Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Μπράβο, κορίτσια, μπήκατε γρήγορα στο νόημα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τουίγκι ρίξε, ρίξε κλανοαεράκι, γιατί είναι ευεργετικό... :lol::lol::lol::lol: είναι γκαστρομπεμπεδόκλανο και έχει κολλητικές ιδιότητες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, που είσαι βρε φιλενάδα να μας κλάσεις και εσύ;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού βαρεθήκατε τα απλά αεράκια και θέλετε τα βαρβάτα κλανοαέρια πάρτε και από εμένα ένα!!!

ΠΠΠΠΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Αντε μήπως και την φλομώσουμε στα γκαστροκλανίδια και ξεκουμπιστεί και φύγει η ακατανόμαστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τι πορδίτσες είναι αυτές ???? ΧΑΧΑ τι καλό!!! Ποιά από όλες θα μου στείλετε πριτσάκια για να μου φέρετε μια ιδέα καο γούρι....???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!

ROSE MOY???ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΓΙΑ 9

ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΗ! ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ DATE ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!!!!! :)

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ......

ΚΑΛΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΛΑΝΟΚΟΡΙΤΣΑ.....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΩ ΠΡΠΡΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ.........ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ! [smilie=bom.gif] [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα, Κισκα να σας ζήσει το μωράκι σας, γερό, υγεία πολύ και να είναι πάντα ευτιχισμένο....

Μαρικακι μου αρέσει το νέο θέμα που θαανοίξουμε άντε λοιπόν για να κοκκινίζουμε και οι υπόλοιπες....

Rose, σου υποσχέθηκα ότι θα το καταφέρεις, και τι είπαμε αν όχι αυτόν τον μήνα τον επόμενο, ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

Εγγυούλες φυσάτεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!

θα μας φυσήξετε? θα μας στείλετε τον πελαργό???

Τι λέω πάλι η γυναίκα σήμερα???

Τι κάνετε? Πως είστε σήμερα???

Εγώ μια καλά μία με παίρνει απο κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε , με επιασε ζαλαδα με το γκαστροκλανιδο :mrgreen:=:) [smilie=glasses3.gif] :crazy::y32b4:[smilie=hippy2.gif][smilie=help.gif]

Μακαρι να αξιζει τον κοπο που φαγαμε τοση βρωμα! :lol::lol::lol:

Χουανιτακι ευχομαι ολα καλα!!Περιμενουμε νεα σου! :YMHUG:%%-

Στρουμφακι σου εχω στειλει π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΛΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ............ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστούμε Χουανιτάκι και μεις σου στέλνουμε πολλές ζεστές αγκαλίτσες!!!!

Και περιμένουμε τα νέα σου!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Φιλιά πολλά

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΛΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ............ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Χουανιτάκι μας γλυκό :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Θα ησύχασες λίγο τώρα, έ;;;;

Γκαστρούλες και μη, κλάνετε μπας και δούμε άσπρη μέρα =))=))=))=))=))=))=))=))=)) Εμείς φτου και από την αρχή, γιατί η ακατανόμαστη δεν πτοήθηκε από τόσες κλανιές!!!! Η δικιά μου είναι σκληροπυρηνική, σαν την Μέρκελ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά εμείς δεν μασάμε, ούτε μας παίρνει από κάτω!!!

Επικεντρώνουμε στα κορίτσια που δεν περιμένουν και απελευθερώνουμε τα βαριά πυροβολικά... :lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=puke.gif][smilie=puke.gif][smilie=puke.gif]:mrgreen::mrgreen::mrgreen::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Έλα, πάμε συντονισμένα τα γκαστρομπεμπεδοκλάνιδα και τα αεράκια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χουανιτακι!!! τι μεγαλη στιγμη... χαλαρωσε τωρα και απολαυσε το.. και λιγο προσοχη τουλαχιστον μεχρι την αυχενικη!!

μαρικακι δεν μασαμε...ετσι!! παμε για τον επομενο κυκλο!!

καλη επιτυχια σε οσες (δεν ) περιμενουν την ακατανομαστη!! φιλια, καλο σαββατοκυριακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και εγω και δεν ηρθα μονη αλλα παρεα με την περιοδο μου :lol::lol::lol::lol: βρε καλα τα λεει το μαρικακι σκληροπυρηνικες ειναι οι ατιμες :lol::lol: μαρικακι μαζι πορευομαστε και αντε φτου και απο την αρχη για τον επομενο μηνα..

ΠΡΟΣΟΧΗ επειδη τον επομενο μηνα θελω να εχω μωρο και οχι περιοδο κανονιστε οοοοολες οι εγκυουλες να φυσαααατε συνεχεια και κλανιδακια μπολικα να εχω παρακαλω γιατι αν δεν μεινω σας εφαγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλη επιτυχια στις υπολοιπες που δεν περιμενετε!

χουανιτακι μουυυυυ μπραβοοοοοοο...αχ ακουσατε καρδουλα ε?τι καλααα γερη και δυνατη να ειναι :-*:-*:-*:-*:-*

φιλακια σε ολες σας και καλο σ/κ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Rose και Μαρικάκι τώρα τα πήρα ε! Πάλι ήρθε η άτιμη; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μα καλά τι θράσος που έχει!!! Με πιο δικαίωμα κυρία μου; Σε κάλεσε κανείς; Τι να πω αυτή είναι χειρότερη και από την πεθερά μου! :lol: Τουλάχιστον την πεθερά την έστρωσα και παίρνει τηλέφωνο πρωτού να έρθει! Κορίτσια μη στεναχωρίεστε την επόμενη φορά θα τη στρώσουμε και αυτή! Θα της τα πω ενα χεράκι γιατί με το καλό δεν καταλαβαίνει! Από το κακό της θα κάνει τουλάχιστον 9 μήνες να ξαναεμφανιστεί!

Μερέντα εσύ μη πτοήσαι! Ηθικό ακμαιότατον! Θα την πάρουμε την πόλη αυτό το μήνα πάει και τελείωσε!

Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια πολλά φιλιά και εύχομαι σύντομα να ακούσουμε πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις!

Και να μην ξεχνιώμαστε ΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣ! Φυσάω και από μπρος και απο πίσω μήπως και πιάσει ένα από τα 2! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω τα πηρα πολυ τωρα :evil::evil::evil: θα τη φυσηξουμε ολες μαζι να παει απο κει που ρθε..μαρικακι και ροουζ ετοιμαστητε!!!θα τελειωσει η περιοδος εδω!!!!!!!!ερχονται τα μπεμπακια!!!!!!!!μερεντα κραταμε γερα!!!!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουυουουουοουοουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΛΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ............ :D

υπέροχα νέα !!! τι μπορεί να πει κανείς για ένα τόσο όμορφο θαύμα ;

Ροουζ, Μαρικάκι κρίμα ρε κορίτσια...

ΜADI, κουάντο αχ μακάρι να την πάρω την Πόλη αυτό τον μήνα, για να δούμε...

προς το παρών καλά είμαι αλλά ώρες ώρες με πιάνει το παράπονό μου

ξέρετε αυτό το γιατί μετά όμως το ξεχνάω και λέω έλα μωρέ λίγες μέρες ακόμα έμειναν..

οτι είναι να γίνει ας γίνει !

εγκυούλες φυσάτε μας να κατακοκκινίσουμε την λίστα !! [smilie=evil5.gif]

φιλία στα σπόρια :-*:-*:-*

φιλιά στις μέλλουσες εγκυούλες

και μην ξεχνιόμαστε σήμερα είναι Σοφίας Πίστης Ελπίδας και Αγάπης

Χρόνια πολλά σε όποια γιορτάζει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Χουανιτακι τελειααααααααα!!!!Προσοχη τωρα κακομοιρα, φετα θα καθεσαι μεχρι να κανεις την αυχενικη!!

Μερεντουλα σε νιωθω απολυτα το πως αισθανεσαι!Οτι ειναι να γινει θα γινει κοριτσι μου, χαλαρωσε και οσο μπορεις μην το σκεφτεσαι.Και μην ξεχνας οι ευκαιριες δεν τελειωσαν εχεις παρα πολλες μπροστα σου, αλλα ευχομαι να ειναι η τελευταια!!Ετσι καταπολεμησα το αγχος μου, ελεγα αν δεν ειναι τωρα θα ειναι η επομενη!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες στα μουτρα να σας πιασει και να μην φευγει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα,

Μαρικάκι μου, Rose γυκειές μου φιλενάδες, και εγώ μαζί σας βαδίζω, δυστυχώς είρθε και σε μένα.

¨Εχω κουραστεί πια... Πολύ φοβάμαι ότι είμαι στα όρια της κατάθλιψης και είναι πολύ δύσκολο να το αλλάξω αυτό προς το παρόν.

Εγγυούλες φυσάτε γιατί δεν μας βλέπω καθόλου καλά μάλλον δεν με βλέπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!

ηρθα και γω να φυσηξω να κολλησετε ολες γκαστριτιδα!

φουφουφουφουφου!

rose, stroumfaki και μαρικακι ειστε οι επομενες που θα κοκκινησουν!

σας το εγγυωμαι!ολα καλα θα πανε!

θα προσευχομαι για σας κοριτσακια μου!

χουανιτακι μου συγχαρητηρια κοριτσι μου!

αντε τωρα να ξεκουραζεσαι πολυ!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...