Μετάβαση σε περιεχόμενο

μεχρι ποιον μηνα οδηγουσατε???


thouli

Recommended Posts

καλησπερα καλη μου εγω οδηγουσα μεχρι εως οτου γεννησω να σου πω την αληθεια. αλλα προσεχα πολυ.σιγουρα ειναι επικυνδυνο αλλα μην τα περνουμε και ολα τις μετρητης γιατι ουτε συνοδηγος δεν θα πρεπει να εισαι.αν το καλοσκεφτουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλη μου εγω οδηγουσα μεχρι εως οτου γεννησω να σου πω την αληθεια. αλλα προσεχα πολυ.σιγουρα ειναι επικυνδυνο αλλα μην τα περνουμε και ολα τις μετρητης γιατι ουτε συνοδηγος δεν θα πρεπει να εισαι.αν το καλοσκεφτουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw koritsia akoma odhgaw:blush: :blush: :blush:

den eimai paradeigma pros mimhsh..alla prosexw para polu!!!

8a mou peite twra o allos odhgos mporei na mhn prose3ei:ohmy:

alla ti na kanw pou den exw pws na metakinh8w..

kanonika meta ton 5o lene oti prepei na mhn odhgame...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw koritsia akoma odhgaw:blush: :blush: :blush:

den eimai paradeigma pros mimhsh..alla prosexw para polu!!!

8a mou peite twra o allos odhgos mporei na mhn prose3ei:ohmy:

alla ti na kanw pou den exw pws na metakinh8w..

kanonika meta ton 5o lene oti prepei na mhn odhgame...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα, εγώ οδηγούσα μέχρι και μία εβδομάδα πριν γεννήσω μετά ήμουν συνοδηγός. Θέλει προσοχή αλλά οι άλλοι οδηγοί θα προσέχουν??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα, εγώ οδηγούσα μέχρι και μία εβδομάδα πριν γεννήσω μετά ήμουν συνοδηγός. Θέλει προσοχή αλλά οι άλλοι οδηγοί θα προσέχουν??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Οδηγούσα σχεδόν μέχρι να γεννήσω & απέφευγα τις μακρινές αποστάσεις (περίπου 75χλμ ) απο το σπίτι μου απο τον 4ο μήνα & μετά.

Ϊσως ακούγεται χαζό αυτό αλλά ήθελα να νιώθω καλά.

Καλή συνέχεια & προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Οδηγούσα σχεδόν μέχρι να γεννήσω & απέφευγα τις μακρινές αποστάσεις (περίπου 75χλμ ) απο το σπίτι μου απο τον 4ο μήνα & μετά.

Ϊσως ακούγεται χαζό αυτό αλλά ήθελα να νιώθω καλά.

Καλή συνέχεια & προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Μανούλες!!!

Εγώ οδηγούσα μεχρι την τελευταία μέρα που πήγα στο μαιευτηριο!!! Φυσικά Ζώνη Ασφαλείας δεν φορούσα γιατι με ενοχλούσε!!! Λάθος μου Φυσικά!!!

Φιλιά

mini

από Κύπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Μανούλες!!!

Εγώ οδηγούσα μεχρι την τελευταία μέρα που πήγα στο μαιευτηριο!!! Φυσικά Ζώνη Ασφαλείας δεν φορούσα γιατι με ενοχλούσε!!! Λάθος μου Φυσικά!!!

Φιλιά

mini

από Κύπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera .. ego sti proti eggumosini odigousa mexri tin mera pou me piasane i ponoi kai piga na geniso, kontines apostaseis vevea kai siga siga kai tora eimai ston 8 kai odigo akoma kai opos fenetai tha sinexiso....me prosoxi panta kai ZONH.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera .. ego sti proti eggumosini odigousa mexri tin mera pou me piasane i ponoi kai piga na geniso, kontines apostaseis vevea kai siga siga kai tora eimai ston 8 kai odigo akoma kai opos fenetai tha sinexiso....me prosoxi panta kai ZONH.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κ γω νομίζω ότι δεν πρέπει να σταματάμε να οδηγάμε.. :unsure:

Εγώ δεν δουλέυω και με επιασε ενας πανικός με το που έμεινα εγκυος και σταμάτησα να οδηγώ.. :( Τωρα που πλησιάζει ο καιρός μου σκέφτομαι ότι εκανα βλακεία γιατί δεν ξέρω πως θα είμαι στο τιμόνι μετά απο τόσο καιρό που θα κάνω να το πιάσω στα χερια μου.. Κ σκεφτομαι ότι μετα απο κανα 2μηνο θα πρέπει να μετακινούμαι με το αυτοκίνητο και το μωρό μέσα.. Μετά από 1 χρόνο σχεδόν αποχή απο την οδήγηση θα τα βρώ δύσκολα νομίζω σχετικά με την αυτοπεποιθηση μου κ επιπλέον θα έχω και την ψυχούλα μου στο πίσω κάθισμα.. :blush:

Δεν πρέπει να σταματάμε να οδηγάμε νομίζω.. απλά θέλει πολύ προσοχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κ γω νομίζω ότι δεν πρέπει να σταματάμε να οδηγάμε.. :unsure:

Εγώ δεν δουλέυω και με επιασε ενας πανικός με το που έμεινα εγκυος και σταμάτησα να οδηγώ.. :( Τωρα που πλησιάζει ο καιρός μου σκέφτομαι ότι εκανα βλακεία γιατί δεν ξέρω πως θα είμαι στο τιμόνι μετά απο τόσο καιρό που θα κάνω να το πιάσω στα χερια μου.. Κ σκεφτομαι ότι μετα απο κανα 2μηνο θα πρέπει να μετακινούμαι με το αυτοκίνητο και το μωρό μέσα.. Μετά από 1 χρόνο σχεδόν αποχή απο την οδήγηση θα τα βρώ δύσκολα νομίζω σχετικά με την αυτοπεποιθηση μου κ επιπλέον θα έχω και την ψυχούλα μου στο πίσω κάθισμα.. :blush:

Δεν πρέπει να σταματάμε να οδηγάμε νομίζω.. απλά θέλει πολύ προσοχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οδηγουσα μεχρι να με πιασουν οι πονοι. οδηγουσα μεχρι το Σαββατο βραδυ και κυρικη πρωι

πρωι με επιασαν οι πονοι. και δεν ειχα μετακινησει καθολου το καθισμα, βεβαια οδηγουσα παντα μακρια απο το

τιμονι. προσοχη οσες κοπελες οδηγειτε! εγω ειχα τρομαξει γυρω στον 8ο μηνα

με εναν μ...... που μου πεταχτηκε απο stop και οταν καβηκα κατω και με ειδαν οι υπολοιποι

οδηγοι που ειχαν δει το συμβαν αρχισαν να τον βριζουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οδηγουσα μεχρι να με πιασουν οι πονοι. οδηγουσα μεχρι το Σαββατο βραδυ και κυρικη πρωι

πρωι με επιασαν οι πονοι. και δεν ειχα μετακινησει καθολου το καθισμα, βεβαια οδηγουσα παντα μακρια απο το

τιμονι. προσοχη οσες κοπελες οδηγειτε! εγω ειχα τρομαξει γυρω στον 8ο μηνα

με εναν μ...... που μου πεταχτηκε απο stop και οταν καβηκα κατω και με ειδαν οι υπολοιποι

οδηγοι που ειχαν δει το συμβαν αρχισαν να τον βριζουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΟΧΙ..

ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ..

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΔΗΓΑΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!

ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ

ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ..

ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΔΗΓΑΕΙ

ΑΥΤΟΣ..

ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΔΗΓΗΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ..

ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΟΧΙ..

ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ..

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΔΗΓΑΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!

ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ

ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ..

ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΔΗΓΑΕΙ

ΑΥΤΟΣ..

ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΔΗΓΗΣΗ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ..

ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...