Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά Σοφάκι στην κύπρο ακουω κατι τιμές!!!!!! Κι εγώ σε ιδιωτική κλινικη θα γεννησω αλλά ειναι φυσιολογική η τιμή που μου έδωσε. Εχω ακούσει κοπέλα που ο γιατρος την χρέωσε έξτρα 250 ευρω γιατί χρησιμοποιήσε βεντούζα!!!!! :shock::o Δεν πάει καλά ο κόσμος!!!

Μετρησα τους σφυγμούς μου ανα μία ώρα από το πρωί που ξύπνησα...94 μετά 88, μετά 114 και τώρα μετά το γιουτοπαρ 129!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::o Θα εκραγώ!!! Το τρεμουλο που έχω ουτε η γιαγιά μου δεν το έχει!!! Θα το παρατηρησω κι πιο μετά και αυριο και θα τον ενημερώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκοκοιλίτσες μου!!!! τι κάνετε??

Κρυσταλλένη μου να σας ζήσει!!!!!! Να είναι γερό και καλότυχο πάντα το αγοράκι σας!! :o):o):ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πω πω!!!!!Άντε ήταν να μην πάρουμε φόρα και στα γεννητούρια ε??? :lol::lol:

Μπήκα να πω ένα γεια γιατί ψιλοτρέχω.. ήρθε η πεθερά μου και πήρε τον μικρό για βόλτα γιατί πονάω αρκετά... και τελικά κάνω πάλι δουλειές.. δεν γίνεται..αν είμαι σπίτι δεν μπορώ να κάτσω!! :roll::roll: θα πάρω το γιατρό για να κλείσω ραντεβού σε λίγο...

από ότι διαβάζω όλες καλά!!! πολύ χαίρομαι!!!

Μαράκι μου μην ανησυχείς για την περιτύλιξη.. όλα θα είναι μια χαρά..δεν κινδυνεύει ο μπεμπούλης!!! ;)

Νίκη μου τα βιβεχρωμ δεν μυρίζανε που βάψαμε το δωμάτιο του Νικόλα!!εντελώς άοσμα μην περιμένεις να είναι βέβαια...

δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα!!!αλτσαχάιμερ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου πονάς κι ακόμα κάνεις δουλειές??? :o:o Θα σε μαλώσω...ξεκουράσου κορίτσι μου και συνεχίζεις μετά όταν θα νιώθεις καλύτερα...Μιλα και με τον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μηπως τοτε να αρχιζες σιγα σιγα να το μειωνεις?

Καλημερα Ευγενια μου!!θα σε μαλωσω!Πονας κ κανεις δουλιτσες?Αρχιζεις κ μπαινεις σε επικινδυνες εβδομαδες,χαλαρωσε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι συγχρονιζόμαστε πλήρως!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα μείωσα από 2 σε ένα...απλα το πρωί είχα λίγα πονάκια κι είπα να το πάρω και σήμερα...Αυριο μάλλον θα δοκιμάσω να μην το παρω να δούμε πως θα είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφιτσαααααααααααα!αντε ερχερται η πολυποθητη μερα

ρε συ σοφια τις μικρες πως τις καταλαβαινες ποτε χτυπαει η μια κ ποτε η αλλη;γιατι εμενα μερικες φορες χτυπαει μονο η μικρη στα δεξια αλλα τα χω χασει πραγματικα.(ν μια ειναι δεξια κ η αλλα αριστερα)αλλα αλλαζουν θεση;δηλαδη μπορει η αριστερα να χτυπαει στα δεξια;εχω μπερδευτει :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

ναι μαρακι μειωσε τα κ θα δεις.αλλα μηπως να ενημερωσεις πρωτα το γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σε καταλαβαινω απολυτα με τα γιουτοπαρ!Καταραμενα χαπια! :evil: Μαζι τρεμουμε εμεις συμπεθερα! :lol: Και εγω μολις το πηρα και αρχισε το παρκινσον... :lol:

Ευγενια μου ξεκουρασου!Μην κανεις τιποτα αμα πονας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τώρα καταλαβαίνω την γιαγιά μου που γκρινιάζει για το τρέμουλο που έχει στα χέρια :lol::lol:

Άννα μου ο γιατρος μου προτεινε να τα σταματήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχρονιστήκατε για να με μαλώσετε... :lol::lol:

δεν μπορώ ρε κορίτσια.. κάθομαι στον καναπέ και ακούω να με φωνάζουν.. ευγενία βάλε άλλο ένα πλυντήριο...σι΄δερωσε κι αυτά τα ρούχα... ξεσκόνισε..αφού ξεσκόνισες δεν σκουπίζεις και μια???ρίξε κι ένα σφουγγάρισμα τώρα... :lol::lol::lol::lol::lol: το ξέρω.. έχω πρόβλημα!!αλλά τι να κάνω?? :D μάλλον σε λίγο θα πάω να βρω τον μικρούλη μου!!!μου έλειψε... και όσο κάθομαι μόνη στο σπίτι δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω κ...ο κάτω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν στο πε ο ντοκτορ τοτε σταματα τα σιγα σιγα,μηπως κ ηρεμησεις.

ευγενια ασε τα ξεσκονισματα κ τα πλυσιματα κ πιασε καναπε.μη κουραζεσαι πολυ.δε κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις πήρα την πεθερά τηλ και της είπα να τον φέρει από εδώ για να τον βάλω για ύπνο.. ήθελε να τον κοιμίσει εκείνη στο σπίτι της.. αλλά σκέφτηκα ότι εάν λείπει δεν θα μπορώ να ηρεμήσω... θέλω να είμαστε συνέχεια μαζί... πειράζει?? μπορεί να ξαπλώσω κι εγώ λίγο μαζί του...δεν ξέρω τι άλλο να κάνω... ρε κοριτσάκια.. πεινάω συνέχεια... αντί να μου μειώνεται η όρεξη.. αυτή αυξάνεται!!!τι να πω??? άβυσσος η ψυχή της εγγύου.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τρωτε σημερα;Εγω μολις εβαλα κοτοπουλο κοκκινιστο με κριθαρακι στην γαστρα,γιουβετσι δλδ...Τωρα αραξα γιατι τρεμωωωωω!Αχ,θα την παρω και εγω τηλ.την γιατρο μηπως μου το μειωσει το γιουτοπαρ,δεν την παλευω καθε φορα...Μια με πειραζει και μια οχι. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω!Εγραφα τοση ωρα κ τα εχασα :evil::evil::evil:

Ειχε μεινει το λαπιτοπι απο μπαταρια κ τωρα αξιωθηκα να σηκωθω απο τον καναπε να παρω τον φορτιστη.Φανταστειτε σε τι κατασταση εχω φτασει.Γι αυτο κ απο φαγητο,σημερα εχει παπουτσακια απο τη μαμα κ αυριο φασολακια απο την πεθερα.

Αννα οταν ειναι διπλα διπλα ειναι δυσκολο να τις καταλαβεις.Εμενα ηταν απο την αρχη πανω κατω οποτε ξεχωριζα καθε φορα ποια κλωτσαει.

Νικη μου ωραια φαγακι εχεις.Οσο για τα γιουτοπαρ,μηπως να εκανες λιγο ακομη υπομονη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω,μιλαμε ξεχναω παρα πολυ...Ειχα ξεχασει πως ειναι απογευματινος σημερα ο αντρας μου.Παραλιγο και θα τον αφηνα νηστικο!Ευτυχως που μου'ρθε να βαλω το φαγητο νωρις να ψηνεται. :roll:

Σοφια,μου ειχε πει η γιατρος να δουμε λιγες μερες πως παω και μετα να το μειωσουμε.Θα την ξαναρωτησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Ευγενια μυ,θα αφηνες τον γαμο να πας για..........πουρναρια???Ξαπλωσε εκει με τον ΝΙκολα σου κ ασε τις δουλειες!Τι καλυτερο.....

Νικη μου ναι,ρωτησε τη κ ο,τι σου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μου να ξαπλώσεις και φτάνει...αυριο πάλι δουλειες!!! ;)

Συμπεθέρα κρατησου!!! Ειναι νωρίς ακόμη να το βαρεθείς το τρέμουλο :lol::lol: Δεν βλέπεις εμένα τόσους μήνες??? :lol: Ωραίο το φαγητο σου!!!

Σοφάκι βλέπω σε περιποιούνται μαμά και πεθερά!!

Εγώ εχω αρακά από χθες αλλά δεν τον κάνω πολύ κέφι...Θα δείξει τι θα φάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,δεν το αντεχω το παλιοχαπι...Μην ξεχνας παιρνω και τα ουτροτζεσταν,κατι θα κανουν και αυτα.Τουλαχιστον ας γινει καθε 12 ωρες,τωρα ξυπναω απο τις 6 για να αρχισω να παιρνω τα χαπια ενα ενα...Εχω φτασει να παιρνω 13 την μερα! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας αφηνω για λιγο.Παλι δε νιωθω καλα κ θα ξαπλωσω,οχι οτι τοση ωρα δεν ειμαι ξαπλα.Συσπασεις κ πονακια..΅Επισης με ελουσε κρυος ιδρωτας.. Τα λεμε αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!! Καλό μήνα να έχουμε!!!

Τι διαβάζω??? Γέννησε η Χρυσταλλενη μας??? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρυσταλλενη μου να σας ζήσει κοπέλα μου πάντα γερό και καλότυχο να είναι!!! Καλή λοχεία και καλή ανάρρωση!!!

Διάβαζα τα νέα σας και μόλις διάβασα για τα γεννητούρια τα ξέχασα όλα!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μια χαρά μεγάλωσε ο μπέμπης!! Όσο για την περιτύλιξη αφού σου λέει ο γιατρός ότι δεν υπάρχει θέμα, μην ανησυχείς... όλα μια χαρά θα πάνε!!

Τι άλλο διάβασα...Εύη και Ευγενία με μέτρο οι δουλειές... Ευγενία και εμένα με φωνάζουν καμιά φορά να τις κάνω αλλά κάνω πώς δεν ακούω :D:D:D:D:D Έτσι να κάνεις και εσύ!!

Συμπεθέρα κουράγιο!! Μία μέρα έμεινε!!

Ελισάβετ κοντεύεις... και σε ζηλεύω!!! :lol::lol::lol: Χθές πρώτη φορά δεν μπορούσα να βολευτώ όταν ξάπλωσα... είχε και λόξυγγα ο μικρός...

Νίκη μια χαρά φαγητό έχεις...Εμείς σήμερα έχουμε σαρμαδάκια που έφτιαξε η μαμά μου...μιάααμ...

Μιχαέλα έτσι είναι οι βόλτες στα jumbo στοιχίζουν!! :lol::lol::lol: Με γειά τα ψώνια!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου ξάπλωσε να ξεκουραστείς..Αν συνεχίσεις να νιώθεις έτσι πάρε τον γιατρό σου...

Νίκη μου το ουτροτζεστάν έχει αρκετές παρενέργειες κι αυτό...Σε καταλαβαίνω...Μίλα με τη γιατρό σου και αν ειναι αραίωσε το να δεις πώς θα είσαι!!

Καλώς το Γιελιζάκι!! Είδες? Αρχισαν τα γεννητούρια για τα καλά..Χθες με το που βγήκα από το γιατρο πήρα το μήνυμα της Χρυσταλλένης και ενθουσιάστηκα!!! :D Θα την παρω αργότερα να τα πούμε και να της μεταφέρω τις ευχές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...