Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Μπράβο βρε Merykalaki!!!!!!!! Όλα καλά λοιπόν........ τώρα........ περίμενεεεε...........

Nikol μου..... άντε να μάθεις κι εσύ τη μαγική ημερομηνία!!!! Με το καλό!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου, καλή η παρεούλα σας, δε λέω.....

Αλλά υποτίθεται πως ο καλός μου μ΄έφερε εδώ (αντί να με πάει ως το απόγευμα στη μάνα μου) για να κάνω καμιά δουλειά...... κι έχω κολλήσει εδώ & στο φατσομπούκι!!!!!!!!!!

Σας αφήνω!!!!!!!!!!! Ανάβω το αρκουδίσιον, φτιάχνω κι 1 καφεδάκι και πλακώνομαι..............

Δε θα κουραστώ........ σας το υπόσχομαι!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!!!

Τα ξαναλέμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννα μ'αρεσει πολυ ο τροπος που μετρας! :lol::lol::lol:

Πιπιτσα μην κουραστεις με τις δουλειες!

Νικολ,με το καλο να μαθεις ημερομηνια!

ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!!! :D Μονο της μπεμπας μου δεν ηρθε... :( Και ανυπομονουσα να το κρεμασουμε... :( Την αλλη εβδομαδα θα ερθει μαλλον...Τα υπολοιπα θα μπουν αυριο.Πολυ ωραια ολα!

Αχχχ,επιτελους τελειωσε το σπιτακι μας.Ειμαιστε σχεδον 2 χρονια ετσι,χωρις φωτα!Και επειδη το φτιαξαμε ολο το σπιτι μονοι μας,οι 2 μας,εχει πολυ μεγαλη αξια για εμας και μεγαλη ικανοποιηση να το βλεπουμε ετοιμο,τελειωμενο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κοριτσάκι να τελειώνεις κ εσύ με τα του σπιτιού κ να περιμένεις μετα το θαυματάκι σου χαλαρή χαλαρή............

ξέρω ακριβώς τι λές.........το σπιτάκι θα ολοκληρωθεί επιπλέον με το μωράκι ...όλα να τα εχει αν δεν έχει μια ψυχούλα ......δεν σε γεμίζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι οπως το λες ειναι Νικολ!Το σπιτι δεν γεμιζει ευτυχια με τα υλικα αγαθα αλλα με τα μωρακια μας! :D

Κοριτσια,το πρωι που σας ελεγα για την μπεμπα,δεν ειχα διαβασει το ποστ της κοπελας...Τωρα το ειδα και ομολογω οτι φοβηθηκα...Θα παω αυριο στην γιατρο να ησυχασω! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη με γιες τα φωτιστικα.....οταν λοιπον θα καθαριστει κ θα μπουν ολα στην θεση τους τοτε να δεις χαρα...οταν τα βλεπεις τακτοποιημενα κ καθαρα σου κανει αλλη αισθηση...

κ εγω περιμενω για τον 15αυγουστο να κανω μια καλη τελευταια γενικη κ μετα στην αναμονη...νομιζω πως αν βγει κ αυτος ο μηνας μετα μπαινουμε στην τελικη ευθεια...ανυπομονω!!!εεε δεν νομιζω να μας κανει την εκπληξη η μπεμπα νωριτερα απο τον 15αυγουστο :D:D:D .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino μην επηρεάζεσαι καθόλου απο άλλα ποστ....δεν πρέπει κοριτσάκι...θα δεις το μπεμπέ σου μια χαρά θα είναι...........απλα έχει στριμωχτεί ...κ εμένα δεν βαράει όπως παλιά.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Νικολ μου.Αυτο θελω να πιστευω και εγω,οτι στριμωχτηκε.Απλα θελω να ειμαι σιγουρη,ισως παω και σημερα,θα δω...

Τι τρωτε σημερα;Εμεις εχουμε λιγο ρυζι κινεζικο απο χθες αλλα δεν φτανει και για τους 2 μας,οποτε λεω να φτιαξω και σνιτσελ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα να πας κοριτσάκι μου αλλα να είσαι σίγουρη ότι όλα καλα είναι...

Εγω λέω να μην μαγειρέψω ούτε σήμερα........... :D

μπιφτεκάκια κ χόρτα έχει το μενού της μανούλας............ε να μου μείνει λίγη ενέργεια για τα πράγματα του παιδιού..........

Απο καούρες Μαίρη καθόλου....ίσως παίζει ρόλο ότι ο μπέμπης έχει πάρει θέση εδω κ καιρό κ δεν μου πιέζει το στομάχι τόσο πολύ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k emena nikol mou exei parei thesh edw k para polu kairo k malista mou eipe o giatros oti einai arketa xamhla alla pali exw kaoures k entometaksu den kserw pws exei boleutei alla me pataei epanw deksia katw apo to sththos k me ponaei arketa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο καουρες μαιρη ασε μην το συζητας....τα περισσοτερα βραδυα για να κοιμηθω παιρνω παντα σιμεκο...το μερα την παλευω αλλα το βραδυ εχω που εχω την ζεστη...ειναι κ οι καουρες κ δεν αντεχεται η κατασταση...υπομονη,τι εμεινε...

εγω πηρα πριν λιγο τον αντρα μου να του πω για το κριθαρακι κ μου ειπε να μην κανω τιποτα...θα φαει λεει καμια σαλατα κ καρπουζι...κ εφω δεν εχω ορεξη για φαγητο...τσιμπησα κατι μακαρονια,μακουιν της μικρης :D:D:D με γιαουρτακι,εφαγα κ λιγο καρπουζι κ ειμαι οκ...ασε που εχω κατεβασει μισο λιτρο κρυο τσαι μεχρι τωρα,χωρια το νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα δεν σας ειπα....μιλησα με το μαρακι...ειναι κ οι δυο πολυ καλα κ ο μπεμπης πολυ υπναρας...αυριο πανε σπιτι...εχετε ολες πολλα χαιρετισματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου,δεν εχω καθολου καουρες.Μονο 2-3 φορες με επιασε περιστασιακα και αυτο γιατι εφαγα βαρια φαγητα...Δοκιμασες να πιεις κρυο γαλα;Εμενα με ανακουφιζει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα δεν σας ειπα....μιλησα με το μαρακι...ειναι κ οι δυο πολυ καλα κ ο μπεμπης πολυ υπναρας...αυριο πανε σπιτι...εχετε ολες πολλα χαιρετισματα!!!

Α!Πολυ ωραια τα νεα απο την συμπεθερα μου!Με το καλο να πανε σπιτακι τους!

Νικολ καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις μαμα κ κορες καναμε ντουζακι κ αραξαμε στο κραβατακι μας...πωπω σκεφτομουν οτι του χρονου τετοιο καιρο θα ετοιμαζω μπολικη προικα για θαλασσα :D:D:D θυμαμαι οταν η μικρη ηταν μωρο κ πηγαιναμε,η δικια της τσαντα ηταν πιο βαρια απο την δικη μας...ποσο μαλλον τωρα με δυο...μια δικια μας,μια του μωρου κ μια τεραστια με τα κουβαδακια της αθανασιας μου...αχ τι καλα!!!ααα κ ενα τρειλορ πισω απο το αυτοκινητο για να τα κουβαλαμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαα σας φιλεναδες...διαβασα και τα νεακια σας...αντε με το καλο να παει και η Μαρια σπιτι..Πηνελοπη μου αντε λιγο ακομα...ζηλευωωωω...Νικη μου χαλαρωσε,ειδα και εγω αυτο το ποστ και δεν το διαβασα ολο...μονο κακο κανει...ααα σου βαζω φωτο απο το κρεμαστο που εφτιαξα..με το καλο να ερθει και το φωτιστικο της μικρης...εγω κοριτσια ειχα μια νυχτα μαρτυριοοοο..κατα τις 2.30 με πιασαν πονοι...μεση ,κοιλια,οπου να ειναι και δυνατοι...ανα 5λεπτο..μεχρι τις 5 .30 το πρωι μετα κοιμηθικα αν και ποναγα αλλα πιο λιγο...το πρωι σηκωθηκα και ξανα τα ιδια...πηρα τη γιατρο πηγα εκει..καναμε κλασικα κορδελα,κολπικο...ευτυχως μια χαρα ο τραχυλος..κανονικο υπερηχο..η μικρη ειναι ακομα κατω ευτυχως και πηρε απο την προηγουμενη βδομαδα 300γρ και ειναι 1.500 τωρα..εγω στα ιδια δεν εχω παρει τιποτα..λοιπον ξανα ακινησια και κρεβατι και yutopar και isoptin 3 φορες την ημερα,μετα 4 και μετα 6...λεω δεν θα τα παρω μονο για 10 μερες....λεει οοοχι...μεχρι το τελος...γιατι απο τωρα και μπρος ειναι λεει πιο επικηννδυνες οι συσπασεις ...και μου λεει ποτε εχεις ΠΗΤ ?Της λεω και λεει καλαα μην περιμενεις οτι θα γεννησεις τοτε..πιο γρηγορα θα ερθει ..και λεω ας παρει κιλα και ας κανει οτι θελει μετα!

post-1349-13873937392793_thumb.jpg

post-1349-13873937393139_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη περαστικα σου...φανταζομαι θα λαχταρισες...κοιτα τωρα να κανεις οτι σου λεει η γιατρος σου...δεν παιζουμε με αυτα...τουλαχιστον να βγει κ αυτος ο μηνας κ μετα εισαι πιο ασφαλης.ξεκουραση λοιπον κ κοψε τα πολλα σουρτα φερτα...αραξε!!!

τα κρεμαστα αυτα για τι πραγμα ειναι...πολυ ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα Μιχαελα μου ολη νυχτα σχεδον ξυπνια ημουνα...αφου οταν πηγα στη γιατρο και βαλαμε κορδελα και ακουσα την καρδια με επιασε νυστα γιατι ησυχασα που ειμαι εκει...αλλα η μικρη νευριασε και αρχισε κατι δυνατα κλωτσιδια τοσο που αντι να ακουμε την καρδια ακουγαμε τις κλωτσιες της....πηρα το χαπακι τωρα το απογευμα...οι παλμοι φτασανε τους 116...καλα μην σχολιασω το τρεμουλο....ελεος....μολις ειπα στη γιατρο οτι ακομα παω σε παρτυ της πεσανε τα μαλλια...τωρα κανονισα με την αδερφη μου κατι παρτυ που εχω και πρεπει να παω ,προς το τελος του μηνα αν δεν εχει και αυτη να ερθει να παει...τι να κανω..εχτες αδειασαμε και το δωματιο για να το βαψει ο αντρας μου οποτε καταλαβαινεται...δεν καθησα και καθολου...αυτο το κρεμαστο ειναι για διακοσμητικο το κρεμας οταν φτιαξω το δωματιο θα το βαλω να το δεις ολοκληρωμενο για να καταλαβεις,.γενικα το χρησιμοποιουμε πολυ σε βαπτισεις αναλογα με το θεμα κρεμαμε 3-4 στο χωρο και γινεται πιο παραμυθενιος...ααα μισο να σας βαλω και ο μαγιω που πηραμε....για του χρονου...χιχιχι

post-1349-13873937393529_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε;Εμεις τελικα πηγαμε μπανακι μετα τις 5.Ωραια ηταν!Η μπεμπα χαμπαρι δεν πηρε,δεν κουνηθηκε!Μετα πηγαμε σ/μ,ψωνισα κατι πραγματα για την καθαριστρια αυριο και γυρισαμε.Τωρα καναμε το μπανακι μας και παραγγειλαμε σουβλακια να φαμε.

Ευη,τι διαβαζω κοπελα μου;Περαστικα!Μην διανοηθεις να σηκωθεις και να πας σε παρτυ θα σου κοψω τα ποδια(απο αγαπη φυσικα! :YMHUG: ).Κατσε και ξεκουρασου,κανε αυτο που σου λεει ο γιατρος σου!Εχεις δρομο ακομα μπροστα!Το ιζοπτιν τι φαρμακο ειναι;Σε καταλαβαινω απολυτα με τα γιουτοπαρ,τα ιδια περναω και εγω...Υπομονη κουκλα μου...

Το κρεμαστο ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!Πως το φτιαχνεις;Θελω να φτιαξω και εγωωωω!

Το μαγιω φανταστικοοοο!Επισης θελω και εγω! :lol: Απο που το πηρες;

Παω να δω Εζελ και να φαω σουβλακια!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια σας!!!!!!!!!

Ξεποδαριαστήκαμε σήμερα….. η αλήθεια είναι…..

Το πρωί Μαιευτήριο, εξετάσεις, Γιατρός…..

Το απόγευμα έρευνα αγοράς & ψώνια…..

Πήραμε μία ιδέα για καρότσι, καταλήξαμε σχεδόν σε 2, σε διαφορετικά καταστήματα……

Δεν κάνουμε κάποια κίνηση ακόμη, γιατί περιμένουμε μήπως μας πούνε οι γονείς τίποτε…. που κανονικά πρέπει…. τέλος πάντων…. βλέποντας & κάνοντας….

Για κούνια δεν είδαμε καν…. μετά τα 40!!!! Θα τον βάλουμε τον μικρούλη μας αρχικά στην καλαθούνα μας κι έπειτα βγαίνουμε & κλείνουμε και κούνια…. που επίσης περιμένουμε κάποια αντίστοιχη κίνηση…. για να δούμε….

Μέχρι στιγμής….. μόνον 1 φίλη μας ρώτησε τι θέλουμε να μας πάρει, αλλά εφόσον δεν ξέρω τι δυνατότητες έχει το κορίτσι να διαθέσει….. θα της πούμε για ρουχάκια…. κι η συννυφάδα μου, που με ρώτησε για ρηλάξ….

Από ψωνάκια….. πήραμε μερικές πάνες αγκαλιάς, 2 υπέροχα σετάκια πετσετούλες (περτικαλί & πράσινο σαν χρωματάκια με ωραία σχεδιάκια) & μπόλικα σελτεδάκια…. ας κάνουμε την αρχή με αυτά κι ότι δούμε και μας λείπει…. πετάγεται ο μπαμπάς μας & μας παίρνει…. οπότε αύριο έχει πάλι πλυσιματάκια & σιδερωματάκια…. μία χαρούλα… πιστεύω το ΣΚ θα κλείσω τη βαλίτσα…. του μπέμπη είναι όλα έτοιμα!!!!

Αλήθεια ρε κορίτσια…. από πού πήρατε σουτιέν θηλασμού??? Από καταστήματα βρεφικών ειδών???? Ή από καταστήματα με εσώρουχα???? Αξίζει τον κόπο λέτε να πάω και στα δύο??? Δεν ξέρω τι να κάνω…..

Και κάτι άλλο….. όσον αφορά σε σερβιέτες λοχείας!!!!! Διαλέξατε κάποια συγκεκριμένη μάρκα??? Σε S/Μ λέτε θα βρω???? Να πήγαινα μήπως HONDOS ή κατευθείαν Φαρμακείο???? PLEASE….. HELP!!!!!!!! Αυτά τα 2 μου λείπουνε για τη βαλίτσα μου κι έχω πελαγώσει…… δεν ξέρω τι να πάρω κι από πού!!!!!!! Πανικός!!!!!!!!! Πολύτιμες οι γνώμες σας!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!

Είμαι κομμάτια……. θα την αράξω λιγάκι με τον καλό μου κι έπειτα νανάκια…….

Εάν με αφήσει ο μικρούλης μου…… μιλάμε για πολύύύύ κλωτσομπουνίδι!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό μας ξημέρωμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιααααα....τα νεα μας απο το γιατρο...ολα καλα με την μπεμπα μας...εχει φτασει τα 2080γρ. κ ειναι μια χαρα...μαλλον υπερεκτιμησα το βαρος μας,την περιμενα πιο μεγαλη αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ηδη αρκετα καλη...ποσο παραπανω πια μου λεει...εχεις ακομα εβδομαδες.τωρα θα μας βλεπει καθε δυο εβδομαδες....μια χαρα.

πιπιτσα σουτιεν βρισκεις κ σε μαγαζια με βρεφικα αλλα κ σε μαγαζια με εσωρουχα...αν δεν βαριεσαι κανε ερευνα κ στα δυο...εγω τα ειχα παρει απο τα μαδερκερ...οσο για σερβιετες εγω πηρα απο το σουπερ μαρκετ...εχει της τενα που ειναι για ειδικες χρησεις ή χειρουργικη χρηση...καπως ετσι λενε.μην παρεις ομως πολλες,ενα πακετο αρκει...ισα ισα για τις πρωτες τρεις μερες...μετα βολευεσαι με σερβιετες...αλλωστε αυτες ειναι τεραστιες κ με την ζεστη δεν αντεχονται για πολυ...ισα ισα για τις πρωτες μερες που ειναι μεγαλη η ροη...μετα λιγοστευουν.ελπιζω να βοηθησα.

κ εγω σημερα παρηγγειλα απο το λαρεντουτ καποια πραγματακια για την μπεμπα μιας κ τα ειχε 70% εκπτωση...πηρα ενα σετακι με φανελακι,φορμακι κ ζακετακι,μια παντα,μια πετσετουλα,γιατι ολες τις εχει χρησιμοποιημενες απο την μικρη,κ κατι σαλιαρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...