Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Σωσω ψηφίζω μαζί σου δαγκωτο παρατράγουδα!!! Όλα τα λεφτά!!! Άντε κανονιστε αν θέλετε μεσοβδομαδα φαγητό στου αδερφού μου!!! Εγω είμαι εκει σχεδόν κάθε μέρα! Είναι στον Άγιο Μηνα όπως ανεβαινεις για πλατεία κορναρου στο δεξί χέρι το στενό Θεσσαλονίκης 25(είπαμε Σωσω ειδικά για σένα η οδός!!!) εκει που ήταν τα γραφεία της εφημεριδας Πατρίς στη γωνία έχει φαρμακείο. Οπότε θέλετε κανονιστε για να κλείσω τραπεζάκι μεγαλο και αναλόγως τον καιρο για τα πιτσιρίκια μέσα η έξω.Είναι ανοιχτά καθημερινά εκτός Δευτέρας απο τις 7:30 και αν ενδιαφερεστε και για πιο αργά Παρασκευή και Σάββατο έχουν ζωντανή μουσική ρεμπετολαικα σούπερ!!! Οχι που να το παινευτω αλλα γίνεται ένας ψιλοχαμος! Την Παρασκευή τους τελείωσαν οι καρέκλες απ' τον πολυ τον κόσμο και μαζεύανε απ'τις γειτονισσες τις δικές τους!!! Και οχι δεν κανω καθόλου διαφήμιση.......!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλιώς κανονιστε κάτι άλλο και όπως λέει κι η Μαριλου όλο και κάποια θα με φορτωθεί στο τουτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω κομματια..ειμαι δουλεια..μιλαμε πολλα κομματια..

χθες συναυλια καλη..ανελπιστα θα ελεγα..μετα πηγαμε για φαγητο..5 ωρες ελειπα τουλαχισοτν..ακριβα μας βγηκε η νταντου..

ο λευτ δουλεια..1χαρα σας λεω..

σημερα γιουβαρλακια απο χθες..

ανμ δικαιουζσαινομιζω να ανοιεις το τριτο θεμα οταν μπεις..

με οτι τιτλο θελεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα ..

Παιδια τα εχω δει ολα κωλυομενα ..Πιο κομματια δεν γινεται ..

Ιδιαιτερα μετα την Παρασκευη που εκανε η μικρη το εμβολιο δεν εχω δει νυχτα της προκοπης .. Αποκορυφωμα η νυχτα του Σαββατου που πηγε 4 το πρωι για να καταφερει επιτελους να κοιμηθει ..Μου κακοφαινεται γιατι αν εξαιρεσουμε αρρωστιες - αλλεργιες τα ειχαμε ξεχασει ολα αυτα ..Δεν ηρεμουσε με τιποτα ..ουτε με ντεπον γιατι σκεφτομουν οτι ισως ποναει οποτε κ της εδωσα ..τιποτα μα τιποτα ..στο τελος εξαντλημενη την πηρε ο υπνος στις 4 κ ξυπνησε στις 8 το πρωι με νεο γυρο κλαματος ..Τι να πω δεν ξερω ..Στα εμβολια γενικα δεν μου εκανε παρενεργιες - ευτυχως το dna της μεσαιας λειτουργει κατασταλτικα εδω ..- κ ειναι η πρωτη φορα που μου βγαζει τετοια βαβουρα στον υπνο απο τοτε που ηταν βρεφακι ..Βεβαια ο παιδιατρος μου ειπε οτι βλεπει τραπεζιτη να ετοιμαζεται στο βαθος κηπος , αλλα τοσο πολυ να ζοριζεται ?? Ουτε στους κυνοδοντες που υποτιθεται ειναι πολυ πιο επιπονη η διαδικασια δεν ηταν ετσι ..Στην αρχη σκεφτομουν μηπως φοβηθηκε ειδε ονειρο κτλ αφου ειχαμε εξαντλησει την πιθανοτητα του ντεπον ..Αλλα τρια συνεχομενα βραδυα να το πηγαινει ετσι ?? Τι στο καλο !! Τουλαχιστον χτες βραδυ ηταν πιο ηρεμη κ θελω να πιστευω οτι σιγα σιγα θα το ξεπερασει ..αλλα τετοια κλαματα που ακουστηκαν περιεργα ..θελω να πιστευω οτι δεν εχουμε τσιμπησει καμια ιωσουλα γιατι τοτε κλαψτα χαραλαμπε ..παλι δεν θα μας κατσει να κανουμε παρτυ γενεθλιων στις μεγαλες την βλεπω εγω την δουλεια .. :roll:

Σωσω καλη η συναυλια ?? Κ μεις σημερα προς γιουβαρλακος θα το παμε ..Εχω πιει καφε αλλα δεν ανοιγουν τα ματακια μου ..Παω να κανω εναν ακομα μπας κ ερθω στα ισια μου ..

Αντε καλημερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Τα εχω δει λίγο μπαστούνια αυτόν τον καιρό με πολύ δουλειά, διάφορα υγείας, θέματα με νταντάδες, επαγγελματικά ταξίδια κλπ αλλά αντέχω!!!

Θέλω πολύ να σας δώ και λίγο ιδιεταίρως την Μαρία και την μπεμπούλα μας!

Μολις κανονίσετε στείλετε και κανένα sms γιατί την χάνω την μπάλα και σπάνια μπαίνω.

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

μπήκα στα γρήγορα να πω ένα "γεια" ...μην νομίζετε οτι σας σνομπάρω κιολας!

Δεν είμαι στα πολύ καλά μου αυτες τις μερες....ψυχολογικά χαλια.....

Σωματικά καλά αν και η κοιλιά φουσκώνει ασταμάτητα! Στην 1η εγκυμοσύνη είχα μια κοιλαρα τεράστια! Ολοι νόμιζαν οτι εχω διδυμα....ε, τώρα θα νομίζουν οτι έχω τρίδυμα! :lol:

Ο Χριστόφορος μια χαρά....εφτιαξε λίγο το πρόγραμμα του ύπνου του και εχει ηρεμήσει λίγο....

Τωρα θα πάω λαϊκη για φρούτα και λαχανικά.... σημερα θα κάνω γεμιστα....

Σωσω καλή η συναυλία;

Ειρηνάκι μου ελπίζω τα θεματα υγείας να είναι περαστικά..... όλα τα άλλα φτιάχνουν..... φίλα μου το μπεμπουλίνι σου!

Ευα η μικρή καλα;;;;; Ελπίζω να μην είναι ίωση.

Τόοοοοονιααααα! Που είσαι καλε; Όλα καλά; Τα μικρά;;;;

Πάω...... Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες πηγαμε σε 1 συναδερφο την γνωστη συναδρφο που κανω παρεα τελευταια..και παλι ψησαμε..η μικρη τυπος και υπογραμμος..εχει και πεζοδρομιο να παιξει..και κανα 2 μουλικα ΑΚΟΜΑ..1 χαρα..11 γυρισαμε..αυτη τη φορα ηταν και ο νατρας μου..

σουπερ..και κανα 2 γιατροι..και οι γειτονες απο διπλα της κοπελας..

καλ η συναυλια..δε το περιμενα.,.

μετα κοτονεον..ξενυχτι..

παιζει και ο θανασης παπακωνσταντινου τωρα...αλλα δε ξερω..και εισητηριο και ντνατου..παει πολυ.

πληρωσατε εκτακτη ισφορα;;εμεις ναι..

εγω δουλεια..

ανμ περιμενυμε να ανοιξεις το καινουργιο..\

ρε παιδια τι γαλα να δωσω μετα τα 2;;;

ανοιξα κια θεμα..

και γω δεν ειμαι πολυ στα καλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν ..

βαλτε κ εμενα στο κλαμπ δεν ειμαι καλα ..μα καθολου καλα λεμε .. :( Κ καλα πες μαριλου σε επιρεαζουν οι ορμονες του πιτσιρικακιου εσυ σωσωκα τι εχεις ??

Εγω κοντευω να κλαταρω ..Σας εγραψα καπου παρακατω πιο πριν δεν ξερω ποτε τελοσπαντων γιατι εχω χασει την μπαλα τα δικα μας κατορθωματα ..παιδια πλεον το θεμα εχει ξεφυγει με τις μικρες κ δεν ξερω τι να κανω ..Η Σοφια - Νικη διδυμομπελας με εννιαιο μετωπο απεναντι στα παντα ..Μας βγαζουν τωρα το χουνερι δεν κοιμαμαι τα μεσημερια ..Κ φτανουν κ το μικρο σε κατασταση αμοκ με την υπερενταση γιατι αυτο το δολιο νυσταζει αλλα που να κλεισει ματι οταν βλεπει τις αλλες δυο να οργιαζουν ..Δοκιμαζω να την βαλω για υπνο πχ στο δωματιο μου με ενα παλιο παρκοκρεβατο που μου εδωσε μια φιλη μου που της ελεγα προσφατα τον πονο μου ..με το που το βλεπει βγαζει καντηλια ..Επιπλεον εχει μαθει οταν κοιμαται να κοιμαται μαζι τους η τελοσπαντων να τις εχει στο ιδιο δωματιο ..

φΡΙΚΑΡΩ ....γιατι εστω κ οταν καθομαστε ομορφα κ τους το θετω επι το πατωματος - καπεως- κρεβατεως κτλ οτι το μικρο χρειαζεται να κοιμηθει κ με τις παλαβομαρες τους δεν το αφηνουν κανουν με τρομερη επιτυχια τις κινεζες ..

ΦΡΙΚΑΡΩ ΞΑΝΑ..

Παλευω με το μικρο που εχει φαει τα λυσσακα του μερες τωρα κ ο ισκιος του του φταιει δεν ξερω γιατι ..τελικα ευτυχως παναγια μου ιωση η οτιδηποτε αλλο δεν εχουμε οποτε προς το παρον την γλιτωνουμε ..Την Δευτερα ξεκινανε οι μεγαλες παιδικο - ΕΠΙΤΕΛΟΥς ..βαλτε εδω χειροκροτηματα κτλ ..- κ ελπιζω ειλικρινα να μπουμε ξανα σε μια σειρα γιατι απο τις διακοπες κ επειτα το εχουμε χασει τελειως το τρενο ..Δεν ειναι οτι δεν θα μου λειψουν τα παιδακια μου ομως εχω κουραστει ..

τα ειπα κ δεν ηρεμισα παω για τσιγαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, γεια σας!!!! ειπα να περασω και γω μια βολτα απο δω :D:D:D

τι κανετε κοριτσια??? αν και τα διαβαζω τα νεα σας μην νομιζετε...επειδη δεν γραφω,πως δεν ενημερωνομαι κιολας :lol::lol:

ευακι υπομονη ολα θα φτιαξουν,περνανε και οι μικρες τα σταδια τους!!! τωρα θα ηρεμησεις λιγο με τον παιδικο.

Μαριλου,ολα καλα κοριτσακι εεε?? μπραβο πολυ χαιρομαι για σενα!!! αααα και γω νομιζω πως ειναι αγορι, στο ειπα???

Μαρακι βλεπω στο fb φωτο απο το μαγαζι του αδερφουλι και πρεπει να ειναι σουπερ ;);)

τονια ολα καλα??

σωσω και ειρηνη =;=;=;=;=;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα στις μανουλες που δεν την παλεύουν!!! Κι εγω μέσα εννοείται!!! Καλε Σωσω τι να ανοίξω???!!! είμαι και λίγο άσχετη απ'αυτα! Αν κατάλαβα καλα όταν φτάνει ένα θέμα στις 100 σελίδες ανοίγεις άλλο? αν ναι τότε τιμή μου αλλα νομίζω ότι το σήμα κατατεθέν του Ηρακλείου είναι το ΤΡΕΛΛΑ παιδάκια Ηρακλείου by Σωσω!!! Εσυ είσαι η νονα και πρέπει να παραμεινεις και να κανεις το sequel number 3!!!! Άσχετο αλλα ένα γαμημενο μπάνιο 2 επί 2 πόσο καιρο μπορει να χρειαστεί????? :evil::evil::evil::evil: είναι να μη μπλεξεις με μαστορους!!! Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του και κατάντησε το γιοφυρι της Άρτας πια!!! ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ!!! Μαριλου μου είναι της εγκυμοσύνης όλα αυτά και δε σε παρεξηγει κανεις!!! Κωλοφαρδουλα!!! Αλοιμονο σε μας τις υπόλοιπες που είμαστε έτσι και χωρίς δικαιολογία!!! Η Τόνια που εχαθη καλε??? ευακι ευτυχώς με τον παιδικό γιατί μεγαλο ζόρι τραβας βρε πουλάκι μου! Άντε θα πάρεις μια ανάσα τώρα και θα είσαι καλύτερα!!! Σωσω μια απορία!!! Όταν πάτε σουσι το Μαρθουλινι ΤΙ ΤΡΏΕΙ???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωει κρακερ γαριδας...και κανενα νουντλς...και εννοειται γρανιτες...

δε χρειαζεται ανμ να παει 100...οποτε θελεις το ανοιγρεις..οποτε περιμενουμε να το ανοιξεις;..πως τα πας με τη μικρη;;

βρηκατε τους ρυθμους σας;;το ιταλακι;ς;ποτε επιστρεφεις δουλεια;;

ευα γιατι ετσι ρε;;αντε να πανε παιδικο να ησυχασεις..

καλε τι λες..ακου σε εκει δε θελεις τα παιδια σου..εγω παω κεντρο και λεω..ουφ..ας ξεσκασω!!

χαχαχα!!

σπιρτουλι ολα καλα με τισ αλλεργιεες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει ειναι καπως καλυτερα τα πραγματ τωρα.... πινει ειδικο γαλα και προσεχουμε τι τρωει... του εδωσα πορτοκαλι περασμενες μερες και εκανε παλι αιμα στα κακα το καημενο αλλα οκ!!

τωρα που βαλαμε και φαγητακι μηπως αρχισει να περνει τα πανω του λιγο...αυριο εχουμε παιδιατρο και βλεπουμε...

αμν ποσα κιλα ειναι η μπουμπου σου?? ολα καλα με τον θηλασμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες!!!! Τι κάνετε κοριτσαρες? εγω συνεχίζω το τσιγγαναριο μου, αλλού τα ρούχα αλλου τρώω αλλου κοιμάμαι και κάνω μπάνιο και σ' όλο αυτο το χαμο κωλοσερνω και το μπεμπουλινι το καημενο που μας χαμογελάει συνειδητά πλέον κι έχουμε κατουρηθει όλοι πάνω μας!!!! Με το θηλασμο σπιρτουλη όλα τέλεια πια χάρη στην Αντωνία!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: πήγαμε παιδιατρο στις 14 Σεπτέμβρη και ήταν 4,850! Ο γιατρός μου είπε μια χαρουλα είναι η μπουμπου!!! Τρώει καλα!!! Αφου μου κάνετε την τιμη για το θεματακι, το ανοίγω και θα τα λέμε απο κει!!! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...