Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Twiggy σ' ευχαριστω που ανταποκριθηκες αμεσως στο μηνυμα μου! Ειναι η 10η μερα σημερα εμβρυομεταφορας και εχω απο χτες πονους περιοδου εντονους σε σχεση με καποια αμυδρα μικροπονακια τις προηγουμενες μερες. Αιμα δεν εχω αλλα φοβαμαι μηπως μου ερθει η περιοδος και δεν προλαβω να κανω ουτε χοριακη. Την Πεμπτη μου ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη. Ο θεος βοηθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Twiggy σ' ευχαριστω που ανταποκριθηκες αμεσως στο μηνυμα μου! Ειναι η 10η μερα σημερα εμβρυομεταφορας και εχω απο χτες πονους περιοδου εντονους σε σχεση με καποια αμυδρα μικροπονακια τις προηγουμενες μερες. Αιμα δεν εχω αλλα φοβαμαι μηπως μου ερθει η περιοδος και δεν προλαβω να κανω ουτε χοριακη. Την Πεμπτη μου ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη. Ο θεος βοηθος!

καλη επιτυχια την Πεμπτη!!!υπομονη ειναι δυσκολο το ξερω...κι εγω παντως θυμαμαι ημουν σχεδον σιγουρη οτι ερχοταν περιοδος.. ολο στην τουαλετα ετρεχα! αντε να εχουμε ευχαριστα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια την Πεμπτη!!!υπομονη ειναι δυσκολο το ξερω...κι εγω παντως θυμαμαι ημουν σχεδον σιγουρη οτι ερχοταν περιοδος.. ολο στην τουαλετα ετρεχα! αντε να εχουμε ευχαριστα!!!!! :)

Twiggy μου δινεις κουραγιο! Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΤΑ ΥΨΗ +++++++++++++++++ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΗΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 5 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΝΤΑ ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μπήκα για ενα γρήγορο γεια!

Κουραγιο κορίτσια, εύχομαι σήμερα να διαβάσω καλές χοριακές νομίζω περιμένουμε την Liz & Stroumf μακάρι παναγίτσα μου να πέτυχε!!!!

Newlife ετοιμάσου οι πόνοι περιόδου είναι το πιο βασικό σημάδι εγκυμοσύνης το έχω εξηγήσει και επιστημονικά με το γιατρό μου. Αντε βρε με το καλό, και πέφτω μέσα ξέρει η twiggy.

Τwiggy φιλια στο μπεμπάκι σου αμα βγει και κοριτσάκι θα κάνω site μέντιουμ μετα χα χα!

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Labrinip μακαρι!!!! Αχ μη μου λες τετοια γιατι τρελλαινομαι απο χαρα!!! Εαν ειναι θετικη θα σε κερασω οτι θες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χα χα χα χα!!!!!!!!!!! Φιλακια προς το παρον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!τι κανουν οι εγκυουλες και τα μωρακια σας?????

καλη επιτυχια σε ολες που εχετε να κανετε χοριακη μακαρι να βγουν θετικες!!!!!!!

σημερα μιλουσα με μια που ειχε κανει 9 εξωσωματικες........και πετυχε διδυμα.... μου ανεβασε την ψυχολογια.....ανυπομονω ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΑΠΟΤΥΧΩ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν κανεις τεστ εγκυμοσυνης; Η φιλη μου εκανε εξωσωματικη και δεν αντεξε να περιμενει κι ετσι στις 10-11 μερες εκανε τεστ εγκυμοσυνης. της βγηκε η γραμμουλα λιγο αχνη αλλα ηταν εγκυοσ τελικα. τωρα ειναι στον 8ο μηνα και ολα μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou efxomai +++++++++++ thetikotates xoriakes!!!!!na to kapsoumeeeee!!ee???

bre labrini kamia problepsi k gia mena paizei??tha petyxei i epomeni pou tha ti kanw se ena xrono :shock::lol::lol: tha sou grapsw to eksoxiko mou ;););):lol::lol::lol::lol::lol: filakia koritsares mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο το βραδυ ειχα πονους περιοδου και σημερα ολη μερα τιποτα! Τι γινεται? θα μου στριψει! Αντε να δουμε μια μερα εμεινε!! Φιλιαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife αυριο πας για χοριακη?! ευχομαι να ειναι θετικη και να κανουμε παρτυ!!! κουραγιο... η μεγαλη μερα πλησιαζει!!!πολλα φιλια, καλη επιτυχια..

το στρουμφακι κανενα νεο ε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς για μένα τελειώνει εδώ , τουλάχιστον προς το παρόν, οι προσπάθειες των εξωσωματικών. Δύο χρόνια επιμονή, υπομονή δεν είχαν το επιθυμητο αποτέλεσμα. Εκανα χοριακη σήμερα και πιο αρνητικη δεν μπορουσε να είναι. Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα κι έγω και ο καλός μου πολύ. Δεν χάνω την ελπίδα μου. Ξέρω ότι θα γίνουμε γονείς κάποια στιγμή με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο. Πρέπει όμως να σταματήσουμε γιατί από δω και πέρα , η κούραση μπορεί να γίνει μπούμεραγκ και να ισοπεδώση την σχέση που με τόσο κόπο κτίσαμε.

Γι αυτο θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλους που προσπαθούν και επιμένουν να ελπίζουν στο όνειρο. Μην ξεχνάτε να επιβεβαιώνετε την αγάπη σας με τους συντρόφους σας, γιατί εαν χαθεί η αγάπη τότε δεν αξίζει να προσπαθείς. Θα σας επισκέπτομαι όσο πιο συχνά μπορώ

Σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου για την συμπαράστασή σας και τον "καλό" σας λόγο που πάντα βρίσκατε να μου πείτε. Να στε καλά.

Φιλιά

Ελίζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Πεμπτη Twiggy ευχομαι να πανε ολα καλα γιατι τα εχω παιξει! Ευχομαι οι ευχες σου να πιασουν τοπο!! ΤΙ αγωνιες περναμε ειμαστε ηρωιδες!! Φιλακιαχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liz78 ο,τι και να πεις εχεις δικιο σε καταλαβαινω και συμπασχω αλλα μην το βαζεις κατω η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια! Απ'οτι καταλαβα και το λεω στον εαυτο μου συνεχεια ειναι να μην μας γινεται η ολη διαδικασια εμμονη ιδεα αν και κομματακι δυσκολο! Σου ευχομαι ολοψυχα ν'αποκτησεις συντομα ενα παιδακι!! Στεναχωριεμαι πραγματικα μαζι σου.... περασε ομορφα το καλοκαιρι σου και ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελιζα λυπαμαι πολυ κοριτσακι.. :(

εχεις πολυ δικιο ομως σε αυτα που λες.. σημασια εχει να ειμαστε καλα με τον αντρα μας και να αναγνωριζουμε τα ορια μας, οχι να εχουμε εμμονες χωρις να κοιταμε τις συνεπειες.. Σας ευχομαι απο την καρδια μου να το ξεπερασετε συντομα ολο αυτο, να ξαναβρειτε ο ενας τον αλλο, να χαλαρωσετε... και να θυμασαι πως καποια στιγμη το μωρακι σας θα ερθει. Και τοτε θα ειστε πολυ ετοιμοι γι αυτο! σε φιλω, καλη δυναμη και καλο καλοκαιρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou,

twiggy kai katia ti kanete glykies mou egyoules? min mou agxoneste mono!

liza lypame polu..kserw einai dyskolo na kratas tis isoropoies otan pernas oles autes tis dokimasies, sigoura exoume to dikaiwma na mas pairnei apo katw kai logiko einai ...to shmantiko omws einai na mhn afinoume ton eauto mas ekei katw, na anevainoume kai me tin dynamh th dikh mas kai tou syntrofou mas na ksekiname apo tin arxh. mhn stamatas na exeis elpides, kalo 8a sas kanei ena deialeima na er8ete pali pio konta kai 8a deis ola 8a pane kala :)

newlife kalh epityxia kouklitsa mou gia tin pempth!!!!! skorpina kane ypomonh glykia mou prospa8ise na eisai iremh , sou euxomai kalh epityxia!!!

ta nea mou koritsia einai oti allaksa giatro kai pame gia 3 prospa8ia...exw iremisei arketa kai niw8w megalhterh asfaleia kai empistosinh.

daddy diavasa to post sou...den exw logia ,na sas exei kala h agia eirinh.:)

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexa93 σ'ευχαριστω για τις ευχες σου!! Ειναι καλος μηνας για τους Σκορπιους, ετσι λενε οι αστρολογοι (κοιτα να δεις που δινω σημασια και στα ζωδια τωρα!), ευχομαι να βγουν αληθινοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςςςςςς!!! Δεν πολυ μπαινω γιατι με το νινι σπιτι τρεεεεεχουμεεεεεε ολοιιιιιι!!!

Βασικα μονη μου το εχω...οποτε τρεχω εγω!!! :lol:

Σας σκεφτομαι ομως και σας ευχομαι τα καλυτεροτερα το συντομοτερο!!! Ο Θεος και η Παναγια να

σας κανουν μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Liz λυπάμαι πολύ εχεις δίκιο ότι και να πείς αλλα εννοείται οτι προέχει η σχεση του ζευγαριου, μείνετε έτσι δυνατοί και αγαπημένοι και ΄΄εχει ο θεός.

Τwiggy φούσκωσες καθόλου; μάλλον είναι νωρίς εγώ όταν είχα μείνει έγκυος απο τον 2ο μήνα άρχισα τα ρούχα εγκυμοσύνης για να το δείχνω παντού ενιωθα ότι είχα κάνει το μεγαλύτερο κατόρθωμα, μεγάλες στιγμές τουλάχιστον εμείς τις ζούμε στο επακρο μόλις τα καταφέρουμε.

Stroumf που είσαι ανησυχούμε ελπίζω όλα να είναι καλα.

Newlife ετοιμάσου αύριο για μια ΧΟΡΙΑΚΑΡΑ!!! αντε να σπάει η γκαντεμια.

Σκορπίνα κάνω προσευχούλα και για σενα να πάνε όλα καλά η Αγια Ειρήνη η Χρυσοβαλάντου μας να χαρίσει απλόχερα τα μωράκια σας.

Φιλια σε όλες

ΥΓ. Ξεχασα πήγα χθες στο γιατρο δεν μου είπε φυσικα το λόγω της αποτυχίας άν και βαράει τρελα ποσοστα το κέντρο όλες εγκυες ήταν εκτός απο μένα κλαψ. 3 στις 4 εμβρυομεταφορες είχε πετύχει εκείνη την εβδομάδα και μάλιστα οι δύο ήταν πάνω απο 40 αρα υπάρχει ελπίδα. Εγω μεταφέρω απο βδομάδα τα κατεψυγμένα απο το αλλο κέντρο και θα τα βάλω το Σεπτέμβρη.

ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου πολυ χαιρομαι που θα κανεις νεα προσπαθεια!!! ετσι σε θελω... δυνατα και τον Σεπτεμβρη θα εχουμε επιτυχιες!!

φυσικα και δεν εχω φουσκωσει!! :? εδω δεν εχω συμπτωματα καλε, μιλαμε σαν να μην τρεχει τιποτα! ασε ξερεις τι αγωνια! την Παρασκευη παω παλι για υπερηχο .. αντε να δουμε.. :roll:

newlife ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη αυριο!!

σκιουρινα καλη δυναμη, οι μερες θα περασουν, ευχομαι να μας εχεις ευχαριστα!!

ζαχαρενια μανα κουραγιο!! φιλια στο μωρακι σου..

πολλα φιλια σε ολους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...