Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμαδοσυνάντηση (Αττική)!!!


annoula1987

Recommended Posts

Γεια σας μανούλες και μη!!Είπαμε με τα κορίτσια από τις φρεσκομανούλες Δεκεμβρίου-Ιανουαρίου (Φεβρουαρίου) να κανονίσουμε μαμαδοσυνάντηση μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται!!Φυσικά όποια άλλη κοπέλα θέλει,είναι ευπρόσδεκτη!!Πιπίτσα ακούς???? :mrgreen: Θέλω λοιπόν να μου προτείνετε μέρη που ευνοούν μια τέτοια συνάντηση,δηλ.άνετο πάρκινγκ,άνετος χώρος για καρότσια,εύκολη πρόσβαση από κάθε μεριά της Αττικής και φυσικά ωραίο περιβάλλον!!Έχω σκεφτεί τον Φλοίσβο και την Μαρίνα Φλοίσβου,to Village park στου Ρέντη έχει flocafe και το OSTRIA στον Άλιμο.Αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο,πολύ ευχαρίστως!!Επίσης σκέφτομαι να πάμε ένα απόγευμα καθημερινής για να μην είναι πίτα και να είμαστε άνετοι!!Περιμένω προτάσεις καθώς και να μου πείτε ποιες θα έρθετε για να κρατήσω λίστα κι αν χρειαστεί να κάνω κράτηση!!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

πολυ ωραια η ιδεα σου!!!αναλογως την ημερα θα ηθελα και εγω να παρευρεθω στη συναντηση!!ωραιος χωρος με ανεση ειναι και στο αιγαλεω μια καφετερια που λεγεται ALEA!!!ωραιος χωρος με συντριβανια,γεφυρουλες,πρασινο γυρω,γυρω και ανεση σε καποια σημεια για να διαμορφωσουμε τραπεζια για να μαζευτουμε πολλες φρεσκομανουλες!!!μακαρι να εχει επιτυχια η προσπαθεια αυτη!περιμενω νεα!!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια αλλη προταση ειναι το baluxaki στη γλυφαδα....θα χαρω πολυ να βρεθουμε....ενημερωστε μας κοριτσιαααααααααααααα...πως,που,ποτε!!οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Τι λέτε για Τετάρτη απόγευμα??

jule,το balux έχει πάρκινγκ?

flora12,το ALEA είναι καλή ιδέα αλλά θα μας δυσκολέψει με το πάρκινγκ,μένω Χαϊδάρι και θα με βόλευε κι εμένα...Ας κανονίσουμε μέρα και το μέρος το βρίσκουμε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΣΤΕ ΕΔΩ...

http://www.asterascomplex.com/introduct ... troduction

http://www.asterascomplex.com/gallery.a ... ed=gallery

ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ BALUXAKI.....ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ,ΕΧΕΙ ΧΩΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΚΙΝΓΚ.....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ...

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ COPA COPANA ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΕΧΕΙ 15 ΕΥΡΩ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ 8 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 15 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΑ ΤΑ ΦΟΥΓΑΡΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ....ΩΣΤΟΣΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΑ ΠΜ....ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μωρομανουλίτσες!!!!!!!!!!

Αννούλα........... το άκουσα!!!!!!!!!!!! ΟΚ????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παιδάκια, εγώ δε μπορώ καθόλου Τρίτη-Τετάρτη (μιλάμε για απόγευμα υποθέτω..... εεεε.....)

Για ΣΚ δεν τίθεται θέμα..... και πρωί βεβαίως μπορώ...... και μεσημεράκι......

Να ρωτήσω κάτι άλλο!!!!!

Θα είσαστε μετά των συζύγων?????

Να με φέρει, να με αφήσει και να φύγει ή μπορεί να είναι μαζί μου κιόλας???? Όπως καταλάβατε, σε λεωφορεία δε μπαίνω.... με τους τρελούς οδηγούς....... φοβάμαι!!!!!!!

Τέλος...... στο Copa Copana δεν πηγαίνω..... πανάκριβη είσοδος!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Άσε που δε μπορώ να κάνω μπάνιο σε πισίνα..... τί να το κάνω???? Να βλέπω τους άλλους & να λιώνω??? Ένα 2μηνάκι μου έμεινε για να γεννήσω..... πρέπει να προσέξω πάάάάρα πολύύύ.....

Κατά τη γνώμη μου, δεν αξίζει καθόλου όμως!!!!!!!

Το Baluxaki που είδα φώτος μου άρεσε πολύύύύύύ........

Κι ο Φλοίσβος μου αρέσει επίσης πολύύύ..........

Πάω ν΄απλώσω τη μπουγαδίτσα μου κι επανέρχομαι!!!!!!!!

Αννούλα μου, θα σου στείλω μνμ με κινητό & σταθερό αργότερα......

Εξάλλου..... τα λέμε και στο φατσομπούκι!!!!!! Ναι????

Θα είναι και το Ρεββεκκάκι..... ε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι ακόμη που θα πρότεινα θα ήτανε το TERRA-PETRA στην Πετρούπολη.....

Αλλά 1ον.... είναι αρκετά μακριά......

2ον.... δεν ξέρω εάν θα εξυπηρετούσε τις μωρομανουλίτσες μας.......

Ή εάν έχει κάποιον παιδότοπο.......

Εάν γνωρίζει κάποιο κοριτσάκι...... ας μας πει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,πείτε μου αν έχετε πρόβλημα με μέρες και ώρες!!!

Πιπίτσα,μπορείς Πέμπτη απόγευμα?Ψάχνω καθημερινή για να μην γίνεται πανικός και να είμαστε άνετες!Και φυσικά μπορείς να φέρεις τον αντρούλη σου!Θα είναι και ο δικός μου εκεί!

jule ,ωραία είναι στο BALUXAKI αλλά η φίλη μας η Ρεββέκα δεν έχει μεταφορικό μέσο για να πάει μακριά,την βολεύει στο Village του Ρέντη.Θα δω,αν δεν βρεθεί άλλη λύση,ίσως την φέρουμε εμείς.

Υπάρχουν μαμάδες που θέλουν να έρθουν με παιδάκια ηλικίας για παιδότοπο?Γιατί προς το παρόν έχουμε μαζευτεί μανούλες με μωράκια οπότε δεν είναι ανάγκη να υπάρχει παιδότοπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤA VILLAGE ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ....ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ.....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ...ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ....ΑΠΟ ΣΥΓΓΡΟΥ,ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ,ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.....Η ΡΕΒΒΕΚΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΜ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΛ ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΜΕΣΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Πέμπτη είναι πολύ ωραία μέρα κοριτσάκια, γιατί και τα μαγαζιά είναι ανοιχτά & (λογικάάάά!!!!) δε θα γίνεται ο χαμός του χαμού στις καφετέριες.... τώρα.... από κίνηση παίζει!!!!!! Δεν ξέρω......

Η Ρεβέκκα μένει Νίκαια???? Θα το δούμε πώς θα γίνει......

Ο Φλοίσβος κι η Όστρια είναι πολύ ωραίες λύσεις...... θαλασσίτσα.... δροσιά.... ανοιχτό μέρος, να μην έχουμε και θέμα με κάπνα.....

Αννούλα και Jule (Γιούλη σε λένε γλυκειά μου???) σας στέλνω π.μ. περιμένω κι εσάς.....

Φιλούθια....

Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες καλα να περασετε!!δεν με βολευει καθολου απο εκει που λετε γιατι δεν εχω μεταφορικο να ερθω!!να μας στειλετε νεα για το πως περασατε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλόρα,μου μένεις καλή μου??Μπορεί να βρεθεί κάποιος να σε πάρει μαζί!!!Ή να κανονίσουμε κάτι αργότερα εδώ κοντά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν κανονίσουμε,αν δεν σε βολέψει ή όποια άλλη δεν την βολέψει,θα κανονίσουμε ξανά συνάντηση στα δυτικά προάστια!!! ;) Ή μπορεί να συνεννοηθούμε να σε πάρουμε μαζί μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ιδέα η συνάντηση!

Κορίτσια, εγώ ψηφίζω village park ρέντη! Τεράστιο πάρκινγκ (του Alloy), άνετα πεζοδρόμια για να "περπατάνε" τα καρότσια μας και πολλές επιλογές για καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ VILLAGE PARK ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ..... ΟΧΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥ...... ΑΛΙΜΟΝΟ..... ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ............

ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ??????

ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΥΣΚΑ????

ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.........

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα,θα σε έχουμε στα ώπα ώπα!!!Περιμένω να επικοινωνήσω με κανά 2 κοπέλες ακόμα και να αποφασίσουμε μέρος!Το πολύ πολύ να κανονίσουμε κι άλλη συνάντηση την μεθεπόμενη εβδομάδα προς θαλασσίτσα μεριά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ.....

ΛΟΓΙΚΑ ΚΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τέλεια!!!Θα σε περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ως τώρα εκτός απρόοπτου θα έρθουν:

annoula1987

rebbeka

jule

PIPITSAZOUZOUNA

penny1979

Γράφω το τηλέφωνό μου για την περίπτωση που χρειαστεί κάποια καμιά πληροφορία!

Άννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ως τώρα εκτός απρόοπτου θα έρθουν:

annoula1987

rebbeka

jule

PIPITSAZOUZOUNA

penny1979

Γράφω το τηλέφωνό μου για την περίπτωση που χρειαστεί κάποια καμιά πληροφορία!

6932244850 Άννα.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΘΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 5 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ....ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΘΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 5 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ....ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...

Τέλεια!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...