Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αζωοσπερμια κ ομοιοπαθητικη!!!!!


Recommended Posts

ακουγοντας διαφορες ιστοριες αρχιζω να σκευτομαι σοβαρα πλεον την πιθανοτητα ομοιοπαθητικης!!!

Για να γινω πιο συγκεκριμενη κ να μη σας κουραζω να σας πω πως ο καλος μου εχει το θεμα με το σπερμα κ ειμαστε πλεον στο τριτο χρονο προσπαθειας!!!εχουμε στο ιστορικο μας 3 εξω. κ μια απο αυτες κατελληξε σε παλλινδρομη εγκυμοσυνη!!!χθες λοιπον εμαθα απο μια φιλη πως εχει βρει λυση στο προβλημα της μεσω ομοιοπαθητικης!!!

θα θελα πολυ να μου δωσετε τη γνωμη σας κ φυσικα προσωπικες εμπειριες!!!θα χαρω κ θα βοηθηθω πολυ!!!

σας ευχαριστω πολυ εστω κ που με διαβασατε!!!!

υ.γ. Συγνη για το μεγαλο κειμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κανω ομοιπαθητικη 6 χρονια για τους ιλιγγους μ'εχει βοηθησει παρα πολυ

νομιζω ομως οτι αποτελεσματα με την ομοιοπαθητικη θα δει καποιος που εχει ασθενοσπερμια κ οχι αζωοσπερμια,στην κουμπαρα μου που ειχαν αυτο το προβλημα πηραν με χειρουργειο μεσα απο τον ορχι,εκει ειναι τα ζωντανα σπερματοζωαρια,

εσεις ετσι κανατε στην εξωσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamana σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου!!!!

εμεις το καναμε κ αυτο οταν μετα απο σπερμοδιαγραμματα δεν φαινοταν τιποτα αισιοδοξο!!αλλα κ στους ορχεις τιποτα το ενθαρρυντικο!τα παγωσαμε για να εχουμε "καβατζα"μεχρι τωρα ομως δεν τα χρειαστηκαμε γιατι καναμε εμβρυα με φρεσκο σπερμα!!αρα αυτο σημαινει πως υπαρχουν εστω 10 για να καταφερνουμε ως τωρα να γινοντε ετσι τα ωαρια!!!!τι να πω.....θα παω κ εκει αλλα κραταω μικρο καλαθι :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...