Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS KAΦΕ Κ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΣΤΗΝ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ????


Recommended Posts

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΑΝΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΡΟΖ!!ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ???ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ!!ΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?????

ΕΓΩ ΝΑΙ ΤΟ ΕΠΑΘΑ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ!!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕΣΑ !

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ!~!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...!

Εγω προτινω να ενημερωσεις αμμεσα τον γιατρο σου κ να μην περιμενεις.Ποτε δεν ξερουμε πως θα εξελειχθει μια αιμορραγια ή η εκκριση υγρων...Ευχομαι να μην ειναι τιποτα. Καλη συνεχεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!!!!!!!!

glufitzouriooonnn den se ksexasa..tha se parw mesa stis epomenes merres na erthw gia kafedaki..to xrwstaw..!!

kalh mou filh k egw eixa apokollhsh kapou sthn 8h eudomada alla phga amesa ston giatro ...k fantasou oti egw den eixa kounhsei to paramikro daxtulaki mou gia na ginei kati tetoia apla mou elaxe..bebaia ola phgan kala..omws an den se eksetasei giatros den mporeis na sai sigourh..grhgora sto giatro

perimenoume nea sou suntoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι το πιο σωστο ειναι να πας στο γιατρο...λογικα καποια αποκκοληση θα ειναι...αλλα πρεπει να σε δει...εκεινος ξερει καλυτερα..

ευχομαι ολα να ειναι καλα...περιμενουμε τα νεα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλαχιστον μιλα με το γιατρο σου μηπως πρεπει να βαλεις ουτροζεσταν αμεσα, να ξαπλωσεις μεχρι να πας αυριο!!μην το αφηνεις ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου εχει τυχει στην 6η βδομαδα και εκατσα 15 μερες στο κρεβατι ,ηταν αποκολληση! Παρε αμεσως τον γιατρο...και μεχρι αυριο μην κανεις τιποτε αλλο παρα μονο ξαπλωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΣΑΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΦΟΒΟΥΜΟΥΝ ΓΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ,ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΕΥΤΗΧΩΣ ,Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΑΛΛΟ!!!!ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΥΨΗ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...