Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 13!! Γεννήστε Ελεύθερα!!!


Recommended Posts

Μαίρη μου έχεις δίκιο...ειδικά με τα αγκαλιάσματα...Κάποιοι κιόλας δεν καταλαβαίνουν κι έρχονται άρρωστοι να δουν νεογέννητο.Καθόλου μυαλό??Εκεί θα είμαι κι εγώ πολύ αυστηρή!

Και σε όποιον αρέσει!!

Μαρία μου αφού το ξεκαθάρισε η πεθερά από τώρα...μην σου πω και καλύτερα.

Και συμφωνώ με την μαμά σου..Αυτό το πρώτο διαστημα είναι πολύ σημαντικό να το βιώσουμε με τον άντρα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου, έχετε απόλυτο δίκιο..... τις πρώτες μέρες πρέπει να προσέχουμε πολύύύύ...........

Όχι πολλά αγκαλιάσματα, όχι φιλάκια, όχι βήξιμο επάνω στο μωρό, όχι άπλυτα χέρια....... κτλ...... κτλ...... ένα κατεβατό ολόκληρο...... αλλά για την ασφάλεια του βρέφους μας έτσι πρέπει να γίνει.......

Επίσης δεν πρέπει τις πρώτες μέρες να το δούνε κι άλλα παιδάκια, ειδικά εάν πηγαίνουνε σε Προνήπιο-Νήπιο-Σχολείο γενικότερα......... κι εμείς έχουμε 5 ανηψάκια, πολύ κοντινά μας, θα ήθελα πολύ να δούνε τον μπέμπη, αλλά θα τον δούνε μετά τις 40 μέρες, εάν φυσικά συμφωνεί κι ο καλός μου, γιατί όλα είναι από το σόι του, εγώ από εμένα δεν έχω εδώ ανήψια...... είναι εκτός Αθηνών......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsa mou kalo tha nai na ginoun ola me sunenohsh nomizw oti k o antroulhs sou gia to kalo tou mpemph tha to katalabei..k egw exw enan aderfo o opoios einai 10 xrwnwn alla tha dei ton mpempoulh me apoluth apolumansh..ta paidia se tetoies hlikies mporei na exoun to mikrobio ths griphs k na emfanistei sauta meta apo 3-4 merres opote den mporoumje na kseroume...emena tha to dei apo makrua molis gennhthei k kamia mera prin 40isw alla k auto pali apo makrua alla panw apo ola to mwro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα κορτσουδιαααααααα.....μαζευτηκα κ εγω :D:D:D πηγα την μικρη σχολειο το πρωι,μετα κατι δουλιτσες,ηπια κ το πρωινο μου καφεδακι κ γυρισα σπιτι...ευτυχως δεν εχω πολλες πολλες δουλειες οποτε ειμαι χαλαρα....θα φτιαξω κ λιγο αργοτερα τον κιμα για μακαρονια κ ετοιμη....τωρα τρωω για πρωινο....καλαμποκι μιαμ μιαμ!!!μου εφρε χθες μια φιλη που εχουν χωραφι κ βρασαμε το βραδυ...οτι απεμεινε το τσακιζω τωρα :D:D:D

νικη αυτα που ειπες για τα πονακια...εγω τα νοιωθω οταν κοιμαμαι στο πλαι απο τα αριστερα...μολις γυρισω ποναει η κοιλια μου κ δεν μπορω να καθησω καθολου...αλλα δεν ειναι τιποτα σιγουρα...οσο μεγαλωνει η μπεμπα δεν εχει αρκετο χωρο κ η καθε της κινηση θα σε ενοχλει...οσο περναει ο καιρος θα ειναι λιγο πιο ζορικα τα πραγματα.υπομονη.....

καλημερα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου δεν εισαι καθολου υπερβολικη....ετσι πρεπει να ειμαστε!!!!!!!Και ετσι θα ειμαστε φυσικα!!!!

Εμεις εδω στα ψηλα εχουμε πολυ περιεργο καιρο....πριν ψυχαλιζε κιολας..οτι να ναι!!!!

Τι τρωτε σημερα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλό ερώτημα Maroulita μου!!!!!!!!!! Τί να φάμε πάλι σήμερις?????? :?::?::?::?::?::?::?::?:

Χαίρομαι που σου άρεσε το σλόγκαν Merykalaki!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά-σιγά σας αφήνω κι εγώ μικρές μου.......

Πάω να κάνω τις εξωτερικές μου δουλειές & το περπατηματάκι μου.............

Σα να με τσιγκλάει η μέση λίγο ρε γμτ........ αλλά πολύ ανεπαίσθητα......

Τα λέμε κι αργότερα!!!!!!!!

ΒΥΕ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που λετε για τα παιδια κοριτσια εχετε δικιο κ ανυσηχητε...τα μωρα οσο ειναι βρεφη κ μεχρι να εμβολιαστουν(μετα τους δυο πρωτους μηνες) δεν εχουν αναπτυξει ανοσοποιητικο κ κατι που εμεις κουβαλαμε επανω μας ακριβως επειδη εχουμε αναπτυγμενο ανοσοπ. δεν εμαφανιζεται.στα μωρακια ομως φαινεται κατευθειαν κ γιαυτο αρπαζουν ευκολα.ειδικα στην αρχη θελει προσοχη....

εγω απο τωρα σκεφτομαι οτι οταν γεννησω...σε λιγες μερες θα παει η μικρη νηπιαγωγειο κ θα ειναι κ η εποχη ιωσεων...οποτε καταλαβαινετε...ευτυχως που ειναι συνεργασιμη κ θελω να πιστευω πως θα προσεχει σε σχεση με το μωρο

κ στο νοσοκομειο μας ειπαν οτι απαγορευονται παιδια στο θαλαμο κ πως μονο τα αδερφακια μπορουν να επιτρεψουν κ αυτο για λιγο...γιατι δεν ειναι μονο το δικο μου μωρο...ειναι κ τα αλλα που θα υπαρχουν στο θαλαμο...κ οι μανες δεν θα θελουν παιδια μεσα...κ δικιο θα εχουν.κ εγω δεν ηθελα.

γιατι φανταστειται να αρρωστησει απο τοσο μικρουλι....εκτος του οτι ταλαιπωρειται αδικα το μωρο...χτυπαει πισω κ στους εμβολιασμους κ χανει την σειρα του...κριμα ειναι...γιαυτο το πρωτο καιρο μακρυα κ αγαπημενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω να ψησω μπουτακια κοτοπουλου...και να κανω και πουρε!!!!!!!!!!!!

Εχω αρχισει να ζοριζομαι και με το μεσημεριανο....μονο το πρωινο με ευχαριστει και το τρωω με ανεση!!!!!!

Ρε κοριτσια το βραδυ με επιασε ενας πονος κατω χαμηλα...στα αριστερα!!!!Αλλα για πολυ λιγο...απο τις κινησεις του εχω αρχισει και ποναω μερικες φορες...ειδικα οταν περπαταω..και εκεινη την ωρα ο μικρος κατι κανει με ποναει!!!ΤΡΟΜΑΖΩ!!!!!!!!!!!!Αλλα ξερετε χαιρομαι κιολας...σαν χαζομαμα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!

Δν σας διαβασα,ηρθα να σας πω τα νεα μας.

Πηρα χθες την γιατρο μου και την ενημερωσα και με εστειλε στην κλινικη για καρδιοτοκογραφο!Πηγαμε τελικα με την μαμα μου,μας πηρε ενας γνωστος-να'ναι καλα ο ανθρωπος-γιατι ο αντρας μου σχολουσε στις 11.Τελικα ειχα μερικες συσπασεις και η μπεμπα ηταν πολυ κινητικη και καποιες φορες επεφταν πολυ οι παλμοι της.Μιλησαν οι μαιες με την γιατρο μου και μιλησα και εγω μαζι της.Μου ειπε να παρω παραπανω γιουτοπαρ και να παω σημερα να με δει.Μου εκαναν και μια ακομα κορτιζονη.

Πηγα,με ειδε και τελικα η μπεμπα εχει γυρισει.Τα ποδια της ειναι στον αφαλο μου,γι'αυτο την ενοιωθα ετσι χθες.Μου ειπε πως δεν της αρεσε που επεσαν οι παλμοι της και με ξαναεστειλε παλι σημερα για καρδιοτοκογραφο.Ευτυχως ηταν καλος,δεν πεσαν οι παλμοι της και δεν ειχα συσπασεις.Απο εδω και περα ομωςθα πηγαινω να κανω 2 φορες την εβδομαδα.Μου ειπε πως αλλος δεν θα με εστελνε αλλα εκεινη ειναι υπερβολικη και θελει να ειναι σιγουρη και να τα ελεγχει ολα.Επισης μου ειπε τι να προσεξω και εγω απο μονη μου στον καρδιοτοκογραφωο,περα απο τις μαιες.Και πως αν δω κατι που δεν μ'αρεσει να την παιρνω τηλ.να ερθει να το δει.Δεν εχει μηχανημα στο ιατρειο της,παω στην κλινικη και το κανω.Και μετα της παω και το βλεπει.

Ο λωρος ειναι παρα πολυ μακρυς,προς το παρον αυτο δεν μας ανησυχει αλλα στον 9ο θα πρεπει να το προσεξουμε.Με προετοιμασε για το ενδεχομενο να μου παρει νωριτερα το μωρο ,σε περιπτωση που οι παλμοι της δεν ειναι καλοι ή υπαρξει προβλημα με τον λωρο.Ολα αυτα υποθετικα,δεν ειναι τπτ σιγουρο.Απλα ηθελε να ξερω ολα τα ενδεχομενα!

Αυτα τα νεα μας,προχωραμε και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε τρομαξε η μπεμπα νικη αλλα ευτυχως ολα καλα........τουλαχιστον θα την παρακολουθητε πιο συχνα κ θα εισαι ησυχη...οταν σου ειπε να στο παρουν σου ειπε για προκληση ή καισαρικη?

οι περισσοτεροι γιατροι δεν εχουν καρδιοτοκογραφο στα ιατρεια τους...κ η δικια μου με εστελνε στην κλινικη που συνεργαζονταν κ μετα το πηγαινα απο εκει κ το εβλεπε...το ιδιο κανει κ αυτος ο γιατρος που παω τωρα...

τελος καλο δηλ ολα καλα...τελικα πρεπει με την παραμικρη ενοχληση να νοιωθουμε κ ας ειναι κ χαζομαρα...να ομως που μπορει κ να μην ειναι...παντως μπραβο της που δεν σε αφησε ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα μου αν μου την παρει νωριτερα λογω παλμων ή λωρου,θα ειναι με καισαρικη.Αν οι παλμοι πεφτουν δεν ρισκαρουν να πανε φυσιολογικα...

Οταν της ειπα πως την πηρα γιατι ενοιωσα αλλαγη στις κινησεις του μωρου,μου ειπε πως εκανα πολυ καλα!Και πως να την παιρνω οτι και αν συμβαινει,οτι ωρα και να ειναι.

Μου εδωσε και κατι υποθετα τελικα για τους μηκυτες για 3-4 μερες,προληπτικα.

Μου ειπε πως δεν θα ρισκαρει με τιποτα την υγεια του μωρου,αν κατι δεν παει καλα,μολις μπω στον μηνα μου θα μου το παρει.Αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα οποτε το παρακολουθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη θα με αφησεις μονη μου τον αυγοστο?ουα ουα ουαααααααα :cry::cry::cry::cry::cry:

πλακα κανω...οτι ειναι καλυτερο για το μωρο εννοειται...κ ας ειναι κ καισαρικη...το μονο καλο ειναι οτι θα την εχεις νωριτερα κοντα σου :):):) .ολα καλα θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου σε τρομαξε η μπουμπου σου...ε????ΑΧ...θα γινει μια γυναικαρα αυτη ολους θα τους κανει ανω κατω..χιχιχιχιχιχι

Μην αγχωνεσαι αφου ολα δειχνουν πως πανε προς το καλυτερο....να εισαι ηρεμη και ολα θα ειναι τελεια!!!!

Μαλλον αυτο ηταν κατι της στιγμης θα δεις πως με καλη παρακολουθηση ολα πανε πολυ καλα!!!!

Το οτι πηρε θεση φυσικα και ξερεις οτι ειναι πολυ καλο....αυτο να σκεφτεσαι και να εισαι ηρεμη!!!!

Συσσακι μου ειμαι και εγω εδω τον αυγουστο...:P ασε που η νικη μας στανταρ θα ειναι εδω...εχω προαισθημα εγω!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια μου αυτα απο εμενα...παω στο σπιτακι μου να χαλαρωσω!!!φιλακια πολλα και καλο σας μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω πιστευω πως θα ειμαι εδω τον Αυγουστο κορτισια!Απλα με προετοιμαζει για παν ενδεχομενο,δεν σημαινει πως θα χρειαστει οπωσδηποτε να μου το παρει νωριτερα.Μονο στην εσχατη αναγκη...Ας ειναι καλα το μωρο και δεν με νοιαζει το πως και το ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

Αχ Νικακι τα ειδες ολα φανταζομαι!Μην αγχωνεσαι,οπως και να εξελιχθει η κατασταση θα ειναι για το καλο σας.αχ αυτη η μπεμπα!!!

Ολες εχετε δικιο για τις επισκεψεις.για να δουμε!

Εχθες κοιμηθηκα καλα και σηκωθηκα μονο 3 φορες για τουαλετα.

Μαγειρεψα μπιφτεκια με πατατες τηγανητες + μπροκολο για μενα.περιμενω τον καλο μου να σχολασει να φαμε.

Εχθες ξεκινησα να πλενω και τα μωρουδιακα.εβλεπα το μπουγαδακι στα σχοινια και γελουσα σαν χαζο.δεν θελω να ερθει ποτε η στιγμη που θα αγανακτω και θα εκνευριζομαι απο τα πολλα του απλυτα.ακουω τοσα απο αλλες μαμαδες.τα απομυθοποιουν ολα και δεν σε αφηνουν να χαρεις.θελω να βλεπω τα ρουχα του παιδιου μου και να γελαω σαν χαζο!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγώ...¨Εφυγαν οι γονείς μου πριν απο λίγο. Με κούρασαν λίγο οι μικρές, περισσότερο η μικρή δηλαδή που είναι ζωηρούλα. Μου έκανε και χίλιες δυο ερωτήσεις για το μωρό!! :lol::lol: Εχει πολύ πλάκα!

Νίκη φαντάζομαι τι αγωνία πέρασες...Σου κάνει νάζια η μικρή από τώρα ε??Καμιά φορά το ένστικτο της μάνας είναι πολύ δυνατό. Μπραβο της γιατρού σου που δεν σε αφησε έτσι και θα σε παρακολουθεί συχνά. Να μην αγχώνεσαι και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς κι άσε τις δουλειές..

Ξέρεις ε ?? Η νύφη μου μπορεί να ταράχτηκε που είδε τη φώτο με τον γαμπρό!!! :lol::lol:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!

Μιχαέλα μου έκανες την βολτίτσα σου και σήμερα ε??Κάνε και μια για μένα!!!

Μαρία μου καλό μεσημέρι!!

Τόνια μου από αυτά που έγραψες μου κόλλησε το μπρόκολο!! :lol::lol::lol: Μου αρεσει πολύ!!

Α και απόλαυσε τις μπυγάδες του μωρού σου κι αστους άλλους να λένε!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i am back

k toooosssssssssoooooooooooooo eutuxismenh pou eixa thn poluteleia na akouw ton prigkipa mou gia tooosshhhh wra..apla theiko..eliwna...parolou pou me eixe piasei mia dusforia apo to anaskela...ola teleia mou eipe o giatros exei parei teleia thesh k kataibainei opws thelloume...to sex komeno k oti ta ponakia pou aisthanomai einai apolutws fusiologika!!!!

maroulita apo pio meros eisai k les oti eisai apo pshla?

emeis mageireuoume patates giaxni shmera..kati aplo k ksekourasto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη ολα καλα με τον μπεμπη.....αληθεια γιατι σου ειπε κομενο το σεξ :oops::oops::oops::oops:

κοβεται το σεξ? :lol::lol::lol::lol: ισα ισα ξερω οτι προς το τελος οι γιατροι το επιτρεπουν ανετα για να γεννησεις κ πιο γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!

Σήμερα δεν είχαμε επισκέψεις και κατάφερα να κοιμηθώ όποτε κοιμόταν και ο μικρός!! Και νιώθω τέλεια!! :lol::lol: Ξεκουράστηκα!!

Πιπίτσα μου 40ημέρο δεν είχα πεί ότι θα κρατήσω η δεν θα κρατήσω.. όπως κάτσει... βασικά εγώ μέχρι τώρα βγήκα κανα 2-3 φορές και ο μικρός μια φορά για να πάει παιδίατρο... όσο για τις επισκέψεις θα ήθελα να κρατήσω (τήσουν) 40ήμερο αλλά βλέπεις γέννησα μακριά και δεν κατάφερε το σόι του άντρα μου να έρθει στο νοσοκομείο και τώρα έρχονται σπίτι... τέσπα!

Γιώργο μου μπράβο σας, πολύ μεγαλώσατε φτού φτού!!

Μαίρη μου μια χαρά τα νέα σας μπράβο!!!

Εύη μου και εγώ δεν ήθελα επισκέψεις αλλά να που ήρθαν!

Κατερινάκι μου αυτό κάναμε χθές... είπε ο άντρας μου στην πεθερά μου και στη μία αδελφή του που ήρθαν χθές ότι δεν δεχόμαστε άλλες επισκέψεις και ότι ήρθαν ήρθαν και να το πούν και στο υπόλοιπο σόι να μην έρχονται τζάμπα!! Χαλάστηκαν οι κυρίες αλλά μάλλον έπιασε τόπο γιατί δεν ήρθε κανείς σήμερα...

Χρύσα μου αυτό ακριβώς έλεγα και εγώ....

Κατερινάκι 14 μέρες εε??? Πώπώ έφτασε ο καιρός να γνωρίσεις τον μπέμπη σου!!! Με το καλό κοπέλα μου!!!

Μαράκι μία 2 φορές που έτυχε να χρειαστεί να θηλάσω όσο είχα κόσμο, είπα ότι πρέπει να θηλάσω και σηκώθηκα και μπήκα στην κρεβατοκάμαρα....έμεινε ο άντρας μου μαζί τους και εγώ δεν βγήκα μέχρι να φύγουν... :D:D:D:D:D:D Γιαυτό και η πεθερά μου πήγε να κάνει παράπονα χθές στον άντρα μου ότι δεν τους δείχνω το παιδί και ότι το έχω συνέχεια μέσα στο δωμάτιο και ότι έρχεται ο κόσμος να το δεί και δεν τους αφήνω!!! (Εγώ η κακιάα) :lol::lol::lol::lol::lol: Μετά την γειώσε ο άντρας μου που είπε ότι δεν θέλουμε άλλες επισκέψεις!!

Πιπίτσα εγώ δεν άφησα κανέναν να κατασκηνώσει... ούτε τη μάνα μου... όπως δεν αφήσαμε τη πεθερά το ίδιο ισχύει και για τη μαμά μου, είναι λίγο ζόρικα βέβαια να τα κάνεις όλα μόνη σου αλλά συνηθίζεις... ευτυχώς που είναι και ο άντρας μου συνέχεια εδώ και βοηθάει... θα έλεγα να κάνεις το ίδιο... το ζόρι είναι μερικές μέρες στην αρχή... αλλά αν θές βοήθεια τότε αναγκαστικά θα τους υποστείς.

Νίκη μου περαστικά σας κοπέλα μου,όλα καλά να πάνε απο εδώ και πέρα...

Ξέρεις ε ?? Η νύφη μου μπορεί να ταράχτηκε που είδε τη φώτο με τον γαμπρό!!! :lol::lol:

:lol::lol::lol: συμφωνώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου μια χαρά τα νέα σας, μπράβο!!!

Μιχαέλα και εγω ξέρω ότι λένε να κάνεις σεξ στο τέλος για να γεννήσεις εύκολα, αλλά μάλλον εννοούν στο πολύ τέλος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου πολύ καλά τα νέα σας...μπράβο!!

Μιχαέλα κανονικά λένε πως δεν κάνει το σεξ μετά τον 8ο...ασε τώρα που κάποιοι το συστήνουν γιατι βοηθά στον τοκετό..Αλλά θα συμφωνήσω...Κόβεται το σεξ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιελιζάκι μου χαίρομαι που ξεκουράστηκες! Μπράβο του άντρα σου!! Πολύ καλά έκανε...δηλαδή δεν φτάνει που έρχονται συνέχεια έπρεπε να είναι και πάνω από την κούνια του μωρού συνέχεια??? :x

Κι αν παρεξηγήθηκαν...ξύδι!! σορρυ κιόλας αλλά κάποιοι άνθρωποι δεν καταλαβαίνουν! Τι είναι το μωρό και θα το επιδεικνύεις?? Είδες που σήμερα σε άφησαν ήσυχη και ξεκουράστηκες??

Αααα τώρα που το σκέφτομαι θα το συζητησω με τον άντρα μου από τώρα να μην έχω τέτοια...

Και σε κάτι φίλους που είχαμε πάει πιο παλιά πριν κλείσουν οι 40 μέρες, η κοπέλα είχε το μωρό στο δωμάτιο κι ουτε που ζητήσαμε να το δούμε..Απλά πήραμε το δωράκι και φύγαμε...Και είναι και φίλοι που έχουμε άνεση μεταξύ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι Μαράκι μου, σε όποιον αρέσει...αλλιώς ξύδι!!! :lol::lol:

Καλά θα κάνεις να το ξεκαθαρίσεις απο τώρα...

Άσχετο, ήθελα να σας το πώ και όλο το ξεχνούσα... όσες έχετε αγοράκια πάρτε μπόλικα σελτεδάκια γιατί το συντριβάνι πάει σύννεφο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...