Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!! ηθικο ακμαιο? γεμιζουμε μπαταριες?

λια μου ολα καλα, ακομα συγκρατημενη αλλα αισιοδοξη! τωρα θα ξαναπαω τελος του μηνα για την αυχενικη διαφανεια που ειναι η πρωτη πολυ σημαντικη εξεταση! ευχομαι να πανε ολα καλα και μετα ελπιζω να χαλαρωσουμε λιγακι..

μαζεψτε δυναμεις γιατι ερχονται τα ωραια!!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάρες! Φέυγουμε επιτέλους για Κιάτο ολα καλά! Πάω να γεμίσω μπαταρίες για το Σεπτέμβρη. Twiggy ολα καλα με το καλό και η αυχενιική. Μαρία πολλα φιλια!

Λία αντε να έρθει να πάρεις σειρά.

Φιλια σε όλες να χαμογελάτε!

Φιλια και στα μωράκια που έρχονται και που θα έρθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινι καλες διακοπες!!!!να περασεις καλα και να γεμισεις μπαταριες!!!λια μου κατι μου λεει οτι αυτος ο οκτωβρης θα ναι μαγικος!!!τουιγγι θα περασουν οι μερες και για την αυχενικη..καλη συνεχεια!!!να δω κι εγω πως θα περασει αυτη η βδομαδα...οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη καλες διακοπες ,να περασετε ομορφα!!!!

κουαντο κουραγιο.. ειναι ζορικα πολυ στην αρχη, θες να χαρεις αλλα συγκρατεισαι.. και καθε βδομαδα κι αλλη αγωνια!! αλλα οκ θα τα καταφερουμε!! θετικη σκεψη παντα! :)

φιλια σε ολους, καντε βουτιες και για μας!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλες μου γλυκες!!!!!!καλημερα!!!!!!!!!!!! :D:D:D εγινε θαυμα!!!!!!!!!!!!!

ειμαι εγκυος!!!!!!!!απιστευτο και ομως αληθινο!!!!!!!!!!!!!!!!εχω τρελαθει!!!!!!!!πραγματικα για μενα ειναι θαυμα!!!μετα απο 3 εξωσωματικες ηρθε μονο του χωρις .....πονο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια τι λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αληθειαααααααααααααααααααααααααα;;;;;;;ααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] συγχαρητηριααααααα!!!!!!!!χριστε μου τι υπεροχα νεα ειναι αυταααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον απο τα πολλα ααααααααααααα ξεχειλωσε τη σελιδα σορρυ!!!!!!!!!!λια ειναι τα πιο ομορφα νεα που θα μπορουσα να ακουσω!!!!!πω πω!!!που ειναι τα κοριτσια να γιορτασουμε!εκανες τεστ χτες;πωπω ερχεται απο κει που δεν το περιμενεις τελικα!!!θαυμα !!!να προσεχεις τωρα κουκλιτσα!!!τι τελειο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να πανε ολα καλα!!!!!!δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ το ειχα αναγκη!!!!!!!εχω καθυστερηση αρκετες μερες!!!!!τελευταια μου περιοδος ηταν 25/06 αλλα ο κυκλος μου ειναι 36 μερες!!!!!!εβλεπα κατι περιεργα ονειρα....τοσες μερες....για κατι τεστ κα χοριακες και ελεγα μπα....επειδη το θελω πολυ εχω επειρεαστει!!!!!εχθες δεν αντεξα και πηρα τεστ απο φαρμακειο ,το εκανα οταν ειμουν μονη στο σπιτι και δειχνει ++++++++++σοκ!!!!!!!παω στην πεθερα μου το λεω και μου αγοραζει και αυτη ενα τεστ το κανω ++++++++++++++!!!!!λεω πλακα μου κανει!!!!!!!!και το πρωι πηγα για β χοριακη και ειναι 451!!!!!!!ειμαι επιτελους εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!ειναι απιστευτο αυτο που ζω κοριτσια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου η χαρα ειναι απεριγραπτη!!!ειδες που χαλαρωσες και το αφησες για οκτωβρη;ευχομαι να πανε ολα καλα και για τις δυο μας και να κανουμε παρεουλα!!!!!!!!!!τι υπεροχα νεα εχω χαρει παρα πολυ!!μα που χαθηκαν ολες; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τωρα θα τα λεμε!!!!!!φοβαμε ομως παρα πολυ!!!!!εσυ ξερεις καλυτερα τους φοβους και τις ανυσηχιες!!!!!!!!!!μακαρι ολα τα κοριτσια να τα καταφερουν!!!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ!!!!ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΚΤΙΜΙΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εισαι στο ηρακλειο πηγαινε μεχρι την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και ζητησε να σου δωσουν τη ζωνουλα,την εικονιτσα και το λαδακι της...να τη φορας να σε προσεχει..!!!!εγω φοβαμαι λιγο γιατι την αλλη φορα δεν προχωρησε..μεχρι την παρακευη που μας ερχεται θα το εχω ενα μικρο αγχος αλλα θα προσπαθω να ξεχαστω...ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου τι λες τωρα!!!!!????? :ymparty::ymparty::ymparty:ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! τι χαρα ειναι αυτη!!!!!

ειδες χαλαρωσες φαινεται και ηρθε το σπορι!!!!! τι προβλημα υπηρχε γενικα, δεν θυμαμαι.. αλλα και τι σημασια εχει τωρα?! μπραβο μπραβο, να παιρνουν κουραγιο και οι υπολοιπες!!! αντε θα κανουμε παρεα τωρα που ολοι ειναι στις θαλασσες...

με το καλο να δειτε και να ακουσετε το μωρακι σας!!!

πολλα φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia25 μπράβο γλυκιά μου........... συγχαρητήρια .......με το καλό...........

λαμπρινή καλά να περάσετε στις διακοπούλες σας.........γεμίστε μπαταρίες...........

twiggy θα περάσουν οι μέρες που θα πάνε......μέχρι την αυχενική ......όπως νιώθεις εσύ , νιώθω και εγώ........

εγώ κορίτσια σήμερα θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο.....και είμαι πολύ στην τσίτα......φοβάμαι από την μία , ανυπομονώ από την άλλη.....θέλω όλα να δείξουν καλά και για αυτό είμαι κάπως...........

σε όλα τα κορίτσια στέλνω τα φιλιά μου.........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΗΤΑΝ ΦΡΑΓΜΕΝΕΣ!!!!!!ΕΧΩ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΤΣΑ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΝΗ !!!!!!!

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!!!ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIA MOU!!!!!!!!!!DEN TO PISTEUO!!!!!!!!EGINE TO THAUMA!!!!!! [smilie=blob10.gif] THUMASAI POU STO EIXA PEI????POOOOOO EINAI APISTEUTO!!!EXO XAREI PARA MA PARA POLU!!!!PROSEUXOMOUN GIA SENA K LEGA TOSA POU EXEIS PERASEI MAKARI NA SOU RTHEI TORA ETSI....KAI SOU IRTHE!!!OLA KALA THA SOU PANE,EIMAI SIGOURI!!!!FILAKIAAAAA STIN KOILITSA SOU K SE SENA!!!KAI EXTHES TO BRADU SKEFTOMOUN NA SOU PO NA PAREIS KANENA TEST... :D

Skiourina kala apotelesmata na exeis!!me to kalo na deis to sporaki sou!!!

Labrinip kala na perasete!!!filakia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ!!!!!! ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλες μου!!!!!!!!!!!!!καλησπερα!!!!!σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!! σας ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να μας πανε ολα καλα!!!και συντομα ολες εγκυουλες!!!!!!και σε οσες ειμαστε να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!φιλακια πολλα πολλα!!!!!!!!!!και πολλες πολλες αγκαλιες!!!!!κοριτσια σας αγαπαω παρα πολυ!!!!αληθεια σας λεω !!!!!!!!!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια! Δεν θα το πιστέψετε κάτι με έτρωγε να μπω κι ας είναι αργα και ΝΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ !!!!!! ΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ! Μην ανησυχειτε καθόλου κορίτσια να προσέχετε και η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου θα σας προστατεύει όλες!

Τwigy Cuando και σε όλα τα κορίτσια πολλα φιλια!

Περναω πολύ καλά φιλακια και απο την μικρούλα μου!

Αχ πολυ χαρηκα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!! Τι φοβερα νεα ειναι αυτα Lia!!!! Συγχαρητηρια!!! Μου δινεις ελπιδες!!! Τελικα καμια φορα ολα ειναι θεμα τυχης σε αυτη τη ζωη!!! Φυσικα παιζει ρολο και η ψυχολογια η οποια θεωρω παιζει καταλυτικο ρολο σε ολα!!! Μπραβο σου κοριτσι και ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Ο θεος ειναι μεγαλος!! Φευγω επιτελους Ναξο αυριο για δεκα μερουλες!!! Να ειστε ολες καλα!!! Φιλια Lia,Twiggy, Labrinip, Cuando, Maria, Skiourina, και σε ολα τα κοριτσια στο φορουμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη βδομαδα κοριτσια και γιωργο!!

καλες διακοπες σε οσες φευγουν, να γυρισετε ξεκουραστες και αισιοδοξες για τα ωραια που ερχονται!!

κι εμεις σ αγαπαμε λια!!!!! :) κι εχουμε καταχαρει με τα νεα σου!! θαυματα γινονται αρκει να το πιστεψουμε!!!

φιλια σε ολους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia αυτά ήταν τα πιο υπέροχα, ευχάριστα, ανεπάντεχα νέα που θα μπορούσες να μας ανακοινώσεις!!!!! :lol::lol::lol::lol: Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη σου και εύχομαι να είσαι μέχρι το τέλος τόσο χαλαρή όσο και την ώρα της "σύλληψης"..... :P:P:P

Αυτά είναι θαύματα και εμείς που ακόμα το παλεύουμε πρέπει να τα βάζουμε πολύ καλά στο μυαλό μας...Για όλες θα έρθει η ώρα!!!!! Φιλια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΛΙΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ.....ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!

ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΑ ΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ :D

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.........ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...