Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα να εχουμε!!

Μωρουλι, Rose, Marikaki παμε για την επομενη και ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που τη βλεπετε.

Ξερω οτι τωρα που την ειδατε ειστε πεσμενες ,αλλα δεν βγαινει κατι απο αυτο...κοιταμε μπροστα και κανουμε νεες προσπαθειες %%-%%-%%-

Μερεντα καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε εδω βρε κοριτσια 2 μερες ελειψα κ το [smilie=bootyshake.gif] πηγε συννεφο!!! :lol:

Εχασα επεισοδια εε??Για φυσατε να δουμε τι θα κανουμε κ εμεις αντε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΧΑΘΗΚΑ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! Μωρουλι, Rose, Marikaki ΒΑΣΤΑΤΕ ΓΕΡΑ!

xouanitaki ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!! ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΑΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!

merenta ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι Χ+Μ να τα ξεπερασετε να μην ειναι τιποτα και ολα να πανε καλα!!!

Προσπαθησε να εισαι χαλαρη.

Ευχαριστουμε για το αερακι! :x

Φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα σε νιωθω απολυτα το πως αισθανεσαι!Οτι ειναι να γινει θα γινει κοριτσι μου, χαλαρωσε και οσο μπορεις μην το σκεφτεσαι.Και μην ξεχνας οι ευκαιριες δεν τελειωσαν εχεις παρα πολλες μπροστα σου, αλλα ευχομαι να ειναι η τελευταια!!Ετσι καταπολεμησα το αγχος μου, ελεγα αν δεν ειναι τωρα θα ειναι η επομενη!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες στα μουτρα να σας πιασει και να μην φευγει!!!!

προσπαθώ όσο το δυνατόν να σκέφτομαι έτσι και νομίζω πως τα καταφέρνω αλλά κακά τα ψέμματα

όση προσπάθεια και να κάνεις το μυαλό καμία φορά δεν μπορείς να το κουμαντάρεις...

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και ανταποδίδω σε όσες ξεκινάτε νέο κύκλο προσπαθειών :x:x

Μαρουλί όλες έχουμε κουραστεί, όλες περάσαμε απο αυτή την φάση, δυστυχώς, αλλά βάστα γερά και να δεις που θα δικαιωθείς !! ας μην μπει τίποτα εμπόδιο σε αυτό το θαύμα !!

x+μ αν αφορούν τα προβλήματα τρίτους μην σκας, εσύ κοίτα το σποράκι σου και άσε τους άλλους !!

nikolxx σε τι φάση είσαι ; είμαστε κοντά κοντά εμείς διαφορά μιας εβδομάδας αν δεν κάνω λάθος...

απο προχτές έχω φοβερό πρήξιμο στα μεμέ μου ( όχι πως τις άλλες φορές δεν είχα :lol::lol::lol: )

προσπαθώ να μην ασχολούμαι με σημάδια γιατί θα αποτρελαθώ τελείως b-(b-( απο την αγωνία μου

άσε που μου έχει σφηνωθεί το μυαλό να κάνω τεστ.....

Αναστασία πότε είχες κάνει εκείνο το τεστ καινούργιας γενιάς ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta, εγω θα παω σημερα για υπερηχο και θα μου πει ποτε θα κανουμε τη σπερ/ση. Το πρηξιμο ειναι καλο σημαδι ,αλλα προσπαθησε (ξερω ειναι φοβερα δυσκολο) να μη σκεφτεσαι πιθανα σημαδια και ασε κατω τα τεστ ΤΩΡΑΑΑ κατευθειαν χοριακη θα πας να κανεις, ποτε να σε περιμενουμε?. Μακαρι να εισαι ηδη εγκυουλα...πλησιαζει η σειρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου πες της τα της ατιμης να μην ξαναερθει κουραστηκα να την βλεπω πια X(X( δεν την θελω δεν την θελω ας ερθει μετα απο 9 μηνες ελεος πια :lol::lol:

αντε cuando μου βαλε και εσυ το χερακι σου μαζι με το μπεμπε σου για να ερθει μωρακι τον αλλο μηνα :ympray::ympray:

μερεντουλα εσυ δεν πτοεισαι ετοιμασου να κοκκινησεις και να ακολουθησεις τις εγκυουλες μας ;)

μορουλι μου και εσυ μαζι μας ηρθες? :( αντε φιλεναδα ας μην πεφτουμε τον αλλο μηνα δυναμικα να δεις θα πιασουμε το σπορι.θα βαλουν τα δυνατα τους οι εγκυουλες μας και θα δεις θα πανε ολα καλα ;) ειναι ολες εδω μαζι μας να μας συμπαραστεκονται και να φυσανε μεχρι να μεινουμε και τις χιλιο ευχαριστουμε :-*:-*:-*:-*:-*;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα φυσαωωωωωωωωωω φουυυυυυυυυυυυυυ και μετα απανταω..

Καλησπερα σας :D

Μερεντουλα το ειχα κανει 2 ημερες πριν την αναμενομενη περιοδο και ειχε δειξει.Τωρα σχετικα ειναι ολα..καιμια φορα δεν υπολογιζουμε σωστα την συλληψη παρολο που η σπερματεγχυση μπορει να θεωρηθει οργανωμενη κατασταση!!!Ευχομαι να δεις ενα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!

Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να βάλω τα φθινοπωρινά μου, καθώς εδώ εις το Αμέρικα πλησιάζει το Halloween, έτσι για να ευθυμήσουνε λιγάκι....

Βαστάτε γερά φιλενάδες, όλες θα πάρουμε, απλά δεν ήρθε η ώρα μας ακόμα!

Μερεντούλα σου στέλνω πολλά τριφυλλάκια %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- και καμιά πορδίτσα, για να μην ξεχνιώμαστε [smilie=fart.gif][smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΟΝΤΙΚΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΚΟΡΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! :D

ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!

ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ........

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.......

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ??ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΕΣΤ??

ΚΑΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ...ΤΟΟΣΟ ΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗ,Ε,Ε,Ε,Ε,Ε???

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!

Χουανιτακι να χαιρεσαι τον καλο σου και παντα να εισαι χαρουμενη και ευτυχισμενη! :D

Εμενα μου ηρθε η κυρια το πρωι και μαλιστα νωριτερα γιατι την περιμενα την Παρασκευη.Ειναι λιγο σπανιο για εμενα να ερθει νωριτερα αλλα μαλλον ειμαι λιγο σε ενταση... :roll:

Τωρα θα ξεκινησω και εγω τη διαδικασια πρωτη μερα σημερα με τα αντισυλληπτικα .... :ympray::ympray:

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χουανιτάκι: ΧΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΊΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!

[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] Δεν είχε άλλο εικονιδιάκι για γιορτή γιαυτό σου έβαλα την τουρτίτσα.

Σήμερα στο γραφείο έχουμε πολύ δουλειά αλλά βαριέμαι πολύ πολύ!!

Λιλ μου καλή αρχή και καλή επιτυχία φιλενάδα!

Τα άλλα κοριτσάκια τί κάνουν?? Πολλές πολλές καλημερούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα,...δεν μπαινω και πολυ συχνα πλεον...δεν υπαρχει χρονος..μεχρι να μπουμε σε μια σειρα..ειμαστε σε τρεξιμο..υπνο οσο γινεται..και ξεκουραση...σας βαζω μια φωτο με το κινεζακι μου και σας ευχομαι συντομα και στα δικα σας..παντω η γεννα ειναι ενα σοκ...ακομα δεν εχω καταλαβει οτι δεν ειμαι εγκυος πλεον...οταν κοιμαμαι και ξυπναω....εκει μπερδευομαι πιο πολυ...φιλιαα

post-1349-13873937741571_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......... :P

ΚΙΣΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.......ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κίσκα τι γλυκιά αλλά και τι μικροσκοπική που είναι! :x:x:x:x:x:x:x:x:x Βλέπω πόσο τεράστια είναι η πιπίλα της και συνηδειτοποιώ πόσο μικρούλικα είναι στην αρχή! Φτου φτου να σου ζήσει! Είναι τέλεια! Δεν νομίζω ότι μπορεί να δει κάποιος μια τέτοια φωτογραφία και να μην χαμογελάσει ασυναίσθητα!

Υπομονή και κουράγιο στις προσπάθειες σας κορίτσια! Μια μέρα θα έχουμε όλες στα χέρια μας τα μικρά μας πλασματάκια και θα λέμε χαλάλι την ταλαιπωρία που τραβήξαμε μέχρι τώρα! Σας στέλνω την αγάπη μου και τα ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μου!!!!!!

Χουανιτάκι να χαίρεσαι τον καλό σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PAREAKI MOU KALISPERA, TI KANETE? EXW POLY KAIRO NA MPW KAI VLEPW H LISTOYLA MAS EXEI ERXISEI NA KOKKINIZEI POLY...LOIPON THN TELEYTAIA FORA POU EGRPSA SAS EIXA PEI PWS ETOIMAZOMOUN NA PAW GIA EGXEIRHSH THN KYSTH POU MOU EIXE KSANAVGEI. H PERIODOS EIXE NA MOU ERTHEI APO TON IOIUNIO POU EIXA THN TELEYTAIA MOU APOVOLH, O GIATROS MOU POU MOU EKANE THN EKSWSWMATIKH MOU EIPE N DOUME AN THA MOU ERTHEI H PERIODOS APO MONH THS, TELIKA AFOU DEN MOU HRTHE MEXRI PRIN 10 MERES MOU EIPE NA PARW XAPIA PRIMOLUT GIA NA MOU ERTHEI, PHRA K TA XAPIA, PERASAN 10 MERES KAI TIPOTA, EGW EKANA STO SPITI GENIKH KATHARIOTHTA, EPLANA TOIXOUS XALIA, TA PANTA DEN AFHSA TIPOTA KAI TA APOGEVMATA PHGAINA KAI GYMNASTHRIO, TELIKA AFOU H PERIODOS DEN HRTHE MEXRIS XTHES TO APOGEVMA PHGA STHN GYNAIKOLOGO MOU NA ME DEI GIATI EIXA POLY ENTONOUS PONOUS PERIODOU KAI MOLIS VAZEI TON YPERHXO MOU LEEI....KALA PWS THA SOU ERTHEI PERIODOS AFOU EISAI EGKYOOOOOOOOOS DEN PISTEVA STA AFTIA MOU MOU TO ELEGE KAI MOU TO KSANALEGE KAI EGW DEN MPOROUSA NA TO PISTEPSW. KORITSAI META APO 5 EKSWSWMATIKES KAI 2 APOVOLES EMEINA EGKYOS FYSIOLOGIKA, H PANAGITSA ME VOITHISE, PERIODO DEN EIXA KATHOLOU, EGINE ENA THAVMA, EKANA WORHKSIA XWRIS PERIODO. O ANTRAS MOU TO KALOKAIRI EIXE PAEI STO AGION OROS KAI ENA GERONTAS TOU EDWSE THN ZWNH THS PANAGIAS, APO TOTE DEN THN EVGALA KATHOLOU APO PANV MOU, KAI XTHES EMATHA TA KALYTERA NEA POU THA MPOROUSA NA AKOUSW, AKOMH DEN MPORW NA TO PISTEPSW, EIMAI STHN 6h EVDOMADA, SE 10 MERES MOU EIPE NA PAW GIA NA AKOUSOUME THN KARDOULA TOU.

AYTA TA NEA MOU KORITSIA, GINONTE THAVMATA MHN TA PARATATE, PARTE PARADEIGMA APO MENA POU EXW TALAIPWRITHEI TOSO POLY

DEILA DEILA FOOOOOOOOOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινάκι!!!!!!! Συγχαρητήρια πολλά πολλά πολλά!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Τι ευχάριστη εκπληξη ήταν αυτή!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να έρθει ένα υγιαίστατο μωράκι που θα σας αλλάξει την ζωή!!!!

Η λίστα έχει ξεκολήσει για τα καλά κορίτσια. Η κυρία περίοδος άρχισε να το παίρνει το μήνυμα της και σιγά σιγά μαζεύει τα κουβαδάκια της για άλλη παραλία, εκεί που τη θέλουν!

Μερεντούλα υπομονή λίγες μέρες και θα ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω στρουμφακι, επισης και σε εσενα!!! %%-%%-%%-%%-%%-

Κισκα ειναι γλυκα, να σας ζησει!!!!

Σκορπινααααααα τι λες τωρα?????? Μετα απο 5 εξωσωματικες , 2 αποβολες και χωρις περιοδο εκανες ωορρηξια!!! :o:shock:

Να που γινονται και θαυματα!!!Δεν εχω λογια, εχω μεινει αφωνη!!!

Σκορπινα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!γλυκια μου.

:YMHUG::YMHUG:@};-%%-%%-[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif]

Με το καλο να ακουστε και την καρδουλα του σε 10 ημερες!!!

Να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!σκορπινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif]:ymparty::ymparty::ymparty: να πανε ολα καλα σου ευχομαι!!!!!!!!!πολλες μαγικες εγκυμοσυνες εχουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο skorpina μας!!!! Συνταρακτικά τα νέα σου!!!! Συγχαρητήρια!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] Να που ήρθαν τα ευχάριστα νέα και για σας. Φύσσα λοιπόν, φύσσα δυνατά, μήπως κολλήσουμε και οι υπόλοιπες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kiska η Μίλα σου είναι σκέτη γλύκα!!! :x:x:x:x:x Πανέμορφη!!! Μια κουκλίτσα!!! Και νομίζω ότι σου μοιάζει πολύ... Μια βιαστική κουκλίτσα που κοιμάται σαν αγγελούδι :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Χουανιτάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Να είσαστε πάντα αγαπημένοι και με το καλό να γίνεται γονείς :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μερέντα, βάστα γερά, με τσαμπουκά [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]. Η λίστα κοκκινίζει και έρχεται η σειρά σου ;););););););)

Λίλ, δεν πειράζει φιλενάδα, προχώρα εσύ με την εξωσωματική σου και έρχεται και η δική σου σειρά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μωρούλι + Ρόουζ κάντε και εσείς κουράγιο, θα έρθει και η δική μας ώρα. Υπομονή κορίτσια και η λίστα κοκκινίζει [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Μάντυ, Cuando, Χ+Μ, Αναστασία, Girl, ΣΙΑ, Twiggy την αγάπη μου στο μπεμπέ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε σκορπινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι συγχαρητηρια!!!!Αυτη τη φορα ηρθε για να μεινει!!!!!!Αντε σε κοκκινιζω και καθολου επιφυλακτικα εισαι εγκυος και θα εισαι για τους επομενους 8 μηνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!! ΜΠΡΑΒΟ!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

ΜΠΡΑΒΟ!! ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΑΙ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινακι!!!!!!!????? :):):ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! κοριτσακι δεν το πιστευω, εχω χαρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!! Αλλο ενα θαυματακι στο ποστ, ειδες κοριτσακι μολις χαλαρωσες λιγακι , πηρες τα πανω σου και προσεξες τον εαυτο σου ηρθε το σπορακι σας!!!!! Και τα καταφερατε μονοι σας!!!! Με το καλο να ακουσετε την καρδουλα τωρα , να προσεχεις πολυ, να χαιδευεις την κοιλιτσα και ολα θα πανε καλα!! Ετσι να παιρνουν θαρρος και οι υπολοιπες..... εχουμε ξεκολλησει για τα καλα και κατακοκκινιζουμε!!!!!

πολλα φιλια

κισκα η μπεμπα ειναι υπεροχη, να σας ζησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou sas eyxaristw poly gia tia eyxes sas, kai egw akomh den mporw na to pistepsw, pragmatika einai kathara ena thavma, kante thn proseyxoula sas kai olla tha ginoun, kanenan den efinei h panagitsa, kai egw evlepa thn lista na kokkinizei kai elega pws to diko mou onoma den tha kokkinisei pote kai twra to vlepw kai den to pistevw, o antras mou exei trelathei kai mono pou vlepw ta matia tou na gelane mou ftanei

ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou sas eyxaristw poly gia tia eyxes sas, kai egw akomh den mporw na to pistepsw, pragmatika einai kathara ena thavma, kante thn proseyxoula sas kai olla tha ginoun, kanenan den efinei h panagitsa, kai egw evlepa thn lista na kokkinizei kai elega pws to diko mou onoma den tha kokkinisei pote kai twra to vlepw kai den to pistevw, o antras mou exei trelathei kai mono pou vlepw ta matia tou na gelane mou ftanei

ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...