Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

καλε τι ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!! :D:D:D ειχα να μπω 2 μερες και εγινε κι αλλο θαυματακι!!!

Χ+Μ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο μπραβο κοριτσακι!!! πολυ χαρηκα τωρα , η μια μετα την αλλη, χαμος εχει γινει!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

σου ευχομαι με το καλο να δειτε και να ακουσετε το σπορακι σας, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

οι υπολοιπες ετοιμαστειτε... η λιστα κοκκινιζει επικινδυνα!!!!!! σας φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοοο!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Χ+Μ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ;)

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΥΧΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΑΚΟΜΗ.....

ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΛΕΚΙΘΟ,ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑ ΚΑΕΤΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ...

ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!!

ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ 3 UTROGESTAN AΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΟΟΛΗΠΤΙΚΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ :cry:

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ........

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ! ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ.... 857 ΜΟΝΑΔΕΣ!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.... ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 σε ευχαριστω για το ενδιαφερον και τις ευχες και σου ανταποδιδω!Συντομα εγκυουλα!!!

Λοιπον,σημερα θα κανω την 1η ενεση και την Τεταρτη θα κανω υπερηχο για να ξεκαθαρισει κατι που ειδε ο γιατρο μου,κατι σαν ενδομητριωση.Μακαρι να μην ειναι και να ηταν οπως ειπε ωοθηλακιο!Για να δουμε!

Χ+Μ συγχαρητηρια και απο μενα.Ολα καλα θα πανε!!!Καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα τι γίνετε???? Λίγες μέρες λείπω και τσούπ ξεπηδάνε εγκυούλες στο ποστάκι μας!!!!!

Χ+Μ συγχαρητήρια κοριτσάρα μου με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα στρουμπουλό και υγειέστατο μπεμπάκι! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κουκλίτσα!!!!!

Αυτά είναι νέα να σου φτιάχνουν την διάθεση! Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M πόσο μας συγκινείς βρε κοριτσάκι μου! :x:x:x:x:x Εύχομαι μέσα από την καρδιά έτσι όμορφα που ήρθε το σποράκι σας αυτό το μήνα, έτσι όμορφα να κυλησει και η υπόλοιπη εγκυμοσύνη σου και σε 8 μήνες να κρατάτε το υγιαίστατο μωράκι σας στην αγκαλιά σας! Η χοριακή πάντως τέλεια! Με το καλό να ακούσετε και καρδούλα! Καλή συνέχεια κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx να σαι καλα και εγω ευχαριστω :):):-*:-*:-*

τι ωραια που μας περιτρυγιριζεται οι εγκυουλες ευχαριστουμε που ειστε ακομα εδω και ολο μπαινουν νεες στο club.αντε βαλτε ενα δυνατο φυσημα ολες σας να κολλησουμεεεε και εμεις γρηγορα ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτάκι όλα θα πάνε καλά, σε λίγο θα λες 5μήνες και 5 μέρες ;)

ξεκούραση ξεκούραση ξεκούραση,

το ίδιο και εσύ χ+μ να προσέχετε όλες τα σποράκια σας !!

levou [smilie=wave.gif]

Ροουζ τα βλέπεις ; θα έρθει και η σειρά μας !! \:D/ \:D/ (*)(*)(*)

άντε κορίτσια φυσάτε όλες μαζί όπως λέει και η ροουζ να έρθουν γρήγορα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε εγώ σας το είπα ότι μέχρι τα Χριστούγεννα θα φύγετε όλες από εδώ μεσα!!! :D Θα σας κοκκινήσουμε θέλετε δε θέλετε! :lol:

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, Χ+Μ, μπράβο, χίλια μπράβο!!!!

΄Αντε, παρέα με το Χουανιτάκι πηγαίνετε..

Μην φοβάστε τίποτα, κορίτσια, όλα καλά θα πάνε και πριν το καταλάβετε, με την βοήθεια του Θεού, θα έχετε γίνει μανούλες.

Μωρούλι, τα μεγάλα πνεύματα επικοινωνούν...

Ρόουζ, εάν δεν κάνω λάθος, αυτή την εβδομάδα ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Κανόνισε ...

Μα γιατί δεν μου βγαίνουν τα ανθρωπάκια σήμερα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα τωρα που πηραμε μπρος για παμεεε!!!φφφφουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!μαρικακι εσυ μη σφυρας αδιαφορα κι εσενα σε περιμενουμε ε;ολες!!!!!!πολλα μωρακια...χουανιτακι πολλες προσευχουλες και για σενα...μη φοβασαι ηρθε για να μεινει!!!!!!μερεντουλα την εκανες τη σπερματεγχυση;εχασα επεισοδια;περιμενουμε τωρα;αντε με το καλο!!!!νικολ κι εσυ και ολες..ξεχναω και λιγο τωρα..ειναι και αργα..παω να κοιμηθω!!!!!!!φφφφφφφφφφ ουουουουοου :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες μου!

μωρε τι βλεπω?χ και μ μπραβο ρε κοριτσι μου!

συγχαρητηρια!τελεια η χοριακη σου!

μια χαρα :D

να χετε πιστη πανω απο ολα Στο Θεο και Στην Παναγια και να ξερετε οτι θα ναι διπλα σας!

χουανιτακι μου ηρθε για να μεινει το μπεμπε!ολα καλα θα πανε θα το δεις!

ξεκουρασου αρκετα και θα υποχωρησουν τα καφετια!δεν ειναι τιποτα!πολλες κοπελες στην αρχη ειχαν καφε και ολα πηγανε μια χαρα!

cuando μου περιμενεις για την αυχενικη ε?λιγες ημερες εχουν μεινει κοπελα μου!και θα δεις το μπεμπε σου και θα ξετρελαθεις με τα καμωματα του!

τουιγγυ μου πως παει η εγκυμοσυνη?ολα καλα?μεγαλωνει η κοιλιτσα?

ηρθε και η δικη μου σειρα να φυσηξω φουφουφουφουφοφουφου!

μεχρι τα Χριστουγεννα να μην μεινει μια σ αυτο το ποστ!μ ακουτε?

μαρικακι και ροουζ ειστε οι επομενες!μην χανετε τις ελπιδες σας κοριτσακια μου!

εχει για ολους Ο Θεος!δεν ξεχναει κανενα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια

με χαρά σας μεταφέρω το υπέροχο νέο η mariap1 είναι έγκυος !!

για όσες δεν θυμάστε ήταν να κάνει εξωσωματική αλλά το θαυματάκι ήρθε μόνο του 2 μήνες πριν να την κάνει.

Αναστασία μπορείς να την κοκκινίσεις ;

Μαρικάκι καλά σου λεει η κουάνταο, μην βγάζεις την ουρίτσα σου έξω, έρχεται και η σειρά σου !!

όσο για τα εικονίδια που δεν βγαίνουν απλά κάνουν απεργία, εδώ όλοι κάνουν απεργίες αυτά να μην κάνουν ;

Κουάντο Πέμπτη αν θυμάμαι καλά έχεις ραντεβού ; %%-%%-

μια χαρά είναι η μνήμη σου, έκανα την σπερματέγχυση και τώρα αναμένω για το αποτέλεσμα σε 12 μέρες !!

Αναστασία τι κάνεις με το ζάχαρο ; όλα καλά ; φαντάζομαι διατροφή ε ;

Σία ηρέμησε το σποράκι σου ;

Νικόλ ξεκίνησες ; κάνεις ενεσούλες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια μας!!

Μερεντα την κοκκινησα κι αυτην, αντε παρτε σειρα !!!!!!!!!!!Ολα καλα με το ζαχαρο, το ρυθμισαμε,βεβαια παιρναω βασανιστηκες στιγμες γιατι πεφτει πεινα,γλυκο γιοκ αλλα την παλευω!!!Εσυ ολα ενταξει με την σπερματεγχυση?

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μην ξεχνιομαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, άντε μια μια να φευγουμε απο τα μαυρα και να κοκκινίζουμε μια μια, άντε λέω. Μαρικάκι μου θα ήθελα να μας κάνεις την τιμή να μα ςανακοινώσεις τα ευχάριστα, Νομίζω ότι είμαστε κάποιες κοπέλες οι οποίες μας έχει μείνει η ουρά η οποία και είναι και πολύ δύσκολη αλλά που θα πάει, θα την φάμε.

Ροζακι μου, χαλαρά και θα έρθει σίγουρα, στο υπόσχομαι...

Μερεντάκι καλή επιτυχία κοπέλα μου και μια τεράστια χοριακη με πολλά ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nikolxx και σε σένα φυσικά ευχοαμαι η χοριακή σου να είναι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mariap1 συγχαρητήρια, μπράβο κοπέλα μου, να είναι ευκολη όμορφη και τελειόμηνη κουκλίτσα μου.. [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Cuandο με το καλό να γίνει η αυχενική, όλα να είναι και να πάνε τέλεια..

Αναστασια κοκκίνιζε εσύ μην σταματάς

Εγώ ετοιμάζομαι σε 1 μην αγια την 2η σπερματεχυνση πριν την 1η εξωσωματική...

Δεν θέλω να ξεχάσω καμία, ευχομαι σε όλες μα όλες τα καλύτερα αποτελέσματα σύντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, ρε, και η Mariap1 εγκυούλα;;;;;;; Τι καλά!!!!! Μιλάμε έπεσε μεγάλη επιδημία γκαστρίτιδας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα, συγχώρα με, αλλά δεν είχα πάρει χαμπάρι πως έκανες σπερματέγχυση... έτσι όπως μπαινοβγαίνω εγώ, τα μισά τα χάνω.... Καλή επιτυχία σου εύχομαι, μέσα από την καρδιά μου :x:x:x:x:x:x:x:x (ώστε και τα εικονίδια απεργούν, έ;;;;; :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? μωρέ μπράβο αλληλεγγύη!!!)

Λοιπόν, κανονίστε κορίτσια, Ρόουζ και Μερέντα, να είσαστε οι επόμενες ;););););););)

Τι να κάνω, βρε Cuando σφυράω αδιάφορα γιατί ξέρω ότι τελευταία θα φύγω από εδώ, μετά τα Χριστούγεννα και μάλιστα κλωτσηδών =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Προς το παρόν, χαίρομαι που σας διώχνω μια-μια! Με το καλό να δεις το μπεμπέ την Πέμπτη :x:x:x:x:x:x

Χουανιτάκι κουράγιο... Καλά σου γράφουν τα κορίτσια. Κι άλλες κοπέλες είχαν καφετιά και όλα πήγαν μια χαρά. Εσύ κατά γράμμα ό,τι λέει ο γιατρός θα κάνεις και ακόμα παραπάνω... Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*

Μωρούλι μου γλυκό, με το καλό να προχωρήσετε στην επόμενη σπερματέγχυση %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- Ο Θεός μαζί σου φιλενάδα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Εγκυούλες μας γλυκιές, σας φιλώ όλες μαζί και μια-μια ξεχωριστά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Να είσαστε καλά που δεν μας ξεχνάτε και συνεχίζετε να μας δίνετε κουράγιο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας αφήνω τώρα, γιατί είναι 8.32πμ και θα πάω να συνδεθώ με το skype για να δω τους γονείς μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντακι μου εισαι η επομενη το πιστευω πολυ μακαρι φιλεναδα %%-%%-%%-%%-%%-

πω πω ενας δυνατος αερας madi ευχαριστουμε @};-@};-@};-@};-@};-

μαρικακι μου δεν κανεις λαθος αλλα περιμενω αυτη την βδομαδα οχι δεν περιμενω. ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ειμαι δεν εχω αγχωθει καθολου γιατι το ξερω...χαλαρα μωρε αμα ερθει καλως αν δεν ερθει ακομα καλυτερα :-p

καλα σου λενε τα κοριτσια ομως μην βγαζεις τον ευατο σου εξω εχεις και εσυ σειρα ;)

girl84 ευχαριστουμε μακαρι :-*:-*:-*:-*:-*

mariap1 με το καλο καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις.δεν τη ξερω την κοπελα αλλα ευχομαι τα καλυτερα :):):)

μωρουλι μου ολα καλα ολα καλα θα μας πανε ολα καλα :):)

φιλια σε ολες σας :-*:-*:-*@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι παρτυ τρελο ειναι αυτο?!!! :D:D δεν σας προλαβαινουμε!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μαριαπ, εγινε και το δικο σου θαυματακι!!! μπραβο μπραβο!!!

οπως βλεπετε οι υπολοιπες δεν γλιτωνετε!! εχει πεσει γκαστριτιδα!!! :P

Κουαντο με το καλο η αυχενικη!! θα παθεις πλακα....

μερεντακι ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! ευχομαι μια θετικη χοριακη!!!

φιλια σε ολες, εμεις ναι μεγαλωνουμε :) , ολα καλα προς το παρον, εκτος απο τον πολυ πεσμενο μου αιματοκριτη.. αλλα το παλευω!!!

μαρικακι προσοχη, το γκαστροαερακι ειναι τοσο δυνατο που φτανει στην Αμερικη!! :P

φφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο σε αυτό το ποστάκι θα είναι σαν τη διαφήμιση από το εργαστήρι δημοσιογραφίας που λέει πολλά ονόματα δημοσιογράφων και τέλος όλοι σπούδασαν στο εργαστήρι δημοσιογραφίας. Έτσι λοιπόν: και η cuando, και το χουανιτάκι, και η Χ+Μ, και η Mariap1, και η Μερέντα, και η Rose, και το morouli, και η nikolxx, και το Μαρικάκι, και η LIL, όλες σπούδασν στο εργαστήρι του mammyland και θα γίνουν μανούλες μέσα στο 2012!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Η γκαστρίτιδα είναι τελικά κολλητική και κολάει η μια την άλλη!!!! Φυσάω λοιπον και εγώ και σας στέλνω πολλά γκαστρομικροβιάκια να κολήσετε όλες!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

Χουανιτάκι μου εγώ 2 μήνες είχα καφετιά και ήμουν σε πλήρη ακινησία! Μιλάμε η διαδρομές που έκανα ήταν καναπές κρεβάτι και το αντίστροφο. Η γιατρός δεν μου επέτρεπε ούτε καθιστή να κάτσω για να μην πιέζεται η μήτρα. Είναι δύσκολο και ψυχοφθόρο το ξέρω αλλά όταν θα πηγαίνεις και θα βλέπεις το μικρούλι σου να κολυμπάει και να κάνει τα σκέρτσα του εκει μέσα, θα τα ξεχνάς όλα και θα λες δε πειράζει χαλάλι του! Κάνε υπομονή οι πρώτοι μήνες είναι δύσκολοι, μετά θα είσαι μια χαρούλα!

Σας φιλώ όλες μια μια ξεχωριστα!!!!!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αλλη πεμπτη περιμενω αυχενικη...εχω μια βδομαδουλα...αααααααααααααααααααα.....θα περασει.. :lol::lol: τι ομορφαααααααααααα!!!!!!!!!!!μονο χαρες να χει αυτο το ποστ μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ερχονται ολα τα μωρακια ετοιμαστειτε...η αναστασια δεν θα προλαβαινει να κοκκινιζει...αντε να το κλεισουμε αυτο το ποστ να μεινουνε ολες!!!!!φφφφφφοουουουοοουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα να πανε με τις σπερματεγχυσεις..μια συμβουλη,καντε το καλο και ριχτε το στο γυαλο!!!!! :lol::lol: μην κατσετε να το ψαχνετε να το σκεφτεστε κλπ και ολα θα γινουν!!!!!!!μαρικακι ετοιμασουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta ΣΕ 12 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟ ΠΑΡΤΥ! ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!

Mariap1 ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

nikolxx ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

morouli ΚΑΙ rose25 ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ.

Χουανιτάκι ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ.

anastasia32 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ ΣΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΧΑΛΙΑ ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΤΟ 2012 ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΟΛΕΣ ΔΙΠΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! @Kiddo και @Θέτις Κ. Ποσο σας ευχαριστώ για την υποστήριξη. Δεν φαντάζεστε ποσο βάλσαμο ειναι τα λογια σας αυτές τις στιγμές. Μπαίνω και τα διαβαζω σε άσχετες ωρες τις ημέρας ξανα και ξανα να παίρνω δύναμη. Ειμαι σε δίλημμα για το αν θα του πω την αλήθεια οτι δηλαδή " ξέρεις κατι, θέλω να δώσω 5 ημέρες περιθώριο και όχι 2 οπότε θελω να έρθω Δευτέρα". Αλλά φοβάμαι οτι θα αρχίσει τα "δεν έχει νόημα και την τρομοκρατία, οπως ήδη εκανε απ το 1ο ραντεβού". Η αν θα αναγκαστώ να του πω καποιο ψέμα και να μην του δώσω περιθώρια για νωρίτερα και τη Δευτέρα. Να είναι απόλυτο. Γιατι ο ιδιος μου είπε πως αν δεν ακουστεί καρδια την Πέμπτη, Παρασκευή πρωί με βαζει για απόξεση. Οσο για τα ουτρο μου ειχε πει 1 των 200 3 φορες την ημερα. Χθες μεσημερι και βράδυ πηρα απο 2 και ήδη βλέπω λιγοτερη ροη στο αιμα. Εχω άσχημη εμπειρία με λαθη ιατρών. Ειναι λιγο μακρυναρι το κείμενο, αλλά αξίζει να το διαβάσετε... Στην κορη μου... Έβγαινε κι εκείνη 10 ημερες μικρότερη (βεβαια είχαμε ακούσει καρδια στην 7η βδ) ομως απο β επιπέδου και μετα εζησα την απόλυτη κόλαση. Ενω πιο πριν την β επιπέδου ειχε ανεβει σε ημέρες , δλδ καποια στιγμή πρέπει οι 10 ημερες να ειχαν γίνει 4-5 , στην β επιπέδου βρεθηκαν 3 ευρήματα ... Εβγαινε ξαφνικά παλι 2 βδομάδες μικρότερη, υποπλαστικο οστο μυτης(!!!!) -νούμερο ενα καμπανακι για σύνδρομο ντάουν- και υγρό στην καρδια!!!   Μετα τον γυναικολόγος μου που ειναι και εμβρυολογος, πηγα σε αλλους 3 εμβρυολογους , μεγάλα ονόματα ολοι και ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με αυτό. Ο πρώτος μου είπε τα ιδια, ο 2ος μου ειπε πως το μωρο ειναι μια χαρα και να μην κάνω τπτ και πως απλα πρόκειται για μικρόσωμο μωρο και δεν χρειάζεται ολα τα μωρα να γεννιούνται 3 και 3,5 κιλα και ο 3ος ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου. Που μεχρι και σήμερα, νιώθω συναισθήματα μισους!! Μου ειχε πει πως δεν υπάρχει περίπτωση το έμβρυο να επιβιώσει και τα πασα πιθανότητα, σε λιγες ημέρες θα το γεννησω νεκρό!!! Ειχε βγάλει τις χειρότερες μετρήσεις απ'ολους, μάλιστα τον επιασα καποιες φορες να μην πηγαίνει τον κέρσορα μέχρι την άκρη της μέτρησης, εντωμεταξυ ειχα παει και σε ειδική εμβρυοκαρδιολογο που κι εκεινη ήταν απολυτως βέβαιη , πως το μωρο ειναι μια χαρα και το υγρό στην καρδια δεν θα έπρεπε να με απασχολεί καν!!! Και αυτος ο αθλιο εμβρυολογος, κακολογουσε μεχρι και την εμβρυοκαρδιολογο, πως λεει βλακείες πως αυτος ειναι 40χρ σε αυτη τη δουλειά και εχουν δει τα ματια του άπειρα πράγματα και η εμπειρία του ξέρει καλά ότι δεν πέφτει έξω. Φυσικα φεύγοντας μου ειπε πως ΠΡΈΠΕΙ αυριο το πολυ μεθαύριο, να κανω αμνιοπαρακέντηση γιατι το εμβρυο αυτο εχει καποιο σύνδρομο . Μου ειπε κιολας πως αντι ναου πάρει 900€ για την αμνιο , θα μου παρει 600€😆 Εφυγα κλαίγοντας. Δεν θα ξεχάσω που είχα κρυφτεί στις σκαλες τις πολυκατοικίας και εκλαιγα εκλαιγα και της μιλούσα, την παρακαλαγα να σταματήσει ολο αυτο και πως την αγαπάω τοσο πολυ που δεν θελω να την χασω. Ειχα παει μονη μου, κρυφα απ ολους. Και η αλήθεια ειναι πως πηγα σε αυτον τοσο φοβισμένη που ετρεμε η φωνη μου. Μυριστηκε φόβο και θεωρω μεχρι και σήμερα , πωσ με εκμεταλλευτηκε. Για να μην μακρηγορώ, οταν πηγα σπίτι εβαλα κατω τις μετρήσεις του ο 2ου με του 3ου εμβρυολογου, ειχαν διαφορα μιας ημέρας δλδ πηγα στον ενα για παράδειγμα, τρίτη και τέταρτη στον άλλον. Οι μετρήσεις τους είχαν τρελή διάφορα. Και απλα επιβεβαιωθηκα σε αυτο που ειχα δει να κανει με τον κέρσορα!! Παρ'ολα αυτα θελησα να συνεχίσω με τον 1ο εμβρυολογο (οχι τον 2ο που ηταν σιγουρος πως δεν εχει κατι το έμβρυο). Ηταν διπλα μου όμως αυτος, εννοω ψυχολογικα. Μου εκανε καθε βδομάδα υπέρηχο καθε φορα ξανα και ξανα μετρήσεις και η επίσκεψη να κρατάει ώρα... Καποια στιγμή δεν με χρέωνε κιολας και μου ελεγε πως εγω θελω να βοηθήσω οπως μπορω. Ομως κι αυτος εφτασε καποια στιγμή να μου πει πως να κανω τον σταυρό μου μην γεννήσω πριν τις 28 βδ. Και πως μιλαμε για IUGR (υπολειπόμενη ανάπτυξη εμβρύου).. Τελικα γεννησα 39+2 μια υγιέστατη μπεμπα 2680 βαρος που δεν χρειάστηκε τπτ. Θηλασε απ την πρώτη στιγμή και απλα μεχρι και σήμερα ειναι ενα μινιον κορίτσι. Κοντούλα και αδυνατουλα. Δε συγκρίνω τις καταστάσεις. Αυτο που μου συμβαίνει τωρα ειναι κάτι τελείως διαφορετικό. Μεσα μου νιωθω οτι δεν θα παει καλα. Απλα ναι... Καλα τα στατιστικά καλες και οι εμπειρίες αλλα τα πάντα μπορούν να γίνουν!
    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...