Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Αχ Σωσω μου πολύ θα το ηθελα αλλα δεν ειναι καθημερινη...

βλεπεις επειδη η αδερφή μου λειπει από το πρωι ως αργα το βραδυ, εχει η μαμα μου τα παιδια της, το μαγειρεμα της και τελος παντων βοηθαει και εμενα και την αδερφη μου ... τα Σαββατοκυριακα λοιπόν δεν θελει να την απασχολούμε (και με το δικιο της) γιατι κανει τις δουλειες του σπιτιου της και συναντιεται και με τις φιλεναδες της.

Για να τον αφήσω του Γιωργου ειναι πολυυυυ χλωμό... αυτη την εποχή περιποιείται τα αμπέλια και ερχεται κατα τις 6 ξεκ@λομενος.... μεχρι να φαει, να κανει μπανιο... τρεχα γυρευε....

μετα κανουμε το παιδί μπανιο στις 8:30 γιατί 9 και κατι πάει για υπνο.... μαζί και εμεις.... ωραια ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κ χαρα σας

τι μου κανετε ?

σωσω περασαμε τελεια χτες , ευχαριστουμε κ του χρονου ! ζωγραφιζουμε απο το πρωι..μαλιστα απο πολυ πρωι ..μαλλον στον υπνο τους εβλεπαν τα μπλοκ :lol::lol:

εμεις πηγαμε το πρωι θαλασσα κ η μικρη εκανε το πρωτο της μπανιο για φετος αλλα δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε ..δεν πειραζει θα συνηθισει ..δυστηχως τις μεγαλες δεν τις πηραμε μιας κ ηρθε ο πεθερος επισης πρωι πρωι - κ αυτος στον υπνο του μας εβλεπε - κ τις πηρε στην γιαγια τους ..

αντε να δουμε τωρα το απογευμα αν κανουμε καμια βολτιτσα..

ακομα βεβαια να κοιμηθουν για μεσημερι ..απο τις τρεις που τις εβαλα .. :roll:

μαιρη καλυτερα ο μικρος ?

πινω την φραπεδουμπα μου ..τα πισσια τα τσακισαμε χτες με τον Νικο ..μας αρεσαν πολυ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου είπα πως θα την ξεχνούσα την γιορτή της Μαρθούλας και τα κατάφερα μια χαρά...απλά γιατί νόμιζα ποως 5 είναι αύριο....

φιλενάδα να την χαίρεστε, να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη και να μεγαλώνει μόνο με αγάπη!!! να μου την φιλήσεις και να της δώσεις και ένα πολύ πολύ γλυκό φιλάκι και από την Ραφαέλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε καλε κοριτσια..ξεχασατε τα τιγαρα σας..η φιλη μου η σοφια και η ευα..αφου θυμηθηκε και πηρ τα παιδια..σουπερ...

χαιρομαι που περασατε καλα..

σακουλ να σαι καλα..εκανα πισια και σε σκεφτομουν..στα χρωσταω..περασαμε καλα..

απο βδομαδα στην ευα..τι λετε για αυριο...;;;;η τριτη πρωι;;

τετ ερχεται 1 φιλη για 1 βδομαδα..\

ενημερωτικα..

ειμαΙ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΠΑΡΑΓΓειλαμε...σκασαμε..εχει δουλεια..

και μεις σημερα καναμε το πρωτο μας μπανιο..και ο θεος βοηθος..

αγκαλαι η μικρη και ελεγε συνεχεια μαμαμαμαμαμαμα....εκλασε μεντες λιγο αλλα δεν εκλαιγε..πηγηγαμε 5 η ωρα..\

καλα ητανε..μετα κουβαδακι αμμο..σουπερ..

σας ευχαριστω ολους για τα δωρα..να στε καλα..\

μαριλου πως ειναι ο χριστοφορος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!

Ευτυχώς είμαστε καλά!!!! Ουτε πυρετούλη κάναμε και οι διάρροιες σταμάτησαν τελείως! Σαββατο απόγευμα ήταν η τελευταία!

Δυστυχώς θαλασσα δεν πηγαμε χθες για να μην επιβαρυνθει ο οργανισμός του μικρού αλλά πιστευω μέσα στην βδομάδα να μας πάει ο μπαμπάς μας το 1ο μας μπανάκι!!!!

Αχ αγχώνομαι κορίτσια πολύ....την Τετάρτη το πρωί πρεπει να πάω την μαμα μου να κάνει κάτι εξετάσεις και θα αφήσω για 1η φορά τον Χριστόφορο στην πεθερά μου..... νιώθω παράξενα.... το παιδάκι μου..... αχχχχχ....... :cry: δεν λέω... μπορεί να περάσει καλά....αλλά αν αρχίσει να με γυρευει κάποια στιγμή; αν βάλει τα κλάματα και νομίζει πως το εγκατελειψα;;; Δεν μπορώ....φρικάρω... :-s:-s:-s

Σωσω μου ωραία περάσατε ε; Από κακού θα ήταν! Τις τάϊσες, τις πότησες, τις διασκέδασες, αυτό θα έλειπε να μην περνούσαν και ωραία! Και του χρόνου κοπέλα μου με το καλό!!!! @};-

Σωσω και Ευα πήγατε θαλασσίτσα ετσι; Μια χαρά το κάνατε!!!!

Σε ποιά θαλασσα πήγε η καθεμια; (Παίρνω ιδέες τώρα! )

Σακουλινάκι μου τί κάνει η κουκλίτσα σου;

Βρε που είναι οι υπόλοιπες;;;;; Μπήκε η Θεόνη και η Ελσα μετά από τόοοοσο καιρο και ξαναχαθηκαν!

Που είστε καλέ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ καλη εβδομαδα ..

βρε σωσω παρακαταθηκη αφησαμε τα τσιγαρα για την επομενη φορα που θα μας καλεσεις να μας ταισεις :lol::lol: πλακα κανω ..οταν εχω κ τις τρεις μαζι ειμαι λιγο καπως ..τα παιδια μου μωρε θα ξεχασω ..μνησθιτι .. :lol:

μαιρουλα παει τελειωσε κ αυτο ..ευτυχως ηταν συντομο ..κ του νονου της Νικης η μεγαλη του κορη τα ιδια μεσα στο σκ .Ξεκινησε σαββατο πρωι ακριβως οπως το περιεγραψες κ συ κ μεχρι κυριακη βραδυ δεν ειχε απολυτως τιποτα ..ευτυχως ειναι ελαφριας μορφης φαινεται τουτη δω η ιωση ..να μην ταλαιπωρουνται τα καημενα καλοκαιριατικα ..

εμεις πηγαμε στο αρινα αλλα δεν μ'αρεσε καθολου ..πηγαμε γιατι ειχαμε παρεα κ δεν γινοταν να μην παμε ..αλλα κατα κυριο λογο πηγαινουμε Λυγαρια-αγ.Πελαγια η προς τις Γουβες ..χερσονησο - μαλια με τιποτα ..

σωσω κ η δικια μου εκλασε μεντες με την θαλασσα χτες δεν ειναι τιποτα ..τις επομενες φορες δεν θα ξεκολλαει ..Τωρα οι μεγαλες μου εχουν λυσσαξει να δουμε αν θα καταφερουμε να τις παμε το απογευμα ..τωρα το πρωι ο Νικος πηγε την μικρη ..Εγω πηγα αγορα ν'αλλαξω ενα δωρακι που μας εφερε μια γνωστη της μαμας μου για την αριαδνη ..κλασικα στο dpam ..μιλαμε εχει τελεια πραγματα ..

λοιπον για το καφεδακι τσουπρες μου ..αν θελετε κ αυριο πρωι η κ απογευματακι καλοδεχουμενες ολες !! σκεφτειτε το κ πειτε μου για να σας δωσω οδηγιες προς ναυτηλομενους για το πως θα ερθετε εδω ..

φιλουσκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! εδω ειμαι βρε μαριλου μου!! σας διαβαζω αλλα δεν μπορω να συμμετεχω στις συζητησεις σας γιατι εσεις γνωριζεστε απο κοντα , μιλατε και τοσο καιρο και ειναι αλλιως αλλα οταν με βολευει θα επεμβαινω...περαστηκα στο μικρουλι σου!!

εγω βρε κοριτσια δεν ξερω ποτε να βαλω καλοκαιρινα στο μικρο...καθε φορα που θα τον αφησω με χερακια και ποδαρακια εξω (μεσα στο σπιτι δηλαδη) ειναι πολυ παγωμενα... δεν θα βαλουμε εμεις καλοκαιρινα φετος??

φιλακια στα μικρακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..α κ μαιρη τι λες βρε για τον Χριστοφορο μην νομιζει οτι το εγκαταλειπεις κτλ ? Οκ θα το αφησεις στην πεθερα ..το παιδι πρωτη φορα παει εκει ..αν ναι τοτε ενταξει μια φασαρια θα την κανει αν ο χωρος του ειναι αγνωστος ομως απο την στιγμη που γνωριζει τα πρωσοπα θα ειναι θεμα χρονου να ανταπεξελθει..Νομιζω οτι εσυ κολλας βρε που θα τον αφησεις .. :lol: αυτος ζαχαρη θα τα περασει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλακι γεια χαρα !

μπορεις να βαλεις στο μικρο ενα σορτσακι κ ενα μπλουζακι κοντομανικο αν νομιζεις οτι ειναι λιγο το σκετο φανελακι ..ομως ειναι χειροτερο το να ιδρωσει επειδη ζεσταινεται ..Απ'τα ακρα του δεν θα βγαλέις ακρη ( ..τι ειπα τωρα .. :lol: ) για την θερμοκρασια ..κοιταζει το στηθακι η την πλατουλα του ..θυμαμαι ετσι μας ειχε πει ο παιδιατρος κ για τις μικρες μου ..

μπαινε καλε να μας λες κ συ τα νεα σου ..τι κ αν εμεις τα εχουμε ξαναπει μεταξυ μας ..ευκαιρια να join the club κ συ :D

..βρε πως το δουλευω το αγγλικο :lol: ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι η πλατουλα ειναι μια χαρα σε θερμοκρασια αλλα αμα πιανω τα χερια και ειναι παγωμενα νομιζω οτι κρυονει και θα το σκασω το παιδι... θα με πειτε τρελη αλλα πριν δυο μερες το κατεβασα για βολτα στο δρομο,απογευμα και εκανε λιγο ψυχρα και του εβαλα μαλλινη ζακετα :oops::oops::oops: αλλα δεν το ξανακανω... τι τραβαει και αυτο το παιδακι στα χερια μου...

που ειναι αυτο το dpam μαμα ευα? ειμαι λιγο ασχετη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το dpam ειναι στην καλοκαιρινου , πηγαινε εχει τελεια ρουχαλακια ..εμας ειναι το αγαπημενο μας ..κ πριν ερθει ηρακλειο του τα σκαγαμε κανονικοτατα οποτε πηγαινε για σεμιναριο ο Νικολας στας Αθηνας :lol: ..

οχι βρε μαλλινη ζακετουλα ..θα το σκασεις το βρεφος :lol::lol: προσπαθησε να το ντυνεις αυτο που λεμε σε στρωσεις ..δηλαδη φανελακι - μπλουζακι εποχης - κ κατι ελαφρυ απο πανω ..δεν σου λεω για το βραδυ που ενταξει ακομα λιγακι ψυχρουλα κανει για να αφησεις το μωρο ετσι ..ειναι κ μικρουλη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re spirtoyli την αλλη φορα βαλε κια γουνα..οχι καλε..ειμαι κα γω τρελη αλλα εσυ...1 παραπανω..χαχαχα..

αντε σπιρτουλι ελα σε καμαι συναντηση..αυριο ειμαι απογ..οποτε ακυρο..και μαλλον και το πρωινο ακυρο..ρε

συ ευα και γω σκεφτομουν για παραλια..το απογ..ητανε να μη κανουμε την αρχη..

αλλα σημερα ειμαι ταμενη στη αντωνια.χαχαχ..

αντε ρε μαριλου ωραια που σταματησαν οι διαρροιες..σιγα μωρη..τωρα σκεφτηκες οτι θα το παρατησεις..τοσες φορες που το αφηνεις στη μανα σου καλυτερα ειναι;;απλα θα αλλαξει το ατομο που θα τον εχει..

3 ωρε υπνο..οτι θελω λεω..

:lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα θα πηγαινουμ για μμαπνιο..τετ απογ ερτχεται 1 φιλη..

σας το πα,ε;;

καλε ναι..ξανα ελατε..θα καπνισω τα τσαγαρα σςας και θα σας σκεφτομαι..

ντι παμ..το αγαπημενο μου ....πολυ καιρο τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααα με τοσο καλα λογια για το dpam θα την κανω την βολτα μου συντομα... στην καλοκαιρινου ψηλα η χαμηλα???

βρε σωσω ειπαμε να κλεισουμε το τριμηνο με το καλο και μετα θα σας γνωρισω απο κοντα....

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα να μαι κι εγω!!!

Ελσα το dpam ειναι οπως βγαινεις απο το mothercare στη καλοκαιρινου,απεναντι! ;)

Εμεις με την Ελσα συναντηθηκαμε τυχαια στο mother και γνωριστηκαμε!!! :P

Αντε καλη μου φαινεται να τη κανουμε παρεα!!!!! :lol::lol::lol:

Μαριλου με τη πεθερα δε τα παει καλα;;αν ναι τοτε μην αγχεσαι χεσμενη θα σ'εχει! :lol:

Σωσσω αυτες τις μερες κανει τρακαστρατος τσιγαρα στο σπιτι;;;; :lol::lol::lol::lol: ας προσεχαν να μη τα ξεχνουσαν!!!! :lol::lol:

Αυριο απογευμα στις Ευας;;; αν ειναι φρι η μανα μου να κρατησει τη μπεμπα ειμαι μεσα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πιωμενη σαντωνια...εγω ειμαι απογευμσα..παιδια που δωσατεχαλαι;;ξερετε καναν καλο χαλα για να ερθει να τα παριε για πλυσιμο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα φαινοταν ξερω κι εγω τι νασου πω;;;; η τιμη νορμαλ οπως ολοι αλλα δε θυμαμαι να σου πω.. θα σου δωδω τηλ να παρεις να σου πουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι αλλες εχουν να προτεινουν κατι;;για να παρω τηλ καινα συγκρινω τιμες..και να σας ρωτησω..του λεω διαστασεις η βαρος των χαλιων για να δω ποσοσ θα μου βγει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

καλε που χαθηκατε ολες ? ξαμοληθηκαμε μου φαινεται στις παραλιες :lol::lol::lol: κ μεις χτες 8 το βραδυ μαζευτηκαμε σπιτι ..ξελυσσαξαν τα πιτσιρικια ..

σωσω κ μεις τα δινουμε τα χαλια ..θα ψαξω να βρω το τηλ αυτου του τυπου κ θα σου πω ..ειναι καπου στο σκαλανι η εδρα του ..

βασικα διαστασεις του λες ..το βαρος δεν τον νοιαζει ..

καλε ποτε θα τον πιουμε τον καφε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα νταν μανταμίτσες μου! :lol::lol:

Ουφ.... φοβερή ζεστη και κούραση μαζί....

Πήγαμε στο ΙΚΑ με την μαμα και ο μικρός εκαστε στης πεθερας.... μια χαρά περασε! Δεν ηθελε να φύγει μετά! :D

Εμείς ακόμα στη θαλασσα δεν πηγαμε :cry:

Αλλα βγάλαμε την πισινούλα στο μπαλκόνι και πλατσουρίσαμε!!!!! :D:D:D

Για χαλιά δεν ξερω να σας πω διότι εμείς είμαστε του χειροκίνητου! :lol::lol: Αυλή - λαστιχο - βουρτσα και δώστουυυυυυυ!!!!!! [smilie=director.gif]

Αντε περιμένω να ακουσω που και πότε θα πιουμε τον επόμενο πρωινό καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε ολοιοπαθητικο...μμμμμμμμμμ....

3 ωρες...

πηρε ιστορικο απο μας..

μετα μας ειδε ο τρλο γιατρος..γιατι ειναι λιγο αδσαης και αυθαδης..αλλα τοηξερα..

της εκανε μερικα βουντου..της πηρε την εμεργεια απο αριστ και δεξια και ειπα κανα 2 πραγματα...

δε πολυρωτησα...πετουσα κατι πραγματακια απο τη μαρθα στη θαλασσα...

της πηρε πραγματα απ οτο κεφαλι και ατο πιπι της..και τα πετουσε στη θαλασσα...

τι να πω..

θα ξεκινησουμε χαπακι...

και σε 15 μερες...

θα ξανα παμε..για βουντου..

την μικρη την μπουκωσα κουλυορια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσω θα μας τρελάνεις;

Τί ενεργεια της πήρε; Τι πραματάκια πετούσατε στη θάλασσα; :shock: Ελα μ@@νι στον τόπο σου!!!!

Μηπως δεν είναι ομοιοπαθητικός ο μεσιέ; Το χάπι σας το εδωσε αυτός (αν ναι δεν θα το έδινα.... που ξέρεις αν δεν είναι lsd ; ) η το έφτιαξε φαρμακοποιος; Αμάννννννν σάλτας είναι ο τύπος;;;;;

Η αλήθεια είναι οτι γέλασα πολύ σκεπτόμενη να κάνει αυτά τα βουντού στην Μαρθούλα και να πετάει ανύπαρκτα πραγματάκια από πάνω της! =))=))=))=))=))

Α! Και πηγαμε θάλασσα επιτέλους!!!! Χθες αργά το απόγευμα κατα τις 7 .... του άρεσε του Χριστόφορου αλλά κρύωνε το μωράκι μου. Ηταν συνέχεια γαντζωμένος πάνω μου ή στον Γιώργο και δεν κουνούσε παρά μόνο έλεγε "θασα - θασα!!! " με χαρά!!!! Δεν κατσαμε πολύ γιατί μας πήρε το βραδυ και δεν παίξαμε στην αμμο.... την επόμενη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

ρε σωσω ουτε εγω καταλαβα τι εκανε ακριβως αυτος ο τυπος στην μαρθουλα .. :roll: τι πετουσε απο πανω της ..στην θαλασσα σας πηγε ο γιατρος τουτος ? :roll: δεν εχω καταλαβει χριστο .. :oops:

εμεις χτες δεν πηγαμε θαλασσα ..το χει γυρισει σε νοτια κ η Αριαδνη εχει παλι τα χαλια της ..γμτ :( μυξα κ αγιος ο θεος ..σκατοαλλεργιες πια ..το τρελανανε το πουλακι μου ...

σας φιλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...