Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!

Μπορεί να μη γράφω συχνά λόγω δουλειάς, όμως διαβάζω καθημερινά τα νέα σας γιατί μου φτιάχνετε τη διάθεση. Ο γιός μου θέλει αδερφάκι αλλά εγώ δεν.......... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Χουανιτάκι μας μη χάνεις τις ελπίδες σου τα ίδια είχε και μια φίλη μου και τελικά την επόμενη που πήγε στο γιατρό και κουκιδίτσα είδε και καρδούλα άκουσε!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Μαιμουδάκι με το καλό κορίτσι μου να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα υγειέστατο βρεφάκι, η ΄παναγίτσα να είναι δίπλα σου!:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΥΣΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΝΤΙΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ, ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΙΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace: ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Girl84 κουράγι κορίτσι μου στο γιο μου ξερνοβολούσα μέχρι 3,5 μηνών κ είχα χάσε 5 κιλά, μετά όμως τα πήρα και με το παραπάνω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Βοηθάνε πολύ οι φρυγανιές, όταν δεν νιώθεις καλά μαζεύουν τα υγρά από το στομάχι και μειώνονται οι ανακατωσούρες!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπούλες μου...:).....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

σε όλες σας.........καμία δεν θα μείνει χωρίς φουσκωμένη κοιλίτσα......άντε πάμε.....δυνατά. με αισιοδοξία και πίστη...........σας σκέφτομαι και σας περιμένω......:)

πολλά γλυκά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!! και καλη δυναμη..

μαρικακι εισαι η επομενη!!! ακους? σε τι φαση ειστε τωρα με τις προσπαθειες??

αθανασια το αδερφακι ερχεται συντομα ....πες στον μικρο!!!

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ!!!!! ΟΧΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΠ΄ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΜΟΝΟ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...... ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.

elina76 ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΟΥΧΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα !!!Ηρθα και εγω!

Χουανιτακι μου η ελπιδα πεθαινει τελευταια ,ελπιζω να γινει ενα θαυμα γλυκια μου!!

Ποτε θα εχουμε νεα σου?

Μadi μπραβο κοριτσι μου να προσεχεις το σπορακι σου και σε ευχαριστω για τη συμπαρασταση οπως και τη Χ+Μ, τη Rose και ολα τα κοριτσια μας!!Καλη επιτυχια σε ολες μας!!

Μαρικακι και εσυ συντομα να μεινεις εγκυουλα!!

Εμεις παρακολουθουμε την ωορρηξια, αλλα η ενδoμητριωση που εχω στην ωοθηκη εχει φτασει τα 4εκ. Μονο αυτο ειναι το προβλημα μου. Δεν ξερω αν θα καταφερουμε κατι, γιατι μειωνονται οι πιθανοτητες κατα το ημισι ,αλλα ποτε δεν ξερεις...

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απο μένα... Τι κάνετε?

Εγώ έχω μια συγκρατημένη αισιοδοξία σήμερα! Εχθές πήγαμε στον νέο μου γυναικολόγο και νιώθω πολύ ευχαριστημένη (σ'ευχαριστώ ΣΙΑ μου)! Κατ'αρχήν ο άνθρωπος μου έκανε ολοκληρωμένη εξέταση με υπέρηχο κλπ κάτι το οποίο ήταν πρωτόγνωρο για μένα με το λαμόγιο που είχα μπλέξει τόσα χρόνια! Με βρήκε μια χαρά με παχύ ενδομήτριο και "βαρβάτες" ωοθήκες όπως χαρακτηριστικά μας είπε! :D

Μας έγραψε και κάποιες πρώτες εξετάσεις για να δούμε που βρισκόμαστε και εγώ και ο άντρας μου και προχωράμε ανάλογα...

Δεν μπορώ να χωνέψω τι απατεώνας ήταν ο προηγούμενος γιατρός μου... και είναι και γνωστός ο άτιμος!!! :twisted:

Τέλος πάντων, τουλάχιστον τώρα αισθάνομαι ότι κάνουμε μια αρχή, έστω να δούμε που βρισκόμαστε!

Σας φιλώ γλυκά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Twiggy μου, καλη επιτυχια και σε εσας με την πρωτη σας προσπαθεια!!!!

Levou αφου βρηκατε καλο γιατρο ,καλη αρχη και καλη επιτυχια με ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν τα κοριτσια?Ετσι γερα ολεςςςςςςςςςς!!!!

levou 3 γυναικολογους αλλαξα και δεν το μετανιωσα, για να βρω επιτελους τον ανθρωπο ο οποιος μας εσωσε!!Μη φοβαστε να αλλαζετε αν βλεπετε οτι κατι δεν σας κολαει!

LIL επειδη δεν τα γνωριζω καλα, η ενδομητριωση δεν φτιαχνεται επεμβατικα?

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μου τι κάνετε;;Κορίτσιαααα φυσάτε γιατί χανόμαστεεεεε.....έχουμε και μια λίστα να κοκκινήσουμε λέμε!!!! :D:D:D

Χουανιτάκι μου σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου...Έχε πίστη και ο Θεός θα είναι δίπλα σου...

Εγω θα παώ στις 16 του μήνα στο γιατρό και μάλλον θα ξεκινήσω τέλος του μήνα...Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά....έχω κουραστεί ρε γαμώτο έξι χρόνια τώρα υπομονή κάνω και εξετάσεις ας με λυπηθεί επιτέλους ο Θεός κι ας μου χαρίσει το όνειρο... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια και καλή μας επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη επιτυχια Μariap1!!

Aναστασια μου,γινεται με λαπαροσκοπηση και δεν σου κρυβω οτι ειμαι λιγο φοβιτσιαρα με τις επεμβασεις αλλα λεμε να εξαντλησουμε τα περιθωρια και με μια σπερματεγχυση τον αλλο μηνα αν δεν γινει κατι τωρα...

Στην τελικη θα την κανω η" θα παμε σε εξωσωματικη.

Φιλακια στην κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη επιτυχια Μariap1!!

Aναστασια μου,γινεται με λαπαροσκοπηση και δεν σου κρυβω οτι ειμαι λιγο φοβιτσιαρα με τις επεμβασεις αλλα λεμε να εξαντλησουμε τα περιθωρια και με μια σπερματεγχυση τον αλλο μηνα αν δεν γινει κατι τωρα...

Στην τελικη θα την κανω η" θα παμε σε εξωσωματικη.

Φιλακια στην κοιλιτσα!

Παρα πολυ ωραια.Παμε χαλαρα λοιπον, δεν αγχωνομαστε, οτι γινει ας γινει, να εχεις στο νου σου πως λυσεις υπαρχουν και με τον οποιο τροπο θα αποκτησεις μπεμπακι!!!Ευχαριστω για το φιλι!!! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μου τι κάνετε;;Κορίτσιαααα φυσάτε γιατί χανόμαστεεεεε.....έχουμε και μια λίστα να κοκκινήσουμε λέμε!!!! :D:D:D

Χουανιτάκι μου σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου...Έχε πίστη και ο Θεός θα είναι δίπλα σου...

Εγω θα παώ στις 16 του μήνα στο γιατρό και μάλλον θα ξεκινήσω τέλος του μήνα...Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά....έχω κουραστεί ρε γαμώτο έξι χρόνια τώρα υπομονή κάνω και εξετάσεις ας με λυπηθεί επιτέλους ο Θεός κι ας μου χαρίσει το όνειρο... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια και καλή μας επιτυχία!!!!!

Μαρακι παρε πρωτα ενα γερο φυσημαααααααααα,φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ... σηκωσε και τις μασχαλες να κανει καλη ανακυκλωση ο αερας =)) και ετοιμασου ηρθε η σειρα σου να γινεις μανα!!!Να το θυμασαι αυτο που σου ειπα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..........

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ........

ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ :!:

ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΙΜΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ...

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΑΥΡΙΣΕ...

ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟ (ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ)ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!

GIRL MOY KANOΝΙΚΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ.....ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΦΥΣΤΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoyanita κουραγιο... ευχομαι να γινει καποιο θαυμα και να κρατηθει το σπορακι!!!

μαριαπ κι εσυ καλη δυναμη.. τα εχεις παει καλα μεχρι τώρα και θα ανταμειφθείς συντομα!!!

λιλ καλη τυχη και μη φοβασαι!!

αναστασια φιλια στην κοιλιτσα!!

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εχω πολυ καιρο να μπω αλλα ειμαι τωρα τελευταιες μερες στην ελλαδιτσα και απολαμβανω...μπηκα λιγο να δω πως ειστε...καλη συνεχεια στις εγκυουλες..και καλη αρχη σε οσες ξεκινανε..καλα αποτελεσματα ρουζ..καμια να μην το βαζει κατω...χουανιτακι μου γλυκο..στενοχωρηθηκα πολυ...ευχομαι να μην ειναι τιποτα...πολυ συχνα συμβαινει αυτο και μετα ολα πανε καλα..μην απογοητευεσαι...ευχομαι να δεις την κουκιδιτσα συντομα..σου στελνω δυναμη και πολλη αγαπη...μαρικακι καλο ξεκινημα κι εσυ..ευχομαι να εχεις νεα πριν το σεπτεμβρη!!!!!!αναστασουλα ειδα φωτο..τι ωραιο μωρακι!!!!!!!!πολυ εχω χαρει που τα καταφερες, τοσο που εχεις ζοριστει κι εσυ...ουφ...αντε να γυρισω κι εγω στον αντρουλη μου να κανουμε αγαπουλες..θα μου λειψει η ανιψια μου ομως ατελειωτα...α!!! αδιαθετησα κι εγω σημερα 28 μερες μετα και χαρηκα παρα πολυ.το ειχα ενα αγχος αν θα αδιαθετησω καλα η οχι...χωρις πονους ομως ουτε πονους στο στηθος ουτε στην κοιλια..χαλαρα και ωραια..πιστευω οτι ειναι ολα καλα..φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!Ό,τι κι αν γίνει είμαστε δίπλα σου.Καλό βράδυ σε όλα τα κορίτσια και συγγνώμη που μπαίνω ελάχιστα, είμαι πτώμα από την κούραση @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σου Πολλά, Χουανιτάκι μου, Χρόνια σου Πολλά και Καλά!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Εύχομαι να μην φτάσεις μέχρι την απόξεση... τα έχω περάσει και εγώ και ξέρω... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Κουράγιο φιλενάδα, οι σκέψεις μου είναι μαζί σου.

Χ+Μ, να είσαι καλά, με έκανες να γελάσω!!! =))=))=))=))=))=))=))=)) Έχεις δίκιο, εσείς θα ανακατεύεσται και εγώ η γαϊδούρα, θα απέχω... =))=))=))=))=))=))

Girl84 να είσαι καλά... με συγκινείς πολύ, είσαι μεγάλη ψυχούλα... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Για τις ανακατωσούρες σου ξέρω ότι το λεμόνι στο νερό, το τζίντζερ (φρέσκο, ή τσάι), το τσάι μέντας και τα κράκερς πριν σηκωθείς από το κρεββάτι, βοηθάνε πολύ. Εγώ τα είχα δοκιμάσει όλα, όταν ήμουν έγκυος και πράγματι με είχαν βοηθήσει. Φιλάκια πολλά και υπομονή, θα περάσουν γρήγορα... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Cuando καλή επιστροφή στην Ισπανία και με το καλό να προχωρήσετε στην επόμενη προσπάθεια :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Lil μην φοβάσαι για την κυστούλα. Διορθώνεται πολύ εύκολα. Θα σε κοιμήσουν και δεν θα καταλάβεις τίποτα. Εγώ όταν πήγα για την ωοληψία της δεύτερης εξωσωματικής, είχα μια κύστη με αίμα στην ωοθήκη και μου έκαναν παρακέντηση.

Levou, καλή επιτυχία με τον καινούργιο γιατρό. Χαίρομαι που αισθάνεσαι ότι βρίσκεσαι σε καλά χέρια. Έχει πολύ μεγάλη σημασία αυτό!!!! Με το καλό, πολύ σύντομα, να έχετε ευχάριστα αποτελέσματα και να κάνεις παρέα στις άλλες εγκυούλες μας. :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

αναστασία, ελίνα, twiggy, φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

miki, athanasia, αγγέλα, σας χαιρετώ [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειρηνη σε λενε ε;χρονια σου πολλαααα....ευχομαι αυριο να εχεις υπεροχα νεα χουανιτακι...μαρικακι τον ιουνη ξεκιναμε νεα προσπαθεια..τωρα ετσι..κι ο,τι γινει.. ;) χαλαρα ομως...καλη συνεχεια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

cuando m p xathikes re psixi?mas eleipses!euxomai to sporaki na sas kanei tin ekplixi auto to mina kai na rthei kopelitsa m na min talaipwritheite allo!

marikaki egw idi sti lista mas se thewrw roz giati se ligo kairo tha kokkiniseis, etsi niwthw oti psilokokkinises apo twra!ante re koritsi m to niwthw oti poli sintoma tha eisai egkioula!alitheia sto lew! :D:D:D o epimenwn nikaei auto na thimasai!na xeis pisti STO THEO KAI STHN PANAGIA kai tha se voithisoune!olous mas voithane!

lil m oso gia tin endomitriwsi ton fevrouario eixa kanei k gw laparoskopisi mazi me usteroskopisi epemvatiki kai m kaustiriasan polles esties endomitriwsis!den einai tpt, min anisixeis!den tha katalaveis tipota koritsi m!ante k meta apo auto sto eggiwmai oti tha meineis poli eukola egkioula!thema xronou einai, pistepse me!

levou kali epitixia me ton neo s giatroudako!exw kaei kai gw me asxetous giatrous p den me katalavan alla eutixws p to katalavame!auto na les!kathe empodio gia kalo na les kai pws oti kai an simvainei stin kathe mia mas ginetai gia kapoio logo!exei to skopo tou!

xouanitaki m, koritsaki m gliko!na xeis elpides giati ginontai kai thavmata koritsaki m!den m les omws o giatros s me to kafe kai to aimataki p eixes den s edwse ormoniki upostirixi, kati na se voithisei telospantwn?giati einai simantiki i ipostirixi koritsaki m!euxomai simera oi elpides s oxi mono na anapterwthoun, alla na petas ap ti xara sou pou ola tha einai mia xara!sto euxomai kopelitsa m!alitheia!perimenoume neakia s koritsaki m kai thetika nea e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνουμε? Πως είναι τα κεφάκια μας σήμερα? Εμένα δε λένε ν' ανεβούν με τίποτα, φταίει κι αυτός ο καιρός που δε λέει να καλοκαιριάσει πια :-s:-s:-s:-s:-si-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) Μόνο όταν κοιμάμαι είμαι καλά μακάρι να είχα ένα κρεβατάκι και στη δουλειά (-|(-|(-|

Χουανιτάκι χρόνια σου πολλά για χθες, ότι ποθείς να το πάθεις!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...