Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Kαλησπέρα είμαι πολύ καλήτερα αν και συμβαίνουν διάφορα που με ταράζουν ακόμη αλλα οκ το εχω ξαναπεράσει 3 φορές και δεν δικαιολογούμαι να με πέρνει απο κάτω. Οσο για επόμενη φορά δεν ξέρω αν θα υπάρξει πάντως σίγουρα θα είναι η τελευταία. Η αλήθεια είναι ότι τις προηγούμενες αποτυχημένες φορές πείσμωνα και αμέσως έκανα την επόμενη κι ετσι ήρθε η Σταυρουλίτσα Χρυσοβαλαντου με πολύ κόπο και θαύμα απο την Αγία. Τώρα όμως νομίζω ότι δεν αξίζει να περνάμε ξανά τέτοιο ψυχολογικό αφού εχουμε ενα παιδί μπορει ο θεός να μην θέλει να στείλει αλλο ας κάνω το σταυρό μου που έχω κι αυτο, εξ αλλου το παιδί με εχει αναγκη ήρεμη και υγιης.

Twiggy σημαδιακό που αυριο αλλαζει ο μήνας εχεις τη χοριακή στο τσεπάκι σου οι πονοι περιοδου είναι το καλήτερο σημάδι αρκει να μην ειναι εντονοι. Καλή επιτυχία και απο αυριο ετοιμάσου για το πιο ονειρεμένο ταξίδι της ζωής σου που προορισμό εχει οτι πιο ιερό και λατρεμένο θα χεις στη ζωή σου!

Κατερίνα μου σε ευχαριστω πολύ πολύ είσαι φοβερός ανθρωπος να σε εχει καλα ο θεός και να σε ευλογεί εσενα και το παιδακι σου κάθε λεπτο.

Lagonisi πράγαματι η εξωσωματική είναι θεμα τύχης σε αλλους κάθεται με την 1η και σε αλλους με την 5η πάντως συνήθως κάθεται αρκει να μην χανεις το κουράγιο σου.

Πολλα φιλια σε όλες

Σύντομα μανούλες ουφ εφυγε ο παλιομήνας ( εδιωξα και τα χρυσόψαρα που ειχα ετσι γιατι κάποιος επρεπε να την πληρώσει την νύφη ) μου ειπαν ειναι γρουσουζια. (χα χα).

Αυριο ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ KAΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι μπράβο Lambrini μου.......το σιγουρο ειναι οτι το παιδακι σου σε θελει γερή και χαρούμενη!!

Μην πιέζεις πολύ τον εαυτό σου.....

Κάνε οτι σε κανει να νιώθεις καλύτερα ........καλά εκανες κι έδιωξες το βρωμο-χρυσόψαρα..χαχα :D

Αντε Twiggy τελευταια και καταιδρωμενη.......αλλά και η πιο τυχερή απο ολες ....είμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη δεν ηξερα οτι φερνουν ατυχια τα χρυσοψαρα...και που τα πηγες τα καημενα;δεν πιστευω στα σκουπιδια!!! :o:lol: τουιγγι καλη επιτυχια!!!!!!!!!!εγω αντικρυσα εκπληκτη στην τουαλετα πριν απο λιγο ..λιγα ροζ υγρα...δεν περιμενα τοσο νωρις να ερθει..δεν με συνηθιζει..τελοα παντων...τον αλλο μηνα τρελη σπερματεγχυση και φυγαμε για διακοπες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειναι +++++++++++++++++ θετικη!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

μολις με πηρε ο γιατρος....δεν το πιστευω! εσπασε η γκαντεμια, μπηκε καλα ο Ιουλιος και θα φερει και αλλα σπορακια!!!!!!!! ετοιμαστειτε!!!! αλεξα εισαι η επομενη :):) λαμπρινη μου σε ευχαριστω για το γουρι, ειχες προαισθημα ειδες?

αχ τι να πω τωρα, βασικα

ηθελα να σας ευχαριστησω ολες πολυ πολυ πολυ για τη στηριξη , τις συζητησεις μας, χωρις εσας πραγματικα δεν θα ειχα την ιδια δυναμη και δεν υπερβαλλω... Κανενας δεν μπορει να καταλαβει πως νιωθουμε , μπορει να μη "γνωριζομαστε" αλλα για μενα ειστε καιρο τωρα πραγματικες φιλες!

Θα προσπαθησω να μην υπερενθουσιαστω μιας και εχουμε δει edv πολλα στραβα να γινονται... Ομως βημα βημα ελπιζω να παει καλα και θυμηθειτε το , σιγα σιγα θα τα καταφερουμε ολες!!!

κουαντο παμε για την τριτη και τυχερη!!!

σας φιλω ολες.. (κι εσενα daddy cool ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελα απιστευτα συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ /ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟΥς ΜΗΝΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσακιιιιι!!!!!!!!παρακολουθω την αγωνια σου τοσο καιρο,ειμαι κι εγω στην 4η μερα μετα τν εμβρυομεταφορα και περιμενω :?:?

εσπασες την γκαντεμια!!!να πανε οοοολα καλα(που θα πανε) και να κρατησεις το/τα μωρακια σου αγκαλιτσα!! :):)

το ιδιο ευχομαι σε οοολες μας εδω μεσα,μας αξιζει να τελειωσει ο γολγοθας,να ανεβουμε στην κορυφη επιτελους!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ TWIGGAKI!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΠΗΡΕΣ?ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!!!!!!!!!!ALEXA ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!LAMΒΡΙΝΙ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΗΘΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΟ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΠΑΡΤΥ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy επιτελους τα καταφερες !!!!!!!!! :lol::lol::lol:Θερμα συγχαρητηρια!!! Καλως ηρθες στο κλαμπ!!!Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να φερεις ενα μωρακι γερο και τυχερο στον κοσμο!!!Καλα αποτελεσματα κοριτσια και στις υπολοιπες που περιμενετε χοριακες!!Ο μηνας μπηκε με το δεξι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yes yes yes !!!!!!! μπραβο κουκλιτσα μου...βγηκε ο γκαντεμομηνας και ολα πηγαν καλα !!!! ημουν σιγουρη οτι θα ειναι θετικο το αποτελεσμα .... :D:D:D:D

μακαρι να ερθουν για ολες μας τα επιθυμητα σπορακια....που θα ερθουν !!!!

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια, να ειστε καλα .. ο Ιουλιος θα φερει μονο καλα νεα!!!

κατια καλη επιτυχια..... :)

φιλια σε ολες (και ναι ακομα δεν το πιστευω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κουκλίτσα μου με το καλο να εχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, εφυγα αρον αρον απο τον πελάτη να προλάβω να μπω στο internet να δω τι εγιινε αν και ήμου πολύ σίγουρη. Μας εκανες να χαρούμε και πάλι ετοιμάσου για οτι πιο ονειρεμενο εχεις ζήσει. Με το καλό να ερθει το ή τα παιδάκια σου αλήθεια σου ειπε χοριακή για να σου πω και πόσα είναι, αλλα όσα και να ειναι αρκει που ήρθαν.

Φιλια και κουραγιο σε όλες όσες προσπαθούν μπήκε ο μήνας της χοριακή.

Τα χρυσοψαρα τα πηγα σε ενυδρειο επιστροφή στο pet shop. xa xa.

Φιλια

Twiggy σε ευχαριστουμε που τα καταφερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπηρχε καλυτερος τροπος για να ξεκινησει ο Ιουλιος!!!!!!!!

Να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη του κοσμου και να εισαι ηρεμη !!!!!!

Ολα θα πανε τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μύρισα θετική χοριακή και μπήκα.............. :D

Μπράβο Twiggy, εύχομαι ΜΟΝΟΟΟ τετοια απο εδω και στο εξής και φυσικά να ευχηθώ μια τέλεια εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρεσκογκαστρουλα συγχαρητηριαααααααααα!!!!!!!!!!!!Να χεις μια πολυ καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη γλυκεια μου!!!!!!Με το καλοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετσι Λαμπρινη μου μπραβο!!!!Η μικρη σου σε εχει αναγκη ηρεμη κ γελαστη!!!!!!!!!!!

Κ γω λεω αν δεν ερθει απο μονο του το δευτερο θα κανω αλλη μια αν εχω κ καταψυξη αλλη μια κ μετα τελος..αν θελει ο Θεος να μου δωσει αλλο ενα παιδακι εχει καλως ..θελω να με γερη κ για αυτο που ηδη εχω..

Καλο μηνα γλυκες αγωνιστριες!!!!!!!!!!!!Θα τα κατφερετε ολες θα δειτε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy συγχαρητηρια [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

με το καλο να ερθουν τα ζουζουνακια σου!!!!! και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!μου ανεβασε την διαθεση η ανακοινωση της εγκυμοσυνης!!!επιτελους εσπασε η καντεμια!!!!! με το καλο να ακολουθησουμε και οι υπολοιπες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σας ευχαριστω κοριτσια!! να ειστε ολες καλα και συντομα εγκυουλες!

λαμπρινη νομιζω ο γιατρος μου ειπε οτι η τιμη ηταν 55 και να σου πω την αληθεια μου φανηκε χαμηλη και τρομαξα! Τον ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα...Τωρα που κοιταξα και στο νετ συμφωνα με τη μερα μετα την ωοληψια φαινεται φυσιολογικη.. Βεβαια εγω ανησυχω οπως καταλαβαινετε αλλα δεν το σκεφτομαι πολυ! Το απογευμα θα παω και απο το ιατρειο του και θα τον βομβαρδισω με ερωτησεις!!την πατησε ;)

θελω επισης να πω πως νιωθω πολυ πολυ τυχερη που τα καταφερα με την πρωτη (κι ευχομαι να συνεχισουν ολα καλα) και δεν ξεχνω τα κοριτσια που προσπαθουν πολλες φορες και απογοητευονται και που η αδικια της υπογονιμοτητας τις ακολουθει και κατα τη διαδικασια των εξωσωματικων. Η τυχη και ο καλος γιατρος παιζουν πολυ μεγαλο ρολο . Πραγματικα σας ευχομαι να σταματησετε να ταλαιπωρειστε αλλο και συντομα να ερθουν και τα δικα σας σπορακια στην κοιλιτσα!!

πολλα φιλια και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy TI ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!

Επιτέλους κορίτσι μου....μας έκανες να γελάσουμε :):)

Φυσικά και είσαι πολύ τυχερή που έμεινες με την πρώτη....μιας και βλέπεις τι συμβαίνει γύρω σου.........

Να ανάψεις μια μεγάλη ΛΑΜΠΑΔΑ

Καλή συνέχεια να έχεις κουκλίτσα...όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κatia80 δεν μας είχες πει οτι πας για εμβρυομεταφορά......

Μάλλον με ολα υτά που διάβαζες....σου ειχαν κοπει τα ποδια ε?? :)

Σημερα όμως η twiggy μας άλλαξε το σκηνικο.....και μας έδωσε μεγάλη χαρά....

Καλή επιτυχία και σε εσενα...

Ειναι η πρώτη σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειχα πει γιατι μεχρι και την τελευταια στιγμη σταθηκα τυχερη(μεχρι τωρα) :?

μου πηραν μονο 3 ωαριο λογω παλιας και βαριας ενδομητριωσης που εχω,το σπερμα ειχε ψιλοχαμηλη κινητικοτητα και δεν ηξερα τι θα γινει..

τελικα γονιμοποιηθηκαν και τα 3,προχωρησαν ολα και μου τα μετεφεραν και τα 3.. :shock:

και τωρα ειμαι στην γνωστη αναμονη..ειναι η πρωτη εξωσωματικη,ειχα ξαναξεκινησει τον νοεμβριο αλλα βγηκε κυστικο και σταματησα.. :( στο μεταξυ εκανα λαπ για ενδομητριωση.....αστα μη ρωτας,μπορω να λεω ωωωρες το ιστορικο μου.. :)

ειμαι αισιοδοξη μεν αλλα πρεπει να ειμαι πολυ τυχερη και παλι για να πετυχει με την πρωτη,ετσι δεν ειναι?? :?:? μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mou synxaritiria polla polla polla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!apolafse to giati eimai sigouri pws ola tha pane kala!!!!!sou efxomai mono kala pragmata!!bravo kopela mou eisai poly tyxeri!!!!!

diabasa k mia alli kopela pou einai stin anamoni!!!den eimai sigouri gia to onoma!nomizw katia?????KALI EPITYXIA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω τζανολινακι!! τα καλυτερα ερχονται και για σενα... :)

κατια μου αγωνιστρια κουραγιο! η αναμονη ειναιαρκετα κουραστικη αλλα σκεψου οτι θα σε φερει πιο κοντα στο ονειρο! δεν εχει τιποτα σημασια απο το παρελθον αυτη τη στιγμη, σημασια εχει το τωρα και φυσικα τα ευχαριστα που θα μας ανακοινωσεις!! ποτε θα πας για χοριακη? καλη επιτυχια!!

ειναι και η αλεξα μας που περιμενει και το στρουμφακι πρεπει να κοντευει αλλα μαλλον δεν μπαινει συχνα για να μην αγχωνεται..! κοριτσια ερχεται η σειρα σας!!! δυνατα!!!!

πολλα φιλια και στις υπολοιπες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια δεν εχει καμια σημασία που κάνεις 1η φορά....παρα πολλές κοπέλες επιασαν με την 1η!!

Απλά μπαίνοντας εδω μεσα διαβάζεις απίστευτες ιστορίες.....και σου φένεται δύσκολο.

Δεν ειναι καθόλου δ΄υσκολο ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για το κουραγιο! :):) ελπιζω να πιασουν τοπο οι ευχες σας!παιρνω κουραγιο απο την twiggy..οσον αφορα την 1η φορα ;)

χοριακη θα κανω 11/7,αντε να δουμε!!προς το παρον "κλωσσαω" ,οπως λεω στον αντρα μου και νευριαζει!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaliemera koritsakia mou ti kanete? egw xthes olh mera eklaiga den mporousa na stamathsw, me exei riksei poly to thema

twiggy mou sygxarhthria, epitelous re paidia kai ena kalo neo, sou eyxomai mia teleiomhnh egkymosynh kai se ligous mhnes na kratiseis sthn agkalia sou ena gero mwraki, na eisai kala kai na apolafseis thn egymosynh sou

sta koritsia pou perimenoun xoriakh kalh epityxia

kalo savvatokyriako se olles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...