Μετάβαση σε περιεχόμενο

13 χρόνια υπομονή και βλέπουμε...


Recommended Posts

Στυλιανή μου.............

Μην τα παρατάς κούκλα μου!!!!!!!!!! Το παιδάκι (δυστυχώς ή ευτυχώς!!!!!) δεν έρχεται όποτε το θέλουμε εμείς, αλλά όποτε το αποφασίσει ο Θεούλης μας!!!!!!!

Μην τα παρατάς!!!!!!!!!!! Γράψτους όλους στα παλιά σου τα παπούτσια!!!!!!!!!!!

Ψηλά το κεφάλι..... ζήσε τη ζωή σου....... πράγματα που ίσως δε μπορέσεις αργότερα να κάνεις.........

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κάνε την Προσευχή σου κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!

Μεγάλη δεν είσαι!!!!!! Μην τρελαθούμε τώρα!!!!!!!! Μία χαρά νεότατη γυναίκα είσαι!!!!!!!!!

Κάνε και μία Νηστεία........ Τάξε το παιδάκι σου σε κάποιον Άγιο της εμπιστοσύνης σου........

Και θα έρθει!!!!!!!!!!!! Αρκεί να το πιστέψει η καρδούλα σου!!!!!!!!!

Αααα........ και κάτι ακόμη!!!!!!!!!!!!

Να ακούς το ένστικτό σου!!!!!!!!! Κανέναν άλλον!!!!!!!!! Κλείσε τα αυτιά σου!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά & να προσέχεις!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ στεναχωρήθηκα με το ποστ σου :(:(:(:(:(:( .....

Υπάρχουν άνθρωποι που προσπαθούν να σε στεναχωρήσουν με αυτό το θέμα;;;;Αδιανόητο μου φαίνεται...Τόση κακία πια;;;Εγώ προσπάθησα 9 μήνες να αποκτήσω το παιδί μου. Διάστημα όχι μεγάλο αλλά εμένα μου φάνηκε αιώνας και ποτέ δε θα ξεχάσω την πίκρα μου και το κλάμα που έριχνα κάθε φορά που αδιαθετούσα :(:(:( ..Πάντα λοιπόν προσπαθώ να δίνω κουράγιο στις γυναίκες που προσπαθούν για κάτι τόσο ιερό....Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου...Μη χάνεις το κουράγιο σου και την πίστη σου και να δεις που θα γίνεις και εσύ μανουλίτσα! Μια υπέροχη μανουλίτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΟΥ ΜΙΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΞΙΖΑΝ ΔΕΝ ΘΑΣΕ ΠΛΗΓΩΝΑΝΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stiliani m koritsaki m poso poli me aggixe to post s!

xerw oti kai exeis kourastei kai exeis apogoiteutei!

mi xaneis omws to kouragio s!exe pisti Sto Theo kai Stin Panagia kai na deis pou tha se voithisoune!

Autoi apofasizoun gia mas gia ayto exe tous empistosini!

den eisai megali kale, ti les?tha proseuxomaste oles gia sena kai tha eisakoustoume!

eimai sigouri egw!

filia k kouragio kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!

Σήμερα πήγα στην εκκλησία και ηρέμησα. Θα τα αφήσω όλα στα χέρια του Θεού. Χτες το βράδυ με πήρε τηλ. μια κυρία κι ενώ μιλούσαμε για άλλα θέματα, μου είπε για ένα μοναστήρι κοντά στα Σκούρτα Βοιωτίας, Ανάληψη λέγεται. Εκεί έχουν μια εικόνα της Αγίας Άννας από τη Μικρά Ασία, που κάνει θαύματα συνέχεια στους ατέκνους. Ζευγάρια από όλη την Ελλάδα πηγαίνουν και δίνουν και το όνομά τους για μνημόνευση και τεκνοποιούν. Θα πάω μέχρι την Κυριακή. Διάβασα και το βίο της Αγίας Άννας. 50 χρόνια άτεκνη! Πολύ συγκινήθηκα. Θα βρω και την παράκλησή της να τη διαβάζω κάθε μέρα. Τίποτε δεν είναι τυχαίο. Πώς της ήρθε να μου το πει αυτό έτσι ξαφνικά;

Θα προσεύχομαι για όλες μας να μας ελεήσει η αγία Άννα, η μητέρα της Παναγίας μας και γιαγιά του Χριστού μας! Βρήκα μέσον γερό! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφο στυλιανη...δεν στο ειπε τυχαια να το ξερεις..να πας να πας και θα δεις.Μη χανεις την πιστη σου και θα ερθει το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...