Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΕΣΕΙΣ PREGNYL


Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΑ ΕΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ PREGNYL ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΥΡΙΟ ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΘΟΔΟΣ;ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ PREGNYL ;ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ;

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανει το αυγουλακι σου να απελευθερωθεικ γιαυτο πρεπει να εχεις επαφη τωρα.

με την σπερματεγχυση ειναι αλλιώς. πρεπει να παρει το σπερμα ο γιατρος κ να το 'εγχυσει' στον κολπο σου -παλι αφου εχεις κανει την πρεγκνυλ που θα κανει την ιδια δουλεια. εσυ πας με φυσικο τροπο- απλα ο γιατρος ειδε κ αποφασισε ποια ωρα ειναι καταλληλο να γινει η ωορηξια για να αυξησετε τις πιθανοτητες γονιμοποιησης!

καλη επιτυχια- μην αγχωνεσαι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα κι εγω pregnyl στα πλαισια προγραμματισμενων σεξ. επαφων ωστε να μεινω εγκυος.τα καταφεραμε μετα απο τρεις μηνες.εκανα 1 δοση ενδομυικα οταν ο γιατρος εβλεπε οτι το ωοθυλακιο ειναι πλεον ωριμο και αναλογα μας ελεγε ποτε θα εχουμε επαφη.ειναι αρκετα ψυχοφθορα διαδικασια αλλα σκεψου οτι υπαρχουν πολυ πολυ χειροτερα.υπομονη!!!εγω τωρα ειμαι εγκυος στον 8ο μηνα.καλη σου επιτυχια eastra!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα την ενεση αυτη αφου παρακολουθουσαμε τα ωαρια μου.ο γιατρος μου ειπε να ερθω σε επαφη 36 ωρες μετα και το αποτελεσμα το βλεπεις στο τικερακι μου!

καλη επιτυχια και μην αγχωνεσαι!εμεις προσπαθουσαμε 1,5 χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...