Μετάβαση σε περιεχόμενο

EΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ...


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ,ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ UTROGESTAN 200MG ΠΡΩΙ,ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ.ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΧΑΣΩ??? :(:(:( ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ,ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ UTROGESTAN 200MG ΠΡΩΙ,ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ.ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΧΑΣΩ??? :(:(:( ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??? :(

elinoylini μου μην αγχωνεσαι καταρχην!! εχω ακουσει παρομοια εμπειρια και λιγη προσπαθεια ολα πηγαν καλα!!!! θα σου συνηστουσα να μεινεις ξαπλωμενη και ηρεμη....το utrogestan το εχω ακουσει και κανει πολυ καλη δουλεια!! καλη επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς (ξέρω ότι είναι ιδιαίτερα αγχωτικό αυτό που περνάς) και να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου...

Καφέ υγρά είχα σε όλες τις εγκυμοσύνες μου, μάλιστα σ'αυτήν που διανύω τώρα πήρα άπειρα utrogestan

σε όλο το πρώτο τρίμηνο...αίμα κόκκινο δεν είχα ποτέ αλλά έχω ακούσει ιστορίες κοριτσιών εδώ μέσα που είχαν παρόμοια εμπειρία και τελικά όλα πήγαν καλά. Μία φίλη μου είχε αίμα (κόκκινο) σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη και παρέμεινε ξάπλα στο κρεβάτι για πολύ μεγάλο διάστημα όμως όλα πήγαν καλά και τώρα η κορούλα της είναι 2 χρονών!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kopela mou. Den kserw ti mporei na simenei gia thn dikh sou periptosh to aima alla sthn teleftea mou egkumosunh akrivos thn hmera pou htan na mou erthei h periodos mou eixa katakokkino aima gia 2 meres peripou, eftuxos tote den iksera pos eimai egkuos alios tha eixa saltari apo to anxos mou kai ton deftero mhna (sthn 7h evdomada) eixa roz ugra alla tote iksera pws eimai egkuos kai trexame sto giatro gia uperixo...Opos fenete kamia fora to soma mas ta kanei auta tous protous mhnes sinithos ths hmeres pou kanonika tha eixame periodo..Makari na pane ola kala kai na einai gero to sporaki sou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι δεν εχω να πω κατι περισσοτερο απο τα αλλα κοριτσια...

ευχομαι να ειναι γερο κ δυνατο το σπορακι σου κ να πανε ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο.ολα να πανε καλα.προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και ξαπλωσε να ξεκουραστεις.πηρες τα αποτελεσματα της χοριακης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ......ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΕΛΛΙΧΘΗΚΕ ΚΑΛΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... :cry: ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι...ξερω ειναι δυσκολο να μην στεναχωριεσαι...η προσωπικη μου εμπειρια...το δεκεμβρη εμεινα εγκυος...αρχες του χρονου το εχασα....οπως εσυ...και τωρα κοντευω να κλεισω τον τριτο μηνα....μην τρελενεσαι...θα ερθει ενα καινουργιο γερο σπορακι....εγω δεν χρειαστηκα κατι..ουτε καν στο γιατρο πηγα....αφου μετα απο μια βδομαδα η χοριακη μηδενιστηκε.....

πολλα φιλια και ευχομαι οτι καλυτερο απο δω και περα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.

Επειδή είχα και εγώ παλλίνδρομη θα σου δώσω μια συμβουλή ψάξε να βρεις την αιτία και μην πάς στην τύχη μπορεί να ταλαιπωρηθείς με τις εξετάσεις αλλά μετά θα είσαι σύγουρη.

Και μην πιστευεις τους γιατρούς που λένε τυχαίο γεγονός.

Φιλιά!!!!!!!!

Ότι θέλεις με ρωτάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο!! Εύχομαι σύντομα να συλλαβεις ξανά και να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Αν και αργα θα σου πω πως στην κόρη μου είχα καφε υγρα ολο το πρωτο τριμηνο και περασα το μεγαλύτερο μερος της εγκυμοσυνης μου με προγεστερόνη και γιουτοπάρ!! Τωρα στην μικρή ειχα 28 μέρες αιμα και ημουν με προγεστερονη και ενέσεις!! Η μικρή κρατήθηκε ομως και παρολλο και τα υπολοιπα προβληματα που αντιμετωπίζουμε προχωράμε καλα!!! Να εχεις πίστη, πολλες εχουμε αντιμετωπισει πολλα προβληματα και τα εχουμε καταφέρει!! Θα τα καταφερεις και εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ,ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! :) ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΙΣΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΑΧΝΑ ΚΑΦΕ,ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ "ΟΝΕΙΡΟ"...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ"!!!ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...