Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ TWIGGY !!!!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ !!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!! :)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!! ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο τουιγγι μου χαιρομαι παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!αντε τωρα χαλαρα μεχρι να το δειτε και να το ακουσετε!!!εγω πηγα σημερα στο γιατρο μου ξαναεκαναν τις εξετασεις fsh κλπ...και ειναι 10,5η fsh και αγχωθηκα..ειδα και τις εξετασεις που μου ειχαν κανει..την ΑΜΗ = 1,6 ng/ml και την inhibine -b =49 pg/ml...απ'ο,τι καταλαβα μετα και τη μελετη μου..καθως εχω γινει ντοκτορ πλεον..εχω χαμηλα επιπεδα γονιμοτητας...εχω λιγοτερα αποθεματα ωαριων η τελος παντων λιγοστευουν..και μου ειπε και ο γιατρος οτι αν δε μεινω στις επομενες δυο σπερματεγχυσεις να κανουμε εξω..και πλεον το σκεφτομαι..δεν ειχα αντιληφθει οτι παιζει τετοιο θεμα..απογοητευτηκα και αγχωθηκα..τελος παντων..σε αυτη τη φαση εχω δυο αυγουλακια που μεγαλωνουν μια χαρα ενα 10 κι ενα 14, 8η μερα του κυκλου και παω για μια σπερματεγχυση σε λιγες μερες και ο θεος βοηθος...ξερει καποια τιποτα πανω σε αυτες τις ορμονες κλπ;η οιστραδιολη ειναι καλα..απλα λεω μηπως οντως πρεπει να βιαστω...ειμαι 35 χρονων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwigaki τελεια τα νέα σου μπράβο με το μωράκι μια χαρα μεγαλώνει με το καλό να ακούσετε καρδούλα. Εννοείται προσοχή ηρεμία και γλυκιά αναμονή.

Γιώργο κουκλι το μωράκι σας να σας ζήσει !!!

Φιλια σε όλες

Θα τα πουμε σε μια βδομαδα εύχομαι απο καρδιας να διαβάσω μαζεμένες χοριακές μόλις ξαναμπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο εισαι φοβερος!! εχεις γινει μου φαινεται ο πιο γλυκος μπαμπας του κοσμου!! ευχαριστω για τις συμβουλες.

λαμπρινη μου καλα να περασετε, να γυρισεις ανανεωμενη και αισιοδοξη!!!

κουαντακι οντως οι τιμες fsh και amh δειχνουν επιστημονικα οτι τωρα ειναι η ωρα για μωρακι! ομως αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να αγχωνεσαι, ειδικα οταν παντα στις σπερματεγχυσεις σου τα αυγουλακια σου πανε μια χαρα, οπως και τωρα! Οταν πλησιαζουμε τα 35 και πανω ολες το ξερουμε οτι οι εξετασεις μας δεν θα ειναι οπως μια 25αρας! Να εισαι αισιοδοξη, ηδη μια φορα τα καταφερατε!! Αν αυτη τωρα δεν ειναι η τυχερη σου, βαλε ενα οριο και απο εκει και περα πηγαινετε για εξω (δεν ειναι τοσο τραγικο οσο πιστευεις κι εγω δεν ηθελα αρχικα ουτε να το ακουσω). Απο ολη την ιστορια εχω καταληξει στο συμπερασμα πως ο,τι και να λενε οι αριθμοι και οι ερευνες, εμεις καλο ειναι να ακουμε την καρδια μας και το μυαλο μας και να αποφασιζουμε με βαση τα ορια μας και το αποθεμα των ψυχικων μας δυναμεων. Ο,τι και να γινει, αν εισαι εκει και νιωθεις καλα με αυτο, θα πετυχει! Με τη βοηθεια ενος πολυ καλου γιατρου βεβαια..Σου ευχομαι πραγματικα καλη επιτυχια, πιστευω οτι το σπορακι θα ερθει συντομα χωρις αλλη ταλαιπωρια :)

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι τουιγγι μου..σε εχω σαν παραδειγμα ;):D ..πλεον δεν εχω προβλημα να κανω ο,τι κι αν χρειαστει...κι ας εχω κουραστει..αλλα τελικα η αναμονη με κουραζει πιο πολυ απο τη διαδικασια...και ναι τουλαχιστον ο οργανισμος ανταποκρινεται φυσιολογικα στις ορμονες και ειχαμε και μια επιτυχια..αν και η αποτυχια της επιτυχιας ισως και να οφειλοταν σε ενα "κακο"ωαριο...θα αφησω τα πραγματα να κυλησουν με ψυχραιμια..θα κανω τις δυο αυτες και απο σεπτεμβρη θα δω το θεμα της εξω..πλεον οχι δε φοβαμαι..εδω κανω κανονικα τις ενεσουλες..χαμηλες δοσεις αλλα ενεσουλες.. ;) καλη επιτυχια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε twiggy μου...με εκανες και γέλασα.....χαχα :):):)

Γελάω που άλλαξε απο τωρα το περπάτημα σου.....

Σκετη απόλαυση εισαι!!!!

ΦΥΣΑ TWIGGY ...ΦΥΣΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κι απο μενα ολη τη θετικη ενεργεια σε ολες και στο σπορι σου!!!οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πρωινή πρωινή! Φέυγουμε σε λιγάκι περιμένουμε να ξυπνήσει η μικρή και δρόμο!

Cuantaki μην ανησυχεις κι εμένα οι τιμές είναι παρόμοιες κι είμαι 32 αλλα κατάφερα κι εκανα με εξωσωματική ενα παιδάκι βέβαια δεν κάνω πολλα ωάρια κάθε φορά κάνω περίπου 5-6 αλλα τόσα χρειαζόμαστε αρκει να είναι οκ η ποιότητα. Πάντως εχω αυτές τις τιμές εδώ και 4 χρονια και κάνω κανονικά ωάρια κάθε μήνα μην αγχωνεσαι ενα και καλό θέλουμε. Με το καλό εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι και τυχερή.

Φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!! :) οπως ξερετε χοριακη την δευτερα,κανενα συμπτωμα εκτος απο το πρησμενο στηθος..

αααλλο ειναι το θεμα!εννοειται δεν αντεξα(ως ανυπομονο κριαρακι) και εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι,self clear, και η δευτερη γραμμη ειναι αχνη ροζ.. :) δεν την αγνοεις δηλαδη την ρημαδα!!εκει ειναι..

τι να κανω κοριτσακια μου??να χαρω??δεν ξερω τι να νιωσω.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ μπαμπα της παρεας!εννοειται οτι θα περιμενω μεχρι την δευτερα απλα οσο να 'ναι χαρηκα λιγο..

κι εσυ να χαιρεσαι τον κουκλο γιο σου,παρακολουθω τον αγωνα σου απο την αρχη και ξερω οτι μας καταλαβαινεις πολυ καλα!! ;);)

φιλακια πολλα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και γλυκε μπαμπα της παρεας!!!το babyspace ειναι πραγματι πολυ καλο, ακομα μπαινω πολυ δειλα φυσικα! :oops:

λαμπρινη μου καλα να περασετε ....!καλες βουτιες!!!!και σουπερ εξωτικο σεξυ μαυρισμα!! ;)

κατια μου!!!?? να χαρουμε, να χαρουμε?!!!! ετσι λεω... :) αντε τη Δευτερα θα κανουμε επισημα παρτυ!!!!!!! μπραβο κοριτσακι :D

λαγονησι ειμαι σιγουρη οτι θα ακολουθησουν κι αλλες γελοιοτητες εκ μερους μου!! νεα -φρεσκογκαστρωμενη -αγχωμενη -περπαταει...

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για να μην ξεχνιομαστε!!

φιλια σε ολους, καλο σουκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!

Τι ζεστη ειναι αυτη;;;; Λιωνουμε λεμεεεεεε............

ΚΑΤΙΑ δεν θελω να σου <φουσκωσω> τα μυαλα αλλα κι εγω ειχα κανει τεστ μια μερα πριν την χοριακη κ ειχε βγει θετικο! Την επομενη μερα που πηγα στο μικροβιολογικο και τους ειπα οτι εκανα τεστ φαρμακειου και βγηκε +++++ μου ειπαν οτι η χοριακη γονοδοτροπινη (καπως ετσι λεγεται) πρωτα ανιχνευεται στο αιμα (ακομα κ ελαχιστες μοναδες μπορει να δειξει)και μετα στα ουρα(θελει παραπανω μοναδες για να δειξει στα ουρα)..αρα για να ειναι ανιχνευσιμη στα ουρα σημαινει οτι ειναι πολλες οι μοναδες της! ;););););););););)

Επειδη ομως παντα υπαρχει και το <λαθος> (πραγμα που απευχομαι) την Δευτερα θα ξερουμε 1000% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μεχρι τοτε υπομονη για εχουμε το θετικο και εγγραφως!!!!!!!

DADDY COOL σε εχασα ρε παιδι μου!!! Πως ειναι ο παιδαρος και το Μαριαννακι σου;

ΛΑΜΠΡΙΝΗ καλη διασκεδαση,πολλες βουτιες και καλο γεμισμα μπαταριων..(παρτε με μαζι σαααααααας)

CUANDO καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πρωινή πρωινή! Φέυγουμε σε λιγάκι περιμένουμε να ξυπνήσει η μικρή και δρόμο!

Cuantaki μην ανησυχεις κι εμένα οι τιμές είναι παρόμοιες κι είμαι 32 αλλα κατάφερα κι εκανα με εξωσωματική ενα παιδάκι βέβαια δεν κάνω πολλα ωάρια κάθε φορά κάνω περίπου 5-6 αλλα τόσα χρειαζόμαστε αρκει να είναι οκ η ποιότητα. Πάντως εχω αυτές τις τιμές εδώ και 4 χρονια και κάνω κανονικά ωάρια κάθε μήνα μην αγχωνεσαι ενα και καλό θέλουμε. Με το καλό εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι και τυχερή.

Φιλια σε όλες!!!

να στε καλα ολοι..μου ανεβασατε τη διαθεση και το ηθικο...δεν ειχα ποτε αγχωθει η αληθεια ειναι..καθε μηνα εκανα το αυγουλακι μου σαν καλη κοτουλα και δυο φορες που εκανα διεγρεση με ελαχιστη δοση γοναλ εκανα τη ν πρωτη φορα 2 και τη δευτερη τρια αυγουλακια..και εμεινα και εγκυος κι ας το χασα..δεν ειχα αγχωθει..ουτε ο γιατρος με αγχωσε...εγω τον ρωτησα γιατι τα χω ψαξει λιγο μονη τοσα χρονια που ασχολουμαι με το σπορ και μου επιβεβαιωσε οτι ναι ..δεν ειναι και σουπερ αλλα καλα ειμαστε..με μια εξω αν δεν μεινω με τις σπερματεγχυσεις το χουμε σιγουρο..αααααααααααααααααααααααααααααα....εγω ενιωσα οπως το τραγουδι γερναω μαμα..και απελπιστηκα..αλλα ειδα οτι συμβαινει και στις καλυτερες και νεοτερες οικογενειες :lol::lol::lol: ...σας ευχαριστω για τις ευχες ευχομαι και παλι τα καλυτερα..κατια μαλλον εισαι μια ωραια εγκυουλα!!!!!!ευχομαι πολλες θετικες χοριακες!!!!!!!!και να χαιρεστε τα ζουζουνια σας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia,

katia min " me " les tetoia kai me vazeis se peirasmo na vgalw to test apo to ntoulapi !!!!!!!! exw frikarei na perimenw mexri ti deutera.....xtes me phre teleiws apo katw...ki egw mono sti8os prismeno exw kai kati dekata mexri 37,2....to test pou exw einai to kanoniko oxi auto pou kaneis prin, esy poio eixes? ax me vazeis se peirasmo katia !!!..opote elega...na to kanw ti deutera meta ti xoriaki sto spiti...ax exoume frikarei teleiws!!!!

katia mou euxomai na einai to idio apotelesma ti deutera me anevasmenh ti xoriaki sta ypsh !!!

twiggaki bravo koritsaki mou ...eides ola super !!!!

filw ola ta koritsia steilte mas polla fouuuuuuuuuuuuu gia th deutera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexa μου τι να σου πω?κι εγω ειπα θα κρατηθω και δεν θα αγοραζα τεστ αλλα εγω ειμαι ο ορισμος της ανυπομονησιας!! :lol::lol:

πηρα το self clear γιατι δεν ειχε αλλο το φαρμακειο αλλιως θα επαιρνα clear blue..ακομα και τωρα δεν πιστευω οτι βγηκε θετικο και θα περιμενω μεχρι την δευτερα..εχω δει τοσα αρνητικα τεστ και χοριακες που δεν ΓΙΝΕΤΑΙ να το πιστεψω.. :oops::oops: μακαρι!και το ιδιο ευχομαι και σε σενα.. ;);) φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia,

ka8omai edw me to clear blue +plus kai leei oti mporei kai mexri 4 meres prin na anixneush....to eixa apo ti teleutaia fora...itan toso arnitikh i empeiria mou tin teleutaia fora pou ekana th xoriakh sti prwth mou prospa8ia.. pou eilikrina tremw me tin idea na paw ti deutera...oles autes tis meres eimai xalarh kai oudeterh alla apo xtes me epiase agxos....apo ti mia 8a i8ela na kanw to test..apo tin alli den kserw pws 8a to parw an einai arnitiko...ouffffff

mallon me vlepw mexri ti deutera na perimenw... filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αλεξα και κατια ΥΠΟΜΟΝΗ!το ξερω αυτες οι τελευταιες μερες οι ρημαδες ειναι σκετο μαρτυριο.... κι εγω ειχα ενα τεστ στο συρταρι και μαλιστα ληγμενο!! αλλα.. οχι, κρατηθηκα!! (ακομα δεν ξερω πως) μαλλον γιατι φοβομουνα το αρνητικο... δειτε καμια ταινιουλα, διαβαστε κανενα βιβλιο.. τι σας λεω τωρα ε?

ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειδικα για εσας!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!twiggy συγχαρητηρια με το καλο να ακουσεις την καρδουλαααααα!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

dadycool το μωρακι σου ειναι κουκλι...να το χερεστε !!!!!!!!κοριτσια υπομονη μια μερα εμεινε ακομα και την δευτερα θα κανουμε παρτυ!!!!

lagonisi τι κανεις???κατερινακι πως νιωθεις που σε λιγες μερεσ θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!!!????? laprinip καλες διακοπες!!! cuando τον σεπτεμβριο παμε δυναμικα μαζι!!!!!! liollipop πηγενετε για μπανιο ???φιλια πολλα σε ολες!και πολλα πολλα φιλια στο μικρο αγορακι της παρεας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάτια μου μάλλον θα ειναι καλά τα νεα σου!! Αλλα ας περιμενουμε εως την Δευτερα να ειμαστε σιγουροι...

Alexa νομίζω τα δεκατα ειναι καλό σημαδι.........

Δυσκολη η αναμονη βρε κορίτσια...ιδιως τις τελευταίες μερες...σας καταλαβαινω απολυτα.

Αντε περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας την Δευτερα.

Καληνύχτα σε όλη την όμορφη παρέα...

Labrini καλά να περασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια στα κοριτσακια μας που θα κανοουν αυριο χοριακη!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια μεγαλη τριψηφια χοριακη!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...