Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Νίκη μου εγώ πήρα προδερμ υγρό για τώρα που έιναι αρχή και μια χαρά είναι. Κι από ότι ξέρω πολλές κοπέλες το χρησιμοποιούν. Κουβέρτες θα δεις το ύφασμα και θα καταλάβεις τι σε βολεύει.

Νικόλ μου είμαι στις μέρες μου κι εγώ...

Μαίρη μου καλό μεσημέρι.

Κοριτσια επειδή έχουμε σοβαρό πρόβλημα στην Κύπρο λόγω των εκρήξεων, υπάρχουν διακοπές ρέυματος. Θα το κλείνουν λεει ανα περιοχές και ανα 2-3 ώρες...Οποτε αν εξαφανιζομαι μην ανησυχειτε...δεν γεννάω!!!Απλά θα σκάω από τη ζέστη!

Μακάρι μωρέ να μην υπάρχουν άλλα θύματα και θα αντέξω κι εγώ..

Μιχαέλα μου καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα που μας το ειπες συμπεθερα μου,για να μην ανησυχουμε.Αφου αυριο θα βγαλεις και τις ραφες...Πωπω,εβλεπα ειδησεις τωρα,χαμος στην Κυπρο,τι κριμα...

Η μπεμπα εχει τρελο λοξυγγα! :lol: Μαλλον πεινασε το πουλακι μου,παω να τσακισω τον μουσακα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,εχω παθει τρελη λαιμαργια!Δεν ξερω τι να κανω...Πειναω συνεχως!Εφαγα δημητριακα με γαλα στις 9 και στις 12 ενα σαντουιτς.Και με το ζορι περιμενα να παει 3 για να φαω.Ειχα πεινασει απο την μια!Εφαγα ενα τεραστιο κομματι μουσακα και ηπια ενα ποτηρι χυμο και αν μπορουσα θα ετρωγα και αλλο! :o Σε μια ωρα θα πειναω παλι...Και εχω 2 παστες στο ψυγειο που με φωναζουν... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Συμπεθέρα την πέρασα κι εγώ αυτη τη φάση!!!

Εγώ σήμερα πρωί πρωί έφαγα λίγο καρπούζι, μετά εφερε η μαμα μου τυρόπιτα και έφαγα ένα κομματάκι..Μετά το φαγητό μου και πριν από λίγο 2 βερικοκα!! Τωρα προσπαθω να κρατηθώ ακόμη λίγο και μετά να φαω ακόμη λίγο καρπούζι!

Το βράδυ θα πάμε στα ξαδερφια του άντρα μου μαλλον...ειχα αναφερει προχθες ότι πεθύμησα ψάρι και μας είπαν σήμερα να πάμε και θα ψήσουν στα καρβουνα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει,εσυ τρως φρουτα που ειναι λαιτ!Και το ψαρακι λαιτ ειναι...Εγω ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΦΡΟΥΤΑ!θελω φαγητοοοο!!! :lol: Και γλυκα!Το καρπουζι κοντευει να σαπισει στο ψυγειο! :lol: Εστειλε φανουροπιτα η πεθερα και την εχω τσακισει! :lol: Πωπω,τελικα μαλλον εχουν δικιο οτι τα πολλακιλα μπαινουν στο τελος...Πηρα αλλο μισο κιλο σημερα που ζυγιστηκα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ζέστη είναι αυτή βρε κορίτσια????Πώς την παλεύετε??? Το αρκουδίσιον δεν προφταίνει να ξεκουραστεί!!!!! Τι να κάνουμε!!!!! Θα περάσει!!!!!

Βγήκα νωρίτερα για το περπατηματάκι μου…. πήγα και στα ΚΕΠ & γινότανε ο κακός χαμός!!!!! Λείπουνε κι άτομα τώρα, λόγω αδειών….. αντιλαμβάνεστε!!!!! Ευτυχώς με είδε 1 από τις Υπαλλήλους & σε συννενόηση με την Προϊσταμένη τους με εξυπηρετήσανε κατά προτεραιότητα!!!! Ζήτησα 1 αντίγραφο της Ληξιαρχικής Πράξης Γάμου (ενώ σε άλλους άκουσα λέγανε πως πρέπει να αποταθούν στο εκάστοτε Ληξιαρχείο!!!!) εμένα γράψανε στα χαρτιά επάνω “ΕΠΕΙΓΟΝ ΛΟΓΩ ΚΥΗΣΗΣ” κι έτσι γλίτωσα περίσσιο τρέξιμο!!!!! Να είναι καλά όλες τους!!!!!

Μετά μίλησα και με τη φίλη μας που δουλεύει εκεί (γινότανε χαμός μπροστά της από κόσμο & δεν ήθελα να την διακόψω νωρίτερα) κι είπαμε πως κάποια στιγμή θα έρθουνε, να μας φέρουνε τον αποστειρωτή & θα συννενοηθεί η κοπέλα με την Προϊσταμένη της να μου φέρουν εκείνοι το χαρτί, να μην ξανατρέχω εγώ μέσα στη ζέστη!!!! Να είναι καλά το κορίτσι!!!

Την Παρασκευή ήρθε η μάνα μου τελικά, μετά από περίπου 5 μήνες!!! Μου έφερε 1 πολύ λεπτό κοσμηματάκι, 1 σταυρουδάκι πλατίνα, για γούρι… για να πάνε όλα καλά με τη γέννα!!! Μετά είδαμε μαζί τα ρουχάκια που μας δώσανε, καλά της φανήκανε ποιοτικώς αλλά για μερικά είχε έντονες αντιρρήσεις…. πως δεν θα κάνουνε στο νινί!!! Όταν ήρθε κι ο καλός μου, γυρίζει και μου λέει…. “κατάλαβες τώρα γιατί ήθελα να πάμε μόνοι μας για ψώνια???” Έχει δίκιο!!!! Προφανώς η μάνα μου ήθελε να διαλέξει εκείνη!!!! Αλλά αφού δε θέλουμε εμείς…… μπορεί να γίνει και το άλλο!!!! Aς μας πάρει εκείνη ότι θέλει!!!! Δικαίωμά της δεν είναι???

Εξάλλου….. υπάρχουνε 1 σωρό πράγματα που δεν θα τα πάρουμε (ακόμη!!!!) μήπως μας τα πάρουνε…. μαμά…. πεθερικά…. ή κάποιος άλλος στενός συγγενής…. π.χ. ζυγαριά, ενδοεπικοινωνία, κούνια, καρότσι….. κτλ…. κτλ….

Σήμερα ξαναβγαίνουμε στα μαγαζιά…. λογικά από JUMBO τελέψαμε!!!! Μας έχουνε πει για 2-3 στοκατζίδικα, να δούμε τιμές & ποιότητα & να συνεχίσουμε τα ψώνια μας!!!! Το 1ο μας πλυντήριο με μωρουδιακά-πυζάμες μαμάς-εσώρουχα μαμάς είναι απλωμένο ήδη!!! Το επόμενο θα γίνει την Τετάρτη!!! Αύριο θα λείψω όλη μέρα….. έχουμε Γιατρό (κι ανυπομονώ η αλήθεια είναι!!!!) να μάθω νεάκια από το ζουζουνάκι μου & να ρωτήσω κάποια πραγματάκια που θέλω για τη γέννα…. ααααχχχχ…… έρχεται κι η σειρά μου!!!!

Σίγουρα πάντως…. έχουμε μεγαλώσει πολύύύ!!!! Εκτός του ότι στην πλειοψηφία το περπάτημα κι οι κλωτσίτσες συνοδεύονται από πονάκια και σουβλιές κάτω χαμηλά…. έχουνε αραιώσει πολύ ρε γμτ!!!! Θα στριμώχνεται εκεί μέσα το μωρουδέλι μου!!!!!! Με είδε η φίλη μας το πρωί & μου είπε πως φούσκωσα πάρα πολύ!!!! Όπως το ίδιο μου λένε όλοι όσοι με βλέπουνε τελευταία!!!!

Το ΣΚ μας ήτανε τέλειο!!! Πήγαμε πάλι Ερέτρια, μαζί με μία πολύ καλή μας φίλη & περάσαμε πολύ καλά… κάναμε 3 μπανάκια, η θάλασσα ήταν υπέροχη & αποχαιρέτησα για φέτος τη θάλασσα οριστικά…. πήρα 1 καλή δόση όμως, το κατευχαριστήθηκα, δε λέω…. το πολύ άσχημο της υπόθεσης… ήταν τα κουνούπια!!! Παιδιά μας καταφάγανε!!! Κουνούπι και χαμός λέμε!!! Αλλά εντάξει μωρέ…. σε γενικές γραμμές ήταν υπέροχο ΣΚ!!! Του χρόνου….. Πρώτα Ο Θεός…. μπανάκια παρεούλα με τον μπεμπέκο μας!!!!!!!

Αυτάάά!!!!!! Πάω να διαβάσω τα νεάκια σας!!!! Εάν προλάβω θα σχολιάσω, γιατί θέλω στις 5 να είμαι έτοιμη!!!! Τι καλά φάγατε σήμερις??? Εμείς γιαούρτι με πιλαφάκι!!!!!!! Άκρως δροσιστικό!!!!! Αχ….. πολύ άσχημα όνειρα βλέπω τελευταία…… το καλό είναι πως δεν τα θυμάμαι όταν ξυπνάω, αλλά ξυπνάω ανήσυχα & με τρώει η αγωνία κάθε φορά, μέχρι να νιώσω τον μικρούλη μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα πω σας:

1) Όταν είδε η μάνα μου τα ρουχάκια & καταλήξαμε στα ποιά θα πλυθούνε 1α ως πιο επείγοντα, μου λέει, "να στα πάρω εγώ, να στα πλύνω & να στα σιδερώσω???" όπως αντιλαμβάνεστε όμως..... αυτό ήταν κάτι που το περίμενα μήνες ολόκληρους & φυσικά της αρνήθηκα!!!!! Εξάλλου εκείνη θα έπλενε απόγευμα.... της είπα πως τα μωρουδιακά πλένονται πρωί για να τα δει & να τα απολυμάνει ο ήλιος!!!!

2) Εχθές που μιλούσα με τη γιαγιά μου, όταν της είπα πως μας δώσανε ρουχάκια σε πολύ καλή κατάσταση, άρχισε να φωνάζει.... πως δεν πρέπει να δώσουμε στο μωράκι μεταχειρισμένα είδη κι ότι πρέπει να είναι εντελώς αμεταχείριστα.... κι άλλα τέτοια.... κι επίσης..... να μην τα σιδερώσω καθόλου (για να μην κουραστώ με τη ζέστη!!!) και να τα διπλώσω πρώτα καλά να ξετσαλακωθούνε....

Μα κάτι μυαλά που υπάρχουνε!!!!!!! Θα φορέσει το λεχούδι ασιδέρωτα ρούχα????? Ει δυνατόν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου εμενα παλι στο τελος μου κόπηκε η όρεξη!!! Δεν πειραζει..απολαυσε το και μετα διαιτα! :lol:

Πιπίτσα μου καλο γιατρο αυριο, να δεις το ζουζουνι σου και να ετοιμαζεσαι! Με το καλο τα ψωνια σημερα! Οσο για τα σχολια της μαμας σου...τι να πω...Εχει δικιο ο αντρας σου!!! :D

ΑΑΑ και νομιζω οτι οσο πιο λιγα πραγματα ξερουν τόσο το καλυτερο γιατι από ότι βλέπεις για όλα εχουν αποψη και μάλιστα την επιβάλουν!! :D

Κι εγω εχω πονάκια...ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!

Έχεις αγωνία γι΄αύριο???? Βγάζεις τα ράμματα, έτσι δεν είναι???? Λες να σκάσει μύτη ο μπόμπιρας??????

Τελικά, άκυρα τα ψώνια σήμερα!!!!!!!!

1ον) Μπορεί (το πιο πιθανό δλδ.) να είναι κλειστά.... να μην είναι πολυκαταστήματα δλδ. τύπου JUMBO!!!!!

2ον) Έχει κι ο καλός μου πάάάάρα πολλές εκκρεμότητες ακόμη!!!!!!!

3ον) Κάνει απίστευτη ζέστη!!!!! Δεν αντέχω μωρέ να βγω έξω......

Τί ήταν ρε φιλενάδα αυτό με την Κύπρο σήμερα???? Πολύ στενοχωρήθηκα!!!!!!!! Κρίμα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου έχω όντως μεγαλη αγωνία..μακαρι να μας έρθει αύριο το αγορακι μου...

Εχει όντως πολύ ζέστη, οποτε κάνε λίγο υπομονή. Αυριο αργα το απογευμα κάνετε τις βόλτες σας!

Το είδες τι έγινε ε? Εδώ να δεις τι γινεται...Μου τη δίνει που ενώ ήξεραν ποσο επικίνδυνα ηταν αυτά τα πράγματα δεν τα καταστρεψαν και τώρα ένας ένας παραιτείται!! Λες και οι ζωές που χαθηκαν θα έρθουν πίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εντάξει, πάντα αυτό δε γίνεται????

Παραιτούνται 1-1...... ε και???? Τόσες ψυχές χαθήκανε!!!!!!!!!!

Αύριο δε γίνεται να πάμε για ψώνια.........

Από τη μία είπαμε στη μάνα μου να έρθει να μείνει μαζί μας το βράδυ & να φύγουνε μαζί με τον άντρα μου το πρωί της Τετάρτης (δουλεύουνε πολύ κοντά!) αλλά σιγά μην αφήσει τον αδελφό μου μόνο του!!!!!!!!!

Από την άλλη....... κι ο καλός μου έχει πολύύύύ δουλειά..... οπότε...... θ΄αργήσει να σχολάσει.... επομένως δεν.....

Δεν πειράζει..... την Πέμπτη.... δε θα ξανατρελαθώ στο άγχος!!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι μπράβο Πιπίτσα μου!! Να μην αγχώνεσαι για τίποτα...λιγες μέρες έμειναν οποτε απόλαυσε το..Ολα θα γίνουν στην ώρα τους!

Εγώ πήρα τον παιδιατρο μας και τον ενημερωσα ότι αυριο θα βγαλω τις ραφες, μου πήρε και κάτι στοιχεία για το αίμα μου επειδή έχω αρνητικο κι ηρεμησα κι από αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να ξαπλωσω λιγο αλλα μπα...Μου επεσε βαρυς ο μουσακας και δεν μπορω να ειμαι ξαπλωμενη.Τωρα λεω να πιω λιγη κοκα κολα μηπως τον χωνεψω! :lol:

Πιπιτσα καλο γιατρο!Οσο για τα ψωνια,αστα για αλλη μερα,εχει ζεστη σημερα.Και εγω θελω να παω για ψωνια αλλα θα παω μαλλον αυριο μετα τις 7,να εχει πεσει λιγο ο ηλιος ...Θελω να παω Τζαμπο για κατι πραγματακια και στα Mothercare για τα ρουχαλακια της.Αλλα στα Μαδερκερ δεν θα παω αυριο,μετα τις 15 που θα εχει εκπτωσεις.Εδω που εφτασα,για 2-3 μερες δεν χαθηκε και ο κοσμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epestrepsa k pali..ksaplwsa na koimhthw k ksipnisa mouskema idrwmenh meta hrthe o antras mou mexri na tou balw na faei perase h wra...twra ksaplwse ligo tha ton ksupnhsw kata tis 7 mou eipe

pipitsa mhn akous kanenan kanta ola opws nomizeis..egw ta edwsa sthn mama mou alla den mou kane tetoia isa isa ta ekane ola opws ta ithella mhn pw k kalutera..ta eplune apo 2 fores k ta siderwse k ap thn kalh k ap thn anapodh

beboulino k emeis mousaka pou ekane h mama mou eixame alla emena den mou epese bareis..mporw na ksanafaw :lol::lol::lol: alla ekopsa karpouzaki gia na mhn to parakanw

emeis me ta pswnia teleiwsame mas emeinan polu liga k kuriws ola auta tou farmakeiou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου καλά κάνεις και θα περιμένεις...αφού μέχρι την Παρασκευή θα αρχίσουν οι εκπτώσεις, να πας τότε να παρεις...Δεν χάθηκε ο κόσμος για 2-3 μέρες...

Μαίρη μου, μου θύμισες το καρπούζι που έχω στο ψυγείο!! Παω να φάω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαιρη!Τι κανεις;

Εμενα τον κανει βαρυ τον μουσακα η πεθερα μου αλλα ειναι πολυ νοστιμος!Τωρα περιμενω να χωνεψω λιγο για να φαω την παστα μου! :lol:

Βαριεμαι σημερα,ο αντρας μου ειναι απογευματινος και ειμαι μονη... :roll: Ευτυχως απο αυριο ειναι πρωινος οποτε θα κανουμε το απογευμα τις δουλειες μας και τα ψωνια μας.

Συμπεθερα πεινασες και εσυ;Πως νοιωθεις για αυριο;Εχεις αγωνια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου πείνασα...με κόλλησες!!!! Να σου πω, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!! Εχω αγωνία η αληθεια είναι αλλα οκ...το βραδυ ευτυχως θα πάμε στα ξαδερφια οποτε θα περάσει η ώρα και δεν θα το σκέφτομαι..Εχει και γέλιο γιατι όλοι με παιρνουν και με ρωτούν για αυριο!!! Και όλοι νομιζουν ότι θα παμε το απογευμα στο γιατρο ενώ εμείς θα πάμε 9 το πρωι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Merykal μου!!!!!!!!!!!!

Αν άκουγα τον κάθε ένα..... από τότε που έπαθα αποκόλληση.... και μου γίνανε όλοι γιατροί....... θα μου είχε στρίψει!!!!!!! Πίστεψέ με!!!!!!!

Επομένως...... θα κάνω τις δουλειές μου όπως ξέρω εγώ!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!!

Νίκη μου...... πολύύύύ ζέστη!!!!!!!!! Δεν παλεύεται καθόλου!!!!!!!! Με την κοιλούμπα, είναι ακόμη χειρότερα!!!!! Κι εσύ βρε πουλάκι μου..... ο μουσακάς δεν είναι βαρύ φαγητό ούτως ή άλλως με αυτή τη ζέστη????? Δεν ξέρω......

Για τις εκπτώσεις.... δεν το ήξερα πως ξεκινάνε την Παρασκευή.... αλλά εγώ ούτως ή άλλως δεν προφταίνω..... απλώς..... εάν γίνει κάτι και γεννήσω τόσο άμεσα..... θα τρέχει ο καλός μου μόνος του!!!!! Τί να κάνουμε!!!!!!!

Μαράκι μου..... χτύπα λίγο καρπουζάκι και γιασ νμένα!!!!!! Εγώ μόλις τσάκισα λίγο πεπονάκι, 2 βερυκοκάκια & μερικά κεράσια!!!!!! Και μόλις έκατσαε κι ο μπαμπάς μας να φάει τα μπισκοτάκια του & μας έδωσε κι εμάς 1!!!!!!!! Το μοιραστήκαμε με τον μπέμπη!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που από την ώρα που είπα πως έχουνε λιγοστέψει οι κινήσεις του...... μ΄έκανε ν΄αλλάξω γνώμη...... έχω φάει την κλωτσιά!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ααααα........ Merykal...... εγώ δε νιώθω αυτό ακριβώς που λες...... αλλά όταν περπατάω.... ενώ μπορεί να νομίζω πως θέλω πιπί (ενώ έχω πάει μόλις οπότε δε θέλω!!!!!) νιώθω σαν..... πώς να το πω..... σα να με τραβάει κάτι από κάτω....... αλλά όχι η μήτρα.... όχι εσωτερικό....... πιο πολύ εξωτερική σουβλιά είναι...... σα ν΄ανοίγει το πιπί.... δεν ξέρω.... το ίδιο λέμε???? Είναι ψιλοενοχλητικό πάντως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λες Μαίρη μου...

Δεν νιωθω τραβηγμα στη μητρα..μια πιεση προς το κατω με δυνατο πονο..δυσκολο να περιγραψω αυτο που νιωθω!! :D:roll:

Και κατι σαν ακρατεια εχω παθει αυτες τις μερες...ενω μπορει μολις να εχω παει τουαλετα, στα πεντε λεπτα νιωθω ότι δεν κρατιεμαι!!!!

Πιππίτσα μου αντιδρα ο μικρος στις κατηγοριες σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai auto niwthw k egw maraki..pipitsa k auto pe ta tsisa epishs to miwthw...mallon proetoimazontai gia ton erxomo tous ta mpoumpoukakia

ontws pipitsa tonj kathgorhses ton mikro twra kala na patheis!!! :lol::lol:

k emena einai kinhtikos o kalos mou alla twra oi klotsies k ta tentomata ponane polu..den xwraei o kahmenoulhs

telika den anteksa ebala ena kommati mousaka na faw k wxw k karpouzaki gia meta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το πιο σπαστικό ξέρεις ποιό είναι Μαράκι???????

Πως νομίζεις πως δεν κρατιέσαι!!!!!!!!!

Και τρέχεις...... για 1 σταγονίτσα!!!!!!!!!!!!!

Ναι, ναι, Merykal, είμαι σίγουρη πως αυτό είναι....... προετοιμάζεται η μήτρα!!!! Τα έλεγα και στη συννυφάδα μου τις προάλλες & ούρλιαζε από τη χαρά της..... γιατί λέει πως έχω μπει στην τελική ευθεία!!!! Η φύση μας προετοιμάζει!!!

Ναι βρε κορίτσια μου, κατηγόρησα το σπλάχνο μου άδικα των αδίκων!!!!!!!!

Και τώρα..... μου ανταπαντάει!!!!!!

Αμ δε θα βγει??????? Θα τον λιώσωωωωω!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ακριβως όπως τα λες είναι...για μια σταγονιτσα τρεχεις και δεν προλαβαινεις!! :lol::lol:

Μαιρη μου κατι ξερουν αυτα εκει μεσα και προετοιμαζονται!!!

Λοιπον σας αφηνω κι εγω...Θα τα πουμε αυριο αν δεν γεννησω αλλιως θα μαθετε νεωτερα μου!!!

Πολλα φιλια κοριτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...