Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Ρωτησα τον γιατρο μου μαρακι για τα πρηξίματα και τα μουδιασματα!Τον ρωτησα επισης για μαγνησιο και μου ειπε αυτο το δινουν για προωρες συσπασεις και κραμπες!Πλυσιμο με κρυο νερο, μασαζ και σηκωμα ψηλα!Εμενα μουδιαζουν και τα δαχτυλα των χεριων μου, εσυ το παθαινεις? Πρεπει αν κανεις τις εξετασεις που σου εδωσε για να δει αν εχεις λευκωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΣΑΖ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΧΙ ΑΛΜΥΡΑ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΛΕΥΚΩΜΑ....ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥΔΙΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ Κ ΑΥΤΑ ΑΦΟΥ Η ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.

Α Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΟΡΘΙΑ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΩΡΕΣ ΠΟΛΥΣ ΖΕΣΤΗΣ ΕΞΩ ΒΟΛΤΕΣ ΚΛΠ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου σου έγραψα και στο θεματάκι που άνοιξες......και η ζέστη μας επιβαρύνει πολύ να ξέρεις! Γενικά όμως με την εγκυμοσύνη θα πρηστούμε και ειδικά από δω και πέρα....εγώ να φανταστείς στην κόρη μου τους τελευταίους δύο μήνες είχα ανέβει δύο νούμερα στα παπούτσια (σαν την Λένα) από 38 που φορούσα πήγα στο 40-41....και μετά την γέννα δεν ξαναεπανήλθα στο 38.....τώρα φοράω 39 (π'οδι κουπί!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΙΔΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!ΤΙΝΑΠΩ ΡΕ ΝΑΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΙΑ Η ΖΕΣΤΗ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σου λένε και τα κορίτσια πάντως....δεν πρέπει να τα κουράζεις τα πόδια σου, να τα βάζεις ψηλά και να πίνεις και νερό πολύ....μην κάνεις κουραστικά δρομολόγια τώρα με αυτή τη ζέστη!!!! Όλα καλά θα πάνε...μην μου αγχώνεσαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΙΝΑ ΣΟΥΠΩ......ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΗΔΕΝ.ΝΕΡΟ ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΓΙΑΤΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΝΑ ΚΑΦΕ Κ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.....ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριαμ κοριτσι μου τοσο πολυ πρησμενη εισαι??

συμφωνω με αυτα που λεει η νασια κ στο θεμα σου ειδα που σου προτεινε η τζουλια αυτη τη φυτικη κρεμα

μην αγχωνεσαι παντως, ευχομαι ολοψυχα οι εξετασεις σου να ειναι παρα πολυ καλες!

αποσο ξερω γενικοτερα το πρηξιμο ειναι ανησυχητικο απο τη στιγμη που εχεις κ υψηλη πιεση (για προεκλαμψια) και να προσπαθεις να ξεκουραζεσαι οσο γινεται! αλλα γιατι σε καινε? :?

παρατα τις δουλειες καλε!!! ααααααααραξε!! σκεψουν τον εαυτο σου κ το αγορακι σου!

ασε κ λιγο το σπιτι να βρωμισει, παραγγειλε κ καμια φορα απεξω, ασε κ 2 βουνα ασιδερωτα...

εδω εγω που εχω κ ενα παιδακι ηδη ειμαι φεεεεεεεετα!

αχ αυριο εχουμε γιατρο! θα παμε να δουμε τον μπεμπουλη μας επιτελους!!

αντε γιατι την τελευταια φορα απο το σοκ οτι ειναι αγορι δεν ειχα ευχαριστηθει τον υπερηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Τι κάνετε?

Εγω νυσταζω κλασικά!πάλι ζέστη σήμερα, απο τις 7το πρωι ακούω τα τζιτζικια έξω, φαντάζομαι τι θα γίνεται το μεσιμερι..

Μυριαμακι μου σου απάντησα στο θέμα που ανοιξες για το πρηξημο, κι εγω μια απο τα ίδια..

Αναστασακι μου, κι εμένα μουδιαζουν τα δάχτυλα μου κι απο κράμπες άλλο τίποτα. Παίρνω μαγνήσιο απο τον τέταρτο μήνα αλλα πάλι έχω κράμπες και πάλι μουδιαζουν τα δάχτυλα μου..μου είπαν ότι είναι απο το πρηξημο. Να κάνω λέει μικρές ασκήσεις στα δάχτυλα να τα λυγιζω κτλ.. Το κάνω αλλα δεν βλέπω διάφορα..

Οι υπόλοιπες που είστε?ξυπνηστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου!!!!!!

Τί κάνετε????? Τί κάνουν οι κοιλίτσες??????

Η μπέμπα μου επιτέλους σήμερα κλώτσησε τον μπαμπά της!!!!!! Έχουμε πρόσθιο χαμηλό πλακούντα και δεν είναι εύκολα αντιληπτές οι κινήσεις της στους απ'έξω....ο άντρας μου το είχε καημό, πότε επιτέλους θα τον κλωτσήσει η μικρή του κόρη!!!!!!! Περιττό να σας πώ ότι γελάνε και τα μουστάκια του τώρα (που δεν έχει αλλά λέμε!!!!)

Μυριάκι μου τί έγινε με τις εξετάσεις????? Περιμένουμε νέα!

Λένα μου αύριο γιατρούλη ε???? Θα δείτε τον μπέμπαρο τί καλά!!!!

Αγγελική μου σήμερα υποτίθεται ότι θα είναι η πιο καυτή μέρα....εδώ μιλάνε για 41 και 42 βαθμούς οπότε καλή μας υπομονή!!!!! Ήθελα να ήξερα πώς αντέχουν οι άνθρωποι στην Αφρική......

Ξυπνήστεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλεναδίτσα μου χρόνια σου πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είσαι χιλιόχρονη,γερή και πάντα μα πάντα ευτυχισμένη!!!!!!!!! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου και με το καλό να γίνεις για τρίτη φορά μανουλίτσα!!!!!!!!! Σου στέλνω τις καλύτερες ευχές μου και μια τεράστια αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!!!πως ειστε???κουραγιο σημερα με τον καυσωνα,κλειστειτε μεσα και στο φουλ τα κλιματιστικα για να την παλεψουμε!!!Ηλιαννακι μου, χρονια σου πολλα, να σου πανε ολα τελεια και με το καλο και το τριτο παιδακι σας!!! @};-@};-@};-@};-[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] !!!

μυριαμακι,εμενα κατα περιοδους πρηζονται λιγο τα ποδια μου, αλλα με ενα κρυο ποδολουτρο και πολυ πολυ νερο ,μου περναει!!!καλυτερα να το επισημανεις στο γιατρο σου να σου προτεινει μια λυση και να μην σε ανησυχει τοσο!!! αγγελικη τι κανεις εσυ??/αναστασια?νασιουλα φανταζομαι χαρα ο μπαμπας που τον κλωτσησε η κορη!!!

κοριτσια με τα κιλα πως τα πατε???εγω ειμαι στα +7 και νομιζω οτι ειναι παρα πολλα!!!δε καταλαβαινω καν πως μπαινουν αφου δε μπορω να πω οτι τρωω τοοοοσο πολυ πια!!!φανταζομαι τι εχει να γινει ως το τελος.....

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου από δώ και πέρα θα μπαίνουν τα κιλά ακόμα και με τον αέρα που αναπνέουμε!!!! Εγώ είμαι στα +9 (είμαι 3 εβδομάδες μπροστά από σένα) και όντως είναι πολλά αλλά έχω πολλή κατακράτηση και άλλωστε τα 6 από τα 9 τα πήρα όλα στο πρώτο δίμηνο με τις κωλοορμόνες που έπαιρνα για την αποκόλληση....δηλαδή αν σκεφτώ ότι από τον τρίτο μέχρι τον 7ο (που θα μπώ σε λίγες μέρες) πήρα μόνο 3 κιλά, πάλι καλά να λέω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου χρόνια πολλα κι απο μένα! Ότι επιθυμείς ο καλός θεουλης να σου το στείλει..

Βανεσσακι μου, μια χαρα είναι τα κιλά σου. Εγω μπήκα στον 7ο και είμαι συν δεκατέσσερα απο τις ηλιθιεσ τις όρμονες που επαιρνα αλλα κι απο το τσιγάρο που εκοψα!το ήξερες ότι όταν το κόβεις παιρνεις 6κιλα έτσι για πλάκα. Αλλάζει τον μεταβολισμό η έλλειψη νικοτινης και σε συνδιασμο με όρμονες και ξαπλα λόγω προβλημάτων έβλεπα την ζυγαριά και πάθαινε πανικό. Τον τελευταίο μήνα πήρα μόνο δυο κιλά να φανταστείς και νιώθω ευχαριστημένη. Ελπίζω για τις επομενες 11 δβομαδες που έμειναν να μην πάρω πάνω απο έξι, δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλα το παλεύω..

Ούτε εγω τρώω η καημενη κι έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Αλμυρά και αλάτι έκτος διατροφής, τηγανητα και λιπαρά ποτε δεν μου άρεσαν. Καμία σοκοφρετα που και που λέω του γιατρού δεν φαντάζομαι να βλάπτει. 200θερμιδες έχει..

Μόλις γεννησουμε θα μπούμε όλες σε διατροφή(μισω τις δίαιτες) και θα ξαναγινουμε κορμαρες ε?

Κορίτσια, ο θηλασμος όντως βοηθάει να χάσεις κιλά η είναι μύθος?

Λενακι σήμερα πας γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες τις όμορφες κοιλίτσες...:)

Ηλιάννα μου σου εύχομαι ολόψυχα Χρόνια Πολλά και Καλά, Ευτυχισμένα και πλημμυρισμένα με πολύ αγάπη για σένα και την υπέροχη οικογένεια σου που σε λίγους μήνες θα μεγαλώσει ακόμη περισσότερο...;)

Μαρία μου κάνε τις εξετάσεις σου και όλα θα απαντηθούν κοριτσάκι μου......κρύα ντουζάκια στα ποδαράκια και όλα καλά.....:).....

Αναστασία μου μπράβο για το μπεμπάκι σου...μεγαλώσατε αρκετά και θα βγείτε πιο νωρίς από εμάς εεε?...:)

Νάσια μου πολλά γλυκά φιλάκια κια μην συγχύζεσαι με τις ζημιές....δεν αξίζει τον κόπο καλή μου..:)

Πολλά φιλακια σε όλες σας κοριτσάρες μου...;)

Εμείς αύριο το απόγευμα πηγαίνουμε για υπέρηχο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα σε ολες.

Να ξεκινησω απο την Ηλιανα μας, σου ευχομαι χρονια πολλα με υγεια και με το καλο το μωρακι σας!!!

miki μου τι κανεις?δεν νομιζω να απεχουμε και πολυ, ισως να γεννησεις και πρωτη, αυτα ημερομηνιες δεν κοιτανε!

Αγγελικη μου εγω ειμαι +6,5 κιλα θα μπορουσα και λιγοτερα αλλα ολο πειναω τι να κανω! :oops:

Φανταζομαι οτι αλλα 6 θα τα παρω σιγουρα!

vanessaki Μου τι κανεις κοριτσι μου?σημερα ο ανεμιστηρας ειναι ανοιχτος απο τις 7 το πρωι και θα κλεισει αυριο με το καλο! :lol:

Νασια μου τι ωραια που κλωτσησε τον μπαμπα, να δουμε ποτε θα κλωτσησει τον δικο μας γιατι εχει σκασει!

Maimoudaki με το καλο να δειτε το μωρακι σας αυριο!

muriamaki μου ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!HRTHA KAI EGW!!!!1

KATARXHN HLLIANAKI MOU XRONIA SOU POLLA NA EISAI PANTA KALA KAI NA XAIRESE THN OIKOGENEIA SOU!ME TO KALO NA ERTHEI KAI O XRHSTAKOS NA SYMPLIRWSEI THN EYTIXEIA SAS!!!!!!

EGW EXTHES PHGA KAI PHRA ENA SET SENTONAKIA GIA THN KOUNIA MAS KAI ENA KALYMA GIA TO STRWMA GIA NA MHN LERWNETE KAI VREXETE!!!!!!HTHELA NA PARW KAI THN VASH THS KOUNUPIERAS ALLA MAS EIPE O YPALHLOS OTI PREPEI NA KSEROUME TIS DIASTASEIS TOU KAGELOU GIA NA PAROUME THN SWSTH.....PWPW AYTO MOU ELEIPE TWRA....NA PSWXNW KAI GIA THN VASH....EGW NOMIZA OTI EINAI MIA GIA OLES TIS KOUNIES...EXW DEI STA JUMBO OTI POULANE THA KOITAKSW KAI MAKARI NA EINAI AYTH POU THELW :?:?:?:?

THN PARASKEVH LOIPON PAW GIA KARDIOTOKOGRAFW....EIMAI TOSO PERIERGH KAI ANYPOMONH GIAYTHN THN EXETASH.........GIA NA DOUME GIATI EXW ARXISEI KAI NIOTHW ARKETES SYSPASEIS THN HMERA!!!!!!!

PWPW KORITSIA TO VRADY XYPNISA KATA TIS 3 APO TIS KLOTSIES TOU MPEMPI...KAI HSYXEIA DEN EIXE DEN MPOROUSA NA KOIMITHW ME TIPOTAAAAAAAAAAAA OLO ZVOURES EKANA...TO TI TRAVIKSA DEN LEGETE....EIDA ENA EPEISODIO KOKKINO KYKLO KAI ME PHRE O YPNOS ALLA TO PRWI PALI TA IDIA...ME TIPOTA DEN VOLEVOMOUNA!!!!!!!!!!!ANTE NA TELEIWNW GIATI DEN ANTEXW ME TO THEMA YPNOU.....VEVAIA META DEN THA PROLAVAINW NA KOIMIHW ALLLA DEN PEIRAZEI....XALALI TOU!!!!!!!

KORITSIA AYTH H ZESTH DEN PALEVETE ME TIPOTA OMWS....................DEN MPORW NA PARW KAI TA PODIA MOU PLEON..........KATHOMAI LIGO STO MPALKONI TWRA KAI ARXIZW NA NIOTHW OTI LIWNW PALI.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΤΑΖΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ....ΑΣ ΒΡΕΞΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΑΡΟΤΑ ΕΥΚΟΛΟ ΦΑΓΑΚΙ ΕΥΤΗΧΩΣ....Κ ΕΒΑΛΑ Κ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΑΠΛΩΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ

ΣΥΝ 8 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ Κ ΕΣΕΙΣ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ......ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!!Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΧΑΡΑ Ε?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ?

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΧΩ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.ΝΕΡΟ ΠΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΛΙΤΡΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ,ΜΙΚΙ,ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas filenaditses moy ti kanete egw exw skasei apo thn zesth ..eimai sthn manoyla moy olh mera poy einai isogeio kai exei pio drosia edw........

exw tromeres kaoyres re koritsia pwpwpwpw den exw diavasei tipota tha sas diavasw to vradaki molis mporesw filakia se oles kai kalo mesimeri...........

mphka na pw xronia polla sto ilianaki mas na eisai panta eytyxismenh kai me to kalo to mwroylili soy...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Μολις γυρισα απο το γιατρο!Μεγαλη πιθανοτητα να ειναι κοριτσακι τελικα αλλα θα το επιβεβαιωσουμε σε μια εβδομαδα στην β επιπεδου!Αχ τι ωραια θα εχουμε κοτσιδες!!!

Πολυ ζεστη εξω, αφου μεχρι να παω στο γιατρο μου βγηκε το λαδι νομιζα θα λυποθυμουσα!ΑΑΑΑ μου αλλαξε και την πητ μοιυ παμε 3 ημερες πισω!

koritsaki moy glyko poly xarika poy eiste kai eseis kala kai koritsaki malon ee????????ante ante .........pote tha kaneis B epipedoy????? egw thn tetarth stis 11.30 sto iasw...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, τι κάνετε

Σήμερα κολλάει συνεχεία το φόρουμ μας. Προσπαθω συνεχεία να μπω και δεν τα καταφερνω!

Μυριαμακι μου, νοσταλγω κι εγω τον χειμώνα.. Πρώτη φορα που δεν αντέχω το καλοκαίρι..

Κορίτσια , θαλω την άποψη σας για τα καρότσια. Βρήκα κάτι που μου φάνηκε ενδιαφέρον στα prenatal,

Καρότσι,πορτ μπεμπε και κάθισμα αυτοκινήτου σε προσφορά κάπου στα 340€ αλλα είναι της μάρκας prenatal. Μου φάνηκε καλη τιμή. Κάτι αλλα που είδα στο αντίστοιχο σετ των τριων σε chic,peg per ego ξεκινούν απο 700 και βάλε.. Εσείς τι λέτε?

Έχετε ακούσει κάτι γι αυτα τα καρότσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες....εδω και εγω λιωνωωω...εχουμε αναψει κλιματιστικο και ειμαστε στο δωματιο το παιδικο γιατι κανουμε της τοιχογραφιες...μιλαμε για την hello kitty ζωγραφιζα απο τις 7 το απογευμα μεχρι της 11 το βραδυ και σε λιγο θα ξεκινησω την δευτερη...και ο αντρας μου αρχισε στις 11 το βραδυ να κανει τον Μπαρμπα απο το Μακουιν και μεχρις τις 4.30 το πρωι δεν ειχε τελειωσει και φυσικα συνεχιζει και σημερα...δεν περιμενα οτι τοοοσο δουλεια θα ειχε καλε....Αγγελικη μου καμια ωριστα παμε θαλασσα και καθομαστε σε σκια αλλα μου φαινεται ο οργανισμος εχει βαρυνει..αφου και στο μαγαζι που ειμαι και με κλιματιστικο παλι γυρναω σπιτι ενα μαυρο χαλι...καλε Χριστινα..τι χαζομαρα σου ειπε για το σιδερο...ενα ειναι για ολες τις κουνιες...μηπως δεν ειχε και ειπε ετσι για να σε αποφυγει..τι να πω...μπες μεσα στο ΛΗΤΩ να δεις..Ηλιαννακη μου χρονια πολλα και ευτυχισμενα με το καλο να δεις το μωρακι σου...κοριτσια οσο για τα κιλα..εμεις που ειμαστε εγγυος και καλοκαιρι κανουμε και κατακρατηση οποτε μην σκατε ...ολα θα γινουν απλα να θυμαστε ποως δεν γενναμε και γινοματσε οπως πριν θελει χρονο..οπως χρονο πηρε για να φουσκωσει η κοιλια...σας βαζω φωτο απο τη μια τοιχογραφια..ειναι λιγο χαλια γιατι ειναι απο το λαπιτοπ αλλα μολις το τελειωσουμε θα σας βαλω κανονικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ξεχασα να σας πω..μου ηρθε το κιτ για τα βλαστοκυτταρα..στακ μπαμ...αλλα ρε κοριτσια ολα ωραια και καλα...χαθηκε να εχουν μια συνεργασια με κανα κουρριερ...το πληρωσα 13 ευρω και θελει περιπου αλλα τοσα για να το στειλω...τι να πεις....ιδου και η φωτο με τη ζωγραφια

post-1349-13873937397375_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ζεστη...οποιος θελει να αυτοκτονησει βγαινει εξω απο το σπιτι !!! :o

Νια μου την αλλη πεμπτη θα κανω στη θεσσαλονικη αλλα δεν θυμαμαι πως τον λενε χμμμ, θα το βρω και θα σου το γραψω!Πιστευω πως ειναι κοριτσακι, αλλα με τη β επιπεδου θα το εξακριβωσουμε σιγουρα!

Κισκα πολυ ωραια η τοιχογραφια!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια η τοιχογραφεια ευακι...μπράβο σας...θέλω να δω και τον μπάρμπα....μου αρέσει πολυ..... :D

Πωπω όντως η ζέστη δεν υπάρχει σηΜερα.....

Αναστασία μου κοριτσάκι ε...? πολυ ωραία με το καλο να την δείτε και στην β επιπέδου....

Όντως και εγω έτσι νόμιζα οτι υπάρχει μια βάση για κουνουπιερα...θα πάω κάποια στιγμή στο τζαμπο να την δω...

Εγω κοριτσια κοιμήθηκα και ξύπνησα με πονοκέφαλο και λιγουρα...έφαγα ντομάτα φέτα ψωμί και ελιές αλλα εδώ και μέρες λιγουρευομαι σουβλάκι ρε γαμωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...