!!!!

Να κάνεις μόνο αυτό που σου λένε οι γιατροί!!! Ολα είναι τέλεια !! Να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου και όλα τα καλά σου εύχομαι!! Φιλια πολλά!

Θα περιμένουμε νέα από τον γυναικολόγο σου!!!

Τι όμορφο που θα ακούσετε την καρδούλα!! Με το καλό κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina82 συγχαρητήρια !!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] :ymparty::ymparty:

[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] @};-@};-

μια ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις και φυσικά το σποράκι σου να είναι γερό !!

lil λυπάμαι, μια νέα καλή αρχή σου εύχομαι και να είναι η τελευταία προσπάθεια που κάνεις !! (*)(*)(*)(*)(*)

χουανιτάκι να τον χαίρεσαι κοπέλα μου [smilie=occasion13.gif]

kiska τι κουκλί είναι αυτό ; αχ να είναι πάντα γερό το μωράκι σου !! δώστο ένα ζουμερό φιλάκι απο την θεία Μερέντα [smilie=love1.gif]

εγώ περιμένω 24 του μήνα, δλδ το Σαββάτο ελπίζω να μου κάνει αυτή την φορά την χάρη...

φιλάκια πολλά σε όλες τις φουσκομανούλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

φιλάκια πολλά και σε εμάς τις υπόλοιπες που σύντομα θα φουσκόσουμε και εμείς !! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας Χ+Μ και Μερεντακι!!! :x

Περιμενουμε ευχαριστες ανακοινωσεις Μερεντακι το Σαββατο!!!Ειμαι σιγουρη για σενα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!

SKORPINAKI MOY?????????????????????????

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..................... :D:P:o:!::!:

ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΘΑΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ???

ΜΠΡΑΒΟ,ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ!

ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ;)

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ........ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ :P

Χ+ Μ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ........ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΘΑ ΔΕΙΣ!!ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΙΟΤΙΣΣΑ!!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΤΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina μπράβο κορίτσι μου. Είναι θαυμα!!! να το χαρείς και να είναι ευκολα όλα μέχρι να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου.

Νομίζω ότι μετά απο αυτό έχουμε πολλές ελπίδες.

Εγώ τον έχασα αυτόν τον μήνα εντελως. Ούτε την σπερματγχυση θα καταφέρω να κάνω, για κάποιο λόγο όλο εμπόδιο βρίσκω.

Αλλά κάθε εμποδιο για καλό λένε.

Ευχομαι να μου βγει σε καλό. Τον επόμενο λοιπόν θα πάμε για τις εξετάσεις και θα μας πει αν μπορούμε να κάνουμε σπερματεγχυση ή αν θα πάμε για εξωσωματική.

Rose, Marikaki,και όλα τα κορίτσια που κάνουν μεγάλο αγώνα για το μωρό τους, υπομονή γίνονται θαυματα.

Μερενταααααααααα εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να γίνει το δικό σου θαυμα. Το Σάββατο ή την Κυριακή δεν έχει σημασία, να συμβεί μόνο σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κια εγω πιστευω στο... καθε εμποδιο για καλο, και αφηνω να κυλανε τα πραγματα απο μονα τους...Σε οτι και αν καταληξετε, καλη επιτυχια μωρουλι!

Χουανιτακι σε ευχαριστουμε για το αερακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ..... ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ

xouanitaki ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ.... ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!

morouli ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΛΕΩ "ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ, ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ; ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..... ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ." ΟΠΩΣ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ.

merenta TO ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!

ΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M GEIA!!!!!

ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΑΙ!!!!! ΤΙ ΚΑΛΑ!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΦΥΣΗΞΤΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρες ωρες, ερχομαι στα ορια μου...Την επομενη εβδομαδα παλι εξετασεις θα κανω τελικα και καλλιεργεια γιατι στο παπ μου βρεθηκε ελαφρα τραχηλιτιδα ,τι ειναι αυτο παλι. Δεν το εχω παθει ποτε.Τον Ιουνιο ειχα ξανακανει καλλιεργεια και ηταν μια χαρα...Μου ειπαν μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο...θα δειξει η καλλιεργεια.Ευτυχως γιατι τωρα που μπηκαμε σε σειρα δεν επιρρεαζει την εξωσωματικη. Εκλεισα να κανω υπερρηχογραφημα μαστου τη Δευτερα, την Τριτη κανω καλλιεργεια, την Τεταρτη περναω απο επιτροπη του ικα για τα φαρμακα , την Πεμπτη ραντεβου με το γιατρο να με δει.....ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦ ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο....και ακομα ημαστε στην αρχη!!!

Ποση υπομονη να εχεις πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε LIL μου κουράγιο και υπομονή! Να σκέφτεσαι ότι όλα τα κάνεις για καλό σκοπό και όταν θα έρθει με το καλό στη ζωή σας το μικρό σας τότε θα τα ξεχάσετε όλα και θα λες χαλάλι όλη η ταλαιπωρία! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη χρειαστεί να ξαναταλαιπωρηθείς με τέτοια πράγματα!

Θετική ενέργεια βρε κορίτσια, μην απογοητεύεστε και όλα θα πάνε καλά!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω βλεπω κοκκινιζει η λιστα μας συνεχεια :):)

σκορπινακι αυτο ειναι πραγματικα ενα μεγαλο θαυμα εχω ανατριχιασει και εχω συγκινηθει παρα πολυ.εχεις περασει παρα πολλα και ο Θεος ειδες δεν σε ξεχασε..μας δινεις μεγαλη ελπιδα και χαρα για εμας που προσπαθουμε ακομα να μην τα παρατησουμε ουτε λεπτο και να συνεχισουμε γιατι θα ερθει και το δικο μας θαυματακι ;;);;) με το καλο να ακουσετε καρδουλα μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις :-*:-*:-*

λιλ μου υπομονη βρε κοπελα μου κανε οτι εξετασεις χρειαζεται γιατι ετσι θα ερθεις πιο κοντα στο δικο σου ονειρο :) ξερω σου φαινονται βουνο αλλα οταν τελειωσετε απο ολα αυτα θα εισαι πιο ηρεμη μετα...

χουανιτακι να χαιρεσαι τον αντρα σου και με το καλο να υποδεχτειτε το αγγελουδι σας :-*:-*:-*

χ+μ με το καλο να ακουσετε και εσεις καρδουλα..

αχ τι ωραια βρε κοριτσια πολλες γερες καρδουλες να εχετε ολες σας :):):) το ποστακι μας γεμισε μωρουλακια τι καλααααααααα :o):o) θα κολλησουμε και εμεις συντομα μας εχουν περικυκλωσει οι εγκυουλες και δεν προκειτε να μας αφησουν αν δεν μπουμε και εμεις στο club :-p

μωρουλι μου πλησιαζει η ωρα μας θα το δεις ;)@};-@};-@};-@};-

μερεντουλα μου το σ/κ ευχομαι να ειναι η αρχη για την πιο μεγαλη ευτυχια της ζωης σας,περιμενουμε με αγωνια %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

ειμαι πιο αισιοδοξη αυτο το μηνα θελω να βαλω τα δυνατα μου και τελος του μηνα να ειμαι και εγω κοκκινη..αντε κοριτσιααααααα μην καθεστε αρχιστε τα ντοιν ντοιν παντουυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια που μου δινετε δυναμη, παντα θετικα προσπαθω να σκεπτομαι αλλα με καθε τι που ξεφυτρωνει και με παει πισω , αυτο με ταλαιπωρει...Ελπιζω να μην ειναι κατι , και να πανε ολα καλα με τις εξετασεις...

Μπραβο Rose στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Περιμενουμε να σε κοκκινησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ το ίδιο είμαστε όλες, δηλαδή και γω τα ίδια!!!!!!!!!!!!!!!1

Οπότε μαζί .....

Κορίτσια σε λίγο θα σας πω τα νέα από το γιατρό........... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ωρες ωρες, ερχομαι στα ορια μου...Την επομενη εβδομαδα παλι εξετασεις θα κανω τελικα και καλλιεργεια γιατι στο παπ μου βρεθηκε ελαφρα τραχηλιτιδα ,τι ειναι αυτο παλι. Δεν το εχω παθει ποτε.Τον Ιουνιο ειχα ξανακανει καλλιεργεια και ηταν μια χαρα...Μου ειπαν μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο...θα δειξει η καλλιεργεια.Ευτυχως γιατι τωρα που μπηκαμε σε σειρα δεν επιρρεαζει την εξωσωματικη. Εκλεισα να κανω υπερρηχογραφημα μαστου τη Δευτερα, την Τριτη κανω καλλιεργεια, την Τεταρτη περναω απο επιτροπη του ικα για τα φαρμακα , την Πεμπτη ραντεβου με το γιατρο να με δει.....ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦ ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο....και ακομα ημαστε στην αρχη!!!

Ποση υπομονη να εχεις πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΗΚΕ ΤΟ ΠΕΛΕΚΟΥΔΙ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ :))

πολυ χαρηκα Χ+Μ και ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)

σας ευχομαι ευτηχισμενες χαρουμενες τελειομηνες εγκυμοσυνες να εχετε !!!!!!!!!!!

να ευχηθω και για το Σαββατο το Μερεντακι μας να μας πει και αυτη τα ευχαριστα νεα !!!!!!! @};-@};-

να σε φυσηξω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ROSE σου ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σας κοριτσι μου αντε να κλισει η τρελοπαρεα σιγα σιγα !!!

Lil κανε υπομονη καλο ειναι αν υπαρχει το οτιδηποτε να βρεθει τωρα πριν την εξοσωματικη και να το αντιμετωπισετε, οταν θα ξεκινησεις με τις ενεσουλες θα εχεις ξεμπερδεψει με τα πολλα πολλα τρεξιματα και μετα την εξοσωματικη θα εισαι εντελως χαλαρη οποτε κανε λιγο υπομονη ακομα.

Και γω θυμαμαι τον πρωτο καιρο ετρεχα ετρεχα συνεχεια τσαταλια τα νευρα μου !!!!!!

μετα ομως θα βαρεθεις την ξαπλα

;);)

εγω περιμενω να κανω και την β επιπεδου να ηρεμησω λιγο γιατι εχω αγχωθει παρα πολυ με τα προβληματα που αντιμετωπισα και αντιμετωπιζω!!

κανω πρωι βραδυ ινσουλινι και διατροφη και ακομα δεν μπορω να κανω τις δουλειες μου κανονικα με τον φοβο μιας αιμοραγιας....

να ψωνισω και τιποτα 1 φορμακι 1 ζιπουνακι ετσι για να τα βλεπω οτι αναμενω την κορη μου να ερθει στην ζωη μας... =p~=p~=p~

φιλακια στα κοριτσια μας και υπομονη ο θεος ξερει ποτε θα ερθει η ωρα να σας στιλει τον θυσαυρο σας μην το βαζετε κατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..........

ΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΖΟΥΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ :D

LIL MOY....ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΓΕΜΑΤΟ ΧΑΡΕΣ..........ΓΙΑ ΣΑΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΗΧΟΣ!!!!

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ....... ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΠΑΛΕΤΑΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.......... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ!!!!!

ΣΙΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! %%-

ΜΑΚΡΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρες ωρες, ερχομαι στα ορια μου...Την επομενη εβδομαδα παλι εξετασεις θα κανω τελικα και καλλιεργεια γιατι στο παπ μου βρεθηκε ελαφρα τραχηλιτιδα ,τι ειναι αυτο παλι. Δεν το εχω παθει ποτε.Τον Ιουνιο ειχα ξανακανει καλλιεργεια και ηταν μια χαρα...Μου ειπαν μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο...θα δειξει η καλλιεργεια.Ευτυχως γιατι τωρα που μπηκαμε σε σειρα δεν επιρρεαζει την εξωσωματικη. Εκλεισα να κανω υπερρηχογραφημα μαστου τη Δευτερα, την Τριτη κανω καλλιεργεια, την Τεταρτη περναω απο επιτροπη του ικα για τα φαρμακα , την Πεμπτη ραντεβου με το γιατρο να με δει.....ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦ ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο....και ακομα ημαστε στην αρχη!!!

Ποση υπομονη να εχεις πια!!!

ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΠΑΝΤΑ "ΑΝΤΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ". ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ αχ , τι ωραια!!!!!!

Μακαρι να μας ερθουν ολα δεξια και σε εμας!!!

Πρεπει να ειναι απεριγραπτο το συναισθημα!!!!

Χουανιτακι μακαρι να τελειωσει και να δουμε και εμεις ασπρη μερα....ετοιμασου να την ακουσεις και εσυ συντομα!!!!

Σια μου,που εισαι?

Καλη επιτυχια με τη β επιπεδου!!!

Ολα θα πανε καλα και θα αρχισεις να κανεις και τα ψωνια για τη μικρουλα σας!!!

Τι ωραια φαση που ειναι αυτη!!

Σιακι ετσι θελω να πιστευω αλλα εχω δρομο ακομα , θα με δει την Πεμπτη που θα ειναι η 10η μερα που περνω τα αντισυλληπτικα και θα μου πει ποτε ξεκιναω τις ενεσουλες...με αγχωνει και λιγο το αγνωστο που με περιμενει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ κάνε υπομονή και μην αγχώνεσαι. Το ξέρω ότι σε ανηχυχεί η τραχηλίτιδα, αλλά δεν είναι τίποτα. Αντιμετωπίζεται εύκολα. Η εξωσωματική είναι μια καινούργια εμπειρία, αλλά όλα θα πάνε καλά. Εσύ να έχεις το κεφάλι ψηλά και να είσαι αισιόδοξη. Ό,τι εξετάσεις χρειάζεται να κάνεις, θα τις κάνεις και θα προχωρήσεις. Βάστα γερά φιλενάδα, βρίσκεσαι σε καλό δρόμο... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΣΙΑ μου, είχα πολύ καιρό να διαβάσω νέα σου. Καλή επιτυχία με την β' επιπέδου. Βάστα και εσύ γερά, γιατί βρίσκεσαι στα μέσα της διαδρομής ... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Cuando καλά αποτελέσματα σήμερα. Περιμένουμε νέα σου...

Μερεντούλα καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου... και εγώ πέρισυ τέτοιες ημέρες ήμουν μέσα στη προσμονή των σπερματεγχύσεων... Σου στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη, για τα καλύτερα αποτελέσματα %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Ρόουζ και Μωρούλι εμείς προχωράμε με το κεφάλι ψηλά. Η λίστα κοκκινίζει γύρω μας, που θα πάει θα κολλήσουμε και εμείς γκαστρίτιδα!!! Είναι θέμα χρόνου!!!

Αναστασία, Μάντυ, Cuando, Girl, Χ+Μ, Χουανιτάκι, Σκορπίνα, Τουίγκι πολλά φιλιά στα μπεμπέ και φυσσάτε φιλενάδες για να κολλήσουμε και οι υπόλοιπες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια με το καλο η β' επιπεδου.. αντε να χαλρωσεις λιγακι να αρχισεις και τα ψωνια!!

χ+μ κι χουανιτακι ολα να συνεχιστουν ομορφα!!κουαντο ειδες το μωρο, τρελαθηκες??

ροουζ. λιλ, μαρικακι,μερεντα, μωρουλι παρτε θεση...

φοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας κοριτσακια!!!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy και τα υπολλοιπα κοριτσια σας ευχαριστουμε πολυ πολυ που μας φυσατε!!!

Marikaki μου γλυκο σε ευχαριστω για την συμπαρασταση μιλησα με τον γιατρο και εκεινος μου ειπε οτι δεν ειναι κατι σοβαρο η τραχηλιτιδα και δεν θα μας επιρρεασει στην εξωσωματικη,ευτυχως. Τωρα λεπτομεριες θα ξερω την επομενη εβδομαδα που θα εχω κανει την καλλιεργεια,ισως μου δωσει καμια αλοιφουλα...

Εσυ ποτε ξεκινας προσπαθεια, δεν ηταν να ερθεις Ελλαδα τον αλλο μηνα νομιζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καναμε την αυχενικη..ειχατε δικιο ειναι πολυ συγκινητικο!!!!!!ειδαμε ενα ανθρωπακι που κουνουσε τα ποδαρακια του,σηκωσε το ενα χερακι μετα σηκωσε και τα δυο και τα εβαλε στο κεφαλι του...!!!!!!!!!!!αααααααααααααα...εκλαψα...καρδουλα ακουσαμε, ο αυχενας τελειος η καρδουλα τελεια,μοιαζει οτι ειμαστε 12 βδ και 3 μερες,ειμαστε 6 εκ και κατι ..ειμαστε ξετρελαμενοι!!!!!!!!!..με το καλο και στις υπολοιπες εγκυουλες που δεν το ειδανε και με το καλο και στις μελλουσες εγκυουλες που ειναι πολλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φφφφφφφφουουουουουουουουουουουουουο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...