Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

madi ποολυ καλο πεθανα στο γελιο :lol::lol::lol::lol::lol: αντε να δω εγω θα αποφοιτησω η θα μεινω στην ιδια ταξη για πολλα χρονια ακομα :( νιωθω οτι για ολες πλησιαζει η ωρα και για μενα οτι θα αργησει πολυ και φοβαμαι οτι θα βγω αληθινη :-s

χ+μ αληθεια συμπτωματα ειχες πριν μαθεις οτι εισαι εγκυος?για πειτε ολες οι εγκυουλες μας αν νιωσατε κατι να ξερω..εγω πιστευω οτι θα ερθει γιατι σημερα ενιωσα οπως οταν ετοιμαζεται να ερθει οποτε την περιμενω :( τι να πω βρε κοριτσια μακαρι αυτη η γκαστροθυελλα που εχει πιασει να με παρει και εμενα μαζι της κουραστηκα...16 μειναμε αντε να βαλουμε τα δυνατα μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!

ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΓΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΝΕΡΟ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΓΛΥΚΑ Η΄ ΝΑ ΤΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ ΣΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ. ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΛΙΤΡΑ ΝΕΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ, ΗΡΘΑ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑΞΕΙΔΙ 3 ΩΡΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΑΚΙΣΑ 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΡΥΔΟΠΙΤΑ!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΧΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΥΚΩΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΡΕΚΛΑ Η΄ΚΡΕΒΑΤΙ.

ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε το ξερω οτι τα συμπτωματα δεν υπαρχουν..καθε γυναικα ειναι διαφορετικη απλα να εχουμε να λεμε :-p τελοσπαντον οτι ειναι να γινει θα γινει δεν μπορω να κανω τιποτα εκτος βεβαια απο αυτο που ξερω ;):lol::lol:

φιλακια στο σπορι σου καλο βραδυ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* ααααα και φυσαααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MARIAP ΜΟΥ!!!

ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΕΙΔΗΣΗ ....ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ ΣΟΥ!!! :D

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΤΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ.........

ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΩΝ,ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ,ΤΙ ΛΕΤΕ???

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζε ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας!!!

χουανιτακι με το καλο να πατε στο γιατρο! εμεις ειχαμε ακουσει καρδουλα στις 6w , μακαρι να ακουσετε κι εσεις!! ειναι υπεροχο... φιλια σε ολες!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιούχου !!!

τι κάνετε κουρτσούδια ; εγώ εκτός την αγωνία που έχω σήμερα μετά απο 100η φορά η δουλειά μου για την απαλλαγή της ασφάλειας μου δεν έγινε :-w:-w

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχούλες σας :x:x

Ροουζ μέσα απο την καρδιά μου η παλιό κουφάλα να μην έρθει !! (*)(*)(*)(*)(*)

χουανιτάκι δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, όλα θα πάνε μια χαρά απο εδώ και πέρα !! @};-

Νικολ ποια φοραμακάκια παίρνεις ; με τις ενεσούλες τα καταφέρνεις ;

Αναστασία μια απορία, με το ζάχαρο πως προέκυψε ; έτρωγες γλυκάκια ή είναι κάτι άλλο. Πληροφόρησε μας να ξέρουμε για αργότερα, φαντάζομαι είναι μεγάλο ζόρι να κάνεις διαιτα ενώ είσαι εγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ετοιμάζομαι σε 1 μην αγια την 2η σπερματεχυνση πριν την 1η εξωσωματική...

Δεν θέλω να ξεχάσω καμία, ευχομαι σε όλες μα όλες τα καλύτερα αποτελέσματα σύντομα....

καμιά φορά έρχεται και εκεί που δεν το περιμένεις, σου ευχομαι να μην χρειαστεί να προλάβεις να την κάνεις !! θα σε μαλώσω όμως..... το έχεις δεδομένο οτι θα αποτύχει η σπερματέγχυση και αναφέρεις για εξωσωματική ; μην σκέφτεσαι έτσι !!!! δεν σου κάνει καλό @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Μερεντουλα το ζαχαρο που εχω λεγεται διαβητης εγκυμοσυνης.Δεν προκαλειται απο καταχρηση γλυκων του παρελθόντος ουτε κατα την διαρκεια.Προκυπτει απο τον πλακουντα του μωρου,ο οποιος εκρινει μια ουσια που πολεμα την γλυκοζη του οργανισμου μας.Γι αυτο μολις γεννησω με το καλο,ουδε και την ιδια ημερα το ζαχαρο πεφτει στα φυσιολογικα επιπεδα επειδη ο πλακουντας βγαινει απο το σωμα μας.Η οποιαδηποτε γυναικα εγκυος μπορει να εχει ανεξαρτητως σωματοτυπου και κιλων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M και MARIAP1

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Γιουοουουουπι!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Να εχετε και οι δυο κοριτσαρες μου μια τελειομημη εγκυμοσυνη μεσα απο την καρδια μου, με πολλες ευχες!!!

Αναστασια μου , κανε υπομονη ειναι κατι προσωρινο και θα περασει...ολα για τα μωρακια μετα θα τα εχουμε ξεχασει :YMHUG:

Μερεντακι καλη επιτυχια γλυκια μου!!Περιμενουμε συντομα ευχαριστα και απο εσενα!! %%-%%-

Rose ξου ξου ειπαμε μακρυα απο εμας!! :-*

Χουανιτακι ευχομαι να πανε ολα καλα και σε εσας, απλα να ξεκουραζεσαι ,μην ανυσηχεις :YMHUG:

Μωρουλι και Νικολ καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας!! %%-%%-

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμιά φορά έρχεται και εκεί που δεν το περιμένεις, σου ευχομαι να μην χρειαστεί να προλάβεις να την κάνεις !! θα σε μαλώσω όμως..... το έχεις δεδομένο οτι θα αποτύχει η σπερματέγχυση και αναφέρεις για εξωσωματική ; μην σκέφτεσαι έτσι !!!! δεν σου κάνει καλό @};-@};-

merentaki μου γλυκό με την γελοία φατσούλα, την σπερματεχυνση την κάνουμε γιατί ο αντρούλης μου θέλει μια δευτερη ευκαιρία, ο γιατρός μας είπε για εξωσωματική. Οπότε όπως καταλαβαίνεις κάνω υπομονή και προσευχομαι για να το αποτέλεσμα.

Κοίτα εσύ να έχεις εκεί το μπεμπέ σου μην βάλω τις φωνές και άσε με εμένα ;) ....

Ευχομαι η Παναγίτσα μας να στο έστειλε. %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ.........

ΘΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΩΝ,ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ,ΤΙ ΛΕΤΕ???

Χουανιτάκι μου εμείς όταν είχαμε πάει στις 6w+2d είδαμε την κουκιδούλα σαν να ξεκινάει να πάλεται αλλά δεν φαινόταν και πολύ καθαρά. Την επόμενη εβδομάδα στις 7w+2d όμως το είδαμε να ανβοσβύνει ολόκληρο και να ακούγεται τόσο δυνατά η καρδιά που τρόμαξα αν είναι φυσιολογικό να πηγαίνει τόσο γρήγορα! :lol: Εμάς έγινε λίγο πιο καθυστερημένα η σύλληψη. Όλα θα πάνε καλά θα δείς! Ακόμη και αν δεν ακούσετε την καρδούλα την Παρασκευή θα την ακούσετε σίγουρα στην επόμενη επίσκεψη! Είσαστε λίγο στο όριο για να την ακούσετε. Στο λέω για να μην απογοητευτείς αν δεν την ακούσετε ΟΚ; Δες καμιά ταινιούλα, διάβασε κανένα βιβλίο και γενικά προσπάθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου με άσχετα πράγματα και θα περάσουν οι μέρες δεν είναι στο χέρι τους ;)

Μερεντούλα και Rose περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα και από τις δυο σας!

Μωρούλι πάμε με τσαμπουκά και θετική ενέργεια για την σπερματέχυση και όλα θα πάνε καλά! Απαγορεύεται η ηττοπάθεια και η άσχημη διάθεση! Άλλωστε το έχουμε ξαναπεί η Αναστασία τραβάει κοτσίδες! Μην προκαλείς την τύχη σου! :-p:-p:-p

LIL ετοιμάσου γιατί έεεεερχεται και το δικό σου σπόρι!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις χουανιτακι στις 6 βδομαδες το ειδαμε και το ακουσαμε..ελπιζω κι εσεις!!μωρουλι να εισαι θετικουλα και ολα καλα θα πανε!!!αντε περιμενουμε να ακουσουμε κι αλλα ευχαριστα, για παμε!!!!φφφφφφουουοουυοουου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε περιμενουμε απο το χουανιτακι καλα νεααα??Φιλεναδες εγω γεννησααα....σημερα κλεινουμε μια βδομαδα...με το καλο ολες αντε αντε για να κοκκινιζει η λιστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε περιμενουμε απο το χουανιτακι καλα νεααα??Φιλεναδες εγω γεννησααα....σημερα κλεινουμε μια βδομαδα...με το καλο ολες αντε αντε για να κοκκινιζει η λιστα!!

κισκα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!! :) να ειναι γερη, υγιης, καλοτυχη και ευτυχισμενη!!! φιλια, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μadi το περμενω να ρθει απλα με ταλαιπωρει λιγο :roll:

Μακαρι να ακουσουμε και αλλα ευχαριστα !!!Μετρουσα απο τη λιστα μας [smilie=evil5.gif] τα κοριστια που εχουμε μεινει, και ειναι 17 κοπελες, απο τι ς 37!!!!!Κοκκινιζουμε επικυνδινα κοριτσια , προσοχη ειναι κολλητικο! :lol::lol::lol:

Κισκα κοπελα μου να σας ζησει!!!Πολλες ευχες σε ολα!!!Να την χαιρεστε!!! %%-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska καλή λοχεία !! εύχομαι πάντα γερή και καλότυχη @};-@};-

Αναστασία ρώτησα γιατί δεν μου κολλούσε καλά η οπτική που το σκεφτόμουν να είναι απο την κατάχρηση γλυκών, ξέρω άτομα που έχουν κάποια κιλά παραπάνω και οι τιμές των εξετάσεων ήταν πραγματικά πολύ καλές και ακριβώς το αντίθετο, για παράδειγμα μια φίλη που ενώ είναι αδύνατη και τακτική πελάτισσα στο γυμναστήριο να έχει χοληστερίνη ...

ευχαριστώ για την διευκρίνηση !!

Ροουζ τι έγινε τελικά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα να σου ζησει!!! Κοριτσια σας στελνω σε ΟΛΕΣ τις καλυτερες ευχες μου!

Εγω εχθες εκανα υπερηχο και ηταν ολα καλα ,μια παραωοθηκη μονο ανευ σημασιας ομως μου ειπε ο γιατρος, το σημαντικο ειναι οτι αποκλεισαμε την υποψια για ενδομητριωση.Ουφ παει κ αυτο!Την Δευτερα θα κανω υπερηχο για να δουμε το ενδομητριο και συνεχιζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πως ειστε?

μερεντουλα μου εγω εδω στην αναμονη ακομα δεν εχει ερθει αλλα τις επομενες μερες θα ερθει σιγουρα.συνηθισμενη ειμαι ομως..

καντε ολες μαζι ενα ξου ξου και οι εγκυουλες φυσατε με να εχω μωρουλι :-p

κισκα να σας ζησει το μωρουλακι σας γερο να ειναι και καλη λοχεια!

nikolxx ωραια νεα!αντε ολα καλα θα πανε και με τον υπερηχο και συντομα θα ερθει το μωρουλι [smilie=binkybaby.gif] καλη συνεχεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κίσκα μου γλυκιά, πολλές ευχές και από εδώ για την μικρούλα σου Μίλα :x:x:x:x:x:x Καλή λοχεία τώρα και περιμένουμε φωτό... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Αναστασία μου και μια ανηψιά του συζύγου μου, πολύ αθλητικός τύπος, πολύ λεπτή και γερή, στην πρώτη της εγκυμοσύνη ταλαιπωρήθηκε πολύ με το ζάχαρο και όπως λες, δεν είχε καμία σχέση με τη διατροφή της. Τώρα είναι έγκυος στο τρίτο!!!! Το δεύτερο παιδάκι της το βάφτησα εγώ πέρισυ.

Οπότε όπως βλέπεις Μερέντα δεν έχει καμία σχέση με βάρος, φαγητό κτλ. και απ'ότι καταλαβαίνω είναι πολύ σύνηθες φαινόμενο στις εγκυμονούσες.

Λοιπόν, Ρόουζ δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά εγώ θα βγάλω το φλογοβόλο καλού-κακού και θα ρίξω και καμιά πορδίτσα, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε... :lol::lol::lol::lol: [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=fart.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain5.gif] :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ας ρίξουν και ένα συντονισμένο αεράκι οι εγκυούλες και που θα πάει, βρε φιλενάδα, θα το πιάσετε το σποράκι 8-}8-}8-}8-}8-} , εσύ συνέχισε να κάνεις αυτό που ξέρεις ;););););););)

Λοιπόν, κανονίστε κορίτσια... η λιστούλα περιμένει...[smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Για να φεύγουμε μια-μια από εδώ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, το επόμενο πόστ μας θα είναι ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ή ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μαρικακι να παιρνεις και εσυ σειρα, και για να μην ξεχνιωμαστε ενα κλαναερακι για να θυμηθουμε τα παλια [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλο μαρικακι, μπραβο!!!! :D

ροουζ μου φφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σου κοριτσακι, να μην εμφανιστει η ακατανομαστη!!!!

φιλια σε ολες τις ....μελλουσες εγκυουλες!!!....πωπω φευγω με πηραν τα αερια!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...