Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

LIL μου αν θυμάμαι καλά σε εμάς τις 2 πάνω κάτω παρόμοια πράγματα μας βρήκαν στην σαλπιγγογραφία. Σίγουρα θα μπορούσατε και φυσιολογικά να συλλάβετε (όπως έγινε και σε εμάς) αλλά μετά από ενα σημείο είναι πολύ ψυχοφθόρο το όλο θέμα, αναλώνεστε άδικα και για αυτό καλά κάνατε που το αποφασίσατε για εξωσωματική. Αφού εμείς τα καταφέραμε φυσιολογικά εσείς με την εξωσωματική θα τα καταφέρετε σίγουρα! Οι πιθανότητες είναι πολύ περισσότερες. Προσπάθησε να το δεις θετικά αλλά να μην σου γίνει εμμονή. Κάντε τη προσπάθειά σας και μετά όσο γίνεται να χαλαρώσεις και να ασχοληθείς με οτιδήποτε άλλο άσχετο μονο και μόνο για να μην το σκέφτεσαι. Όταν θα τα καταφέρετε θα ξεχάσεις όλη την ταλαιπωρία που πέρασες πριν. Καλή επιτυχία κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά θα το δεις!

Φιλιά πολλά και ένα ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ να μην ξεχνιώμαστε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ γλυκες μου!Μου δινετε δυναμη σε αυτη την προσπαθεια που εχω μπροστα μου!

Madi οντως ηταν παρομοια μονο που εχω ενδομητριωση. Εχεις δικιο εμεις αφησαμε ενα διαστημα που μας ειπε ο γιατρος μηπως ....αλλα μετα σκεφτεσαι οτι δεν πρεπει να αφηνεις το χρονο να περναει και κατανταει ψυχοφθορο. Αλλωστε ειναι και θεμα τυχης. Σε αυτο εγω δεν σταθηκα τυχερη. Εχω χαρει ομως πολυ με εσας! Τwiggy εμενα μαλλον ειναι εμποδιο η ενδομητριωση που ειναι 31χιλ.,κυστη στη δεξια ωοθηκη η αριστερη ειναι μια χαρα, οχι και μεγαλη αλλα καταλαβα γιατι μου εχει δωσει τα αντισυλληπτικα ...

Ευχαριστω για το αερακι !φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου για μενα δεν το νομιζω για την μερεντουλα μας ομως το ευχομαι και θελω να πιστευω πως θα εχουμε ευχαριστα ;) ευχαριστουμε πολυ για την ευχη σου :-*:-*:-*

σιακι μου ακομα ταλαιπωρησε ε?αχ υπομονη μεχρι να περασει ο καιρος να γεννηθει υγιες το κοριτσακι σου :-*:-*@};-@};-@};-

athanasia λες?μπα δεν νομιζω εκπληξη θα παθω οταν θα δω παλι την περιοδο :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασουλα οντως πηγες 27η εβδομαδα?πω καλε πως περναει ετσι ο καιρος :-o με το καλοοοοο %%-%%-%%-

cuando μου ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου?να προσεχεις!

Lil ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια και εχουμε συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- αντε να δειτε σιγα σιγα ολες μας θα γινουμε μαννουλες :):)

εγω ειμαι λιγο στα down μου αυτες τις μερες οχι λογω μωρου αλλα για αλλα θεματα και απλα ευχομαι να εχουμε την υγεια μας γιατι δεν μας βλεπω καλα :( ας ελπισουμε οτι ολα θα φτιαξουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου για μενα δεν το νομιζω για την μερεντουλα μας ομως το ευχομαι και θελω να πιστευω πως θα εχουμε ευχαριστα ;) ευχαριστουμε πολυ για την ευχη σου :-*:-*:-*

εγω ειμαι λιγο στα down μου αυτες τις μερες οχι λογω μωρου αλλα για αλλα θεματα και απλα ευχομαι να εχουμε την υγεια μας γιατι δεν μας βλεπω καλα :( ας ελπισουμε οτι ολα θα φτιαξουν...

μακάρι να ήξερα να σου απαντήσω αλλά δεν ξέρω όπως δεν ξέρεις και εσύ το πότε θα έρθει το θαυματάκι σου, για αυτό μην σκέφτεσαι πότε έτσι. Μόνο θετική σκέψη !! αυτός ο μήνας, ο επόμενος μήνας ο μεθεπόμενος... μπορεί να είναι ο δικός σου τυχερός μήνας ο δικός μου

ή κάποιας άλλης κοπέλας :-??

Εγώ εύχομαι να είναι ένας μήνας με πολλές ανακοινώσεις !!! ;)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

και ξέρεις κάτι ; όλα θα φτιάξουν !!!!! \:D/ [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=lovestory.gif]

lil αν κοιτάξεις γύρο σου θα δεις πως υπήρχαν πολλές δύσκολες

περιπτώσεις που τώρα να, έχουν το σποράκι στην κοιλίτσα τους

γιατί όχι και εσύ ; με το καλό να έρθει ο Οκτώβριος και με το καλό να

μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα ;)

μπα σε καλό μου γλωσσοδιάρροια με έπιασε ; ααααα για να πάω για ύπνο..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy,rose25,athanasia14,merenta,LIL etc.

σας ευχαριστω παρα πολυ για τη θετικη ενεργεια που μου στελνετε!Μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες!

Σε ποιο post να μπω να σας ενημερωνω για τις εξελιξεις της προσπαθειας μου βρε κοριτσια?ακομη δεν εχω ξεκινησει περιμενω την 2η μερα του κυκλου.... Πολλα φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου ολες πεφτουμε κατα καιρους αλλα μετα καπως καταφερνουμε να τα δουμε παλι ολα με αλλο ματι κι αυτο γιατι η λαχταρα για μωρο ειναι πολυ δυνατη!! μην χανεις την αισιοδοξια σου, ερχεται και η σειρα σου, ακου τη μερεντα!!

νικολ καλη αρχη, μπορεις να μπεις και στο ποστ της εξωσωματικης να μας λες πως παει!! ευχομαι συντομα εγκυουλα!!! φιλια σε ολες, καλη δυναμη ... σας φυσω!!

φφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου για τις ευχες σου,προσπαθω να σκεπτομαι θετικα και οσο μπορω να ξεχναω λιγο το θεμα για να ειμαι πιο χαλαρη.Ευχομαι και σε εσας οποια δυσκολια και αν περνατε να βρει γρηγορα τη λυση της και να ερθει και το μωρακι που τοσο θελετε. :YMHUG::x

Μερεντακι μου εχεις δικιο , για καποιες ηταν θαυμα. Ξερω οτι δεν ειμαστε δυσκολη περιπτωση αλλα εχω μικρα προβληματακια και χρειαζεται λιγο σπρωξιμο . Ο καιρος περναει εδω θα ειμαστε για να τα λεμε. :-*

Νικολ μου, με το καλο σου ευχομαι , εσυ ποτε ξεκινας? Ειναι η πρωτη σου προσπαθεια?

Twiggy σε ευχαριστουμε για το αερακι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy,rose25,athanasia14,merenta,LIL etc.

σας ευχαριστω παρα πολυ για τη θετικη ενεργεια που μου στελνετε!Μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες!

Σε ποιο post να μπω να σας ενημερωνω για τις εξελιξεις της προσπαθειας μου βρε κοριτσια?ακομη δεν εχω ξεκινησει περιμενω την 2η μερα του κυκλου.... Πολλα φιλια σε ολες!!!!!

πότε περιμένεις περίοδο ; να μας ενημερώσεις και εδώ αλλά και στο ποστ με τις εξωσωματικές, εκεί άλλωστε θα μάθεις και απο τις άλλες κοπέλες πράγματα που εμείς δεν γνωρίζουμε,

τουλάχιστον ακόμα..... :-?:-?

Αναστσίαααα ; σάλια =p~=p~

εμ, με τόσο γλυκιά φραουλίτσα μέσα στην κοιλίτσα είναι να μην ανέβει το ζάχαρο ;

πετμέζι το σπόρι !!!!

φύσα Twiggy φύσα !!! :YMHUG::YMHUG:

αυτές τις μέρες είμαι χαλαρή απο θέμα δουλειάς, ας μην γίνουν όλα σωστά την τρέλα μου !!

εξάλλου εγώ είμαι το αφεντικό οτι θέλω κάνω 8-}8-}8-}8-} μα τα 500000012,13 σαλιγκάρια μου !!

φιλιά σε όλες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νεες προσπαθειες!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!θα τα καταφερετε ολες αυτο να εχετε στο μυαλο..εγω συνεχιζω διακοπουλες και περιμενω να περασουν οι δυο βδομαδες για την αυχενικη...ελπιζω να ειναι ολα καλα..καλα νιωθω..φιλια σε ολες..θα τα πουμε για τα καλα απο βδομαδα που θα μπαινω πιο συχνα.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα cuandaki μου!!!Μακαρι να μας πανε ολα καλα!!!

Καλα να περνατε να ξεκουραζεσαι, θα περασουν γρηγορα οι μερες θα κανετε την αυχενικη και ολα θα πανε μια χαρα.

Εγω θα φυγω για δουλεια το Σ/Κ εκτος Αθηνας και θα τα πουμε απο βδομαδα.

Σας φιλω! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μερεντουλα πολυ μου αρεσε που λες αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος ο μεθεπομενος...ετσι καθε μηνα προσευχομαστε να ειμαστε και καθε μηνα στα ιδια μενουμε :( αιντε να δουμε ποτε επιτελους θα ερθει!

μακαρι να φτιαξουν ολα και να ειμαστε καλα!

twiggy μου ας ελπισουμε οτι ολα θα ερθουν οπως τα θελουμε να χαμογελασουμε λιγακι γιατι τον τελευταιο καιρο το εχουμε χασει.ευχαριστω για την συμπαρασταση φιλακια πολλα και στους δυο :-*:-*:-*:-*

nikolxx να μπαινεις και εδω να μαθαινουμε νεα σου!ευχομαι τα καλυτερα %%-%%-%%-%%- καλο σ/κ καλα να περνας

μερεντα ευχομαι ποτε να μην μαθουμε περι εξωσωματικης γιατι δεν θα χρειαζεται να εχουμε ηδη τα μωρακια μας :ympray::ympray::ympray::ympray:

lil μου μακαρι για ολες μας να πανε ολα καλα σε ολους του τομεις και να ερθουν και τα μωρουλια μας συντομα.καλα να περασεις το σ/κ και σε ευχαριστω πολυ :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG:

cuandaki σε περιμενουμε παλι πισω.φιλια να προσεχεις :-*:-*:-*:-*

καλο σ/κ σε ολες σας και να περασετε καλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 μην απελπίζεσαι και να είσαι πάντα θετική...

η χρονιά που παντρευτήκαμε με τον σύζυγό μου μας πήγε όσο πιο χάλια μπορούσε...

σαν κάποιος να μας δώρισε μία μούντζα και από εκεί και πέρα όλα πήγαιναν στραβά... όχι ότι τώρα πάνε όλα καλά αλλά τουλάχιστον σχεδόν ξεπεράσαμε ένα πολύ δύσκολο πρόβλημα υγείας που προέκυψε και τώρα παλεύουμε για νινάκι πάλι όμως με δυσκολία μιας και ούτε εδώω μας πολυβοηθάει η τύχη...

εύχομαι απλά μία μέρα να μπορούμε να τα σκεφτόμαστε αυτά σαν ένα όνειρο που ευτυχώς πέρασε και δεν θα ξαναέλθει...

σε νιώθω και ξέρω ακριβώς πως είναι να περιμένεις και να μην έρχεται και στο θέμα του μωρού αλλά και σε θέματα πιο σοβαρά!!!

θέλει μεγάλη υπομονή και θετική σκέψη (ξέρω πως όλα όσα σου γράφω τα ακούς βερεσέ αυτη τη στιγμή, γιατί και εγώ έτσι τα ακούω όταν μου λένε τον άλλο μήνα και πάλι δεν έρχεται...) αλλά κάποια μέρα, σύντομα πολύ θα έρθει για όλες μας!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤ Η ΣΙΑ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ "Χ+Μ ΤΗ ΠΑΤΗΣΕΣ.... ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ" ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΕΥΧΗΘΕΙ " ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!"

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!!! ΑΦΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.

ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΛΑΞΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ.

ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ X+Μ!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μία τεράστια χοριακή και μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!

:-bd:-bd:-bd:-bd

Πόσο χαίρομαι που μία μία ανακοινώνετε τα ευχάριστα!!!!!!!!!!

άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M ανατρίχιασα!!! Μπράβο βρε κοπέλα μου!!! Πόσο πολύ το χάρηκα! [smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif] Εύχομαι την Δευτέρα να έχεις μια τεράστια χοριακή και σε 8 μήνες να χαίρεσαι το υγιαίστατο μωράκι σου! Θα περιμένουμε τα νέα σου τη Δευτέρα με πολύ αγωνία!

Είδατε ρε κορίτσια τελικά σε όλες αργά ή γρήγορα έρχεται η ώρα μας!

Νομίζω αυτό το μήνα θα έχουμε πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις κορίτσια! Αναστασία ετοιμάσου να τις κοκκινήσεις όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μπηκα και επεσα σε μια πολλη ομορφη ανακοινωση εγκυμοσυνης!!!!!!!συγχαρητηρια χ+μ!!!!!!!!!!!!!!να πανε ολα τελεια ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!αχ πολυ γουρλιδικη η λιστουλα και η απρεουλα γενικοτερα!!!!!!!!!!εχουμε να ακουσουμε πολλες ακομα ανακοινωσεις!!κοριτσια ετοιμαστειτε!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::x:YMHUG:[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε εχω ανατριχιασει ολοκληρη.χ+μ συγκινηθηκα τοοοοοσο πολυ και εχω χαρει τρελλααααααααααααααααααααα συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααα [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] γιουπιιιι εισαι εγκυοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςς δεν φανταζεσαι ποσο χαρηκαα.ευχομαι πραγματικα μια υγιεστατη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα μεχρι τελος.μπηκα να διαβασω νεα σας και με το που ειδα την ανακοινωση σου αμεσως συνδεθηκα να απαντησω!

αντε ολες περνουμε σειρα τελεικα μακαρι να ερθει συντομα και για τις υπολοιπες.φυσατεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑΣ ΣΑΣ!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΗΔΗ ΜΟΝΟ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΟ ....... ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Εύχομαι πρώτα απ' όλα μια ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++χορικούλα και μετά μια υγειή και τελειόμηνη εγκυοσύνη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤ Η ΣΙΑ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ "Χ+Μ ΤΗ ΠΑΤΗΣΕΣ.... ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ" ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΕΥΧΗΘΕΙ " ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!"

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!!! ΑΦΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.

ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΛΑΞΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ.

ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Ωρε να την και η επομενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, μπραβο κοριτσαρα μου, με το καλο και ειμαι σιγουρη ολα καλα θα πανε θα δεις!!!!!Πες μου ποτε εσυ νιωθεις ετοιμη να σε κοκκινισω.Κανε μια χοριακουλα να δουμε πως τα πας!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά;;;; Με το καλό, φιλενάδα, με το καλό!!!! Όσα ανθρωπάκια και να σου βάλω, δεν φτάνουν... :lol::lol::lol::lol::lol:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}%%-%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};- [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Θα περιμένουμε με αγωνία τα αυριανά νέα, άν και νομίζω ότι αυτή τη φορά το σποράκι ήρθε για να μείνει :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...