Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξιας


bubuka

Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!ειμαι η στελλα 30 ετων και εχω εναν γιο 16 μηνων.

αυτο το μηνα ξεκινησαμε προσπαθειες για 2ο μωρακι και πηρα τα τεστ ωορρηξιας clearblue.

το τεστ χαμογελασε το πρωι της 14ης μερας ομως εμεις ηρθαμε σε επαφη το βραδυ της 13ης μερας.

πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα να εχει γινει συλληψη παρολο που δεν ηρθαμε σε επαφη τη μερα που χαμογελασε το τεστ;;

περιμενω τις απαντησεις σας απο οσες γνωριζετε σχετικα μ'αυτο!

σας ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εκανα (ληγμενα) τεστ ωορρηξιας , για χαβαλε πιο πολυ (γιατι αν το εβλεπα ''σοβαρα'' ξενερωνα!!) και ομως εμεινα αμεσως εγκυος!! Αλλα βρισκομασταν μερα παρα μερα ολο το μηνα και μολις βγηκε ''θετικο'' το τεστ ωορρηξιας, βρεθηκαμε την επομενη και την μεθεπομενη και ο μπεμπης φυτρωσε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...δεν βαζω το χερι μου στην φωτια αλλα ξερω οτι τα σπερματοζωαρια εχουν διαρκεια ζωης εως 48 ωρες μπορουν να περιμενουν το ωαριο που εχει και αυτο ενα 24ωρο ζωης αρα λοιπον ειναι πολυ πιθανον να εμεινες εγκυος...αλλα καλο θα ειναι να κανεις και για δυο μερες μετα που θα δεις το χαμογελακι...αχ τι καλα..ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα..αντε και στα δικα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!ειμαι η στελλα 30 ετων και εχω εναν γιο 16 μηνων.

αυτο το μηνα ξεκινησαμε προσπαθειες για 2ο μωρακι και πηρα τα τεστ ωορρηξιας clearblue.

το τεστ χαμογελασε το πρωι της 14ης μερας ομως εμεις ηρθαμε σε επαφη το βραδυ της 13ης μερας.

πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα να εχει γινει συλληψη παρολο που δεν ηρθαμε σε επαφη τη μερα που χαμογελασε το τεστ;;

περιμενω τις απαντησεις σας απο οσες γνωριζετε σχετικα μ'αυτο!

σας ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω την εντύπωση κορίτσια ότι 2 μέρες πριν και 2 μέρες μετά το χαμόγελο του τεστ είναι μια χαρά! αν κάνεις σεξάκι πριν την ωορρηξία (πριν το χαμόγελο) ισχυρίζονται ότι μπορεί να συλλάβεις κοριτσάκι. αν πέσεις νταν πάνω στην ωορρηξία, λένε για αγόρι. αυτό διότι τα χ σπερματοζωάρια είναι πιο αργά αλλά πιο ανθεκτικά (ζουν παραπάνω κ μόοοολις γίνει η ωορρηξία ορμάνε :lol: ) ενώ τα ψ σπερματοζωάρια είναι πολύ γρήγορα αλλά όχι ανθεκτικά, οπότε αν πετύχεις την ωορρηξία, τρέχουν κ προλαβαίνουν το αυγουλάκι! ;)

όλα αυτά θεωρητικά... bubuka ελπίζω κ σου εύχομαι να τσακώσατε το σπορουλίνι! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σας πω ότι όπως και να'χει, προσωπική πεποίθηση είναι ότι επαφή πρέπει να υπάρχει όλο το μήνα κ όχι μόνο τις λεγόμενες γόνιμες μέρες. κ πάνω απ'όλα έρωτας κ όχι "καταναγκαστική" εργασία... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλησπέρα κορίτσια!

αγόρασα τα hometest,είχα περίοδο 26/7 και μου ξαναήρθε στη μέση του κύκλου κανονικά 11/8.πρόκειται για ανωμαλία του κύκλου μου είπε η γιατρός..

πότε να ξεκινήσω να κάνω τα τέστ???έχει 10 τεστάκια μέσα η συσκευασία.

:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Κ ΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ.ΤΙΝ ΕΤΑΙΡΙΑ Κ ΡΩΤΗΣΕ Η ΔΙΒΑΣΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΟΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τεστακια να παιρνετε απο το www.saveontests.com...

Απιστευτα φτηνα και μια χαρα δουλεια κανουν,παρολο που τα φοβομουν στην αρχη. Και ωορρηξιας και εγκυμοσυνης!!4 εγκυμοσυνες ανακαλυψα με αυτα. Καποιες φορες το ακριβο δε την εβρισκε, αυτο τη βρηκε!! Και πηρα και τα πιο φτηνα, τα στικακια τα μικρα.. Και ειναι τοσο φτηνα που μπορεις να κανεις καθε μερα χωρις τυχεις, οχι μονο 10 με τη ψυχη στο στομα!!!

Ααα,και οταν συλλαβαμε τον μπεμπη, ειχα μερικα ληγμενα και τα εκανα για πλακα και εμεινα εγκυος με την πρωτη!!!! :lol:

Μη χαλατε λεφτα για να χρυσοπληρωνετε τις μαρκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...