Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ ΕΝΕΣΕΙΣ PUREGON KAI ORGALUTRAN


Recommended Posts

Για κοπέλες που έχουν ανάγκη των φαρμάκων αυτων και που είναι να ξεκινήσουν άμμεσα την προσπάθεια!Ειναι 1 κουτι puregon 600 μονάδων και 1 κουτι οrgalutran.Οι ενέσεις λήγουν τον Ιούλιο.Ειναι κρίμα να μην χρισημοποιηθουν!Hταν να τις χρισημοποιησω εγω αλλα τελικα δεν...γι΄αυτο και καθυστερησα να τις χαρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

teri γεια σου αν δεν εχεις δωσει την puregon θα με βοηθουσε πολυ παω για την 3η μου προσπαθεια και δεν μου χορηγουν αν δεπερασουν 2 μηνες ειναι αναγκη αν μπορεις απαντησε μου!!!!ευχαρισω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Φωτηνη μου γεια σου!Πολυ ευχαριστως να σου τις δώσω αλλά να ξέρεις οτι η 1 puregon 900 μοναδων έληγε 6/11. Εγω πήρα τηλ στο φαρμακειο του ικα και μου είπαν ότι όλα τα φαρμακα έχουν ένα όριο πριν την ληξη τους, κάποιους μήνες. Ρώτα και το κέντρο σου και αν σου κάνουν δωσε μου ένα τηλ. να σε πάρω να τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia.d μου μακαρι να είχα 100 και να έδεινα και τις 100!Θα χαιρομουν πολυ να μπορουσα να βοήθησω έστω και μια κοπέλα να πετυχει την προσπάθειάτης. Βλέπω ότι είσαι εγκυούλα!!! Περιμένεις το μωράκι σου, και εύχομαι να περάσεις μια τελεια περίοδο και να κανεις ένα τέλειο μωράκι :) φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ teri.ευχομαι και σε σενα οτι καλυτερο.τυχαινει να εργαζομαι στο ικα της περιοχης μου και μαλιστα στο φαρμακειο.γνωριζω ποσο δυσκολη ειναι η διαδικασια προμηθειας αυτων των φαρμακων και γι'αυτο ειμαι αρκετα ευαισθητοποιημενη με το θεμα.ισως σε καποιους να κανει εντυπωση

πως γινετε δημοσιος υπαλληλος και ευαισθητος.δεν ειναι ολοι ιδιοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...