Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές (δεν) περιμένουμε περίοδο τον Ιούλιο...!!!!!


Recommended Posts

Αφού καμία σας δεν το ανοίγει είπα να το κάνω εγώ.....

Αντε να δούμε τι θα δούμε αυτό το μήνα... Ελπίζω μέχρι τέλος του μήνα όλες να είμαστε διπλές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ετσι μπραβο ουρανια!!!

καλωριζικο το ποστ, ο Ιουλιος μπηκε καλα και φερνει πολλα μωρακια..... ετοιμαστειτε!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....... γκαστροαερακι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι Twiggy μου... φύσα μπας κ κολήσουμε γκαστριτιδα κ εμείς αλλά και να δροσιστούμε λίγο..... μήπως ξέρει καμιά τα hometest πόσες μέρες κάνουν να έρθουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερίζω τσ όμορφες!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!!

Αν κ δεν είμαι αισιόδοξη...... Δεν θέλω να έρθει 7-9 Ιουλίου!!!!!!!!!!!!!!

Αυτή την φορά δεν είμαι η τελευταία του μήνα!!!!

Τουιγγιιιιιιιιιιι φυσα γιατί δεν μας βλέπω καλά!!!!! Να είσαι καλά κοπελίτσα μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakio εγώ δεν την περιμένω από 30 Ιουνίου και ελπίζω να κάνεις μήνες να εμφανιστεί.... Απλά περιμένω τα hometest να βεβαιωθώ αν πρέπει να πανηγυρίζω ή να αρχίσω να ψάχνομαι... Με τα του φαρμακείου δεν λεει. κοστίζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ δεν περιμένω στις 26 Ιουλίου..... Ουρανία, ελενάκιο μακάρι να μην σας εμφανιστει η ακατανόμαστη για τους επόμενους 8 μήνες :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤΑΚΙ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!1ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΑΝΕ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΡΓΟΥΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.Η ΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρήτη μένω. τα παράγγειλα χτες, λόγικα θα τα στείλουν αύριο και εδω θα είναι στην καλύτερη Τρίτη στη χειρότερη Τετάρτη.Δεν πειράζει. είναι μια καλή ευκαιρία να τεστάρω την υπομονή μου (γενικά όλα τα θέλω εδώ και τώρα).....και τώρα που θα έχω τεστ με το τσουβάλι πιστευω πως δεν θα εμφανιστει για αρκετούς μήνες. έτσι την "πάτησα" στην πρωτη εγκυμοσύνη. Είχε προσφορά τις σερβιέτες και πήρα 3-4 πακέτα. μετά από 5 μέρες τεστ θετικό και καθόμουνα και κοιτούσα την στοίβα με τις σερβιέτες και γελούσα μόνη μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασα κι εγω..δεν αντεξα.. :lol: καλοριζικο..ευχομαι ουρανια να εισαι τυχερη και να εισαι εγκυος για να φερεις τυχη πολλη στο ποστακι...τουιγγι φυσα κι εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλορόζικο το ποστάκι μας!!!!!

Ουρανία μακάρι κορίτσι μου να είσαι εγκυούλα και μαζί με την Twiggy να φέρετε γούρι και στις υπόλοιπες!!!! εγώ ΔΕΝ περιμένω 22 Ιουλίου!!!!

τα Hometest είναι πιο έγκυρα;;; εγώ πήρα να έχω το selfclear (καλό είναι;) αν και λέω να κάνω κατευθείαν μία χοριακούλα όταν θα έχω καθυστέρηση!!!!!

muriam φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!! μάθατε το φύλο;;;

κορίτσια σας στέλνω πολλά φιλάκια και καλή μας επιτυχία αυτόν τον μήνα!!!

σήμερα έμαθα για άλλη μια φίλη ότι είναι έγκυος.... κατακλίζομαι από εγκύους ρε κορίτσια (7 φίλες μου μαζεμένες)... δεν είναι ότι δεν χαίρομαι για αυτές, απλά θα ήθελα να είμαι μία από αυτές... ενώ χαίρομαι ζηλεύω κιόλας, όχι κακά, ανυπομονώ να νιώσω κι εγώ το ίδιο... να πηγαίνουμε για "καφέ" και να μην χωράμε σε ένα τραπέζι με τις κοιλιές μας... είμαι παράλογη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ποια από τις 2 μάρκες είναι πιο καλή απλά τα hometest είναι οικονομικά. Εγώ δεν θέλω να πάω για χοριακή αν δεν είμαι σίγουρη, γιάτι δούλευα στο νοσοκομείο και με ξέρουν και οι πέτρες.(μικρή κοινωνία και μεγάλα στόματα) Σε εξωτερικό μικροβιολογικό δεν λεει γιατι είναι 35€.

εμένα να δεις γκαστρωμένες.... αφού πιστεύω ότι και η σκυλίτσα μου θα μου βγει γκαστρωμένη στο τέλος(είναι στειρωμένη).... Μιλάμε για τρελο γκαστροϊό... Τι γουρουνόγριπη και λαλακίες.... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές κ σας εύχομαι το ίδιο!!!!!!! Να μην μας ερθει για 8 μήνες!!!

Ουρανία γιατί 35 ευρω η χοριακή??? Εμένα μου κοστίζει έξω 18 ευρω στην ουσία όσο κάνει ένα τεστ φαρμακείου!!!!

Τα hometest τα έχω χρησιμοποιήσει τα τελείωσα όλα χωρίς βέβαια να δω ούτε ένα θετικό :cry::cry::cry:

μαζί πήρα κ της ωορηξίας τα οποία δεν κατάφερα να τα χρησιμοποιήσω γιΑτι με άγχωναν πολύ.....

Εύχομαι να τα χρησιμοποιήσετε κ να είναι κατακόκκινα, κ μην στεναχωριέσαι εγώ στην θέση σου αν μου βγάλει θετικό θα τα κάνω όλα μέχρι να το πιστέψω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ όλοι είναι και πολλοί μεγάλοι γιατράρες και βαράνε τρελά. Είχα ρωτήσει πριν 3 μήνες πόσο κάνει γιατί είχα βαρεθεί να πηγαίνω στο νοσοκομείο κάθε 3 μέρες και όλοι να με ρωτάνε και να με κοιτάνε... Αλλά άλλο τα 7€ κ άλλο τα 35€... Αλλά και πάλι καλύτερα τα τα hometest με 5€.... Πάντως είμαι σχέδον σίγουρη πως είμαι. Έχω λίωσει να κοιμάμαι και να ρεύομαι (συγνώμη) και η μανταμ άφαντη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... Μόλις ξύπνησα (αφού έκλεισα 10ωρο ύπνου) με ένα στήθος τούμπανο... φουφφφφφ... Άντε να έρθουν τα τεστ γιατί θα σκάσω... έσεις?? κανένα ευχάριστο νέο έχουμε??? να φέρω τις σαμπάνιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι;;; Πώς αντέχεις να περιμένεις;;;; Εγώ είμαι τόσο ανυπόμονη που αν υπήρχε θα έκανα τεστ την επόμενη μέρα από την επαφή.....

Πάντως για τα μικρά μέρη έχεις δίκιο... Εδώ εμείς που μένουμε Αθήνα αλλά σε μικρό δήμο, πήγα προχθές στο φαρμακείο της γειτονιάς να αγοράσω τεστ ωορηξίας, (είχα πάει και πριν 2 μήνες και είχα πάρει το άλλο κουτί από το ίδιο) και μου λέει η τύπισσα "ακόμα προσπαθείτε,ε;;;" με υφάκι καθόλου συμπονετικό αλλά του τύπου είμαι κουτσομπόλα και χαιρέκακη..... μου ήρθε να την χτυπήσω... τί σε νοιάζει εσένα ρε;;; μαζί προσπαθούμε;;; ή καλύτερα να το βγάλω ανακοίνωση να το ξέρουν όλοι... ευτυχώς είμαστε καινούριοι και δεν μας ξέρει κανείς εδώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την πολυπαλεύω melipikto... Απλά λέω ότι έχει γίνει, έχει γίνει...Σήμερα με πήραν από την Hometast και Τετάρτη θα έχω τα τεστ... οπότε λέω υπομονή... 2 μέρες μειναν...έχω εντέξει 4, για 2 ακόμα???προσπαθώ να προσέχω όσο μπορώ... Αλλά με έχει πιασει μια λύσα να κάνω γενική όλο το σπίτι... Αλλά αφού πρέπει να προσέχω στην περίπτωση που είμαι, κάθομαι στον κωλο μου και βλεπω Greys Anatomy.... Τετράγωνα τα μάτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουρανία μου κι εμένα στην αναμονή με πιάνει μια μανία καθαριότητας και ανακαίνισης... θέλω να απασχολώ σώμα και μυαλό με κάτι.... εύχομαι τα καλύτερα κούκλα μου! άντε να γεμίσει το νέο ποστ με υπέροχα νέα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες, ειμαι καινουρια στο φορουμ αλλα και στο "χορο" για μωρακι!Ξεκινησαμε δειλα-δειλα τον προηγουμενο μηνα οποτε ΔΕΝ περιμενω (ελπιζω) στις 10/07!Ευχομαι το θεμα μεχρι τα τελη του μηνα να ειναι γεματο απο ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!Με το καλο σε ολες για φουσκωτες κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως μας ηρθες Danae και με το καλο να σας ερθει συντομα ενα μωρακι!

Καλοριζικο και το ποστακι του Ιουλιου!

Να ειναι γουρικος και να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις!

Ουρανια ευχομαι να εχει ερθει το σπορακι!

Τι να κανει το Λιτσακι μας, χασαμε και τη λιστουλα :-w .....Ελπιζω να εχουμε νεα της συντομα.

Τwiggy μας!!!!!

sweet.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!! αναμενουμε με αγωνια τα μωρακια που φερνει ο Ιουλιος!!!!

δαναη καλως ηρθες! ελπιζω να εισαι τυχερη και να το τσακωσεις συντομα χωρις ταλαιπωρια...

σας φιλω και σας φυσαω.... (ακομα λιγο δειλα)

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα και τις ευχες! :D

twiggy με το καλο στους 9 μηνες, να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και να υποδεχτεις το μωρουλινι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...