Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΜΕ ΓΕΝΑΡΗ;;


Recommended Posts

κορίτσια όλες μας με το καλό..!!!!

evinicolas1980 έπαθα αποκόλληση αλλά ευτυχώς σταμάτησε η αιμοραγία και τώρα είμαι ξάπλα...τι να κάνω υπομονή... :(

εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο εμενα .....και εγω εχς πητ 10/12 πρωτα ο θεος και περιμενο τα διδυμακια μου ..........

περαστικα στα κοριτσια που ειναι κρεβατακι και πολυ υπομονη..φιλακια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ chrisa83 άστα να πάνε....σηκώνομαι βέβαια και περιφέρομαι μεσα στο σπίτι,δεν γίνεται αλλιώς.Κάθομαι και λίγο στον πωπό μου...χαχαχαχα!

και εμείς διδυμάκια περιμένουμε ! ο γιατρός μου έδωσε ΠΗΤ 15/1 αλλά νομίζω θα γεννήσω νωρίτερα απο τις 40 εβδομάδες(δίδυμα γαρ..) Εσύ πως περνάς την μέρα σου με την αποκόλληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κ απο εμενα...εγω εχω πητ 17/12.....ειμαι εγκυος στο δευτερο μωρακι μου,κ συντομα θα μαθω κ τι ειναι ;)

σορυ αν δεν μπενω πολυ συχνα,για τις εγκυουλες φεβρουαριου,μαρτιου το λεω, μπορει να ειναι καποιες εδω,αλλα δεν εχω βοηθεια απο κανενα, κ μενα μπομπιρα 2 χρονων στο σπιτι καταλαβενετε χρονος ελαχιστος.... ;)

να ειστε ολες καλα κ με το καλο τα παιδακια μας,μου φανηκε πως διαβασα πως καποιες ειναι ξαπλα; δεν πειραζει υπομονη,θα ερθουν μερες που θα ζητατε την ξαπλα......καλο σ/κ σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryfairyz τι κανω ολη μερα?καλη ερωτηση!!!δυστυχως τρωω συνεχεια!!!ευτυχως ομως τις τελευταιες μερες μου αγριεψε ο γιατρος και αρχισα να μπαινω σε προγραμμα!!!κατα τα αλλα η κυρια ασχολια μου επειδη δεν πολυβλεπω τηλεοραση ειναι το διαβασμα!!φιλοι και γνωστοι μου στελουν συνεχεια βιβλια για να χω να ασχολουμαι!!!και να φανταστεις οτι κλεινω τη δευτερα την πεμπτη εβδομαδα απο την αποκολληση!!! αλλα τι να κανουμε να ναι καλα τα μωρακια και οταν θα ρθουν θα τα ξεχασουμε ολα!!!και εγω σηκωνομουν και καθομουν στο κηπο για καμια ωρα την τελευταια εβδομαδα, ειχαρωτησει και τον γιατρο, αλλα απο προχτες εχω μαυρο αιμα και ξαναλουφαξα!!!σου στελνω τους συναδελφικους χαιρετισμους μου!!!!υπομονη!!!φιλια σε ολες και στα σπορακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό κουράγιο να έχουμε...εγώ κλείνω μία εβδομάδα αύριο...με είδε σήμερα ο γιατρός καλά πάει,αλλά μου είπε άλλη μια βδομάδα ξεκούραση οπωσδήποτε...και βλέπουμε...

Να είναι καλά τα μωράκια μας!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Κι εγω μεχρι αρχες Δεκεμβρη περιμενω το νινι μας.Ευχομαι ολες καλη λευτερια να εχουμε και πανω απο ολα γερα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

kai egw exw ΠΗΤ 22/12/2011!

koritsakia p exete pathei apokollisi kante upomoni kai xaplaaaa!

kala na nai ta mwrakia mas kai tha to xeperasete sintoma tha deite!

eixa pathei k gw apokollisi stin 9i vdomada kai ekatsa ena mina sto krevati!

twra DOXA TO THEO KAI THN PANAGIA ola kala koritsakia m!

egw tha kanw koritsaki ap oti m eixan pei stin auxeniki alla k proxthes m to epivevaiwse k o giatros m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!!!χτες πηγα στον γιατρο ο οποιος μετα απο 5 εβδομαδες με αφησε να σηκωθω και να παω για καφε!!![ΧΥΜΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ]!!!Βεβαια να πω την αληθεια ψιλοφοβαμαι ακομα και απο χτες που γυρισα απο το καφε ουτε που ξσνασηκωθηκα!!!ολα πηγαν καλα ευτυχως και τα μωρακια μια χαρα!!!!φιλια σε ολες τις μαμαδες!!και στις κοιλιτσες τους!!girl84 κοριτσακι εεε!!!!πωπω και εχει κατι φορεματακια μουρλια στα μπεμπε!!!!!με ενα πονο κοριτσακι μου!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη σε οσες διαβασα πριν οτι ειχαν αποκολληση και με το καλο να να εχουν τα μωρακια τους γερα και χαρουμενα στις αγκαλιες τους...θα γινω και εγω μανα αλλα αργο ακομα αρχες φλεβαρι.με το καλο κοριτσια σε ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...