Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Μπράβο Ζαχαρωτούλι μου.........επιτέλους όλος δικός σας ε? πολύ χάρηκα....

κοριτσάρες υπόλοιπες καλές χοριακές και φυσικά καλές εγκυμοσύνες..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα δεν αντεξα ακόμη κι απο τις διακοπές μπήκα σε internet καφε να μάθω τα νέα σας!

Twiggy ολα τέλεια πολύ χαίρομαι χαλάρωσε και απόλαυσε την ωραιότερη περίοδο της ζωής σου εγώ είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη ούτε εμετούς μόνο λίγη υπνηλία για 2 εβδομάδες στην αρχή και μετα τίποτα.

Katia ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ με το καλό μου μυρίζονται δύο μωράκια;

Αλεξα υπομονη και επιμονή ο επιμένων ΝΙΚΑ!!!

Cuanto πως πάτε; ευχομαι όλα να ερθουν όπως τα θέλετε!\

Daddy Cool φιλια στο μπεμπακο μας!

Φιλια σε όλες sorry όποια ξέχασα αλλα εχω αφήσει μπαμπα και μωρό εξω και περιμένουν.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΘΕΙΤΕ ΞΕΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΣΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο κανουμε σπερματεγχυση!!!καλη επιτυχια σε ολες!!!ζαχαρενια απολαυστε το μωρακι σας..λαμπρινη καλες διακοπες και μην σταματατε καμια προσπαθεια γιατι τα μωρακια ερχονται εκει που δεν το περιμενεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας σας!!!!newlife καλως ηρθες στην παρεα μας και σου ευχομε μια τεραστια χοριακη!!!

κατια συγχαρητηρια η χοριακη σου ειναι πολυ καλη να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

alexa υπομονη ....και δυναμη ....ειναι πολυ δυσκολο αλλα θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!

lagonisi καλες διακοπες!!!!και απο τον Σεπτεμβριο αρχιζει το τρεξιμο!!!!!

laprinip πως περνατε ???τι κανει η κουκλιτσα σου???

daddycool το μικρο ειναι σκετη γλυκα να το χερεστε....καλη ξεκουραση και καλες βουτιες!!!!

lollipop τι κανεις??τι κανουν οι μικρες πριγκιπισσες????ειναι κουκλες να τα χερεσε!!!!

κατερινακι τελειωνουν οι μερες.....ποτε γεννας???με το καλο και με ενα πονο!!!!

jannolino μην αγχωνεσε ολα θα πανε καλα του χρονου θα ειστε 3 !!!!! στρουμφ μην αγχωνεσε με το καλο να εχεις μια τεραστια χοριακη...!!!!vago και κοn τι κανετε??? ζαχαρενια να το χερεσε και να το δεις οπως επιθυμεις!!!!συγνωμη αν ξεχασα καμια!!φιλια πολλα πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε λια εισαι χειμαρρος!! ;) τα καλυτερα και σε σενα..

λαμπρινη ευχαριστουμε που μας θυμηθηκες!! καλες διακοπες, να περασετε σουπερ..

κουαντο αυριο ειναι μεγαλη μερα!!! καλη επιτυχια... :)

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexa πρεπει να μαζευτουμε ....και εγω για Σεπτεμβριο.....

κιαλο αγορακι????ΝΙΚΟΛΑΚΙ τι κουκλακι εισαι με τα ασπρα τα γυαλακια!!!!!!να τον χερεσε!!!! τι να κανω ειμαι λιγο χειμαρος δεν μπορω να μπαινω συχνα ...και προσπαθω να μην ξεχασω καμια!! :lol:

πως παει twiggy????εχεις ναυτιες και τα σχετικα????σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδια,σας ευχαριστω για το ενδιαφερον κι ας μην ειμαι στο ποστ της εξωσωματικης,(αν και μου αρεσει πολυ να περναω καθως εχω πολλες φιλες που παρακολουθω πως πανε :D ),εξαλλου ειμαστε ολοι μια παρεα και ολοι παλευουμε για το ιδιο!! :lol:

να χαιρεστε τα μωρακια σας,με το καλο να τα φερετε στον κοσμο οσες τα περιμενετε και με το καλο να μεινουμε ολες εγκυουλες συντομα

γιωργο τι χαρουμενο μωρο ειναι αυτο;η αληθεια ειναι οτι θα περιμενω τη μερα που γιορταζει η αγια και το θεωρω γουρι!!..την πηρα μαζι μου σε εικονιτσα και την παρακαλεσα,εχω φαει κι εγω το μηλαρακι και πιστευω να με βοηθησει καποια στιγμη κι εμενα!! :ympray::ympray::ympray:

ολα πηγαν καλα,αγχος μπολικο αλλα πηρα μαζι μου ολες τις εικονιτσες και τις κρατουσα σφιχτα...

Η σπερματεγχυση εγινε..ειχα δυο αυγα και τα δυο δεξια τελικα,εγω ειχα καταλαβει λαθος..και δεν σκασανε ακομη...

και τη φορα που εμεινα ηταν δεξια. ;) κι ενδομητριο 12,5..

ζοριστηκε λιγο να περασει το σωληνακι και μου ειπε οτι ηταν στενο το ανοιγμα της μητρας :!: και ηταν το μονο που με αγχωσε,γιατι ποτε πριν κανεις δεν ειχε παραπονεθει...τπ δεν πονεσα καθολου.Τα σπερματακια μας ηταν μια χαρα νομιζω πιο καλα απο ποτε!!!.Γενικα πεταξαμε μεσα 46 εκ με 98%κινητικοτητα,απο τα οποια τα 28εκ παρα πολυ γρηγορα...(ειχαμε 96 εκ που πριν τα πειραξουν ειχαμε ενα 59%κινητικοτητα με μεγαλυτερη μεση ταχυτητα απο οποιαδηποτε αλλη φορα,και πολυ γρηγορα 22%)

προσευχομουν καθολη τη διαρκεια για να μπορω να παραμεινω ηρεμη...ευχομαι να σκασουν τα αυγα,να ειναι καλα τα σπερματακια και να πανε ολα κατευχην...και την αλλη φορα την καναμε 14 του μαρτη..ευχομαι και αυτη η 14 ιουλη να ειναι η τυχερη μας φορα!!!εχω κουραστει πια!!!!και πριν μπουμε ηρθε μια μανουλα με τα διδυμακια αγορακια της,να ευχαριστησει τους γιατρους!!Το θεωρησα καλο σημαδι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo cuando !!!! sou euxomai olopsyxa na pane ola kala!!!! ta super zohra spermatakia na ftasoun ekei pou prepei kai na gonhmopoihsoun ta sporakia sou !!!!! mesa apo th kardia mou kalh epityxia, koita na eisai hremh kai oso mporeis na mhn eisai agxwmenh...kserw den einai eukolo alla pospa8hse :)

twiggh kai katia ti kanentai glykies mou?

lia pame dynata den to vazoume katw, mas vlepw na mazeuomaste polles apo septemvrh!!!

filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε παιδακια? γιωργο ο μπεμπης ειναι μουρλια!!!νικολ.. αντε με ενα πονο!! με ο καλο να ερθει το μωρακι...

λια μου ακομα ειναι νωρις για ναυτιες απο ο,τι εχω καταλαβει.. αυριο παμε γιατρο για να δουμε επιτελους τι γινεται εκει μεσα!! εχω πολυ αγωνια....

κουαντο σου ευχομαι ολοψυχα ΚΛΑΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! κι ετσι δεν θα χρειαστει να " μπεις" σε αυτο το ποστ ποτε!!!'

φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξα μου να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ..εγω φευγω διακοπουλες αυριο οποτε θα ξεχαστω..ελπιζω :lol::lol: ευχομαι στο στρουμφακι που περιμενει τη χοριακη του να ειναι θετικοτατη και οσες περιμενετε για σεπτεμβρη απολαυστε το καλοκαιρακι,φροντιστε τους εαυτους σας και ολα θα ερθουν!!!!!!! :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΄μαι κι εγω παλι!! :):) τι μου κανετε ολοι και ολες?καλες διακοπες σε οσες τυχερες εχουν φυγει η θα φυγουν!

cuando καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!! :):)

τα δικα μου νεα ειναι οτι η 2η χοριακη(μετα απο 48 ωρες) ηταν 838!πολυ καλη ειπαν ολοι αλλα εγω εχω αγωνια παλι! :oops::oops:

κι εχω και μια απορια βρε κοριτσια μου..εμεις της εξωσωματικης απο ποτε μετραμε την εγκυμοσυνη?απο την πρωτη μερα περιοδου ή 14 μερες πριν την εμβρυομεταφορα?και τα δυο τα ακουσα.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια μια χαρα!!!!φανταζεσαι να ναι δυο; :lol::lol: ..σε ευχαριστω για τις ευχες...εγω νομιζω οτι μετραν κανονικα..απο την αρχη της περιοδου..σιγουρα καποιες ξερουν καλυτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Μπλε γραμματα σημερα,ετσι για να θυμιζουν την θαλασσα που ΔΕΝ θα παω φετος και να δροσιζομαι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ελπιζω να μην θυμωσουν οι λολιποπιτσες μου με την αλλαγη του χρωματος!

CUANDO ευχομαι οι σουπερ αθληταραδες κολυμβητες σας να βγουν πρωταθλητες και σε λιγες μερες να σηκωσετε το κυπελλο!!!!!!!!!!!

NIKOL κοντευεις ε; Τι κοντευεις δηλ, τερμα τα ψεματα σε λιγες μερες θα εχεις αγκαλιτσα ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ!!!!!

DADDY COOL stay cool με τον κουκλο τον γιο σου!

TWIGGY πως νιωθουμε;

Κοριτσακια του Σεπτεμβριου ξεκουραστειτε και χαλαρωστε στο ενδιαμεσο!!!!

Φιλια σε ολες-ους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια εμεις της εξωσωματικης υπολογιζουμε την πρωτη "θεωρητικη" μερα της περιοδου περιπου 14 μερες πριν την ωοληψια, που θεωρειται η μερα συλληψης!

το ξερω οτι εχεις αγωνια, σε πληροφορω οτι δεν περναει!!! εγω μετα την επαναληπτικη χοριακη ειχα λιγο ηρεμησει αλλα δεν κρατησε πολυ! Αυριο παω για τον πρωτο υπερηχι και τα 'χω κανει πανω μου! Ακομα αδυνατω να το πιστεψω, ισως η εικονα με πεισει!! αλλα ομολογω οτι σκεφτομαι διαφορα και ανησυχω... αχ, αντε να περασει κι αυτο! Η θετικη σκεψη πρεπει να μας γινει συνηθεια!!! φιλια σε ολες, κουαντο καλα να περασεις στις διακοπες! με το μαλακο ε? γιατι το σπορακι θα θελει να εγκατασταθει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εχω και μια απορια βρε κοριτσια μου..εμεις της εξωσωματικης απο ποτε μετραμε την εγκυμοσυνη?απο την πρωτη μερα περιοδου ή 14 μερες πριν την εμβρυομεταφορα?και τα δυο τα ακουσα.. :?

Νομιζω την πιο σωστη απαντηση θα σου την δωσει ο γιατρος σου στο ραντεβου του 1ο υπερηχου! Η αληθεια ειναι οτι δεν θυμαμαι καθολου....ή μαλλον δε με ενοιαζε οταν μου τα εξηγουσε ο γιατρος...ημουν στον κοσμο μου....στα αυτια μου ηχουσαν ακομα οι καρδουλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy νιωθω ακριβως το ιδιο!!!εκει που ηρεμω με πιανει μια τρομερη ανησυχια!! :?:?

ελπιζω οοολα να πανε καλα!!! :):) αντε καλως να δεις το σπορακι αυριο και ευχομαι να ηρεμησεις γιατι ακολουθω κι εγω.. ;);)

lollipop εχεις δικιο!το θεμα ειναι τι γινεται μεχρι να ακουσω καρδια!!θα τρελαθω!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι κατια, μεχρι να ακουσουμε καρδια θα εχουμε τη μεγαλυτερη αγωνια!! ελα , εδω θα ειμαστε να δινουμε δυναμη η μια στην αλλη! ευτυχως εχουμε και τις εμπειρες που μας βοηθανε πολυ, δεν ειμαστε μονες !! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι πρωτος υπερηχος αυριο;ααααααααα τι καλα!!!!θα μπω να δω πως πηγε αν ε προλαβω πριν φυγουμε!!!!ευχομαι να ξετρελαθεις!!!εγω θα προσεχω το σποριδιον που ακομα δεν ειναι ετοιμο.. :lol: λολιποπακι ευχαριστω πολυ,για να δουμε τι θα κανουν οι πρωταθλητες μας;χχαχαχα :lol: ...δεν θα πατε διακοπες;ουτε μια βουτιτσα;κατια μου υπομονη το/τα μωρακι/α σου ειναι εκει και ολα θα πανε καλα...ειναι δυσκολη η αρχη!!!σε λιγο καιρο θα κουδουνιζουν και σε σας οι καρδουλες στα αυτια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στην όμορφη παρέα .......!

Γυρίζαμε όλη μερα στα βουνα με την μηχανή.....και πραγματικα έφυγε το μυαλό μου :):)

Οι διακοπές συνεχίζονται......και ειμαι πολύ χαλαρή....

Βλέπω οτι τον Σεπτέμβριο lia θα ειμαστε μεγαλη παρέα :):)

stroumf kai newlifeνα εχετε καλη επιτυχία και περιμένουμε να μας πειτε ευχαριστα νεα.

twiggy και Κατιαπως τα πάτε αγαπητές νεες εγκυούλες?

Quando μου ελπιζω να τελειωσουν τα βασανα σου.....και αυτην την φορά το ονειρο σου να γινει πραγματικότητα!

jannolino του χρονου θα ειστε σιγουρα παραπανω μελη στην οικογενεια!!

zaxarenia τελεια θα ειναι τωρα με το μωρακι σας στο σπιτι!!

Κατερίνα??? Τι γινεται ποτε με το καλό??? :D

Lamprini , alexa ,lia απολάυστε το καλοκαιρακι...γιατι μετα εχουμε ολες μαζι τρεξιμο.......

Γιωργο μου.....και να μην πας θάλασσα φετος...δεν τρεχει τίποτα....θα κανεις βουτιες του χρονου μαζί με τον παιδαρο σου!!

Σε παρακαλώ στειλε μου με μήνυμα την διευθυνση της Αγιας Ειρήνης....θέλω να παω οταν επιστρέψω...

Πολλά φιλια σε όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...