Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 13!! Γεννήστε Ελεύθερα!!!


Recommended Posts

τιτινα μην σε στεναχωρει το θεμα κοιλιας....εχει να κανει καθαρα με το σωμα της καθε γυναικας...να φανταστεις προχθες στα μαθηματα που ειχαμε ηταν μια κοπελα η οποια ηταν στον 8ο κ η κοιλιας της ηταν μια μικρη μπαλιτσα χαμηλα,σαν να ηταν στον 5ο...εγω παντως επαθα πλακα...κ εννοειται οτι η δικια μου μπροστα της ηταν σαν να ημουν στον 11ο :lol::lol::lol: γιαυτο μην σκας....το μωρο σου μια χαρα βολευεται εκει μεσα...

οσο για τις πετσετες καλα ειναι να παρεις κανα δυο ακομα...αλλωστε δεν πανε χαμενες...θα τις χρησιμοποιεις κ αργοτερα οταν μεγαλωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμάν ρε κορίτσια!!!!!!!!!! Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Είπα να ξαναπέσω για ύπνο μόλις ξεπροβόδισα τον καλό μου το πρωί, γιατί νύσταζα……. κοιμόμουν ως τις 12 παρά……. και μόλις σηκώθηκα….. κόπηκε το ρεύμα κι ήρθε μόλις τώρα!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ας αφήσω τη γκρίνια εδώ…….. τι κάνετε γκαστράκια μου??? Πόσα γράψατε πάλι καλέέέέέ???? Εμείς καλά…… τσυπνήσαμε…. αν και δεν είμαι σίγουρη εάν κοιμηθήκαμε καθόλου & χορεύουμε!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η πρωινή μου κράμπα ευτυχώς πέρασε!!!!! Πάω να διαβάσω τα νεάκια σας κι επανέρχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAA TELEIA MARAKI EXETE MPOLIKO YLIKO.........PANTWS AYTH H FWTOGRAFIA SAS EINAI TELEIA.....LOGIKO O ANTRAS SOU NA THELEI NA TH DEIKSEI NA KAMARWSEI... :lol::lol::lol::lol::lol:

STO DOPPLER KANOUNE KAI 4D ETSI DEN EINAI????THN DEYTERA PAW STO REA NA KANW!!!!!!!!!!MAKARI NA EINAI SE KALI THESH THELW NA DW FATSOULA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

AX ME KATHISYXASATE ME THN KOILITSA.....AFOU VOLEVETE TO MWRAKI MOU AYTO EXEI SHMASIA!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια σας αφηνω....παμε να φαμε κ να την αραξουμε για λιγο...το απογευμα εχει βολτα στην πλατεια...αν δεν μας τα χαλασει παλι ο καιρος!!!καλο μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα το παστιτσιο μου.Τωρα ειναι που κοντευω να εκραγω για καλα.. :lol:

Μιχαελα μαλλον κρυωσες.Χθες δεν ελεγες πως επλενες τις αυλες;

Χριστινα μεγεια η κουνια!Η κοιλιτσα σου ειναι μια χαρα.Τοση ειναι και η δικη μου,ισως και λιγο πιο μικρη. :roll: Θελω να σας βαλω φωτο αλλα δεν ξερω πως... :oops:

Μαιρη καλο μεσημερι!

Συμπεθερα,αξιος ο γαμπρος μου!Αντρακλας με τα ολα του! :lol:

Εμενα στον β επιπεδο εκανε ζουμ στο πιπι της και το εχω στο dvd! :lol: Μου ειχε πει χαρακτηριστικα "να το χαμπουργκερ της"! :lol: Πραγματι,σαν χαμπουργκερ ηταν! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου με το καλό το ντόπλερ!

Μιχαέλλα καλή ξεκούραση και καλή βολτίτσα για αργότερα!!

Καλώ την Πιπίτσα μας!

Συμεπθέρα...πολύ μου άρεσε αυτο...χάμπουργκερ!!!! :lol::lol::lol:

Εγώ έχω καμιά ώρα που έφαγα και τώρα θέλω κάτι γλυκό...Ή μαλλον παγωτό κεράσι ή κρέπα...ουφ...κάτι θέλω πάντως!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW MARAKI......... :D:D:D:D:D:D KAI EMAS TWRA VGHKE TO FAGHTO APO TON FOURNO KAI PERIMENW TO ANTRA MOU NA ERTHEI NA FAME.........

AKOMA NA ERTHOUN TA PRAGMATAKIA MAS GAMWTO.......EIXAN PEI MEXRI TIS 3 :(:(:(:(

MHPWS ARGOUN LOGO TOU SYNTAGMATOS POU GINETE XAMOS???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λοιπόν ξεκινάω να σχολιάζω:

Σεσιλιάκι……. ότι βρω θα πάρω….. είτε μπουρνουζάκια είτε μπουρνουζοπετσέτες!!! Θα μου πάρει κι η γιαγιά μου, λέει, αλλά…. δεν εμπιστεύομαι κι απολύτως το γούστο της….. ούτως ή άλλως θα έπαιρνα 2-3 για τον μπέμπη μου!!!! Μπράβο για τα νέα από την Παιδίατρό σας!!!! Όλα καλά το λοιπόν!!!!! Καλή όρεξη…. εάν δεν έχετε φάει ακόμη!!!!

Αννούλα…. τι έκανες??? Μίλησες με το Γιατρό σου???? Έχεις ακόμη πονάκια???? Μήπως να έμενες ξάπλα???

Κατερινάκι ευχαριστώ…. κι εμένα η μάνα μου έτσι μου τα φτιάχνει τα γεμιστά…. ούτε φαίνεται πως δεν έχουν αλάτι!!!! Τα τσακίζω!!!!! Καλοδεχούμενα τα επιπλάκια!!!!

Νίκη μου, το σάιτ που μου δίνεις συμπεριλαμβάνεται σε αυτά που πρέπει να κάτσουμε να κοιτάξουμε με τον καλό μου!!!!!!!! Είχα αντιγράψει μία ολόκληρη λίστα από εδώ, νομίζω η Χριστίνα την είχε βγάλει…. κι έτσι…. έχω σερφάρισμα μπόλικο πριν βγω στα μαγαζιά….

Γεια σου ρε Μαράκι….. με τον προσοντούχο γιο σου!!!!!!!!! Φοβερή η φώτο!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολύύύ αναλυτική!!!!!!!!!! Ή έχουμε προσόντα ή δεν έχουμε…. έτσι??? Φαντάζομαι τον χαζομπαμπά…. κι η κοιλίτσα σου τέλεια!!!!!!! Μπράβο του κιόλας που ξετυλίχτηκε!!!! Άδικα ανησυχούσες μικρή μου!!!! Η φαγουρίτσα στην κοιλίτσα πάντως….. (Μαράκι & Νίκη μου) σημαίνει πως μεγαλώνει κι άλλο η κοιλιά…. καλό είναι….. μην το φοβάσαι….

Εύη μου…… μην ασχολείσαι καθόλου με αυτούς που σε στενοχωρούν και σ΄εκνευρίζουνε!!!!!!!! Γράψτους….. εκεί που δεν πιάνει το μελάνι!!!!!!!!!!! Ξυδάκι!!!!!!!!!

Μιχαέλα μου, για μπουρνουζάκι μας είπε η Μαία στο Μαιευτήριο, αλλά βέβαια είναι τι βολεύει και τον καθένα…. πάντως ούτως ή άλλως θα του πάρω…. μπράβο που επιτέλους ευχαριστιέσαι τον ύπνο σου!!!!!!

Maroulita μου……. μην κουράζεσαι!!!!!!! Με το Γιατρό σου μίλησες???? Αααα…… μόλις το είδα….. κάνε ότι σου λέει κι όλα θα πάνε τέλεια!!!! Προπάντων……. μην κουράζεσαι καθόλου!!!!!!!!

Αχ…… τα μωράκια μας σκαλίζουνε συνέχεια!!!! Μάλλον βαρεθήκαν εκεί μέσα & θέλουνε να βγούνε!!!!!

Maroulita & Nikol μου….. να χαίρεστε τα αδέλφια σας!!!!! Και του χρόνου!!!!!!

Nikol μου……… λάου-λάου με τις δουλειές κοριτσάκι μου!!!!!!! Ναι???? Ελπίζω να σε βοηθάει κάποιος…..εεεε….. γιατί και μόνο που τα διάβασα….. κουράστηκα….. ουφ…..

Αλήθεια….. σχετικά με τα σουτιέν θηλασμού….. έλεγα να πάρω μπαίνοντας στο μήνα μου…… αλλά υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσει κι άλλο το στήθος μέχρι τη γέννα??? Να έπαιρνα 1 στο τωρινό μέγεθός μου κι 1 λιγάκι μεγαλύτερο???? Εσείς τι κάνατε βρε κορίτσια????

Γεια σου Merykal μου….. τέλειο το φαγάκι σου….. θυμίζει παραθαλάσσιο ταβερνάκι!!!!! Αλήθεια…. πού ενημερώνεται κανείς για τις διακοπές της Δ.Ε.Η.???? Κι ως πότε θα συνεχίσουνε να μας σπάνε τα νεύρα????

Ωχ Μιχαέλα μου…… πάλι το στομάχι…… λες να ήρθανε τα πάνω-κάτω, τώρα στο τέλος???? Εγώ η μόνη περίπτωση ν΄ανακατευτώ πια είναι εάν πλύνω τα δόντια μου κατευθείαν μετά το φαγητό….. όσο μπορώ το αποφεύγω!!!!

Τιτινάκι μου κι εσένα η κοιλίτσα σου είναι τέλεια!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!! Χμ……. ωραίο ακούγεται το φαγάκι σου!!!!! Δεν έχω φτιάξει κανελόνια ποτέ…..

Εμείς πάντως…. σε κανέναν υπέροχο δεν είδαμε μουτράκι….. μόνο το προφίλ του μικρού μας έχουμε δει…. μας κρύβονται τα ζουζούνια!!!!!!

Κι εμένα η κοιλίτσα μου μικρή μου φαίνεται….. δεν με καταλαβαίνουνε πως είμαι 7,5 μηνών!!!!! Θέλω πιο μεγάλη κοιλιά!!!!! Άσε που γέμισε ραγάδες……. ευτυχώς είναι όλες χαμηλά…… αλλά έχει και στο πιπί κοντά….. γιατί????? Και βάζω κρεμούλα κάθε μέρα…… εδώ και μήνες……. ΟΥΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Μαράκι μου….. είσαι λιγάκι καλύτερα???? Σου πέρασε η αδυναμία???? Μήπως να ξάπλωνες λιγουλάκι????

Αχ Νίκη μου....... καλό αυτό με το χάμπουργκερ!!!!!!!!!!!!!

:lol: : :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τιτινάκι, περίμενε κανένα μισαωράκι & πάρτους τηλέφωνο..... μη χάσανε το δρόμο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινα,γινεται χαμος στην Αθηνα,ισως γι'αυτο αργουν.

Καλως την Πιπιτσα!Τι κανεις;Το σαιτ εχει πολυ ωραια πραγματα.Στ'αληθεια αξιζουν και ειναι πολυ καλα ποιοτικως και οικονομικα.Αγορασα παρα πολλα πραγματα απο εκει.Η προικουλα με το αρκουδακι ειναι τελεια για αγορι!Εγω πηρα την ροζ φυσικα! ;) Αλλα πηρα την φλις κουβερτουλα με το αρκουδακι και ειναι φανταστικη!

Συμπεθερα μην μιλας για κρεπες και πειναω φοβερα σημερα! :lol:

Νυσταζω αλλα οι μαστορες ακομα ειναι εδω.Δεν πειραζει,ας τελειωνουν και ας μην ξαπλωσω σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NIKH KAI EGW AYTO LEW...MHPWS ARGUN APO TO SYNTAGMA ALLA DEN PISTEVW OTI PERNANE APO EKEI...PWPW ONTWS POLY XAMOS GINETE STO SYNTAGMA VLEPW APO TO INTERNET...PWPW......

ONTWS NIKAKI MOU TELEIA PRAGMATAKIA EXEI SE AYTO TO SITE TO KOITAKSA KAI EGW!!!!!!!!!!!!ME TO KALO NA TA XAREI H MPEMPOULA SOU!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια...........

Μια ζωή χαμός γίνεται............

Όπου ειρηνικές πορείες κι εκδηλώσεις...... οι γνωστοί-άγνωστοι.........

Κι οι μπάτσοι....... απλώς θεατές!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!

Γίνεται αυτό σε καμιά άλλη χώρα??????????

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ευχαριστούμε!!! Για το σουτιεν θηλασμού πάρε ένα όταν θα μπαίνεις στο μήνα σου, να σου είναι άνετο...Για την κοιλιά που λες ότι ίσως να μεγαλώνει...νομίζω έχεις δίκιο γιατί τώρα θυμηθηκα ότι φόρεσα μια μπλουζα που μου ήτανε άνετη πριν 2 βδομάδες και τώρα είναι τσίτα!!!Πόσο πια θα μεγαλώσει αυτή η κοιλιά???? :lol::lol:

Τώρα που έφαγα και έβαλα και αλατάκι στο φαγητο νομίζω είμαι καλύτερα...αν και ξαπλώνω τώρα. Θα δείξει όταν σηκωθώ! Ίσως να είναι από την πίεση μου...

Χριστίνα μου πάρτους ένα τηλ να δεις πού βρίσκονται...μήπως ξεχάστηκαν!!

Νίκη μου πολύ τη λιγουρεύτηκα την κρέπα και μάλλον θα φτιάξω αργότερα ή το βραδάκι που θα είναι και ο καλός μου και του αρέσουν πολύ! Εσύ κάνε υπομονή!!!!! :lol::lol: Θα ζοριστείς λίγο με τους μαστόρους αλλά καλύτερα να τελειώνουν να ξεμπερδεύεις κι εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω ενα γεια πριν να την πεσω και εγω...εφτιαξα αρνι στο φουρνο με πατατες ωραιο ητανε αλλα εφερε κατι μανηταρια ο αντρας μου και μου μυρισαν...και λυγουρευτικα..εφαγα μετα και μια κρεμουλα σοκολατα..μια χαρα..και κλασικα αρχιζω να πειναω σιγα σιγα...πηρα και εγω ενα μπουρνουζακι ροζ χωρις χερακια ..με ειχε βολεψει στο Χριστοφορο και εχω αλλα 2 σε μπλε και απο πετσετουλες πηρα 2 απο τα τζαμπο και εχω και απο το Χριστοφορο παλι αρκετες και ειναι ασπρες...σιγα πετσετες ειναι δεν πειραζει να ειναι αλλο χρωμα..Χριστινααα τι εγινε ηρθαν τα πραγματα...Νικη και εμενα ειχε κανει μια ανακατοσουρα στην κοιλια και σκεφτικα μηπως αλλαξε και πηγε κατω αλλα δεν ξερω...περιμενω την αλλη βδομαδα που θα παω στη γιατρο να με δει να δω και εγω...τις περισσοτερες φορες στα πλευρα αισθανομαι αλλα οταν εχυ λοξυγγα την αισθανομαι στο πιπι...δεν μπορω να καταλαβω αμα ειναι κατω τελικα το κεφαλι...αχ πειναω παλι...βρε τι εχουμε παθει...αμα δεν βρεξει Μιχαελα και εμεις θα παμε πλατεια το απογευμα να παιξει ο μικρος αλλα προς το παρον δεν δειχνει καλος ο καιρος...Καλα Μαρια...πεθανα με τη φωτοοο πεθανα ομως...δεν υπαρχει τελεια...και εμενα μου ειχε βγαλει στον 5ο μηνα το πιπι σε ασπρομαυρη αλλα για επιβεβαιωση πιο πολυ οτι ειναι κοριτσι...δεν πολυκαταλαβαινεις κιολας...στο γιο μου δεν ειχε βγαλει αλλα γενικα εγω ουτε στον υπερηχο δεν καταλαβαινα τοτε τι εβλεπα...σας αφηνω και παω να την πεσω γιατι απο οτ πρωι στις 2 τελειωσα με τις δουλειες...τι τελειωσα δηλαδη εχω ακομα...αλλα τεσπα...φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι κι εγώ το παρατήρησα αυτό με τις μπλούζες......

Μία μπλουζίτσα κολλητή μπλε, που μέχρι πρότινος φορούσα για λιγάκι πιο καλή.... δε μου κάνει πια!!!!!!!!!

Και μιλάμε για λίγες μέρες...... καμιά 10αριά.........

Και το Σάββατο έχουμε Γάμο & δεν έχω τί να φορέσω..........................

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύη μου και Νίκη μου καλή σας ξεκούραση.............

Πρέπει "να την κάνω" κι εγώ μωρέ...........

Χθες ξέχασα να "πατήσω" ένα κάπρι του καλού μου.... πάω λιγάκι να του ετοιμάσω τα ρούχα, το απογευματάκι θα πάμε επίσκεψη σε φιλικό μας ζευγάρι......

Κι έπειτα θέλω να κάνω το μπανάκι μου & να κόψω λιγάκι τα νύχια μου...... τα έχω αφήσει στη μοίρα τους εντελώς τα έρμα...... των χεριών έτσι...... των ποδιών...... δεν τα φτάνω πλέον.......

Αύριο λογικά θα πεταχτώ στην Κομμώτρια μου, να κανονίσω να μου κόψει λιγάκι τα μαλλιά...........

Μέρες το σκεφτόμουν..... τόσους μήνες τα μακραίνω & μου αρέσουνε πολύ.... αλλά δεν αντέχονται βρε κορίτσια...... θα τα κόψω ίσα μέχρι τους ώμους........ όχι παραπάνω.......

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!

Εάν προλάβω θα ξαναμπώ προτού βγούμε τη βόλτα μας!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΥΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Καλάάάάάά.......... ο κόσμος δεν πάει καθόλου καλάάάά!!!!!!!!!!!

Το καταλαβαίνω πως 12 παρά-2 δεν είχαμε ρεύμα...... ΟΚ........ αλλά..............

Στην παραδίπλα πολυκατοικία....... που έχουνε μαστόρια...... πρέπει να βάζουνε το τρυπάνι....... στις 4 το καταμεσήμερο???????? Έλεος δλδ!!!!!!!!!!!! Φιλότιμο καθόλου πια???????????

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη και Εύη καλή ξεκούραση!!

Πιπίτσα μου έχω κι εγώ γάμο αύριο και την Κυριακή! Σε αυτόν που έιναι αυριο :roll: ακόμα κι αν πάω με τον καλό μου δεν είναι για πολύ ώρα...αλλά τι φοράμε οεο?????? Αυτός που είναι την Κυριακή το πιο πιθανόν να παει΄μόνος ο καλός μου γιατί είναι εκτός πόλης...γύρω στα 45 λεπτά από εδώ και δεν είμαι για ταξίδια...

Καλή ξεκούραση Πιπίτσα μου και σε σένα και καλή βολτίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σε ολες!

απο το πρωι ελειπα σε δουλειες.ο μπεμπης ηταν ησυχος εχθες το βραδυ και κοιμηθηκα αρκετα (ειχα βεβαια το κατουρημα) ,οποτε σημερα σηκωθηκα με ορεξη και βγηκα εξω.πεταχτηκα και μεχρι τα τζαμπο της περιοχης μου,αν και δεν εχει πολλα πραγματα εδω και ειναι και πιο ακριβα απο της Αθηνας.πηρα ομως μια θηκη καλλυντικων για τον τοιχο και κατι ομορφα ζωακια αφρωδες για το παιδικο δωματιο.προικα,πηρα απο το mothercare την precious bear. να παρω και δευτερη παντα για ωρα αναγκης; τι λετε;θα στειλω τη μαμα μου στα τζαμπο στον Πειραια,αν ειναι να της πω να μου παρει.πετσετες εχω αρκετες.θα παρω και 2 μπουρνουζοπετσετες.

σημερα ειδα και τον γιατρο μου για λιγο και μου ειπε να περπαταω πολυ.οποτε μαλλον παμε για φ.τ.

ειχ α κι εγω καποια στιγμη φαγουρα στην κοιλια και πεταξα 2-3 ραγαδουλες.απο εκεινη την ημερα που της ειδα τρομαξα και ολη την ωρα βαζω λαδι.τι να κανουμε ,θα το υποστουμε κι αυτο.χαλαλι τους.

κι ο δικος μου ολο σκαλιζει!αλλα δεν θα βγει.να δει εγω πως θα τον σκαλιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Ειναι καμια εδω;

Δεν ειμαι καθολου καλα...Η μπεμπα με ποναει πολυ σημερα,υποφερω.Μου ερχεται να κλαιω απο τον πονο οποτε κλωτσαει...Νοιωθω σαν να μου σκιζει την κοιλια.Αφηστε που φοβαμαι κιολας γιατι καποιες φορες δεν καταλαβαινω αν τσιτωνει εκεινη ή αν εχω συσπασεις...Μπερδευομαι. :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου!!!!!!!!!!!!!

Καταρχήν μην πανικοβάλλεσαι καλή μου!!!!!!!!!!!!

Ξάπλα κι αναπνοούλες!!!!!!!!!!!

Με τη Γιατρό σου μίλησες??????? Μήπως να πήγαινες να σε δει, να ηρεμήσεις, πως όλα είναι ΟΚ????????

Μεγαλώνει κοπέλα μου το μωράκι & στριμώχνεται!!!!!!!!!!!!!!

Μίλα στη Γιατρό σου!!!!!!!!!! Άμεσα!!!!!!!!!!! Κι ηρέμησε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε φιλώ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να την παρω τηλεφωνο θα μου πει να παω να με δει.Και ο αντρας μυ δουλευει απογευμα,δεν εχω κανεναν να με παει. :roll: Παντως κουνιεται συνεχεια το μωρο και ποναω πολυ.Δεν ξερω αν ειναι και συσπασεις μαζι,αλλα την νοιωθω που κουνιεται,δεν ειναι μονο τσιτωμα.Θα δω και αν συνεχισει ετσι θα παω αυριο το πρωι να με δει...Ειστε τυχερες οσες εχετε μεγαλες κοιλιτσες,να που εμενα παραστριμωχτηκε εκει μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον βρε Νίκη ακόμη κι αν σου πει & δε μπορείς, μίλησέ της...... να ηρεμήσεις..... να σου πει αν πρέπει να κάνεις κάποιο μασαζάκι στην κοιλιά....... ή να ξαπλώσεις..... ή να πάρεις κάποιο χαπάκι.... κάτι τέλος πάντων.......

Δεν ξέρω....... δε θέλω & δεν πρέπει να σε πανικοβάλλω...... αλλά μίλα στη Γιατρό σου!!!!!!!! Τόσο μακριά σου είναι από το σπίτι, που αν χρειαστεί δλδ. δε μπορείς να πας με 1 ταξάκι????? Αν σου πει έλα να σε δω, τί θα της πεις???? Έρχομαι αύριο το πρωί???? Δεν πάει έτσι βρε κορίτσι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!

Και μη μου ανησυχείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ότι την νιώθεις και κουνιέται είναι τέλειο!!!!!!!!!!!!!!

Άντε να ηρεμήσει η ψυχίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Φεύγω σε λιγάκι.... ελπίζω να προλάβω νεάκια σου!!!!!!!!!!!!

Αλλιώς αύριο πρωί..... σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εμένα...

Νίκη μου τι έγινε κορίτσι μου???Μην πανικοβάλλεσαι....εγώ πιστεύω ότι απλά η μπέμπα έχει κέφια..

Κι εμένα με κλωτσάει τόσο δυνατά που πονάω΄, στην αρχή μου φαινόταν κάπως αλλά τώρα το συνήθισα...Οσο μεγαλώνουν τόσο πιο έντονες είναι οι κινήσεις τους..

Πήρες τελικά τη γιατρό σου?? Δεν πιστεύω ότι είναι κάτι αλλά περισσότερο για να ανακουφιστείς κι εσύ ότι όλα είναι καλά..

Τώρα που σου γράφω μου κανει κι εμένα κάτι τεντώματα που πονάνε αλλά τα συνηθισα...

Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου!

Πιπίτσα μου καλή βολτίτσα...

Εμένα η αδυναμία με ξαναέπιασε και με το ζόρι μπήκα κι έκανα ένα μπάνιο. Δεν με άφησε ο καλός μου να μαγειρέψω αφού με είδε έτσι και πηραμε κάτι απ'εξω γιατι πεινάσαμε νωρίς..Λέτε να μου έπεσε ο σίδηρος ή κάτι τέτοιο? Θέλω να κλείνω τα μάτια μου ενώ δεν νυστάζω...Αν συνεχισει κι αυριο αυτό το πράγμα θα ενημερώσω το γιατρό μου..

Οι άλλες χαθηκατε??

Σας φιλώ...Θα τα πούμε αύριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Σήμερα όλη μέρα είχα κόσμο και τώρα περιμένω πάλι κόσμο!! Παιδιά δεν με κουράζει το μωρό όσο με κουράζουν οι επισκέψεις!! Και μαρέσει που λένε τώρα ήρθαμε γιατί δεν ήρθαμε στο νοσοκομείο... για το μωρό θα έρθουμε άλλη φορά να φέρουμε και το δώρο του!! :lol::lol: Γελάω για να μην κλαίω!!

Σας διάβασα στα γρήγορα, Μαράκι μου τελειώνει η αναμονή και για σένα!!! Έφτασε ο καιρός!! Με το καλό κοριτσάκι μου να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!! Μεγάλωσε κιόλας, τέλειαα!!! Όσο για τα προσόντα δεν έχω λόγια!!!! Προικισμένος ο μπέμπης!!!

Ζαχαρένια μου καλώς τον δέχτηκες κορίτσι μου τον μπεμπάκο σου στο σπίτι!!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου!! Ήρθε η ώρα να τον απολαύσεις!!! Με το καλό να τον χαρείτε!!

Κατερινάκι σε ευχαριστούμε που μας έφερες νέα για τα κοριτσάκια μας!!

Συμπεθέρα να μου φιλήσεις τη νύφη μου!!

Νίκη μου μην αγχώνεσαι κοπέλα μου, εμένα ο δικός μου τελευταία έσπρωχνε και τεντωνόταν τόσο πολύ που νόμιζα ότι θα μου βγεί απο τα πλευρά!!

Μιχαέλα, Χρύσα, Μαίρη,Πιπίτσα, Τιτίνα, Εύη, μαρουλίτα τα φιλιά μου, δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά! Α μην ξεχάσω να σας ευχαριστήσω όλες για τα καλά σας λόγια!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Να σας πώ και τα νέα μας απο τον παιδίατρο, είμαστε μια χαρά... δεν πήραμε γραμμάρια αλλά αυτό λέει είναι το φυσιολογικό γιατί τα μωρά την πρώτη εβδομάδα χάνουν και μετά αρχίζουν να βάζουν... οπότε σε 3 εβδομάδες που θα ξαναπάμε θα δούμε πόσα πήραμε....

Σας αφήνω, ελπίζω να καταφέρω να μπώ αύριο πρίν πλακώσουν οι επισκέψεις... Καλό βράδυ σε όλες!!! Φιλάκιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...