Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

PWPW KORITSIA POLY ZESTHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!EGW EFAGA KOTOPOULAKI ME PILAFI KAI TWRA TRWW KAI LIGO PROFITEROL....GIAM GIAM PENTANOSTIMO EINAI!!!!!!!!!!

ANASTASAKI MOU KALO GIATROULI!!!!!!THA PERIMENOUME NA ERTHEIS NA MAS PEIS TA NEA SOU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!

νια μην αγχωνεσαι! σε ρωτησα αν τα ακουσες γιατι ελειπα τοσες μερες κ δεν ειχα παρακολουθησει!

εγω τον ανασταση τον ειχα καταλαβει 20 η 21η εβδ! κ ημουν κ πολυ πιο αδυνατη απο τωρα!

αγκτ ναιιιιιιι τωρα παλι 39 φοραω!!

αυτα με τα σακουλακια τα φοβαμαι λιγο, ειναι οντως πολυ νοστιμα αλλα δε θελω να τρωει τετοια ο μικρος

γκερλ καλη επιτυχια με την επεμβαση του αντρα σου!!

μικι τι κανεις κοριτσακι?

αναστασακι περιμενουμε νεα!!

τιτινακι καλη χωνεψη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυουλίτσες!!!!!!!!!!!!

Λιώνουμε πάλι σήμερα ε????????? Πότε θα τελειώσει αυτό το πράγμα πιά??????? Και να σκεφτείτε ότι υποτίθεται ότι φυσάει ελαφρώς σήμερα......απαπαπαααααααα!!!!

Φάγαμε πριν από λίγο, ο άντρας μου θα φύγει για την δουλειά (άλλη στεναχώρια κι αυτή....το αφεντικό του κάνει πόλεμο νεύρων και δεν ξέρει πιά πώς να το χειριστεί το θέμα!!!!), η μικρή πήγε στην μαμά μου για να μπορέσω να κοιμηθώ λίγο....δεν με άφησε να κοιμηθώ το καμάρι μου όλη νύχτα, τραγουδούσε, έπαιζε......και φυσικά το πρωί από τις 7 στο πόδι!!!!!!!!!! Πτώμα είμαι!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου πώς είναι το γλυκάκι μου η Άννα Μαρία???? Έχει ακόμα πυρετό????? Τί πίκρα κι αυτή μέσα στον καύσωνα να είναι αρρωστούλι.......περαστκούλια σας!!!!!! Και χαλαρά με τις δουλειές γιατί όπως βλέπεις ο Χρηστάκος μας κάθε φορά που ζορίζεσαι σου βαράει καμπανάκια το γλυκούλι μου.......είναι έξυπνο παιδάκι και προσέχει τη μαμάκα του!!!!

Νία μου μια χαρούλα τα διδυμάκια......σας το φυλάνε για έκπληξη στο τέλος το φύλο τους!!!!!! Γερά να είναι και να έρθουν με το καλό και ας είναι ότι θέλουν......

Αγγελική τον καμάρωσες τον γιόκα σου εχθές!!!! Τί καλά!!! Αυτές τις σακούλες ψησίματος τις δοκίμασα κι εγώ καναδυό φορές, αν και δεν το περίμενα μια χαρά βγήκε το φαγητάκι.....Κι εγώ πήρα ορμόνες στην αρχή αυτής της εγκυμοσύνης και έβαλα στο πρώτο τρίμηνο 6 κιλά τσάκ μπαμ......τώρα που θα μπώ στον 7ο είμαι ήδη + 9 και φαντάσου ότι κουβαλάω ακόμα κιλά από την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου που δεν πρόλαβα να τα χάσω (στην κόρη μου είχα βάλει 21)......κλαψ κλαψ.....56 δεν θα ξαναγίνω ποτέ βέβαια αλλά τουλάχιστον να επιστρέψω εκεί που ήμουν πριν μείνω έγκυος στην κόρη μου!!!!!!

Girl84 καλή επιτυχία στο γιατρό την Πέμπτη!!!!!!!!!! Και περαστικά στον αντρούλη σου!!!

Μίκι μου πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!!!

Αναστασία μου θα περιμένουμε νέα από το ζουζουνάκι σου σήμερα!!!!!!

Η Άννα Μαρία μας έχει β'επιπέδου μεθαύριο......εύχομαι όλα να της πάνε τέλεια και μακάρι να μπεί να μας πεί νεάκια από το μπεμπάκι!!!!!!!

Μυριάκι μου πώς την παλεύετε αυτή την ζέστη στην Θεσ/νίκη??????? Κόλαση θα είναι στις μεγάλες πόλεις.......να προσέχεις με τις μετακινήσεις καλό μου!!!!

MaDi κοριτσάκι?????? Με το καλό η κοράκλα λοιπόν!!!!!

Πωπω τα νεύρα μου τώρα......καμιά ώρα θα τον ξεχέσω πολύ άσχημα τον άντρα μου.....έριξε το τασάκι πάνω στον καναπέ, μόλις είχε σβήσει τσιγάρο και βαριόταν να το αφήσει στο τραπεζάκι (γιατί πρέπει ΚΑΙ αυτό να το κάνω εγώ...) και του 'πεσε η κάφτρα και μου έκαψε το καινούριο ριχτάρι :evil::evil::evil: Θα φταίω εγώ άμα τον σκυλοβρίζω μέχρι αύριο??????????? Αμάν πια....ούτε η κόρη μου που είναι 19 μηνών δεν κάνει τόσες ζημιές.......δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο, ακόμα και χαλιά μου έχει κάψει....βαρέθηκα!!!!!!!

Κοριτσάκια μου καλό μεσημέρι.....θα τα πούμε το βραδάκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια ασε αυτη η ζεστη ΔΕΝ υποφερεται!!!!

αχ ολα καλα θα ειναι με την αννα μαρια!! ελπιζω κ εγω να μας πει πως πηγε η β επιπεδου!

εσυ την ειχες κανει στον αθανασιαδη ειπες ε?

δεν ειχε ημερομηνιες τοτε που ηθελα ουτε ο ασημακοπουλος κ εκλεισα τελικα στην ψαρρα, ελπιζω να ειναι καλη κ να μη με ξεπεταξει..

ο αντρας σου απο ζημιες καλα παει!! σε λιγο θα εχεις 3 μωρα στο σπιτι!!! :lol:

καλα το τασακι γιατι δεν το κανει στην ακρη, δε φοβαται μην το πειραξει η μικρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Λενάκι μου στον Αθανασιάδη πήγα και στις τρείς εγκυμοσύνες....τον θεωρώ κορυφή, αλλά και για την Ψαρρά έχω ακούσει τα καλύτερα!!!!! Αρκεί να σε εξυπηρετήσει η ίδια και να μην σε πασάρει σε άλλον γιατρό.......στο λέω επειδή κι εγώ κάθε φορά ζήταγα συγκεκριμένα τον Αθανασιάδη αλλιώς μου βάζανε ραντεβού με άλλον γιατρό εκεί μέσα! Πότε έκλεισες για β' επιπέδου?????

Καλά ο άντρας μου δεν παίζεται λέμε.........είναι τόσο άτσαλος που ώρες ώρες μου 'ρχεται να τον μπουφλήσω......σήμερα νευρίασα απίστευτα αλλά δεν ήθελα να τον φορτώσω περισσότερο επειδή έχει ήδη την σκασίλα του με το αφεντικό του και πολύ φοβάμαι ότι θα τσακωθούν κιόλας σήμερα γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση!!!!!! Μου έχει κάνει απίστευτες ζημιές εδώ μέσα!

Η μικρή είναι στη μαμά μου στο Βατοπέδι σήμερα......είναι με άδεια η αδερφή μου και δεν ξεκολλάει από 'κεί!!!! Γενικά του έχω πεί του άντρα μου να προσέχει πάρα πολύ με τα βρωμοτσιγάρα μην τα βουτήξει η μικρή καμιά μέρα (έχει το κακό χούι να βάζει τα πάντα στο στόμα της ) και τρέχουμε στα νοσοκομεία αλλά.....στου κουφού την πόρτα.......αν δεν γίνει το κακό αυτός δεν βάζει μυαλό!!! Πρέπει εγώ να έχω μάτια και στην πλάτη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου τον αφήνεις και καπνίζει μέσα στο σπίτι? εγω απο τότε που εμεινα έγκυος κι εκοψα και το κάπνισμα ο δικός μου παει στην αυλή για τσιγάρο. Αλλα παλιά καπνιζε μέχρι και στην κρεβατοκάμαρα.μια φορα τον πήρε ο ύπνος με το τσιγάρο στο χέρι και μου έκαψε κα καλα μου τα σεντόνια τα βαμβακοσατεν, έκανε μια τρύπα να κι έπεσε το τσιγάρο και στο παρκέ. Δεν θέλετε να μάθετε τι έγινε το πρωι που το είδα!

Να πεις στον άντρα σου να πηγαίνει έξω να καπνίζει. Όσο κουρασμένος και να είναι πρέπει να το κάνει και για τα παιδια του.

Εγω τι να κάνω που τα πεθερικά μου καπνίζουν σαν φουγαρα μπροστά μου και μάλιστα σε κλειστό χώρο (να μην τους φύγει η ψύξη του κληματιστικου). Δεν λένε να καταλάβουν..

Μαιμουδακι μου, είναι το χειρότερο μου αυτοί οι γιατροί. Ν περιμένεις τόση ώρα και να σε ξεπετανε στο τσακ μπαμ..δεν είναι κι εύκολο να βρεις καλο γιατρο πάντως..

Αναστασακι περιμένουμε τα νέα σου..

Οι υπόλοιπες που είστε?κάνετε νανακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καταλαβα.. μονη σου τα λες μονη σου τα κανεις!!

εκλεισα για 5 αυγουστου, ζητησα συγκεκριμενα την ψαρρα, ελπιζω να μη μου κανουν καμια μαμουνια τελευταια στιγμη!!

α μοναχουλα σου εισαι πουλακι μου... μια χαρα σε βρισκω!!

αγκντ κ ο δικος μου δεν καπνιζει μεσα στο σπιτι απο οταν εμεινα εγκυος

κ τωρα που μαθαμε οτι ο μικρος εχει ασθμα το εχει μειωσει παρα πολυ!!!

ανυπομονω να δω αυριο το μπεμπη μας!!!! μετα εχουμε κ μια βαφτιση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου αφού έκλεισες συγκεκριμένα με την Ψαρρά ραντεβού δεν φαντάζομαι να σου κάνουν κουτσουκέλα.......απλά αν έχει πολύ κόσμο ίσως χρειαστεί να περιμένεις ολίγον τί!!!! Ε δεν πειράζει χαλάλι.......είναι πολύ καλή επιστήμονας! Με το καλό!!!!!

Αγγελική μου γενικά όχι δεν τον αφήνω να καπνίζει μέσα στο σπίτι, μόνο τώρα που είναι όλα ανοιχτά.....και όταν είναι εδώ το παιδί καπνίζει έξω....κι ο δικός σου απρόσεχτος ε?????? Τσ τσ τσ άντρες!!!!!

Την Παρασκευή πάω για καμπύλη ζαχάρου........ιιιιιιουυυυυυυυυυυ!!!!!

Αχ εντωμεταξύ, τώρα που είμαι ολομόναχη, τα πέταξα όοοοολα και ξάπλωσα μόνο με το εσώρουχο....τί τέλειααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μαίμουδακι με το καλο. Εύχομαι να είναι συνεργάσιμος και να το απολαύσετε!

Νασια μου δεν ξέρω απο μικρά παιδια αλλα ο άντρας μου λερώνει και κάνει πιο πολλές αταξιες απ ότι ο σκύλος μου κι ο σκύλος μου ζει μέσα στο σπίτι. Είναι απροσεκτος πολυ. Προχθές του τηγανησα πατάτες κι επειδή τονλαδι ήταν καθαρό το έβαλα σε ένα γυάλινο βαζακι να το χρησημοποιησω ξανά. Κατάφερε ο κύριος κι έσπασε το βαζακι και μαζέυαμε νυχτιατικα γυαλιά και λάδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας περιμενω, δε με πειραζει!!!! κ ολιγον κ πολυ! ;)

κ ο δικος μοτ ειναι ατσαλος, αλλα κ εγω πολυ σκουντουφλω!! ολο το χειμωνα τα ποδια μου ητνα μαυρα απο τις μελανιες που εκανα οταν κοπανιομουν πανω στα θρανια! :lol::lol::lol:

πω πω καμπυλη ζαχαρου μπλιαξ μπλιαξ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κι άντε να τα καθαρίζεις τα λάδια......παιδί μου αυτοί είναι χειρότεροι κι από μικρά παιδιά....πίστεψέ με έχω και μικρό παιδί και βλέπω την διαφορά.....καλά λέει η Λένα, σε λίγο καιρό θα έχω να νταντεύω τρία μωρά.....ποιός την χάρη μου :((:((:((

Ξέρεις τί του έκανα κάποια στιγμή μπας και τον συνετίσω (ούτε αυτό έπιασε βέβαια αλλά....)?????? Έχει μια συλλογή από αγαλματάκια σούπερμαν κτλ. που την λατρεύει...την λάτρευε δηλαδή, γιατί του την αποδεκάτισα!!!!!!!!!!!! Τον είχα προειδοποιήσει ότι θα του σπάω κι από ένα κάθε φορά που θα σπάει κι αυτός κάτι από το νοικοκυριό......μάλλον δεν με πίστεψε.....κάποια μέρα που έκανε χοντρή ζημιά (δεν θυμάμαι τί) άνοιξα την πόρτα και πέταγα ένα ένα τα αγαλματάκια του.....γέμισε η γειτονιά σπασμένες μινιατούρες!!!!!!!!! Είχε καμιά 50ρια και έμειναν 10-15.......του λέω άμα θες ξανακάντο!!!!! Το παραδέχτηκε όμως ότι καλά του 'κανα για να τον τσούξει!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα αρε νασια!!!!!!! :lol::lol::lol:

καλα τον εκανες!!

αλλα αποτι φαινεται δεν ειχε αποτελεσμα τελικα!

εχει κ κομικ? αρχισε να σκιζεις σελιδες!!

παντως πραγματικα πολυ πικρα αυτο με τα γυαλια κ τα λαδια.. πρεπει να σας πηρε πολυ ωρα να τα μαζεψετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λενάκι μου τίποτα δεν πιάνει με τον άντρα μου......εγώ από μεθόδους και φαντασία άλλο τίποτα αλλά......

Ρε κορίτσια τώρα μου μπήκε μια ιδέα...λέτε να φαίνομαι από τις κουρτίνες έξω που κυκλοφορώ πέρα δώθε μέσα στο σπίτι μόνο με το βρακί??????? :lol::lol::lol: Άρτον και θεάματα =))=))=)) και η κοιλούμπα.....σημαδούρα!!!!! Αλλά πραγματικά δεν την παλεύω άλλο με την ζέστη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου ήταν σκληρό αυτο που έκανες αλλα αφου μαζεύτηκε τι να πω.

Πάντως κορίτσια εγω παρατήρησα ότι απο τότε που δικός μου έμαθε ότι θα γίνει πατέρας, παλιμπαιδιζει..νομίζει ότι είναι μωρο ώρες ώρες. Εμένα όλο και μου σπάει τα νεύρα πάντως και δεν ξέρω αν είναι απο την εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ορμόνες κορίτσι μου......οι ορμόνες......κι εγώ μονίμως με τα νεύρα τσίτα τα γκάζια είμαι!!!! Αλλά κι αυτός δεν με αφήνει σε ησυχία......όλο κάτι θα βρεί να με τσιγκλίσει!!!!! Αααααα και ΠΟΤΕ δεν φταίει......ότι μ@λ@κί@ και να κάνει!!!! Σήμερα έλεγε ότι κάποια παλιά γκόμενα θα τον καταράστηκε =)) Του λέω ναι αγόρι μου αυτό φταίει κι όχι εσύ που αλλού πατάς κι αλλού βρίσκεσαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χειρότερο νασια μου είναι να σου λέει συνεχεία φταίω εγω και γι αυτο αλλα να το κάνει με υφακι που σα κάνει να φαινεσαι ΕΣΥ η παράλογη κι αυτός ο υπομονετικος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου έχεις δίκιο.....κι αυτό πολύ μου την σπάει.......που μου φέρεται λες και είμαι βουρρρρ για το μουρλοκομείο......ξέρεις, ο γιατρός είπε να λέμε πάντα ναι!!!!!!!!! Να σου δίνει την εντύπωση ότι υποχωρεί επειδή εγώ είμαι τρελή για δέσιμο κι όχι επειδή έχει φταίξει αυτός σε κάτι!!!!! [smilie=angryfire.gif] :-q

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχει δικιο η αγγελικη, πολλοι το κανουν αυτο

κοριτσια διακοπουλες δε θα πατε? νασια δε θα πατε πουθενα με τη δουλεια του αντρα σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααααα Λενάκι μου πού να πάμε......δεν υπάρχει φράγκο!!!!!!! Άσε που άμα απολυθεί ο άντρας μου (όπως τον απειλούνε καθημερινά) θα τα βρούμε μπαστούνια!!!! Αλλά ακόμα κι αν μπορούσαμε ο άντρας μου θα έπρεπε να βοηθάει στην ταβέρνα των γονιών του οπότε.......οι καλοκαιρινές διακοπές δεν υπάρχουν για μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Μολις γυρισα απο το γιατρο!Μεγαλη πιθανοτητα να ειναι κοριτσακι τελικα αλλα θα το επιβεβαιωσουμε σε μια εβδομαδα στην β επιπεδου!Αχ τι ωραια θα εχουμε κοτσιδες!!!

Πολυ ζεστη εξω, αφου μεχρι να παω στο γιατρο μου βγηκε το λαδι νομιζα θα λυποθυμουσα!ΑΑΑΑ μου αλλαξε και την πητ μοιυ παμε 3 ημερες πισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και εγω....αισθανομαι μια κουραση..λες και εσκαβα...πηγαμε θαλασσα και ξαπλωσα ουτε καν πηγα να βρεξω τα ποδια μου...σημερα πηρα και τηλ να μου στειλουν το κιτ για τα βλαστοκυτταρα και μου ειπαν οτι μεχρι την Παρασκευη θα το εχω..αντε να τελειωνει και αυτο...τα μαραζιλ ναι ειναι ακριβα και εγω δεν ειχα κοιταξει τιμη και πηρα 2 φορμακια ετσι για το καλο και οταν πηγα στο ταμειο επαθα σοκ...σκεφτομουνα ποσα θα αγοραζα απο τα τζαμπο...τελεια ολα με τους γιατρους απο οτι διαβασα...Χριστινα μου εγω το κανω συχνα το nst η αλλιως κορδελα..η καρδιοτοκογραφο..λογω των συσπασεων..σου το βαζει γυρω απο την κοιλια και εχει 2 στρογγυλα που ακουμπανε και ακους την καρδια του μωρου και μετραει και συσπασεις εμενα την τελευταια φορα το κλωτσαγε η μικρη και ακουμα πιο πολυ τις κλωτσιες παρα την καρδια..στον γιο μου παντος οταν μπηκα στον 9ο το εκανα μια φορα την εβδομαδα...τωρα δεν ξερω ακομνα θα μου πει την Δευτερα γιατι ηδη παω και κανω για να βλεπουμε πως ειμαι..κοριτσια δεν γραφω πολλα γιατι ειμαι πολυ χαλια...δεν ξερω γιατι..φιλακια πολλα σε ολες για να μην ξεχασω καμια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αναστασία μου!όλα καλα!όσο για την πητ κι εμένα το μηχάνημα σπάνια βγάζει την ημερομηνία που μου έδωσε ο γιατρός. Ποιος ξέρει? άντε την άλλη Βδομάδα θα ξαναδεις το μωρακι σου τυχερουλα. Εγω θα περιμένω μέχρι 1/8 να ξαναδώ το μπεμπακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου, χρειάζεσαι ξεκούραση.. Να μην κάθεσαι πολλές ώρες στην παραλία , ακόμα και κάτω απο την ομπρέλα η ζέστη είναι ζέστη. Είσαι και στον 8 τώρα ,έχεις και το παιδάκι σου που θέλει κι αυτο την προσοχή του, πρέπει να προσεχείς φιλενάδα..μεινε κανά διήμερο να ξεκουραστείς. Εμένα ο γιατρός όλο αυτο το πράγμα μου λέει. Καλη ξεκούραση και δεν κυκλοφορούμε πολυ με τέτοιες ζεστές. Είμαστε ευπαθης ομοδα πληθυσμού τρομάρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KISKA αλλαξε την πητ μου σε 3/12 και βαλε κοριτσακι οτι περιμενω, για να δουμε θα παραμεινει ή θα βγαλει τζουτζουνα? :lol::lol:

Αγγελικη ναι σε μια εβδομαδα θα το ξανα δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ.....ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΙΝ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΡΑΦΗ Κ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ Κ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΑΘΗΜΑΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΘΕΣΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΘΕΛΩ ΤΙΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΑΦΟΥ Ο ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΓΑΜΠΑ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ......Κ ΝΟΙΩΘΩ ΕΝΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΕΧΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΚΑΙΝΕ....ΑΛΜΥΡΑ ΔΕΝ ΤΡΟΩ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΗ?ΕΧΩ Κ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΝ ΠΟΔΙΩΝ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ?ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΧΙ ΑΛΜΥΡΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΚΛΠ.Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 3 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ Κ 2 ΑΛΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΓΑΛΗ....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!

ΛΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ,ΗΘΕΛΑ ΣΤΙΝ ΨΑΡΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΣΤΟΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ.....ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΜΥΛΗ Ε?ΕΓΩ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΠΟΙΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΧΑΧΑ!!!!!ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ......ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ 2 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥ Κ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟ Κ ΕΝΑ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙ ΜΕ ΤΙΝ ΜΙΝΙ ΜΑΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΟΛΑΝ Κ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.....

ΜΙΚΙ,ΝΙΑ,ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...