Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

ax κουαντο τι τελειο βιντεακι!!! πολυ αστειο , γλυκο και συγκινητικο.....και διδακτικο θα ελεγα!

dreams καλη επιτυχια στις εξετασεις σας, ειδες το αγχος δεν φευγει ποτε ειδικα οταν κουραζεσαι να φτασεις στην εγκυμοσυνη! Ολα καλα θα πανε, το μωρακι σου περναει πολυ ωραια εκει μεσα... :) , σε ευχαριστω για την υποστηριξη!

αλεξα ΚΑΛΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!! ενα και καλο ειναι, ηρθε για να μεινει!!

λαμπρινη ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

περιμενεουμε με αγωνια τα ευχαριστα.....

φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando...υπέροχο το video!!!!

Alexa καλή εμβρυομεταφορά να εχεις.......και δεν πειραζει που ειναι ενα....άλλωστε οι πολύδυμες κυησεεις ειναι πολλές φορές επικινδυνες......Ενα και τυχερο λοιπόν....

Λαμπρινή μου...περιμενουμε τα νεα σου με αγωνία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinitsa mou efxomai an k kathysterimeni na mas fereis ta omorfotera nea!!!na anoiksei ligo i psyxi mas bre paidi mou!!!!kali poly kali epityxia efxomai!!!

twiggy mou kali epityxia k se sena!!!k mi blepeis symptwmata giati tha pelagwseis!!!sto lew giati egw akoma den exw mpei sto programma mou!!!

aleksa mou na pas iremi na pareis to embryaki sou k na deis pou afto eixe logo pou epezise!!!tha gunei to mwraki sou....... :D

koritsia tha mpainw oso pio syxna mpirw simera gia na mathainw nea tis labrinitsas mas..!!!!

filia pollaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη που εισαι;αλεξα...να χεις πιστη στο τυχερο εμβρυακι σου..ετσι θα το λεμε..ειναι τυχερο γιατι θα γινει παιδακι με τετοια μανουλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ακόμη τα αποτελέσματα και κοντεύω να σκάσω πήρα τηλ 3 φορές και μου είπε θα ξέρουμε μετα τις 6 γιατί ακόμη το μηχάνημα το διαβάζει, την προηγούμενη φορα που ήμουν έγκυος μου το είχε πεί απο τις 10 το πρωί τώρα μάλλον καθυστερεί γιατί δεν είναι θετικό ποιος ξέρει, μακάρι να βγώ ψεύτρα πάντως δεν εχω πονάκια περιόδου καθόλου τα οποία πιστεύω ότι είναι το πιο ενδεικτικό σημάδι εγκυμοσύνης.

Σας ευχαριστω πολύ για τις θετικές σκέψεις και τις ευχές σας πραγματικά συγκινήθηκα με το ενδιαφέρον σας, σας νιώθω πολύ δικούς μου ανθρώπους και μου δίνεται πολύ δύναμη να αντιμετωπίσω το αποτέλεσμα. Μακάρι παναγίτσα μου το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!!

Φιλια θα σας πω αμέσως μόλις μάθω.

Alexa Καλή εμβρυομεταφορά εγω θυμάμαι στο Ελενα που μια κοπέλα που κάναμε μαζί εμβρυομεταφορά είχε τοποθετήσει 1 εμβρυακι και ήταν και 39 ετών και έμεινε έγκυος κι εγώ είχα βάλει 2 και ήμουν και 29 και τίποτα οπότε αν σκέφτεσαι θετικά και κάνεις μια προσευχούλα θα τα καταφέρεις.

Twiggy για σενα ειμαι πλέον σίγουρη οτι είσαι εγκυος και στο υπογράφω κι όλας αντε με το καλό και θα είναι και κοριτσάκι, (χι χι).

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα τις 18:00;θα εχουν δουλεια γι αυτο! θα ανετξουμε ολες μαζι σου..εγω πιστευω πως θα τα χεις καταφερει..ειχες πονακια ποναει και το στηθος..ολα καλα θα ειναι..!!!!υπομονη τωρα και βαθειες ανασες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στη γλυκια μου παρεα...λαμπρινη μου , μην σκεφτεσαι αρνητικα !!! δε υπαρχει λογος να μην σου πουνε το αποτελεσμα..ισως πραγματικα κατι να συμβαινει με το μηχανημα...το οτι δεν εχεις πονακια μην ανησυχεις...εγω στη 1η εξωσωματικη ..και στηθος πρισμενο ειχα και πονακια ειχα...και τιποτα αρνιτικο. γιαυτο μην τρελλαινεις τον εαυτο σου!

cuando γλυκια μου..το πρωι πριν φυγουμε ειδα το βιντεακι σου...ειναι τελειο! μακαρι να ειναι το τυχερο μου εμβριακι και αποτι μου ειπε ο γιατρος ειναι και καλης ποιοτητας(βαθμος 2) ας επλιζουμε το καλυτερο.

11/7 θα κανω τη 1η μου χοριακη...υπομονη εως τοτε ..περιμενω πολλα θετικα αποτελεσματα απο τα υπολοιπα γλυκα κοριτσια της παρεας μας.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λαμπρινη τι αγωνια ειναι αυτη?!!!

δεν νομιζω οτι καθυστερουν λογω αποτελεσματος, καποιο δικο τους θεμα ειναι, μην σκεφτεσαι ετσι!! ακομα δεν ξερουμε τιποτα!! δεν μπορω να σε μαλωσω κιολας γιατι με συγκινεις με αυτα που μου γραφεις!!! ελα, παρε τη μικρη σου αγκαλια, εισπνοες εκπνοες και συντομα θα ξερουμε...

ειμαστε μαζι σου και ευχομαστε οι φοβοι σου να διαψευστουν!

αναμενουμε την ++++++++++++ χοριακη σου!!!! πολλα φιλια κουκλιτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζίφος μόλις πήρα το αρνητικο μου αποτέλεσμα όπως το φαντάστηκα 0,4 θα επαναλάβω αύριο ετσι για να μην πω στο γιατρό ότι πήγα σήμερα. Δεν πειράζει εχω ενα παιδάκι και αυτό είναι θαύμα, δεν ξέρω αν θα ξαναπροσπαθήσω. Σας ευχαριστω πολύ για ολα.

Twigy κρατα γερά περιμένουμε τα ευχαριστα απο σενα.

Alexa σου ευχομαι μια θετικότατη χοριακή.

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry: οχι βρε λαμπρινη.... :cry::cry::cry:

πολυ στεναχωριεμαι.. και φοβαμαι οτι θα ακολουθησω . Τι απαισιος μηνας κοριτσια. πολυ γκαντεμια...

λαμπρινη μου κανε τις διακοπουλες σου, ευχαριστησου την οικογενεια σου κι εγω πιστευω οτι θα ξαναπροσπαθησεις...εισαι συνεχως στο μυαλο μας, σε φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=crybaby2.gif]!!!λυπαμε πολυ labrinip!!!κοιτα να περασεις ενα πολυ ομορφο καλοκαιρι με την μικρη σου γεματο χαρα και παιχνιδια!!!!!!ειναι δυσκολο....τα εχεις ξαναπερασει....αλλα σκεψου θετικα!!!η επομενη θα ειναι και τυχερη!!!φιλακι και μια μεγαλη αγκαλια!!!

twiggy καλη επιτυχια!!!μακαρι να μας ξεκολλησεις!!!και να μας κανεις να χαρουμε!!!!!

alexa καλη σου επιτυχια!!!!ποτε θα κανεις χοριακη???μην αγχωνεσε ολα καλα θα πανε σε λιγες μερες θα μας ανακοινωνησεις τα ευχαριστα!!!!φιλακια πολλα πολλα και μια μεγαλη αγκαλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( lamprinip ... εχεις την κουκλιτσα σου...ειναι δωρο θεου!!! μια μεγαλη αγγαλια απο μενα ,να περασεις ενα ομορφο καλοκαιρι με θετικη σκεψη!!!

lia 11/7 εχω την χοριακη μου...εχουμε δρομο αγωνιας μπροστα μας...

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαρσιστώ πολύ κορίτσια για την υποστήριξη που είχα πραγματικά είσαστε πολύτιμες.

Twigy μη μασας μάλλον θα χεις και δίδυμα έτσι για να σπάσει η γκαντεμιά για τα καλα.

Αλεξα κι εσύ θα τα καταφέρεις. Εγω νιώθω ήδη πολύ καλήτερα και ίσως κάποτε ξαναπροσπαθήσω. Ενα πραγμα κατάλαβα τελικά η εξωσωματική είναι καθαρα θέμα τυχης δηλαδή θεού θέλημα.

Φιλια καλό βράδυ.

Φιλια κι απο τη Σταυρουλίτσα μου!

Η αλήθεια είναι οτι αισθάνομαι λίγο θυμωμένη που δεν τα καταφερα αλλα θα μου περάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip ειναι λογικο να νιωθεις θυμο!!!!!πραγματικα ειναι θελημα θεου!!!!!!που ξερεις τον αλλο μηνα μπορει να μεινεις εγκυος φυσιολογικα!!!!εχω πολλες γνωστες που μετα απο πολλες εξωσωματικες εμειναν εγκυος φυσιολογικα!!!απο εκει που δεν το περιμενεις ερχετε!!!alexa θα περασουν οι μερες με την καλυτερη παρεεα....το μωρακι σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalspera ti kanete? apo oti vlepw o iounios den htan kai poly tyxeros

labrinip mou kai lagonisi ti na pw....ta logia einai perrita aytes tis stigmes kserw kai apo ton eayto mou pws oti kai na sou lene oi alloi o kathenas kserei ta dika tou, to mono pou exoume na kanoume einai ypomonh an kai den kserw pou tha thn vroume, h dikh mou exei eksantlithei, akouga apo alles oti ekanan 5 ekswswmatikes kai elega popoooooo panagia mou, kai telika eytasa kai egw stis 5 kai akomh den exw apotelesma kai den mporw na vrw kai ti ftaiei telika

twiggy & alexa sas eyxomai na spasete thn gkantemia kai na vgei thetikh h xoriakh sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τα ιδια ελεγα πω πω!!!και μετα τον αυγουστο θα κανω την 4 !!!!!! εχω ακομα αρκετη υπομονη!!! μακαρι τωρα με τον καινουργιο γιατρο να σπασει η καντεμια μου!!!εδω μαζι σας βρισκω την δυναμη και το κουραγιο να συνεχισω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinoula m :(:(:(:( de kserw ti na sou pw kouklitsa mou!!!!!!pare kouragio apo tin koroula sou pou eimai sigouri pws sou dinei arketo kai na deis pws de tha argisei na erthei k to aderfaki!!!!oti xreiasteis...... ;)

lia mou i photo sou apla ME TRELENEI :lol::lol::lol: einai i pio teleia fatsoula!!!!!!!!!! :P:P:P

koritsia mou kouragio!!!!!e pou tha paei......kapote tha erthei!!!!!!tha mas skasei ligo,alla thelw na pistebw pws tha erhei!!!!!!!filakia polla se oles.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμαν βρε Lamprini μου ...ημουν σχχεδόν σίγουρη για σενα.....

Είχες πολύ καλή ψυχολογ'ια απο την αρχή και πίστευα οτι αυτο θα βοηθήσει πολύ!

Θα σου πω τωρα κι εγω το "κλισέ" ....τουλάχιστον εχεις μια κουκλίτσα στα χέρια σου......κοίταξε να χαρείς το καλοκαίρι με την πανέμορφή οικογένεια σου.....και όποτε νιώσεις έτοιμη κάνε πάλι την προσπάθεια σου. :)

Πάντως κορίτσια εγω εχω μπει τα τελευταία 2 χρόνια σε αυτά τα forum και βλέπω τι γίνεται με αποβολές και προσπάθειες εξωσωματικής και μόνο που δεν κλαίω με αυτά που διαβάζω!

Εμένα όλες οι φίλες μου και γνωστές έμειναν αμέσως έγκυες και η μια που δεν μπορούσε μετά απο πολλά χρόνια προσπάθειας έκανε 1 εξωσωματική και εχει 2 διδυμάκια.

Οπως καταλαβαίνετε δεν ήξερα οτι συμβαίνουν αυτές οι ατυχίες....και όταν άρχισαν να συμβαίνουν σε εμένα και έκανα αναζητήσεις μεσα στο internet διαπίστωσα οτι υπάρχει πολύς και μεγάλος πόνος στις καρδούλες όλων αυτών των γυναικών που λαχταρανε τόσο μα τόσο πολύ ενα παιδάκι....

Ας μας βοηθήσει όλες ο Θεός......δεν ξέρω τι να πω!!!!!!! :cry:

Twiggy μου μακάρι το δικό σου όνειρο να γίνει μεθαύριο πραγματικότητα και να μας δώσεις παρηγοριά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια αντε μακαρι να σπασει η γκαντεμια!!! το χρειαζομαστε τοσο.. λαμπρινη μου εχεις δικιο, ειναι θεμα τυχης, θελημα θεου ολα αυτα.. κι ειναι κριμα και αδικο οταν τελικα απογοητευομαστε.. ελπιζω συντομα ο θυμος σου να γινει δυναμη και πεισμα και να αποφασισεις αυτο που θα σε κανει πραγματικα ηρεμη και ευτυχισμενη :x

να οπως η λια, μπραβο κοπελα μου τι να σου πουμε μας δινεις κουραγιο και ευχομαι ολοψυχα του χρονου να εχεις αγκαλια το μωρακι σου...

αλεξα υπομονη , ελπιζω να σκεφτεσαι θετικα γιατι ερχεται και η σειρα σου!!!

σκορπινακι, τζανολινο ηρωιδες... εχετε πονεσει τοσο και μας στηριζετε τοσο πολυ! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ...

αντε μια μερα εμεινε.. :ympray: σας φιλω γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΜΠΡΙΝΗΠ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: μια αγκαλια και απο μενα!

Αντε κουκλες...ετσι θα τον αφησουμε να φυγει ο Ιουνιος; Χωρις σπορακια;

%%-%%-

Καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μου καλη επιτυχιααααααααααααααααααα για αυριο καλη μου!!!!!!!!Θα χεις μια θετικη χοριακη αυριο κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!

Λαμπρινη μου δεν θελω τετοια...εσυ εισαι αισιοδοξο κοριτσακι κ γνωριζεις απο αυτα ηδη..θα περασει η απογοητευση που δικαιως εχεις θα πεισμωσεις κ θα τα καταφερεις την επομενη φορα!!!Απολαυσε τωρα την αγκαλιτσα της μικρουλας σου κ το αδερφακι θα ρθει την επομενη γλυκεια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...