Μετάβαση σε περιεχόμενο

βλεννωδεις εκκρισεις με αιμα


Recommended Posts

κορίτσια βοήθεια.... την τελευταία εβδομάδα περιμένω περίοδο από τις 21 Μαϊου για να κλείσω ραντεβού για σαλπιγγογραφία..... εχθές είχα βλεννώδεις εκκρίσεις με αίμα και σήμερα δεν έχω τίποτα.... αποκλείεται να μην είχα ωορρηξία γιατί έκανα προγεστερόνη και ήταν άριστη... τί μου συμβαίνει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπάρχει τέτοια περίπτωση???? η αλήθεια είναι ότι ήμουν τόσο απασχολημένη με τις εξετάσεις που έκανα όλο αυτό τον καιρό και δε σκέφτηκα καθόλου αυτή την πιθανότητα.... είναι δυνατόν να έχεις αίμα και να είσαι έγγυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sarlina γεια! φυσικά θα συμβουλευτείς και τον γιατρό σου, απλώς θα ήθελα να σου πω ότι δεν χρειάζεται απαραίτητα να έχεις τα σημάδια που προανέφερες για να είσαι έγκυος... Όπως κ να'χει, εγώ θα σου ευχηθώ να έχεις σπορακι κ να μη χρειαστεί καν το ραντεβού για τη σαλπιγγογραφία! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είσαι Σαρλινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στο εύχομαι από καρδιάς!!! Να πας αν μπορείς να πάς για χοριακή!!!

Και να μας πεις τα ευχάριστα ! Και να μην χρειαστεί να κάνεις σαλπιγγογραφία!!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙΣ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ευχαριστω για τα υπεροχα λόγια... Έκανα τεστ εγκυμοσύνης και λέει οχι εγγυος... Περίοδος αφαντη.... Θα περιμένω Δευτερα και θα σας πω τα νεότερα απ΄ το γυναικολογο.....!!! Αντε να δω τωρα τι θα ακουσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΡΛΙΝΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.....ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΓΙ"ΑΥΤΟ Κ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΝ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o κύκλος μου είναι σταθερότατος.... μωρε λές????? λοιπόν αν είμαι έγγυος κερνάω το φορουμ και πάμε στα μπουζούκια... προσπαθούμε τουλάχιστον ένα χρόνο... με τεστ ωορρηξίας, θερμογραφήματα, ιατρικές εξετάσεις... και αυτό το μήνα που έλειπε ο γλυκούλης, και κάναμε γλυκειες μόνο μία φορά.... μωρε λέτε?????? κορίτσια απο το στόμα σας και στου θεού το αυτί..... λίγη υπομονή και θα μάθουμε αύριο το πρωί...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν, πρώτα πήγα στο γυναικολόγο, ο οποίος δεν είδε τίποτα. Τον ρώτησα αν είναι να κάνω χοριακή και με κορόιδεψε λέγοντας μου να περιμένω..... Μου έκανε και αυτός τεστ εγκυμοσύνης +20ευρώ και μου είπε να προσέξω, να ηρεμήσω και να αφήσω τον εαυτό μου να ηρεμήσει... Μου έρχεται να ουρλιάξω.... Πες μου όχι δεν είσαι έγγυος... .Κορίτσια τα νεύρα μου είναι πάνω απο το κεφάλι μου... Δεν είναι δυνατό να δουλέψω και μου φαίνεται θα κάνω μια εξέταση αίματος μόνο για να ησυχάσω.... ΤΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα μπορουσε να δει κατι..κακως πηγες..τι να δει ειναι πολυ νωρις δεν φαινεται κατι...ας εκανες κατευθειαν χοριακη...το τεστ τι ωρα στο εκανε;τι εδειξε;μπουρδιτσες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγκυος να εισαι δε θα φαινοταν ακομα κατι... ο σακος αρχιζει κ φαινεται απο καποιες μοναδες χωριακηες κ πανω (αν θυμαμαι καλα απο τις 1000)

κανε μια χωριακουλα να ηρεμησεις!! κ μην αγχωνεσαι, μονο καλο δεν κανεις!!

καλη επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sarlina χοιακή μπορείς να κάνεις και απόγευμα. Θα σου πρότεινα να πας σε ένα μικροβιολογικό νωρίς νωρίς το απόγευμα, για να ηρεμήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεοτερα απο το μέτωπο.... λοιπόν την προηγούμενη εβδομάδα η χοριακή ήταν >2 άρα αρνητική για εγκυμοσύνη.... συνεχίζω για μία εβδομάδα να μην έχω περίοδο και σήμερα πήγα στον ωτορινολαρρυγγολογο και μου ανακοινωσε ότι έχω λοιμώδη μονοπυρήνωση.... ΕΊΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ.... ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ??????? ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ.... ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ????? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...