Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αλλαγη στο χρωμα του αφαλου


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.Τωρα που καθομουν παρατηρησα τον αφαλο μου, ειμαι στην 28η εβδομαδα, και παρατηρησα μεγαλη αλλαγη απο την τελευταια φορα που τον περιεργάστηκα.Εχει μικρύνει ,λογικο αφου το δερμα μου στην κοιλια ειναι τσιτα , ομως αλλαξε κ χρωμα κ εγινε καφε εσωτερικα..κατι το οποιο δεν υπηρχε πριν.Εφαγα μια μικρη φρικη και δεν ξερω αν πρεπει να ανησυχησω ή οχι.Συμφωνα με τις κινησεις του μωρου δεν υπαρχει καμια αλλαγη,αντιθερως οσο παει κλωτσαει πιο συχνα κ πιο δυνατα..Εχει καμια σας εμπειρια ή αποψη πανω στο θέμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsi mou :D den xriazete na anisixis giati ine fisiologiko to thema me ton anafalo sou pou aneferes :D ston 8 mina tis egimosinis tha emfanisti kai mia kafe grami stin kilia sou kai tha eksafanisti meta tin gena :D sou euxome ta kalitera kai me ena pono :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μην αγχωνεσαι ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο που περιγραφεις και οπως ειπε και η alexpoli σε λιγο θα εμφανιστει και η σκουρα γραμμη στην κοιλια σου,θυμαμαι αρκετο καιρο μετα επανηλθε ο αφαλος μου στο χρωμα του και στα τρια μου παιδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!! Ησυχασα κ εγω γιατι τελικα δεν αντεξα και πηρα κ τον γιατρο μου τηλεφωνο χτες και μου το επιβεβαιωσε κ αυτος. Με τοσες αλλαγες στο σωμα λογω εγκυμοσυνης δεν ξερω πλεον ποιες ειναι φυσιολογικες κ ποιες οχι . ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...