Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ναι ρε Τζουλ λες και δεν το ξέρουν.

Είναι γαιδούρια και περισσότερο οι άνδρες.

Προχθές κούναγε ένας το παιδί του και είχε πιάσει την κουβέντα με μια πίσω.

Τρέχει ένα παιδάκι και το πήρε παραμάζωμα η κούνια.

Να προσέχουμε τα παιδάκι μας που τρέχουν αλλά κι αυτός που κουνάει να προσέχει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα γραψατε....

αλλα σας διαβασα!!!!

φροσω εμεις πηραμε γαντια τα δωσαμε σε ολα τα παιδακια του παρκου κ τις μαμαδες!!!!!!! κ μαζεψαμε σκουπιδακια ,μπουκαλια χαρτια κ γοπες ολοι μαζι...να βλεπουν τα μικρα αλλ κ να μαθαινουν οι μεγαλοι!

τωρα παμε παρκο κ ολα ειναι καθαρα,εκανε δουλεια ...ιδεα της κουνιαδας -κολητης ;)

σημερα εχω κ την Μαρια μου εδω διπλα μου....θελει να βλεπει τα αβαταρ σας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό κι εμένα μου τη δίνει...

όποτε πάμε στο πάρκο κι ο δικός μου τις γόπες κυνηγάει...

τι να πεις...

από το ίδιο μαγαζί πήρα το φόρεμα και τα παπούτσια.

δεν έχει πολλύ ποικιλία και τα υπόλοιπα είναι ακόμη πιο ψηλά...

δεν κατάλαβες Φρόσω...

σε αυτόν το γάμο θα έχω και τον άντρα μου και τους γονείς μου μαζί...

εγώ θα καμαρώνω τη φίλη μου νυφούλα και οι υπόλοιποι θα κυνηγάνε...

άσε που θα είναι και όλες οι φίλες που έχουν να μας δουν από πέρισυ και δε θα τον αφήνουν σε ησυχία...

είμαστε φίλες από την πρώτη δημοτικού.

μπράβο ρε σωσώ... έχεις πολλές αντοχές!!!

μόνο που διαβάζω το πρόγραμμά σου... κουράζομαι!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνύχτα κουκλίτσες μου!!!

ξέρετε... αύριο μεγάλη μέρα!!!

σωσώ δεν άχασες κάτι... σχολάω στις 6...

χαχαχα!!!

μαράκι κι ένα τελευταίο!!!

[smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κι αλλο!!!!!!!-η Μαρια λεει......

να σε καλα νανουκα!!! ;)

ερωτηση Μαριας...γιατι δεν βλεπω το μωρακι αυτο που παιζει πιανο????? να δω τη μουριτσα του!!!!

της λεω οτι ντρεπετε ειναι μικρουλης!!1

καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ακόμα δεν κοιμάσαι :shock: ;

Και ο δον τρελαίνεται γι'αυτά.

Ο Φίλ όλο κλαίει. Τί θέλει ρε γαμώτο;

Και είμαι πάλι μόνη μου τη νύχτα.

Πάω μπας και κοιμηθώ καμιά ώρα.

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορες..βλεπω λαζοπουλο που εχει την αλεξιου κ εχω μερακλωθει...

φροσω ελπιζω να κοιμηθειτε λιγακι αποψε..

τα λυπαμαι τα μωρακια αλλα πιο πολυ λυπαμαι εμας τις μαμαδες

γτ αυτα μεγαλωνοντας δεν θα θυμουνται τπτ..

εμεις ομως γερναμε πριν την ωρα μας!!!

νανα εγω εκανα το λαθος περσι στη βαφτιση κ πηρα ψηλο παπουτσι

κ απλα πεθανα απο τον πονο.

δεν μπορουσα ουτε τα σκαλια για την εκκλησια να ανεβω.

κ στο φευγα εφαγα κ τουμπα με την αγγελικη αγκαλια μου!!! :(

ευτυχως που δεν μου επεσε μπροστα το παιδι!!!! :mrgreen::o

η αγγελικη αυτες τις μερες ειναι αλλο παιδι....

ολο φωνες κ τσαντιλες κ δεν την κανεις καλα με τπτ.

κλαμα για να μπει στο μπανιο,κλαμα για να βγει.

κλαμα για να πεσει για υπνο.κλαμα για να παει βολτα!!!

κλαμα για να κατεβει απο τον καναπε οπου παλι σκαρφαλωνει!!!!! :evil:

μα καλα δεν εμαθε που επεσε κ χτυπησε??

στη βολτα δε δεν ξεκολλαει με τπτ..

κανουμε δεκα λεπτα για να περπατησει 10 μετρα.

ειπα στον αντρα μου οτι απο δω κ περα θα ειναι πολυ δυσκολα

κ πρεπει να οπλιστουμε με υπομονη...

θα γινουμε σαν αυτα τα παιδακια που βλεπεις στις κουνιες να ουρλιαζουν

κ τα κοιτανε ολοι καλα καλα-κ εγω μεχρι τωρα!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@};-:ymparty::YMHUG:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love5.gif][smilie=kermit.gif]

μαρακι μας [smilie=triplets.gif] [smilie=love8.gif]

ασχτο την χαρουλα την εχω γνωρισει προσωπικα (εχω παει κ σπιτι της :oops::oops::oops: )

βαφεται μονη της !!! δεν πιστευα στα ματια μου !!! σωστηηηηηηηηηη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα.

Εγώ κάτι κοιμήθηκα χθες το βράδυ. Ήπιε και ο φιλ. 2 μπουκάλια γάλα. Τουλάχιστον να μην πάθει αφυδάτωση.

Προχθές φέραμε την κούνια του φιλ. μαζί με του χριστ. στο δωμάτιο μας.

Μάλλον έχει την έγνοια ότι είμαι στο δωμάτιο και θέλει αγκαλιές. Με τον πατέρα του που κοιμόταν δεν κουνιόταν όλη τη νύχτα.

Πολύ βρε κορίτσια με εκμεταλεύονται και οι 3 μην πω και οι 4.

Όταν τους κρατάω μόνη μου έχουν μια γκρίνια άλλο πράγμα.

Με τραβάνε από το χέρι από τη μια ο ένας από την άλλη ο άλλος, η Ισμήνη μας είδε πώς είμαστε.

Και κλαίνε. Αγκαλιά ο ένας αγκαλιά κι ο άλλος αλλά να αφήσω τον έτερο. Αλλιώς έχουμε δαγκώματα, μαλλιοτραβήγματα κτλ.

Πολύ ζήλια. Το μικρό έχει κολλήσει πάνω από το κεφάλι μου και με ξεμαλλιάζει....μου είπε η παιδίατρος ότι ζηλέυει πολύ τους άλλους και ζητά αποκλειστικότητα. Θα μου συστήσει κι ένα βιβλίο, μου έδωσε και μερικές συμβουλές.

Και μέσα σε όλα αυτά ο δον να χτυπάει, να χτυπιέται, να με λέει χαζή ότι δεν με αγαπάει, να μην θέλει ΠΑΛΙ να πάει σχολείο και να γκρινιάζει όλη μέρα και όοοοολη νύχτα.

Κατά τα αλλά όλα καλά :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Ελα βρε Τζουλ πες πληροφορίες....γιατί το ανοίξαμε το ιδιωτικό ;);) Και τις άλλες τις πικάντικες με δημοσιογράφο .... ξέρεις εσύ!!! :D:D:D

Πάμε σήμερα να πάρουμε την προαγωγή της κόρης απο το σχολείο!!! Εφτιαξα κι ένα δώρο στη δασκάλα

αυτό σε πράσινο (είναι με πλεκτό σύρμα και swarovski επάνω σε ντίζα)

IMG_3223.JPG

IMG_3222.JPG

Η κόρη μου της έγραψε της δασκάλας καρτούλα!!!! Είμαι πολύ περήφανη που το κοριτσάκι μου θα πάει του χρόνου δευτέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

α ρε φροσω εισαι η ηρωιδα μου...σε σκεφτομαι κ παιρνω παραδειγμα για να μην γκρινιαζω!!!

μαλλον κ εγω λεω οτι παιζουνε μαζι σου!!!

αντε να δω ποσα βιβλια ακομα θα διαβασουμε μηπως βγαλουμε ακρη!!!!! :shock:

νανα καλημερα!!!

ζζζζ αντε να παρετε το ενδεικτικο σας με το καλο..

πολυ ωραιο αυτο που εφτιαξες!!!

στειλε μου κ εμενα παλι την προσκληση οταν το θυμηθεις

γτ εληξε!!!

η αγγελικη με το που ειδε το λαπτοπ σεληνιαστηκε.

κολλησε πανω μου να την παρω αγκαλια.

της ειπα οτι εχω δουλιτσα κ μολις τελειωσω θα την παρω.

εκλαψε κ διαμαρτυρηθηκε λιγο,ειδε οτι δεν περναει το δικο της

κ τωρα ειναι ηρεμοτατη κ περιμενει...

εμ δεν θα με κανει αυτη σκυλακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε κ την πηρε το πεθερι για καμια ωριτσα..

μπορει να εχει χιλια στραβα αλλα να πουμε κ τα καλα της...

εχει κουραγια να πηγαινει κουνιες κ να την κυνηγαει

κ οποτε την χρειαστω ειναι εκει....

α!!!!!ολα κ ολα!!!!! :lol::lol::lol:

αντε παω να μαζεψω το ρημαδιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συντροφισσες!(λόγω της ημερας!)

Ευτυχως αποκατασταθηκε η βλαβη στον σερβερ και μπορω να επιστρεψω στα μαμαδοκαθηκοντα μου χαχαχα

Θα τα πουμε ομως αργοτερα γιατι τωρα ο μικρος θελει να παρει το λαπτοπ....

Να σας διαβαζω κιολας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και οι 3 θέλουν αποκλειστικότητα...

τα πουλάκια μου...

τι να κάνεις κι εσύ η καημένη...

μόνο υπομονή και κουράγιο!!!

πολύ όμορφο το δωράκι της δασκάλας σας!!!

Καλυψούλα, τι γλυκιά νύφη που είσαι!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια νυφη η ΚΑλυψω?????????????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μου φαινεται εχω χασει πολλα επεισόδια! χαχαχαχαχαα

Με γεια τα παπά Νανά! Καλοφόρετα!

Έφαγα πολλά κεράσιαμ και τωρα με πονανε τα εντερα μου........ Άσχετο... χαχα

Ζζζζζζζζ καλο καλοκαίρι!!!!!!!! Πολύ όμορφο το δωρο πραγματικα!

Μαρακι της αλεκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χεχεχεχεχε

ρε κοριτσια εχω θεμα. Μου φαγανε τα κουνουπια το παιδι... Δεν εχουμε σιτες στα παραθυρα.., Αφηστε πονεμενη ιστορια αυτη. Και δε μπαινουνε κιολας. Πρεπει να αλλαξουμε εντελως πορτοπαραθυρα. Κατι που ειναι στο προγραμμα ετσι και αλλιως αλλα προς το παρον τι κανουμε?

Κανανε βλεπετε παραδοσιακο και καλα το στυλ με ξυλινα και δε βαλανε σιτες! Ελεος!

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!

Ο γιατρος δε μας αφηνει τιποτα να βαζουμε. Ουτε κριλεν ουτε αυτοκολλητακια ουτε ταμπλετες ουτε τιποτα. Αυτα μονο εκτος σπιτιου.

Περισυ δε ειχαμε τοσο θεμα. Αλλα φετος.......... Το εχουνε φαει μιλαμε. Την ωρα που παιζει ετσι? Οχι στον υπνο. Εκει του βαζω κουνουπιερα και αναγκαστικα τα τσεροτο στο φανελακι του.

Τι να κανω γμτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

allo

καλε ποσα γραψατε

εγω παλι χθες πηγα το απογευμα για το νυφικο με την κουμπαρα

μονο εγω ξερω να της το φτιαξω και να δω εαν γινει τιποτα τι θα κανουμε

τα παιδια τα κρατησαν τα πεθερικα μου

εγκεφαλικα βαρέσανε :lol:

πηγα και ολη την ωρα λεγανε

απαπα απαπα

μεχρι και στον κωστα παραπονεθηκανε :lol:

σημερα θα τους παω στην κουμπαρα μου μαλλον γιατι θελει παρεα να φτιαξει τα νυχια της

γιατι βρε μαρακι δεν σε αφηνει

να σου πω εγω δεν θα τον ρωταγα για κατι τετοιο

μου φαινεται απαραιτητο αν ειναι να παθει καμια μολυνση απο κανα χαζοκουνουπο

αλλιως υπαρχουν στο πρακτικερ

εαν εχετε κατι σιτες ρολλο

αν ειναι να δοκιμασετε για λιγο να βαλετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απηύδησα και γω Μαρ και εβαλα ταμπλετα τωρα. Του εχω κολλησει και ενα αυτοκολλητακι.

Του εκοψα και συριζα τα νυχακια....

Καταραμενα κουνουπια!

Τα εχουμε ψαξει ολα στο θεμα της σιτας. Δεν εχει αφησει περιθωριο ο παπαρας......

Καλα βλεπετε τι γινεται στο κεντρο?

Ολα στημενα το κερατο μου. Ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καθάρματα.... προσπαθουν να διαλυσουν τη πορεια...

Ασχετο...

Θα παω σε μια επισκεψη αποψε. Δε θελω να παω με τιποτα. Τεσπα. Υποχρεώσεις με σόγια. Τα σόγια όχι τη σόγια. χαχααα

Εχω φτιαξει ενα γλυκο να τους παω και οταν ανοιγω το ψυγειο και το βλέπω μου τρεχουνε τα σαλια!

Οταν φτασουμε θα τους πω δε θελω φαι εγω! Θελω να φαω απο το γλυκο μου! χαχαχαχαχαχα

Που ειστε; Κοιμοσαστε; :D

Εγω εχω τα νευρα μου αυτες τις μερες. Μια αυτη η επισκεψη μια που ο καλος μου το βραδυ παει γυμναστηριο το μεσημερι για κολυμπι... Αμαν. Ποτε θα τον δω? Τι στο καλο? Τον χτυπησε η κριση της μεσης ηλικιας? Αφου εχει περιθωρια... χαχαχαχα

Ευχαριστω και για τις απαντησεις σας με το θεματακι (θεματαρα) μου.

Το εχω πει με το καλο. Το εχω με το αγριο. Μεχρι που προχθες την εστρωσε ο δικος μου. Της λεει τι ειναι αυτα? Του λεει οπως θελω θα τον λεω! :shock:

Και τοτε αστραψα και βροντηξα. Εεεεεεε μη γινει πουστης ομως! Τι σημαινει οπως θες εσυ; Οπως θελουμε εμεις! Γκεκε;

Δε ξερω....

Αυτο που με απασχολει ειναι γιατι τα κανει ολα αυτα μια νεα, μορφωμενη και πραγματικα κοσμογυρισμενη γυναικα... Ποτε δε περιμενα οτι θα της τη λεω για τετοια πραγματα. ΜΟυ ειναι αδιανοητο ρε γμτ... Μα τα αυτονοητα;

Δε ξερω πραγματικα. Ξενερωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...