Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Μπράβο ρε κορίτσια!!! Ετσι ετσι!!!! Να μας ενημερώνετε!

Εγώ χθες το απόγευμα πήγα με αντρα και γιό στο πάρκο του Γεωργιάδη και περασαμε πολύ ωραία!!!!

Ψιλοσιχαινόμουν βεβαια μην πιάσει τίποτα το παιδί, αλλά κάτσαμε και ήπιαμε το καφεδάκι μας, έπαιζε ασταμάτητα ο μικρός (του κρατούσα μπάλα) και κάναμε και κούνια! Από κούνιες δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο αλλά έχει ωραίο γκαζόν για να ξεδίνουν τα μικράκια!!!! Την επόμενη φορά θα πάμε στις κούνιες που είπε η Ευα!

Α!!!! Που να σας πω και τί είδαμε! :shock::shock::shock: Μετά την βόλτα μας λοιπόν πήγαμε στην Πλ. Ελευθερίας να δούμε τα κουμούνια (χωρίς παρεξήγηση ε; ) τί κάνουν εκεί.... είχαν λοιπόν στήσει σκηνές και καθώς περνούσαμε δίπλα από μια, αυτή κουνιώταν! :shock::shock: Κοντοσταθήκαμε και καλά μιλούσαμε και το παίζαμε αδιάφοροι, απλά και μόνο για να διαπιστώσουμε οτι εκεί μέσα έκαναν ΣΕΞ!!!! Αχ και βαχ λέγανε και έριχναν και κανένα μπατσάκι στα κ@λομέρια! Πλάτς πλούτς! χαχαχα!!!! Πολύ γέλιο!!!!

Είχαν γράψει και κάτι πολύ ωραία μηνύματα!!!!

" Αφού η ζωη είναι πολύ μικρή, τότε είναι πολύ π@@@άνα για την ηλικία της! "

" Μην σκοτώνετε τα κουνούπια... άλλοι σας πίνουν το αίμα"

Και άλλα που δεν θυμάμαι τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πλακα κανεις μαριλου;;;;;;.

εισια μεσα εσυ για παιδοτοπο;;εκει που σου λεω;;

στο μυθος λαντ διπλα;;

τζαμπανταν παιδοτοπο..και τζαμπα σεξ..αλλα μονο ακουγατε,ε;;;

ρε μηπως τα λοες λογω...πεινας;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα δεν θα τα καταφερω σημερα..... 6:30 θα ερθει ο υδραυλικός και μετά ο τζακάς.... (σου εστειλα και μηνυμα στο κινητό... ελπίζω να μην σε ενόχλησα).

Θα τα πούμε το Σαββατο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε..και η μαμα ευα ηταν στο ντεμι..και ντεμι πραγματα δε θελω.. :lol::lol::lol:

ελπιζω να εχεις...οικομικα νεα...

οποτε το βσαββατο 6-6,30 με αδεια στομαχια..ακους μαμα αευα;;γιατι την αλλη φορα δεν ακουμπησες τιποτα..

ολα τα παρακολουθω εγω..οτι εχει σχεση με φαγητο..μη νομιζεις..ετοιμαζομαι για δδουλεια!!φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

σωσω μου εστειλες ενα μηνυμα νωριτερα κατα τις πεντε αλλα δεν μπορουσα να το ανοιξω ..Σου εστειλα επισης αλλα μου γυρισε πισω οτι δεν ειχα τουτου μιας κ ο καλος μου μπηκε μεσα στο σπιτι στις οχτωμιση :twisted: Γμτ τις δουλειες τους ..

Ναι βρε με αδεια στομαχια πως θα κρατησω εγω τις κορες μου ..αντε το απογευματινο θα τους καθυστερησω γιατι θα με φανε .. :lol: Εγω παλι περιμενω να δοκιμασω τα πισια ..με ανυπομονησια..

σας φιλω παω να ξεκουρασω λιγο το ταλαιπωρημενο μου κορμι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλε εσεις γραψατε πολλα!!!! :P Εχω πιασει τη παρλα με τις αλλες τσουπρες και δε προλαβαινω να ερθω κι απο δω!

Γιουλακι αρχισανε οι εγγραφες και ειναι μεχρι 24/6! πηγαινε σε ενα παιδικο σταθμο(δημοσιο ψαχνεις ε;) να σου δωσουν την αιτηση και τα δικαιολογητικα που θελουν..Το Ραφαελακι καλα;;

Μαιρη καλε αληθεια λες;;;;;;πηδιοντουσαν κι απεξω περνουσε κοσμος;;;!!!! :lol::lol::lol:

Παιδια ο παιδοτοπος ει ναι στο μποουλινγκ σεντερ διπλα στο φανυλαντ! βασικα καφετερια ειναι αλλα εχουν φτιαξει ενα πολυ ωραιο χωρο εξωτερικο περιφραγμενο,με ωραια παιχνιδια και ΤΣΑΜΠΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Σωσιδιο στο Ταλως δεν ειναι πιασοκωλε!!! εχει το μαγαζι του Δορκα που ειναι λιγο τσουχτερο,αλλα μπορει να βρεις και οικονομικα καμια φορα και παρακατω ειναι ενα αλλο με πολλα παπουτσια και οικονομικα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo mena...eimai doyleia..fak..mallon perimenoyme peristatiko troxaio 17 xronwn oxi se kalh katastash..ai na doyme..

sabbato loipon..elate..

na deite poy ta pissia 8a bgoyn xalia toso poy ta syzhthsame

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι αρχισανε οι εγγραφες και ειναι μεχρι 24/6! πηγαινε σε ενα παιδικο σταθμο(δημοσιο ψαχνεις ε;) να σου δωσουν την αιτηση και τα δικαιολογητικα που θελουν..Το Ραφαελακι καλα;;

μόνο για δημόσιο ισχύει? πες μου αν μπορείς παραπάνω ή η μαμά ευα.

Το Ραφαελάκι καλυτερα, έπιασαν οι προσευχές μας, θα σας γράψω αναλυτικά.

Ο παιδότοπος που λέτε είναι πολύ καλός πηγαίναμε εκεί πολλές φορές, ειδικά όταν είναι και η κοπέλα που προσέχει τα παιδιά ξενοιάζεις τελείως και επειδή είναι και ανοιχτός δεν ανησυχείς για ιώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

να τον δοκιμασουμε ρε παιδια αυτον τον παιδοτοπο ..Σωπα ρε Σωσω μια χαρα θα ειναι τα πισια ..κ να μην ειναι εμεις θα τα φαμε ..

Γιουλη για δημοσιο παιδικο δεν ξερω να σου πω ..εμεις ετοιμαζουμε τα χαρτια για προνηπιο κ ειναι μεχρι τις 21/06..Σημερα θα τις παω κ στον παιδιατρο για την βεβαιωση που χρειαζεται απο κει ..οδοντιατρικη κ οφθαλμολογικη εξεταση ..καλα οφθαλμολογικη το καταλαβαινω ..αλλα την οδοντιατρικη ? τι στο καλο ..τα δοντια τους μετρανε ?

α κ το ταλως εχει κ το μπατα ενα καταστημα ωραιο με παπουτσια κ οχι ιδιαιτερα πιασωκωλε..δειτε κ εκει ..

Σημερις εχουμε δουλιτσες με την μικρη αλλα κλαψ εχει αρχισει παλι το αναπνευστικο γμτ...πηρα τηλ τον παιδιατρο κ μου λεει να μην κοψουμε τελικα το σιγκιουλερ το σκονακι που παιρνει - ηταν να το κοψουμε αυτο τον μηνα- αλλα να το συνεχισουμε μεχρι τις αρχες του αλλου για να καλυψουμε τυχον αλλαγες του καιρου εν τω μεταξυ ..σκατα δηλαδη ..ηθελα να ξερα ποσο ακομα θα ταλαιπωρειται το καημενο με τις αλλεργιες του ..γμτ ..

τεσπα ..μαλλον ετοιμαζεται κτο 14ο δοντι γιατι παλι σαλια εχει πλημυρα απο χτες το απογευμα ..της ξαναφοραω σαλιαρα απ'την αρχη ..απ'τα πολλα σαλια πνιγοταν καποια στιγμη ..για να δουμε ..προσπαθω να δω αν εχει φυτρωσει τιποτις αλλα δεν μ'αφηνει..

πολυλογια μ'επιασε παλι πουρνο πουρνο ..

σας φιλω ..

ΥΓ.μαιρη καλα φατσα φορα κουρευαν το αυγο αυτοι που λες ..παιδια δεν ειχε γυρω τριγυρω ..ειπαμε ρε παιδια ..φαντασια στο σεξ αλλα οχι κ ετσι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες....

Περάσαμε μια μαρτυρική νυχτα με τον μικρό....

από το μεσημερι και μετά έκανε 6 φορές διάροια, το βράδυ ξύπνησε 1 παρά και ήταν πάλι χεσμένος με διάροια και το πρωί στις 6 παρά. Μου έκανε και πριν λίγο.... τι έπαθε δεν ξέρω... Στα ξυπνήματα βεβαια ειχαμε και κλάμα και δεν κοιμόταν μετά ευκολα...

Πυρετό δεν έχει, δεν βήχει, μύξες δεν έχει, όρεξη και διάθεση έχει. Τωρα τι να πώ; Θα πάρω τηλ την παιδίατρο να μου πει....

Μου περνάει κάτι από το μυαλό αλλά δεν ξέρω αν στέκει....

χθες το πρωί αντί για φρούτα έφαγε 4 ντομάτες πομοντόρ :shock::shock:

Μηπως τον επιασε τσιρλιό από εκεί; Αλλά τόοοσο πολύ; Αλλες φορές με 2 ντομάτες που τρώει δεν παθαίνει τίποτα..... Ουφ...νυστάζω....

Ναι Ευα η πλατεία ηταν τίνγκα και αυτοί το χαβά τους ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε τρωει το παιδι σου ντοματες και μαλιστα 4;;εγωδεν τισ εχω δωσει ακομα...

δε προλαβαινω..αφου τρωει ολα τα αλλα...χαχαχ

πως ειναι τωρα;;;

μη μιλας για δοντια ευα...ευαιασθητο σημειο.χαχαχ.α..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαστρεντερίτιδα..... εβίβα μας..... η γιατρός είπε πως υπάρχει περίπτωση να μου κάνει δεκατάκια... σκατάκια.... διαιτούλα, οχι θαλασσα και οπως καταλαβαίνετε δεν θα παραστούμε το Σαββατο... :( ουτε στης πεθεράς θα πάμε την Κυριακή γιατί θα είναι η κουνιάδα μου με τα μικρά της.... ωραίο Σ/Κ !!!!

Γιατί ρε Σωσω δεν δίνεις ντομάτα; Καθόλου; Από 1 ετους ειναι οκ! Μηπως παραείσαι συγκρατημένη ως προς το θεμα του φαγητού; Πες μου οτι της κάνεις ακόμα ιδιαίτερο φαγητό και δεν τρώει τα δικά σας.... :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε..τα δικα μας τρωει...αλλα δεν ετυχε να της δωσω ακομα...

ετσι σκετη..στο φαγητο της την βαζω..

οχι ρε..δεν ειμαι τοσο τρελη.χχαχαχ..

κριμα ρε γαμωτο για το σαββατο...

να μη ταλαιπωρηθει τουλαχισοτν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Νομιζα.... γιατί δεν σε είχα για τέτοια και μου κίνησε την περιέργεια. :D

Αχ τον λυπάμαι.... τον πηγαίνει νερό ρε γαμώτο.... σχεδόν κάθε 2 ωρες....

Τουλάχιστον εχει κέφι και ορεξη!

Δεν μου έχει αρωστήσει ποτέ (παρά μόνο κάτι μύξες στο πολύ μακρινό παρελθόν) και αγχώνομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριλου περαστικα βρε στο Χριστοφορακο!!! :( τι ειναι ντοματε προμοντορ;;;

Που την αρπαξε την ιωση ομως ρε γαμωτο;;; αν ειναι μονο τσιρλιο ντοντ γουορι θα περασει πιο ανωδυνα...οι εμετοι ειναι ο εφιαλτης μου εμενα! :?

Γιουλακι ναι για δημοσιους παιδικους αυτα που σου ειπα..ιδιωτικα μπορεις να τη πας οποτε γουσταρεις χωρις πολλα πολλα! ;)

Για δημοσιο θελεις: βεβαιωση εργοδοτη και των 2 απο ποτε δουλευεται και ποσα παιρνετε το μηνα,ενσημα σε περιπτωση που καποιος ειναι ασφαλισμενος στο ικα,αντιγραφο της φορολογικης,πιστοποιητικο γεννησης και οικογ.καταστασης,φωτοτυπια τα εμβολια απο το βιβλιαριο,βεβαιωση του παιδιατρου οτι ειναι ολα καλα και οτι εχει κανει προσφατα το μαντου...αυτα τα ολιγα! :?

Ευακι κι εσεις πινετε αυτο το σκονακι;;;;και η ανιψια μου.. :roll:

Ηρθε το φαγητο παω για μασα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν

μαιρη περαστικουλια στον μικρο ..εισαι σιγουρη οτι δεν βγαζει τιποτις δοντακι ? Γιατι αν ολα ειναι οκ τα υπολοιπα διολου απιθανο ..εμας ετσι το κανει καθε φορα που βγαζει δοντι ..δυστηχως τσιρλι πωπω ..

ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει το καημενο ..

δινε του μπανανες , βοηθαει στο να σταματησει για λιγο την διαρροια..

δεν ειχα ακουσει για ιωση γαστρεντεριτιδας αυτες τις μερες ..γμτ κρυος ιδρωτας με λουζει κ μονο στη σκεψη ..οχι για μενα αλλα για το τριο στουτζες ..

ρε συ μαιρη τωρα που το σκεφτομαι ειδα οτι εγραφες κατι για τις ντοματες ..μηπως του πεσανε βαριες του μικρου ? Εμεις ακομα κ τωρα δεν μας εχει επιτρεψει να την τρωει ωμη..επειδη λεει ειναι υπευθυνη για παρα πολλες αλλεργιες κτλ ..μας φτανουν οσες εχουμε γιοκ οι υπολοιπες ..

σας αφηνω ξυπνησε το μικρο ..

οπως λεει κ η ποντια φιλεναδα μου η Ζωιτσα , φιλουσκια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια ζωιτσα ποντια φιλη καλε;;;

μαριλου....συνεχιζει;;

πηγαμε φαγαμε σουσια και σπριγκ ρολσ..και νουντλσ..και σκασαμε...

π[ηρα και την νικη..θα ερθει και αυτη..σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Μαρθουλίνι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σωσω μου να την χαίρεστε! Πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και υγιής!!!!

Λυπάμαι πολύ που δεν θα ερθουμε.... :cry:

Καλά η Νικη επιτειδες το κάνει;;;;;;; Οποτε απουσιάζω έρχεται;;;;;

ΝΙΚΗΗΗΗΗΗ εχεις κατι μαζί μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εμεις συνεχίζουμε ... ευτυχως ελλατώθηκε το κακο.... το απόγευμα έκανε μόνο 2 και τη νύχτα παρόλο που ξύπνησε, δεν είχε κάνει. Πρωί πρωι βέβαια με κέρασε... :ymsick:

Το καλό είναι πως δεν εχουμε εμετους, πυρετό, μυξες, κλπ. Στο φαγητό μου έκανε κολπάκια αλλά οκ τον καταλαβαίνω.

Χθες λοιπόν, (επειδή δεν συμπαθεί την μπανάνα) σκέφτηκα να κάνω αυτό που μου έκανε η μανα μου μικρή. Εβρασα ρύζι και το σουρωσα, και με το νερό του, αραίωσα γαλα εβαπορε (μόνο γι' αυτό το λόγο το πήρα) και του το έδωσα. Το ήπιε!!!! Δεν το περίμενα! Δεν είχε ξαναδοκιμάσει εβαπορε και ειδικά με ρυζόνερο έγινε απαίσιο... ισως βοήθησε και αυτό λιγο... Αυτό συνεχίζω και δίνω μάλλον και μεχρι να του περάσει τελείως.

Ευα μου δεν ξέρω αν είναι από δόντι γιατί δεν μου έχει ξανακάνει ποτε τέτοιο σκηνικό....

Από τις ντομάτες δεν είναι γιατί τρώει σχεδόν καθημερινώς και δεν του εχουν παρουσιάσει πρόβλημα. Ρωτησα την γιατρό μήπως επειδη εφαγε πολλές αλλά μου το απέκλησε.

Τονια μου οι πομοντορ είναι οι ντοματες που το σχημα τους είναι σαν μεγάλο αυγό και δεν έχουν πολλά σπόρια μέσα.... είναι αυτες που τις κάνουν λιαστες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..σας ευχαριστουμε...

κανατε ακομα 1 επιτυχημενη προσπαθεια να μας αποφυγετε..τουλαχιστον η νικη ερχεται στισ μαζωξεις..

ενω εσυ....μια το σεξ,μια η σατρεντεριτιδα του παιδιου σου..να δω σε λιγο τι αλλοα θα μας τσαμπουνας.!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας

σωσω να χαιρεσαι το Μαρθουλιω σου ! Να χαιρεσαι κ την αδερφη σου , μαρθουλι και αυτη ! πολυχρονες !!!

Μαριλου θα κανει καλο μου τον κυκλο του κ θα υποχωρησει ..αυτο με το ρυζονερο στο εβαπορε δεν το ηξερα ..οσο ζω μαθαινω ..εμεις σ'αυτες τις φασεις τρωγαμε μπανανες με το κιλο ..κ τιποτα αλλο ..ελπιζω να συνελθετε συντομως ..αντε δωστου ενα φιλακι απο την μικρη ταλιμπανεζα μου που εχει κ αυτη τα βασανα της τα αλλεργικα ..Εμεις θα σας ερθουμε σημερις σωσω , αλλα την μεσαια θα την αφησω γιατι ενα βηχαλακι μου εκανε σημερα το πρωι..κ επειδη λεω να μην το ρισκαρω - οκ ισως απλα το κανει επειδη βλεπει οτι ασχολουμαστε με την μικρη , δεν ειναι η πρωτη φορα αλλωστε ..- θα ερθω με την μεγαλη κ την μικρη ..

Α για την ποντια φιλη μου κ τα φιλουσκια της .. :lol::lol: η καλυτερη μου φιλη ειναι ποντια το λεει κ το υπογραφει ..της εχει κολλησει λοιπον τον τελευταιο καιρο κ οταν κλεινουμε το τηλ μου λεει παντα φιλουσκια ..ε μου κολλησε ..

σας φιλω ..

..φιλουσκια .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το μπαρδονι ρε μαριλου αλλα αφου ο μικρος καθεται στη μανα σου γιατι δε περνας 1 βολτα να μας πεις γεια και να φας και πισια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...