Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera se oli ti parea....distyxws ta dika mou ta nea den einai 8etika...to exw parei kapws kala...gt to perimena na einai arnitiko...skeftomai na allaksw kentro....akomi den kserw pou na paw...exete kapoio na mou systisete (attiki) ?

katia mou eimai sigouri oti 8a exeis esy simera kala nea !!!!!

euxaristw olous sas gia tin ypostiriksh kai tin 8etikh energia pou mas dinate autes tis dyskoles meres...sas filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξα λυπαμαι πολυ... :( ευχομαι συντομα να χεις μια επιτυχημενη προσπαθεια..χαιρομαι που το παιρνεις 'καλα' και ευχομαι να συνεχισεις με πολλη δυναμη..!!!!ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=((=((=((=((=((=((=((=((

Κριμα βρε ΑΛΕΞΑ μου...........αν θες πληροφοριες για κεντρο εξ/κης μπορω να στειλω με πμ τα στοιχεια και τις εντυπωσεις απο εκει που πηγα.

ΚΑΤΙΑ;;;;

TWIGGY τι κανει η κοιλιτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexa μου κουραγιο.....και ημουν σχεδον σιγουρη γμτ για το θετικό αποτελεσμα.....γιατι ανεφερες τα δεκατα και απο οτι λενε ειναι καλο σημαδι.......Μην το βαζεις κατω!!

Σου στελνω μηνυμα για ενα πολύ καλο κεντρο που εχω ακουσει..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξα πολυ λυπαμαι κοριτσακι... :( βλεπω ομως το εχεις παρει καλα και ευχομαι η δυναμη αυτη να γινει πεισμα και να σε οδηγησει συντομα στο ονειρο! αν δεν εμπιστευεσαι γιατρο και κεντρο αλλαξε οπωσδηποτε. στις εξωσωματικες παιζουν τον πρωτο ρολο! ευχομαι τα καλυτερα....

λολλιποπ και νταντυ εγω καλα τα παω.. για να πω την αληθεια νιωθω σαν να μην τρεχει τιποτα! εκτος οτι μου βρωμανε ολα, καμια αλλη ιδιαιτερη ενοχληση! ετσι ειναι στην αρχη? :? ελπιζω το σπορακι να ειναι καλα... αυτη τη βδομαδα παμε να το δουμε , για καρδια μαλλον θα περιμενουμε λιγο ακομα..

κατια ...? αναμενουμε με αγωνια!!

φιλια σε ολους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexa μου λυπαμαι παρα πολυ!!!μην στενοχωριεσαι!ολα θα πανε καλα..

τα δικα μου νεα ειναι καλα αν και φοβαμαι ακομα λιγο.. :?:?

η χοριακη ειναι 281 και ειναι η 14η μερα!! :) δεν το εχω πιστεψει ακομα.. :oops::oops:

ελπιζω και ευχομαι ολα να πανε καλα!σας ευχαριστω ολες και ολους ;) παρα πολυ για το ενδιαφερον!!φιλακιαααααα σε ολους για την ωρα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε ΚΑΤΙΑ!!!!!!!

Συγχαρητηρια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

TWIGGY ενδεχομενως να ακουσετε και καρδια...εγω ειχα παει για τον 1ο υπερηχο στις 6 εβδ και τα ειχαμε ακουσει τα ζουζουνια ;);););)

Οσο για <ενοχλησεις> και <παραξενιες> δεν ξερω γιατι δεν ειχα τιποτα...αλλα συνηθως αρχιζουν νωρις.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo katia !!!! imoun sigouri gia sena !!!!! gia mena to hksera ...to phra kala auth ti fora den eixame dramata...sigoura 8a allaksw kentro kai euxaristo olous sas gia to endiaferwn pou deixnete :) mou eleipe i an8rwpinh epafh me to giatro...xwris epafh kai endiaferwn ... twra 8a xalarwsoume ligo 8a doume kana 2 kentra kainouria kai 8a apofasisoume ti 8a kanoume apo septemvri....

twiggaki ola super 8a pane !!!! na akousete kai kardoula :)

filakia polla se olous sas kai sto agoraki ths pareas einai polytimo na exoume tin symparastash sas :)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κατιααααααα!!!!!μπραβο!!!ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!!τελικα το τεστακι ειχε δικιο!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: αντε να γεμιζουμε θετικα!!!!!+++++++++++++++

αλεξα η επομενη θα ειναι πιο τυχερη σιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κατια!!!!! :D:D:ymparty::ymparty::ymparty: το παρτυ συνεχιζεται!!! μεγαλη μου φαινεται η χοριακη.. λες να ειανι δυο τα σπορακια?!! :o

μην ανησυχεις το ξερω οτι ακομα δεν το πιστευεις, κι εγω χεσμενη ακομα, ασε!!

λολλιποπ λες να ακουσουμε και καρδουλα!!?!!πωπω μακαρι, θα το πιστεψω μια και καλη! α, ουτε εσυ ειχες συμπτωματα νωρις ε? αντε να δουμε...

φιλια σε ολες,

αλεξα δυνατα!!! η επομενη φορα θα γινει σωστα και με επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Κάτια.......!!! :):)

Πιστεψε το!!! Εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!

Η χοριακή ειναι μια χαρά ΤΕΛΕΙΑ.....

Τwiggy μου....μην εισαι "χεσμένη" ολα πανε τελεια κι εστι θα συνεχίσουν............το μόνο που εχεις να κανεις ειναι να μας ΦΥΣΑΣ λίγο........... :):):)

κορίτσια αυριο αρχιζουν οι διακοπές μας.........για 3 εβδομάδεςς......μπανακια , βολτες, παρέες, και δεν θελω να σκέφτομαι τίπιοτα!!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! να περασετε ομορφα, να κανετε πολλες βουτιες και να χαλαρωσετε! μην σκεφτεσαι τιποτα, απλα απολαυσε το καλοκαιρακι γιατι μετα εχεις πολυ δουλεια ...να τσακωσεις το σπορακι! ;)

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

καλοκαιρινο......

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Κατια μου συγχαρητηριααααα γλυκεια μου!!!να χεις μια παρα πολυ καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!Η χοριακη σου ειναι σουπερ!!!!με το καλο η επαναληψη!!!!

Τουιγκακι...εμεςι ειαμε καρδιακη λειτουργια στις 6+2.την ακουσαμε στις 8 βδομαδες!!!Οσο για τα ανακατωματα..μην βιαζεσαι ..ειναι το μονο που δεν θα σου αρεσει σε ολη την εγκυμοσυνη..ξεκινα συνηθως μετα την 7η βδομαδα!!!!!!!!ευχομαι να μην εχεις καθολου!!!!

Αλεξα μου γλυκεια...χαιρομαι που δεν το βαζεις κατω...χαλαρωσε τωρα,πηγαιντε διακοπες αν μπορειτε..αλλιως παραλιες βολτες...μην σκεφτεσαι τιποτα..ξεκουρασου εσυ καλα..κ το μωρακι θα ερθει να σαι σιγουρη...

Λαγονισακι καλες διακποπες!!!!!!!!Ξεκουρασου τωρα........μετα θα χεις τρεξιμοοο τρελλο!!!!!!!!

Φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!κατια μπράβο!!!!!!!!!!!!!!χαίρομαι πάρα πολύ για σένα,τέλεια!!!!!!!!σου εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!!!!!!!!!!alexa μου μη μασάς!!!!!!!!!!!όλες μαζί το φθινόπωρο,τώρα διακοπούλες γιατί εμείς πρέπει να κάνουμε βουτιές και για τις γκαστρούλες μας!!!!!!!!!lagonisaki καλές διακοπούλες,καλές βόλτες και να επιστρέψεις πιο δυνατή!φιλάκια σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!

Μετά από πολύ καιρο μπήκα στο forum, ήμουν πολύ πιεσμένη γιαυτό και δεν έμπενα!! Σήμερα ήθελα όμως να διαβάσω τα νέα σας και ΝΑΙ ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ στα κορίτσια που έχουν θετικές χοριακούλες!!!

Εμείς καναμε την εμβρυομεταφορά την Πέμπτη, και απο τότε είμαι στο κρεββάτι και χθες σηκώθηκα και κάθησα και στην καρέκλα, καλά είμαι προσπαθώ να μην αγχώνομαι.

Σημερα μίλησα και με το γιατρό γιατί είδα στα ούρα μου κατι σαν μικρή βλεννουλα και ανησύχησα και μου πε να μην ανησυχώ δεν είναι κάτι. Την Τρίτη σε μια εβδομάδα θα κάνουμε την χοριακή μας, για να δούμε τι έχει γίνει!

Εσείς τα νέα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε στρουμφακι!!! μας ελειψες... γιατι ειχες πεσει παρακαλω?!!

σου ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη!!!! χαλαρωσε και κανε θετικες σκεψεις!! βαλατε 3 εμβρυακια? πηγαν ολα καλα? αντε την αλλη Τριτη θα γινει χαμος παλι!!!

Γιωργο σας ευχομαι να ξεκουραστειτε και να περασετε ομορφα! κανε και καμια βουτια δεν πειραζει που δεν θα μπει ο μικρουλης... το αξιζεις!!!!

φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αναρωτιομουν τι εγινες στρουμφακι!!!!!!!!!!!!με το καλο μια τεραστια χοριακη...παει τωρα ο,τι εγινε εγινε..χαλαρωσε και ηρεμησε οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!! Ειμαι καινουργια στο φορουμ ωστοσο δεν αντεξα να μην γινω κι εγω μελος μιας και περνω τις ιδιες ανησυχιες και φοβους με εσας! Σας ευχομαι οσες περιμενουν αποτελεσματα χοριακης ολοψυχα καλη επιτυχια!! Εγω ειμαι στην τεταρτη μερα εμβρυομεταφορας 3 εμβρυων δεν νοιωθω τιποτα ουτε πονακια ουτε τσιμπηματακια! Μονο οι τρεις πρωτες μερες με δυσκολεψαν με το θεμα τουαλετα!! Τωρα οκ... Τι να πω η αγωνια δεν περιγραφεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife καλω ηρθες!! σου ευχομαι καλη δυναμη αυτες τις μερες και μια +++++++++++ χοριακη! μην ανησυχεις για συμπτωματα κλπ, εγω δεν ειχα σχεδον τιποτα! ασε που ο,τι νιωθουμε νομιζω ειναι περισσοτερο απο τα φαρμακα!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ζαχαρενια!! τι καλα ηρθε το μωροοοοο!! αντε καλη δυναμη κι πολλα φιλακια στο ζουζουνι!

newlife υπομονη.. χαλαρωσε και κανε θετικες σκεψεις!!

φιλια , καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Να προσέχεις το σποράκι σου....ή τα σποράκια σου !!!!

Alexa μου λυπάμαι πραγματικά για τα άσχημα νέα σου. Κάθε αποτυχία όμως μας πεισμώνει και μας κάνει πιο δυνατές. Να σκέφτεσαι ότι κάθε φορά πλησιάζουμε και πιο κοντά στο όνειρο!!!! Ξέρω πολύ καλά ότι περνάς δύσκολα αλλά καλοκαιράκι έχουμε, κάνε τα μπανάκια σου, χαλάρωσε και όλα θα γίνουν.

Καλησπέρα σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια και να καλωσορίσω τη νέα της παρέας...Newlife εύχομαι ότι καλύτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pws paei edw to clubaki???nomizw exoume alli mia eggyoula???tin katia mas???synxaritiria koritsi mou k ola na pane souper!!!!na exeis mia teleiomini eggymosini k na kaneis k parea sti twiggy mas!!!na moirazeste tis apories sas......

koritsia mou sorry pou xanome alla kata diastimata peftw psychologika kai apofebgw na mpainw edw mesa!!!opwsdipote omws prospathw na enimerwnomai k na mathainw nea sas!!!!

simera eixame epeteio me ton kalo mou!!!kleisame 3 xronia gamou mazi k prospatheiwn!!!!einai poly lypiro pou akoma eimaste oi 2 mas!!!aftos einai k o minas pou tha gennousa kanonika an......telos pantwn na min sas mabrizw!!!tha to kseperasw k afto!!!efxomai mono stin epeteio twn 5 xronwn na eimaste 3!!!!alliws den tha to anteksw sas to lew!!!!!!

filakia polla se ola mou ta koritsia k fysika ston mpemparo tou giorgou mas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...