Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

kalimera files mou!!ti mou kanete?ego mia xara!!!

lagonisi gurises apo tis diakopes?

Labrinip k Newlife kala na perasete!!!

Twiggy mou ti leei i koilitsa?fouskonei? :D na sou po..perneis akomi ta utrogest?

Kon21 k emeis tha ta kataferoume!!!! :P tha ginoume k emeis manoules!!

polla polla filia se oles!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου μαριαααα! καλα, δεν εχω φουσκωσει ακομα φυσικα, λιγο πρησμενη ειμαι αλλα ειναι λογω εντερου και ορμονων! ολα τα παιρνω ακομα!! και ουτρο και σαλοσπιρ και ολα οσα δινουν μετα την εμβρυομεταφορα!! μεχρι να κλεισω τον 3ο με το καλο... τι να κανουμε, υπομονη! εσυ ολα καλα? πηγες διακοπουλες?

φιλια, φυσικα και θα τα καταφερετε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΚΑΙΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ....ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΨΑΧΝΩ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ.ΔΕΚΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ΄τι κάνει η ευχάριστη παρεα εμείς μια χαρα έχουμε λιώσει στα μπανια και στον ήλιο, η μικρή φοβάται όταν την βάζω μεσα αλλα τρελλαίνετε να πλατσουρίζει στην ακρούλα.

Twiggy φουσκωσα εγώ αντί για σενα χα χα έχω πάρει 3 κιλάκια απο την καλοπέραση και την κρεπάλη πολύ ταβέρνα πρέπει να μαζευτώ λιγάκι γιατί νομίζω το πάχος εμποδίζει την σύλληψη στην εξωσωματική. Αχ να ερθει ο Σεπτέμβρης να βάλω τα παγωτάκια μου.

Πολλα φιλια σε όλες.

Λία φιλάκια στο θαυματάκι σας αλήθεια είχες κλειστες σάλπιγγές γιατί κι εγω το ίδιο έχω αλλα ο γιατρός που πήγα αντι να μου τις ανοίξει με λαπαροσκόπηση της εκλεισε εντελώς με λέιζερ...

ΥΓ. Σχετικα με το Ελενα δεν εχω καλή εμπειρία και ιδιαίτερα απο τον Παπαριστείδη... εχω ακούσει καλά λόγια για το Αττικό νοσοκομείο και το Αλεξάνδρα τν Λουτράδη αν έχεις Ικα όμως και πάλι πληρώνεις και με τα φακελάκια είναι μικρή η διαφορά οπότε συνιστω ιδιωτικα. Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia μου! Πραγματικα με έκανες να κλάψω! Εγινε το θαυματακι και εύχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε όλα τελεια!!!!Μας δινεις πολυ κουραγιο και δυναμη! Σκεφτομουν χθες μετα απο 4 μερες καθυστέρηση,αν και αδιαθετησα που ήταν το πιο φυσιολογικο για μενα με τοσα προβλήματα, πως ότι και αν αντιμετωπιζουμε όσο μεγαλο και να ειναι το προβλημα μας θα πρεπει πάντα να ελπιζουμε! Ο θεούλης ειναι παντα εκει και μας ακουει...φιλια πολλα :D Ελπιζω καθε μερα που θα μπαινω να βλεπω τα νεα σας να ειναι σαν αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη δεν πειραζει που το εχεις ριξει εξω, το χρειαζοσουν!!! απο Σεπτεμβρη μαζευεσαι!! καλο υπολοιπο διακοπων.. :)

ρενακι κι εγω απο Ελενα δεν εχω καλη εμπειρια.. Εκανα μια σπερματεγχυση με τον Γαβαρη που ειναι λιγο ο,τι να 'ναι και εχω ακουσει οτι το τμημα εξωσωματικης δεν ειναι απο τα καλυτερα.. Ομως εχω ακουσει οτι καλη δουλεια εκει κανει ο Παπαριστειδης..Δεν ξερω τι να σου πω, καταλαβαινω το θεμα των χρηματων αλλα επειδη και η εξωσωματικη θελει πολυ προσοχη δεν εχει και νοημα να κανεις πολλες "μη σοβαρες" προσπαθειες ..Τελικα τα ιδια χρηματα χαλας... Ψαξε το λιγακι...Σου ευχομαι καλη τυχη!!

φιλια σε ολες... καλη δυναμη, μην χανετε τις ελπιδες σας... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou!!!

Twiggy k ego mia xara!!perimeno na rthei o Septembris :D ...imoun 5 ebdomades diakopes!upomoni k konteueis na kliseis k ton trito!! :)

Labrinip apolauseto tora pou mporeis...k meta ta xaneis!

teri o theos mas akouei k tha mas to dosei k emas,apla tin katalluli stigmi!!

filakiaaaa pollaaaa se oles!

YG.mipos kserei kamia i stroumf ti kanei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας.............είχα μέρες να μπω στο pc και για αυτό με χάσατε...................έχω να σας πω ευχάριστα νέα........πήγαμε για τον υπέρηχο... όλα καλά δόξα το θεό...αλλά θα συνεχίζω κρεβάτι καναπέ καναπέ κρεβάτι.......αλλά χαλάλι................φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου......σε οσες θα προσπαθησουν το Φθινόπωρο ευχομαι ΔΥΝΑΜΗ...ΠΙΣΤΗ...ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...και ολα θα πανε καλα!!!

Θα ήθελα κάποια στιγμή που θα κραταμε τα μωράκια μας στην αγκαλια μας.....ολα αυτα που περασαμε και περναμε.....να υπάρχουν στο μυαλό μας σαν μια θολή ΑΝΑΜΝΗΣΗ :):)

Lia χάθηκες αγαπούλα....μας πεταξες το υπέροχο νέο και εξαφανΙστηκες.....περιμενουμε νεα σου...

Ευχομαι καλό τριήμερο!!! και σε όσα κοριτσια γιορταζουν (Mariaaa Marikaki κλπ)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ....ΦΕΤΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τις μελλοντικες μανουλες και εννοω ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ γιατι όλες θα γίνετε μανούλες σύντομα. Εμεις περναμε υπέροχα η μικρή εχει γίνει αλλος ανθρωπος τρωει κοιμαται και παίζει με την ψυχή της. Αχ κορίτσια σας εύχομαι απο καρδιας σύντομα να κυνηγατε και εσεις ενα μικρό παιδάκι που θα σας σφίγγει και θα σας φωναζει Μαμα Σ΄'αγαπω Ζω ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. Υπομονη η Πσναγια μας και η Αγια Ειρηνη θα μας τα φερουν τα παιδακια και παλι.

Πολλα φιλια και Χρόνια πολλα σε όσες και οσους γιορτάζουν.

Παω για βουτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο και λαμπρινη να ειστε καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας!! ωραιο να εισαι γονιος ε? ολοι θα το νιωσουμε σιγα σιγα και αυτο να ειναι το πιο σημαντικο απο ολα!! ευχομαι η παναγια να βοηθησει και τις υπολοιπες συντομα να πλησιασουν στο ονειρο!!

σκιουρινα μπραβο, ολα καλα.. υπομονη ειναι δυσκολα στην αρχη αλλα αξιζει!! εδω ειμαστε να τα λεμε οταν χρειαζεσαι!!

πολλα φιλια σε ολους και καλες διακοπες σε οσους λειπουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλες μου γλυκες καλησπερα!!!!!!!!!!τι κανετε?????σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!!! πηγα για υπερηχο προχθες και ειδα τον σακο!!!!τι τελεια εμπειρια!!!!ειμαι 5 εβδομαδων (δεν το πιστευω ακομα)σας ευχομαι και εσεις συντομα να το νιωσετε!!!!μακαρι να με βοηθησει η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!! φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!και στον μικρο μας Χρυσοβαλαντη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha to kratiseis Lia mou se ligous mines!!!! :D ante tin epomeni fora tha akouseis k kardoula!!!!

skiourina ti euxarista nea?mprabo kopela mou, ola kala tha pane!

daddy ta les panta toso uperoxa..pou mono pou ta diabazo iremo!!!se euxaristo para polu!!!o theos na sas exei kala!!!

lagonisi mou se euxaristo gia ta xronia polla!!!exo tin timi na exo auto to uperoxo onoma :!:

labrinip ti uperoxes lekseis e??

twiggy mou,giorgo k se ola ta koritsia filakia polla k kala na perasoume oloi aurio!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα!!!!!!!!χρονια πολλα σε ολες και ολους που γιορταζουν σημερα!!!!!!!! :D:D μαρακι μου χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις!!!!!τι κανετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip μου και οι δυο σαλπιγγες μου ηταν τελειως κλειστες......αλλα κανενας γιατρος δεν μου εδωσε απαντηση για το πως εγινε!!!!!!σου ευχομαι οπως και σε ολους να σας πανε οπως επιθυμειτε φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaaa χρονια σου πολλα και σε οσους γιορταζουν σημερα...

λια μου μπραβο, με το καλο να ακουσετε καρδουλα!! απιστευτο ετσι? κι εγω ακομα δεν το πιστεω, σαν ψεμα ειναι... σε λιγο καιρο ομως θα το χωνεψουμε για τα καλα.. ;)

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!πραγματικα ειναι απιστευτο!!!!! το ονειρο μου γινετε πραγματικοτητα σιγα σιγα.......ευχομε να το νιωσουν ολες!!!!!!!!!δεν υπαρχουν λογια.....καθε μερα που περναει ευχαριστω την ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ!!!!!!!!!!!!!!! φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, κοντεύουμε να γυρίσουμε και ανυπομονώ να έρθει ο Σεπτέμβρης να κάνω την εμβρυομεταφορα. Για την ώρα απολαμβάνω την μικρή Χρυσοβαλλαντίτσα μου που πλατοσυρίζει στα νερα έχει αρχίσει και παπαγαλίζει λογάκια και μας τρελένει τα λέει όλα με τον δικό της τρόπο.

Λία μου φοβερα τα νέα σου όλα θα πάνε μια χαρα με το καλό γλυκεια μου.

Twiggy πως πάμε το μωρακι μας το ενιωσες ή είναι νωρίς ακόμη; εγω την μικρή την καταλαβα σαν ενα μικρό φτερούγισμα στην κοιλια μόλις μπήκα στον 4ο, αλήθεια ο γιατρός έκανε καμια προβλεψη για φύλο; αυχενική κοντέυετε ε; πολλα φιλακια να προσέχεις

Σκιουρίνα μου πολλα φιλια ηρεμία και χαλάρωση και ο θεος ξέρει καλήτερα απο μας με το καλο να κάνετε την αυχενικη!

Λαγονησι που είσαι διακοπουλες ; ολα καλα χαλάρωσε και ίσως το μπεμπακι έρθει απο μόνο του,

Μαρια χρόνια πολλα και η παναγίτσα να σου φέρει πολύ συντομα το παιδάκι που επιθυμείς.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λαμπρινη!! καλο υπολοιπο διακοπων και με το καλο η νεα προσπαθεια!!εγω εδω υπομονη 2 βδομαδες ακομα για την αυχενικη.. εχω αγωνια γιατι εχουμε καιρο να το δουμε το σπορακι και οσο να ναι...Μολις διαβασα και κατι ασχημα νεα απο μια αλλη κοπελα και στεναχωρηθηκα.. Ειναι κριμα καποιες φορες αυτα που συμβαινουν και αδικα.. Εμεις που εχουμε ταλαιπωρηθει τοσο τα ξερουμε αλλα ποτε δεν τον χωνευεις τον πονο.. Τελοσπαντων.. ειπαμε αισιοδοξια.. παμε για τα καλυτερα!!!πολλα φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou..ti kanete?

labrinip mazi ton septembi.... :D euxaristo polu gia tis euxes sou..sou euxomai k ego na se xarisei i panagitsa mas ena gero 2o paidaki!

egkuoules mou na prosexete!!min kourazeste!!!na xaideuete tis koilitses sas k na skeftosaste thetika!!!

filakia polla se oles...kalo bradu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ειμαι καινουργια στο φορουμ με λενε κατερινα????εχω παντρευτει εδω και τρια χρονια και ξεκινησαμε προσπαθεια για μωρακι αμεσως αλλα τελικα τιποτα....αποφασισαμε με τον συζυγο μου να παμε στους γιατρους για εξετασεις, και το προβλημα το εχει ο αντρας μου εχει αδυναμο σπερμα καναμε δυο εξωσωματικες αλλα δυστυχως αποτυχημενες?????πηγαμε και σε ενα αντρολογο και μας ειπε οτι εχει κιρσοκηλη μας ειπε να κανει εγχειριση και θα δυναμωσει το σπερμα ξερετε κατι πανω σε αυτο το θεμα ευχαριστω περιμενω απαντηση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κατερινα και καλως ηρθες.. απο ο,τι γνωριζω οι γνωμες διίστανται οταν προκειται για κιρσοκιλη. Καποιοι προτεινουν εγχειριση ενω πολλοι υποστηριζουν οτι μπορει η επεμβαση να εχει χειροτερα αποτελεσματα :? Αφου μπηκατε στη διαδικασια εξωσωματικης ομως δεν εχει τοσο σημασια το σπερμα αφου διαλεγουν παντα τα καλα και κανουν και μικρογονιμοποιηση..Η γνωμη μου ειναι να ψαξεις λιγακι τι δεν πηγε καλα στις 2 προηγουμενες προσπαθειες και στην αναγκη να αλλαξεις γιατρο ή κεντρο. Σου ευχομαι ολοψυχα η επομενη προσπαθεια να ειναι η τυχερη σας και να μην ταλαιπωρηθειτε αλλο... πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω για αδυναμο σπερμα - κυρσοκυλη!!!!!σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και συντομα να γινεις μανουλα!!

μαρακι τι κανεις????φιλακια!!!

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε????διακοπουλες?????καλα να περασετε!!!!!φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...